• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. BS ROLLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BS ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, plastik tekerlekler, sferik rulolar, merdaneli planyalar, poliüretan tekerlekler, Taşıma makaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGIGLIDE DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGIGLIDE DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çini karolar, Biyo sertifikalı temel yağlar, kapı tamponları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HTS EKER

  Türkiye

 5. OZEN TEKNIK TASIYICI EKIPMANLAR LTD ŞTI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 2. HTS CASTER SYSTEMS

  Türkiye

  HTS CASTER SYSTEMS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yük arabaları için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, iSTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG

  Almanya

  L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Olfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CSG EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  CSG EDELSTAHL GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOVALVENT D.O.O.

  Slovenya

  NOVALVENT D.O.O., yılında kurulan ve Küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri, Biyo sertifikalı temel yağlar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesenice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. WICKE FRANCE

  Fransa

  WICKE FRANCE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, yarı römorklar için şasiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heric, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK

  Almanya

  SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haimhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Almanya

  HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hankensbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROLLENPROFI KUHNERT

  Almanya

  ROLLENPROFI KUHNERT, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Almanya

  VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DULLINGER & BAUER GMBH

  Almanya

  DULLINGER & BAUER GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Otomobiller, Büyük tur arabaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Otomobiller, Büyük tur arabaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obernzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KARL RIEDEL GMBH

  Almanya

  KARL RIEDEL GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schutterwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE

  Almanya

  HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Metal ev eşyaları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Metal ev eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handewitt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HUBTEC HUB- & FÖRDERTECHNIK SCHEIDLER

  Almanya

  HUBTEC HUB- & FÖRDERTECHNIK SCHEIDLER, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GREINER GMBH

  Almanya

  GREINER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Hafif metal yapılar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BLICKLE, A.S.

  Çek Cum.

  BLICKLE, A.S., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. HUFA-ROLLEN AG

  İsviçre

  HUFA-ROLLEN AG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Härkingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GUITEL GMBH

  Almanya

  GUITEL GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal ev eşyaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal ev eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallerndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LIBRE GMBH

  Almanya

  LIBRE GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NH MÖBELGLEITER GMBH

  Almanya

  NH MÖBELGLEITER GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reimerath / Vulkaneifel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CÉH KFT.

  Macaristan

  CÉH KFT., yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING

  Almanya

  TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MÖBELGLEITER ONLINESHOP

  Almanya

  MÖBELGLEITER ONLINESHOP, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

204 Şirketler