• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mineralli sular

Sonuçlar

Mineralli sular - Ithalat/Ihracat

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 3. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 5. ASYA SU

  Türkiye

  Asya Su, 1999 yılında Düzce’ nin Çilimli ilçesinde Topçular Köyü Mevkiinde modern üretim anlayışı ile kurulmuş olup, en son teknolojiyle donatılmış 3500 m² kapalı, 11000 m² açık alana sahip tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli artan kapasitesi ile saat 27.500 şişe / saat dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kaynağımız doğal güzellikleriyle ünlü Düzce’nin en yüksek noktalarından birisi olan 1160m rakımlı, el değmemiş bir doğa ve bitki örtüsüne sahip Kaplandede Dağı’nın zirvesindedir. Kaynağından çıkan su yaklaşık 12 km boyunca uzanan, özenle yerleştirilmiş, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı antibakteriyel özellikli boru hattıyla %100 güvenli ve hijyenik bir şekilde tesislerimize ulaşır. Burada son teknoloji kullanılarak, el değmeden 200 - 250 cc bardak, 0.33 - 0.5 - 1.5 - 5 -10 - 19 lt pet ve 19 lt polikarbon (PC) damacana dolumu yapılarak suyun doğallığı bozulmadan siz değerli müşterilerimize ulaşması sağlanır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DINÇ SU

  Türkiye

  Dinç Su 34 yıllık sadece su sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 2007 yılında Dinçler Su şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Fabrikamız Domaniç ilçesi, Kütahya Bölgesinde “Dinç Su” markası içme suyunun perakende ticareti yaparak hizmet vermektedir. Doğal tat ve lezzet yapısı uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, içimi yumuşak ve şişkinlik yapmayan bir su olarak bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahip, tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 12 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç Su, Uludağ’ın en genç markası, Türkiye'nin yükselen yıldız markasıdır. Dinç Su doğal kaynağı ULUDAĞ’ın yerleşim olmayan zirvesinde, asırlık kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde olup Bursa/İnegöl ’e 30 km, Kütahya iline ise 100 km mesafededir. Domaniç-İnegöl karayolunda kurulan fabrikamız adeta sihirli formüllü olan bu doğal kaynak suyunu büyük emek, yatırım ve doğal akış sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

 2. SWISS WATERS INTERNATIONAL GMBH MEGGEN

  İsviçre

  Swiss Waters International GmbH Meggen, dünyanın dört bir yanından gelen maden suyunun uluslararası ticaretini yapmaktadır. Vizyonumuz, çeşitli küçük ve orta ölçekli üreticileri desteklerken sürdürülebilir su ticaretini teşvik etmektir. Çabalarımızın amacı, farklı maden sularından oluşan zengin ürün yelpazesi oluşturmak ve birçok tedarikçinin geçimini sağlamasına olanak tanırken aynı zamanda suya erişimi mümkün olan en sürdürülebilir ve çevre dostu şekilde sağlamaktır. Premium maden suları dünyanın her yerinden ihraç edilmekte ve dağıtılmaktadır. Hizmetimiz ayrıca doğrudan müşterinin istediği yere dünya çapında teslimatı da içerir. Sularımızın birçoğu özel etiketli olarak da mevcuttur ve bu nedenle şirketiniz için bir reklam aracı olarak özellikle uygundur. Çeşitli premium maden sularına ek olarak, aşağıdakiler gibi çeşitli sürdürülebilir tamamlayıcı ürünler de sunuyoruz. Kağıttan, camdan, ahşaptan pipetlerin yanı sıra gübrelenebilir doğal malzemelerden yapılmış bardaklar ve çatal bıçak takımları ve içeceklerle ilgili daha pek çok ürün. Ayrıca özel baskılı olabilirler ve böylece sorumlu bir şirket olarak imajınızı doğrudan desteklerler.

 3. HATAY SIFA DOGAL KAYNAK SU - MAYSU

  Türkiye

  SAĞLIKLI, KALİTELİ VE DOĞAL Doğal mineralli kaynak suyumuz 1800 metre yükseklikten çıkıyor. Maysu; 180cc, 200cc, 250cc bardak su, 0, 5lt ve 1, 5lt pet şişe su ve 19lt damacana su üretmektedir. ISO 22000, ISO 9001 ve kalite sertifikaları ile dünya çapında 15'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Fabrikamız Hatay, Türkiye'de bulunmaktadır. Şirket, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya yakın konumu ile bu bölgelere nakliye avantajlarına sahiptir. Suyumuzun PH değeri mevsimden mevsime 7, 2 ile 7, 6 arası ve iletkenliği 67, 1'dir.

 4. ADEN BEVERAGE CO.

  Türkiye

  Karlı İthalatın Adresi Aden İçecek A.Ş. olarak yurt dışındaki müşterilerimizin ithalat taleplerine karşılık veriyoruz. Esnek sipariş, avantajlı fiyatlar ve kesintisiz iletişim ile güvenilir ticaretin adresiyiz. Öncelikli sektörümüz gıda ve içecek olmasına karşın, kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin özel talep ve ihtiyaçlarına da cevap veriyor ve bütüncül bir yaklaşımla ithalatı bir sorun olmaktan çıkartıyoruz. İçme suyu, sade ya da meyveli soda, gazlı içecek gibi bir çok içecek alanında; salça, sıvı yağ, bakliyat, hazır çorba, peynir çeşitleri, süt ve süt ürünleri gibi birçok bakkaliye alanında; peçete, kağıt havlu, ıslak mendil, sabun ve deterjan gibi birçok temizlik ve hijyen alanındaki ürünlerin tedarikinde müşterilerimizin yanındayız. ADENEXPORT olarak "Karlı İthalatın Adresi" mottosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz..

 5. EKO NOVA BV/SRL

  Belçika

  EKO NOVA, uluslararası bir ticaret şirketidir. Ana ürünlerimiz içecekler (sular, alkolsüz içecekler, biralar, sert içkiler), banyo malzemeleri, hızlı tüketim malları ve gümrüksüz ürünlerdir. Başka markalı ürünleri de sağlıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 1. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

 2. AGUA SANA

  İspanya

  Maden suyu, Termalia 2009 birincilik ödülü. Düşük mineralli su. Tüm vücudun su ihtiyacının karşılanmasını kolaylaştıran, özellikle çocukların yiyeceklerinin hazırlanmasında önerilen doğal maden suyu.

 1. ALPE GUIZZA

  İtalya

  ALPE GUIZZA, yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orta mineralli maden suları, maden suları, toptan maden suyu, köpüklü maden suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MADE FOR TRADE

  Ukrayna

  MADE FOR TRADE, yılında kurulan ve Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineralli sular, ekmeklik un, Mineralli sular, mısır, toptan işlenecek tahta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. BEBIDAS POTY

  Brezilya

  BEBIDAS POTY, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkolsüz içkiler, Mineralli sular, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Alkolsüz içkiler, Mineralli sular, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potirendaba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 4. USTRONIANKA SP. Z O.O.

  Polanya

  USTRONIANKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, İçecekler, kaynak suyu, Yumuşak içecekler, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ustroń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FONTI PREALPI S.R.L.

  İtalya

  FONTI PREALPI S.R.L., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, köpüklü içecekler, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BOSSOK

  Lüksemburg

  BOSSOK, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mineralli sular, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Süt, Mineralli sular, meyve suları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. BIBITE LACONI S.R.L.

  İtalya

  BIBITE LACONI S.R.L., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir. içecekler, eve teslim, likörler, alkolsüz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TRUCK SPEED EXPEDITION

  Romanya

  TRUCK SPEED EXPEDITION, yılında kurulan ve Mal taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu ile uluslararası yük taşınması, Mineralli sular, Dondurulmuş besinler, Karayolu ile uluslararası yük taşınması, Mineralli sular, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. CIEFFE BEVANDE DI CARLETTI E FERRETTI S.N.C.

  İtalya

  CIEFFE BEVANDE DI CARLETTI E FERRETTI S.N.C., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir. İçecekler, içecekler, eve teslim, İçecekler, alkolsüz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corridonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L

  İspanya

  AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineralli sular, Mineralli sular, düşük mineralli maden suları, düşük mineralli içme suyu, toptan maden suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molina De Segura, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VILLERS MONOPOLE

  Belçika

  VILLERS MONOPOLE, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve aromalı soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers-Le-Gambon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ACQUA DI FONTE S.R.L.

  İtalya

  ACQUA DI FONTE S.R.L., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalite belgeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LES EAUX MINERALES D'OULMES

  Fas

  LES EAUX MINERALES D'OULMES, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir. Mineralli sular, limonatalar, soda, Mineralli sular, maden suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 6. AGUA SAO SILVESTRE - INDUSTRIA DE BEBIDAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portekiz

  AGUA SAO SILVESTRE - INDUSTRIA DE BEBIDAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Doğal mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pernes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A.

  Portekiz

  ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Doğal mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. SA.BA. SRL

  İtalya

  SA.BA. SRL, yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, içecekler, biralar, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. WERNER LORA

  Avusturya

  WERNER LORA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. LEHEN PRIVATKELTEREI

  Almanya

  LEHEN PRIVATKELTEREI, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Balık, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weidenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mineralli sular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.567 Şirketler