• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • modemler ve arabirimler

Sonuçlar

Modemler ve arabirimler - Ithalat/Ihracat

 1. CONGATEC GMBH

  Almanya

  congatec, odağında Embedded-Computing ürünleri olan hızlı büyüyen bir teknoloji şirketidir. Güçlü performanslı bilgisayar modülleri birçok sistem uygulamasında ve endüstriyel otomatikleştirme cihazlarında, tıp tekniğinde, taşımacılıkta, telekomünkasyonda ve birçok farklı branşta kullanılmaktadır. congatec şirketi Computer-on-Module segmanında Start-ups'lardan uluslararası Blue-Chip-şirketlere kadar müşteri tabanı mükemmel olan global piyasa lideridir.

 2. ALFA-SYSTEMS

  Belçika

  ALFA-SYSTEMS, yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Modemler ve arabirimler, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Modemler ve arabirimler, kablolu tesisat, mülti - medya ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hombeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BAUSCH DATACOM

  Belçika

  BAUSCH DATACOM, yılında kurulan ve Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Modemler ve arabirimler, iletişim sistemleri, Donanım malzemesi, Endüstriyel veri iletişim hatları, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korbeek-Lo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KEP FRANCE

  Fransa

  KEP FRANCE, yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Modemler ve arabirimler, Modemler ve arabirimler, otomatizmler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aytré, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SPARWAN

  Fransa

  SPARWAN, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yönelticiler, Karıştırılmış bilgisayar, CO2 sensörü, Kablosuz teknolojiler (erişim noktaları, kablosuz routerlar) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roche Sur Yon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIMAC

  Belçika

  SIMAC, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Modemler ve arabirimler, Teknik ve bilimsel yazılımlar, Ev bilgisayarları, Modemler ve arabirimler, Teknik ve bilimsel yazılımlar, Ev bilgisayarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kortenberg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CONTROL CONCEPTS INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  CONTROL CONCEPTS INC., yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aşındırıcı kumaş üretimi, 2D, 3D yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chanhassen, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. INSYS MICROELECTRONICS GMBH

  Almanya

  INSYS MICROELECTRONICS GMBH, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO WIRELESS SOLUTIONS

  Güney Afrika

  OTTO WIRELESS SOLUTIONS, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gsm arayüzleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Randburg, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 5. MEEMO SRL

  İtalya

  MEEMO SRL, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar terminalleri, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar terminalleri, Bilgisayar bileşenleri (işlemciler, RAM, sabit diskler) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. J. D. HACKETT & COMPANY LTD

  İrlanda

  J. D. HACKETT & COMPANY LTD, yılında kurulan ve Bilgisayar yazıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bilgisayar klavyeleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Bilgisayar klavyeleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. TCAM TECHNOLOGY PTE LTD

  Singapur

  TCAM TECHNOLOGY PTE LTD, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 1. ROUTER-4G.ES

  Çek Cum.

  ROUTER-4G.ES, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ENGENIUS NETWORKS EUROPE B.V.

  Hollanda

  ENGENIUS NETWORKS EUROPE B.V., yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. DOB-TEC DATENTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  DOB-TEC DATENTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Modemler ve arabirimler, Bilgisayar yazıcıları, Elektronik veri işleme - yazılım, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar yazıcıları, Elektronik veri işleme - yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OPTWELLA

  Macaristan

  OPTWELLA, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. MULTI MICRO

  Fransa

  MULTI MICRO, yılında kurulan ve Bilgisayar yazıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Modemler ve arabirimler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar monitörleri, Bilgisayar klavyeleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar monitörleri, Bilgisayar klavyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. IMPRESA

  İtalya

  IMPRESA, yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigonza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. EL.CO S.R.L.

  İtalya

  EL.CO S.R.L., yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo Montenotte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHÄFER VERWALTUNGS- UND GESCHÄFTSFÜHRUNGS GMBH

  Almanya

  SCHÄFER VERWALTUNGS- UND GESCHÄFTSFÜHRUNGS GMBH, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar klavyeleri, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgisayar klavyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SORI DP S.R.L.

  İtalya

  SORI DP S.R.L., yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGENCIA DE LOCUTORES SCP

  İspanya

  AGENCIA DE LOCUTORES SCP, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Badalona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROUTER-4G.IT

  İtalya

  ROUTER-4G.IT, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MICROLINE DI BENAGLIA MAURO

  İtalya

  MICROLINE DI BENAGLIA MAURO, yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giacomo Delle Segnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EL.TRA. S.R.L.

  İtalya

  EL.TRA. S.R.L., yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler, Bilgisayar monitörleri, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MPI TECH A/S

  Danimarka

  MPI TECH A/S, yılında kurulan ve Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Modemler ve arabirimler, Modemler ve arabirimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagsvaerd, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. CAMBRIDGE CIRCUIT CO LTD

  Birleşik Krallık

  CAMBRIDGE CIRCUIT CO LTD, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pasif elektronik ve presli devre komponentleri, Pasif elektronik ve presli devre komponentleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. NANOSOLUTION CORPORATION

  Güney Kore

  NANOSOLUTION CORPORATION, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buk-gu, Gwangju, Korea, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 9. G S P K CIRCUITS (PRINTEC) LTD

  Birleşik Krallık

  G S P K CIRCUITS (PRINTEC) LTD, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pasif elektronik ve presli devre komponentleri, Pasif elektronik ve presli devre komponentleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arundel, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. INVOTEC CIRCUITS (TAMWORTH) LTD

  Birleşik Krallık

  INVOTEC CIRCUITS (TAMWORTH) LTD, yılında kurulan ve Modemler ve arabirimler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pasif elektronik ve presli devre komponentleri, Pasif elektronik ve presli devre komponentleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz