• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. BS ROLLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BS ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, plastik tekerlekler, sferik rulolar, merdaneli planyalar, poliüretan tekerlekler, Taşıma makaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAGIGLIDE DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGIGLIDE DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çini karolar, Biyo sertifikalı temel yağlar, kapı tamponları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HTS EKER

  Türkiye

 5. OZEN TEKNIK TASIYICI EKIPMANLAR LTD ŞTI

  Türkiye

  1994 yılından gelen tecrübeyle oluşturduğumuz Özen Teknik mümessili olduğu firmaların ürünleri ile ülkemizde her türlü endüstriye yönelik ve her gün yenilenen bilgisi, tecrübesi, titizliği ve en iyiyi elde etme azmi ile müşterilerine satış öncesi maximum çözüm üreterek ve satış sonrası hızlı servis desteği vererek her zaman mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer üreten, Kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, Kaynakları verimli kullanabilen, İyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak, Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmektir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 2. HTS CASTER SYSTEMS

  Türkiye

  HTS CASTER SYSTEMS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yük arabaları için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, iSTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG

  Almanya

  L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Olfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CSG EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  CSG EDELSTAHL GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLICKLE, A.S.

  Çek Cum.

  BLICKLE, A.S., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. WICKE FRANCE

  Fransa

  WICKE FRANCE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, yarı römorklar için şasiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heric, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NOVALVENT D.O.O.

  Slovenya

  NOVALVENT D.O.O., yılında kurulan ve Küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri, Biyo sertifikalı temel yağlar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Mobilya gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesenice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. BAB HANDEL BAUERFELD GMBH

  Almanya

  BAB HANDEL BAUERFELD GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Endüstriyel Hırdavat, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUFA-ROLLEN AG

  İsviçre

  HUFA-ROLLEN AG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Härkingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. HEROS HELMUT ERBSLÖHER GMBH & CO KG

  Almanya

  HEROS HELMUT ERBSLÖHER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WICKE GMBH + CO. KG

  Almanya

  WICKE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DELEX-ROLLEN

  Almanya

  DELEX-ROLLEN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwenkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING

  Almanya

  TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NH MÖBELGLEITER GMBH

  Almanya

  NH MÖBELGLEITER GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reimerath / Vulkaneifel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Almanya

  VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MÖBELGLEITER ONLINESHOP

  Almanya

  MÖBELGLEITER ONLINESHOP, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WILD AG ZUG

  İsviçre

  WILD AG ZUG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. DULLINGER & BAUER GMBH

  Almanya

  DULLINGER & BAUER GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Otomobiller, Büyük tur arabaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Otomobiller, Büyük tur arabaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obernzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE

  Almanya

  HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Metal ev eşyaları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Metal ev eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handewitt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CÉH KFT.

  Macaristan

  CÉH KFT., yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. KARL RIEDEL GMBH

  Almanya

  KARL RIEDEL GMBH, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schutterwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RÄDER-ZELL GMBH

  Almanya

  RÄDER-ZELL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsuz el aletleri, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Motorsuz el aletleri, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LIBRE GMBH

  Almanya

  LIBRE GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PRO-RO HANDLING GMBH

  İsviçre

  PRO-RO HANDLING GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egg B. Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mobilyalar için küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

205 Şirketler