• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mobil vinçler

Sonuçlar

Mobil vinçler - Ithalat/Ihracat

 1. MÉTHOCAD

  Fransa

  Verified by europages badge

  MÉTHOCAD, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, İnşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BKS SPILKER - MAIK SPILKER

  Almanya

  Verified by europages badge

  BKS SPILKER - MAIK SPILKER, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZELMER BAUMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZELMER BAUMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rheda-Wiedenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRINAC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRINAC GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAUMASCHINEN BERLIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUMASCHINEN BERLIN GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUTOKRAN-DIENST JAROMIN GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEMAG CRANES & COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel raylı vinçler, Proses vinçleri, Evrensel vinç, asılı vinçler, Platform vinci, Tel halatlar, kaldırma düzenekleri, zincirli caraskallar, tahrik teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CT-KRANSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CT-KRANSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ASELKON

  Türkiye

  Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 2006 yılında başlamıştır. Yüksek tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Katlanır bomlu vinçler, Teleskopik vinç, demir yolu ekipmanları ve yedek parça konusunda uzmanlaşan Aselkon'nun full entegre tesisiyle birlikte yürütülen Ar-Ge çalışmaları ile vinç alım satımından sonra kullanım sürecinde de olabildiğince kolaylık ve hizmet sağlama taahhütü veriyoruz.Güvenliğiniz Aselkon için çok önemli bu yüzden Türkiyede ilk ve tek olarak geliştirilen bizim için artık her vinçte standartlaştırılan elektronik kontrol sistemi ile Bom'un basıncı ve açısı gerçek zamanlı ekrandan takip edilebilir.GSM-GPS sistemi uydu aracılığıyla, günlük haftalık ve aylık çalışma raporları izlenebilir.Vincin nasıl kullanılacağını gösteren çoklu ortam video sistemi, İngilizce, Rusça ve Arapça altyazılı, eğitim, bakım ve tanıtım videoları.Aşırı yükleme, anlık kontrol sistemiyle kesilmektedir. Aşırı hidrolik devre aşırı yükleme sistemiyle kesilmektedir (Opsiyonel Güvenlik Sistemi) Ayrıca bu kontrol sistemi, sadece operatörün uzatma bomlarını geri çekmesine izin vermektedir.Operatörün göremediği acil durumlarda, hidrolik devreyi durdurmak için acil durdurma düğmesi yerleştirilecektir. Mobil vinç sektöründe Türkiye'nin öncülerinden olan Aselkon devamlı olarak alıcağınız verim ve güvenliği ön planda tutmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarını her geçen gün kendi bünyesinde sürdürmekte ve ilerletmekte.

 5. SARENS

  Belçika

  Sarens vinç kiralama hizmetleri, ağır yük kaldırma ve taşımacılık mühendislik hizmetleri alanlarında global lider ve referans kaynağıdır. En güncel tekniğe sahip ekipman ve değer katan mühendislik hizmetleri ile Sarens müşterilerine ağır yük kaldırma ve taşımacılık mühendislik sorunları karşısında yaratıcı ve akıllı çözümler sunar. 63 ülkede 100'den fazla birimle sınır tanımadan çalışan Sarens, ufak ölçekli projelerden mega projelere kadar tüm ihtiyaçlarınız için ideal iş ortağıdır. Sarens şu anda projelerinde 4452 profesyonel çalıştırmaktadır.

 1. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Türkiye

  COŞKUN VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. COŞKUN Vinç’in yaptığı işleri niteliksel olarak ifade edecek olursak; • Özellikle sanayi endüstrisinde kullanılan makineler (torna tezgahları, matbaa makineleri vb.) ‘in montaj ve nakli, • GSM ve uydu direklerinin dikilmesi , Çatı montajı, • Elektrik trafosu, köşk ve pano montajı, • Her türlü inşaat demiri ve konteyneri ve malzemesinin nakli, • Yükleme boşaltma işleri, (tahmil - tahliye)• Damper ve kasa yükleme-indirme işleri, • İş Makinelerinin söküm ve montajı, • Sac yükleme ve indirme işleri, • Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan su borusu, doğalgaz borusu, • Kanalizasyon büzleri, içme, sulama borularının nakliyesi ve montajı, • İnşaat sektörünün faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montaji

 2. KONDORA

  Türkiye

  Türkiye'de mobil Vinç, Demiryolu ray bakım, katenar, vagon üzeri vinçler, teleskobik bomlu insan platformları, makaslı insan platformları, paletli yürüyüşlü vinçler, hidrostatik yürüyüşlü katenar araçları, vinç yedek parçaları gibi özel projeler üzerine çalışan şirketimiz, 15 yıllık iş deneyimi ile alanında uzmanlaşmış proje, üretim, Ar-ge, satış ve pazarlama ekiplerimiz ile hizmetinizdedir. 12 T/m’den başlayarak, 405 T/m’ye kadar ürettiği araç üzeri katlanır bomlu vinçleriyle, demiryolu katenar sistemleri ve havai hat bakım araçlarıyla, öncelik Türkiye’de daha sonra’da global arenada tek olma hedefinde olan firmamız, bu çizgiler çerçevesinde ürün çeşitliliği sunmaktadır. Ürün çeşitliliğimizi oluştururken; sağlamlık, ileri teknoloji, alanında en üst seviyelerdeki tedarikçi zinciri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan AB normlarında ürünler ve üretimler gerçekleştirerek, global ölçekte firmamızı üst sıralara taşımak ve tanıtmak firma vizyonumuzu oluşturmaktadır. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikalarıyla ürünlerinin güvenilirliğini belgelemiş; KONDORA teknik servis ve üretim ekibi vasıtasıyla hızlı ve güvenilir imalat, satış sonrası hizmetleriyle, müşterilerinin haklı güvenini kazanmıştır. Bu ilkeler çerçevesinde, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 1. USUS VINC HIDROLIK MAKINA SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Hakkımızda Firmamız, 2011 yılından itibaren Almanya Bruchsal ilçesinde bulunan, makina ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren USUS HYDRAULIKMASCHINEN GMBH firması ile ortak olarak, 2013 yılında USUS VINC HIDROLIK MAKINA SANAYI VE TICARET . ismi altında İstanbul'da kurulmuştur. Firmamızın ayrıca USUS HYDRAULIKMASCHINEN und MASCHINENTEILE Export - Import GmbH adı altında Almanya'da şubesi bulunmaktadır. Usus Vinc Dünyaca ünlü, İtalyan malı HC INDUSTRIE HLC HYDRALIFT CRANES GAL CRANES ING BONFIGLIOLI CRANE marka yüksek performanslı, uzaktan kumandalı, hidrolik teleskopik bomlu araç üstü ve liman vinçlerinin Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Arap Ülkeleri satış, temsilcisidir. Araçüstü hidrolik teleskopik bomlu 10 ton/metreden 300 ton/metreye kadar vinç ekipmanları Sauer-Danfoss-Rexroth-Parker-JCB ; Hidrolik Pompalar, Kumanda Valfleri, Hidrolik Güç Üniteleri, Pnömatik Valfler alim satimi. KONTAK ADRESI: wwww.ususvinc.com - info@ususvinc.com Mobil: +90 544 3104631 - +39 345 0619150

 2. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Türkiye

  Sepetli vinç firması http: //www.sepetlivinc.org Yılmazlar Vinç İstanbul Kiralık vinç Servisi her türlü vinç kiralama hizmeti vermektedir. Araç filomuz sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olup İstanbul Kiralık Vinç hizmetimiz stanbulun tüm bölgelerinde 7/24 saat devam etmektedir. Kamyonlu vinçler yük boşaltma yükleme yapma fabrikada tır kamyon boşaltma da makina montajı vinçli, taşımalı nakliyeli vinç icra işlerinde nakliyatlı vinç hizmeti afiş bina boyama elektrik direğine çıkma gibi Kiralık vinç hizmet ağımızda kiralık sepetli vinçlerimiz size bir telefon kadar yakın Kiralık Sepetli vinç http: //www.sepetlivinc.org istanbul Kiralık Sepetli vinç , sepetli vinç kiralama , garantili sepetli vinç hizmeti, tüm kiralık sepetli vinç hizmetlerini garantili bir şekilde vermekteyiz. tüm icralık işlerinizde veya ihtiyaç duyduğunuz her alanda yılmazlar vinç kiralama servisi sizlere 90 tonluk vinlerle de 7/24 hizmet sunmaktadır. http: //www.sepetlivinc.org

 3. RASIM MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ATIK TOPLAMA ÇÖZÜMLERİ Çevresel temizlik için değişen atık yönetimi yöntemlerinde, yer üstü ve yer altı konteynerlerinde daha büyük kapasitede kullanım ve toplama için vinçli çöp araçlarının kullanımı yaygınlaşmıştır. Rasim Makina ve RGC vinçleri ve ataşmanları ile farklılaşmış atık toplama konteyner tipleri için farklı çözümler sunmaktadır. Şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyiminde satış ve satış sonrası hizmet garantisi, düşük bakım maliyetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 4. SEVKAT VINC MAKINA

  Türkiye

  AYLIK YILLIK GÜNLÜK VE SAATLİK VİNÇ HİAB VİNÇ VE MOBİL VİNÇ HİZMETLERİ YURTİÇİ VE YURTDIŞI VİNÇ KİRALAMA FABRİKA TAŞIMA , MAKİNA TAŞIMA AĞIR NAKLİYE VE PROJE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ Türkiye geneli ve yurt dışında şantiye ve inşaat firmalarına saatlik günlük aylık mobil ve hiyap vincler sepetli vincler ve tüm arac üstü ekipmanları kiralama hizmeti vermekteyiz. Her türlü CNC, torna, köprü , metro, tüneller, termik santral, baraj kapakları, iş makinası, sanayi makinası, marangoz makinası, hassas hasthane makinası, kimyasal makina, tabela, çelik çatı konstrüksiyon montajı, künk ve büz montajları yapmaktayız. Her türlü konteyner, tank indir-bindir nakliyesi yapılır. Klima montajı, elektrik direk montajı, her türlü boru montajı ve nakliyesi, 90 metreye kadar sepetli vinç çalışması yapılır. Sepetli vinç ile cam silinir.aylık saatlik yıllık kiralamalarımız mevcuttur.

 5. CANHAN VINC KIRALAMA VE KIRALIK SEPETLI VINC

  Türkiye

  1996 Yılından bugüne uzanan çeyrek asırlık vinç sektöründe lider firmalardan biriyiz.Kurtarıcılık ve yol yardım hizmetleri olarak girdiğimiz sektörde kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir firma haline geldik.Sepetli Platform ve Mobil vinçleri piyasaya girdiği andan beri vinç filomuza ekledik.Geniş vinç araç parkurumuz ve müşteri memnuniyeti esaslı kalite yönetimi ekibimiz her zaman uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmeye devam etmektedir.5-250 ton arası mobil vinç ve 5-65 metre jumbo sepetli vinçlerimizle günümüzde faaliyet göstermekteyiz. HAKKIMIZDA CANHAN VİNÇ KİRALIK VİNÇ HİZMETLERİ Ana şubemiz 35 yıl önce Kartal'da kuruldu ve günümüzde de aynı konumdan hizmet vermektedir.6 erkek kardeş olarak sektörde vinç eksikliğini fark ettik ve İstanbul'un ilk vinç firmaları arasına girdik.Kiralık vinç sektöründe ki Mobil Vinç, Sepetli Vinçleri ilk olarak biz denedik tanıttık. CANHAN VİNÇ'in yaptığı işleri maddeler halinde ifade edecek olursak; HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER Özellikle sanayi makinelerinin (torna tezgahları, matbaa makineleri vb.) ‘in montaj ve nakli, Elektrik, trafo ve uydu direklerinin dikilmesi , hertürlü çatı montajı, Her türlü inşaat demiri, ytong, tuğla, konteyneri ve malzemesinin nakli ve taşıması. Yükleme boşaltma işleri, (tahmil - tahliye) Damper ve kasa tır ve kamyonlara yükleme-indirme işleri, İş Makinelerinin nakliyesi, taşıması ve nakliyesi.

 6. GRÚAS CANO SL

  İspanya

  Yerel, bölgesel, ülke çapında ve uluslararası boyutta kamyon vinç ve treyler kiralama hizmetleri, büyük alet ve donanım ve diğer genel yüklerin yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması işlemleri. Özel yüklerin taşınması alanında uzmanlaşmış bir kuruluşuz.

 7. URCAN MAKINA SANAYI SERVIS VE TICARET A.S.

  Türkiye

  URCAN MAKINA SANAYI SERVIS VE TICARET A.S., yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSPORTES Y GRÚAS VICENTE J. SIMÓN PICÓ

  İspanya

  TRANSPORTES Y GRÚAS VICENTE J. SIMÓN PICÓ, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. binalar için makina taşımacılığı, güneş panelleri montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almássera-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Türkiye

  TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Mobil vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, madeni atıklar, Mobil vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEPROFI GMBH

  Avusturya

  HEBEPROFI GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bruck An Der Leitha, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LANZ HEBEBÜHNEN & NUTZFAHRZEUGVERMIETUNG GMBH

  Almanya

  LANZ HEBEBÜHNEN & NUTZFAHRZEUGVERMIETUNG GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rutesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHANGHAI YAYI MACHINERY LTD

  Çin

  SHANGHAI YAYI MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kelepir toprak düzleştirme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SCHULISCH ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Almanya

  SCHULISCH ARBEITSBÜHNEN GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wunstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BÖCKER MASCHINENWERKE GMBH

  Almanya

  BÖCKER MASCHINENWERKE GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Werne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  MAS FÖRDER-HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Germersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KELES CRANE

  Türkiye

 9. LIEBHERR-BAUMASCHINEN AG

  İsviçre

  LIEBHERR-BAUMASCHINEN AG, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reiden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  İtalya

  PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C., yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobil vinçler, vinç, vinç kamyon, Mobil vinçler, binalar için kule vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Resana, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz