• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • montaj robotları

Sonuçlar

Montaj robotları - Ithalat/Ihracat

 1. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÜSCHEL, montaj otomasyonunda 45 yıldır en yüksek standardı temsil etmektedir. Planlama, geliştirme, tamamlama, montaj, programlama ve kurulum yapmaktayız. PÜSCHEL otomasyon sistemleri, başlangıçtan itibaren müşteriyle çok sıkı bir uyum içinde çalışır. İşletmeye almada yoğun destek ve üretim başlangıcından itibaren servis, müşteri odaklı çalışmamızın vazgeçilmez öğeleridir. PÜSCHEL, otomasyon deneyimini disiplinler arası ve gelecek odaklı bir şekilde kullanır. Tamamen istekleriniz doğrultusunda size sunduklarımız: Otomatik besleme birimleri, otomasyon teknolojileri, montaj tesisleri, robot kumandalı montaj tesisleri, montaj otomasyonları, montaj makineleri, döner otomatlar, otomotiv ve yan sanayi için özel makineler, otomasyon için besleme donanımları

 2. HOCHRAINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Berchtesgadener bölgesinde bulunan Freilassing'deki merkezimizde montaj tesisleri ve üretim tesisleri fikirden gerçeğe dönüşüyor. Yakl. 130 çalışana, sıkı bir organizasyon yapısına ve yüksek bir imalat derinliğine sahip firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla ve esnek biçimde karşılayabilecek güçtedir. Otomasyon ve optimizasyon alanında çok çeşitli firmalardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahibiz: Otomotiv, elektroteknik, makine imalatı, aksesuarlar & armatürler, ev aletleri, takımlar, güvenlik tekniği, tıp tekniği. Montaj tekniği ve tesis imalatı alanlarında sistem tedarikçisi olarak elde ettiğimiz 40 yıldan uzun süreye dayanan deneyimlerimizden siz de faydalanın.

 3. LUDWIG SCHLEICHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın süredir, tüm elektrik mühendisliği planlaması, donanım ve yazılım dahil olmak üzere otomasyon ve robot teknolojisiyle bağlantılı olarak makine ve sistemler, proses teknolojisi geliştiriyor ve üretiyoruz. Karbon, plastik, kompozit malzemeler, geri dönüştürülmüş malzeme, alüminyum ve çelikten yapılmış ürünlerin üretimi ve iyileştirilmesi için modüler konseptler, özellikle otomotiv ve uçak endüstrilerindeki yüksek kaliteli iç ve dış parçalar için kullanılmaktadır. Orta ölçekli bir şirket olarak, Ludwig Schleicher Anlagenbau GmbH & Co. KG ve Ludwig Schleicher Ingenium GmbH & Co. KG ile uzmanlıklarımıza sağlam bir yapı kazandırdık. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz, yenilikçi proses mühendisliği tavsiyeleri, görevin güvenilir şekilde uygulanması ve ayrıca tüm ürün yaşam döngüsü boyunca destek ve servis teklifleriyle mümkün olan en iyi desteğimizi alırlar: "Her şey tek kaynaktan - tek irtibat yetkilisi".

 4. SP-ROBOTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Aşağı Saksonya'daki Salzgitter kentinde bulunan SP-ROBOTS GmbH şirketi, 2005 yılının başlarında kurulmuş ve temel yetkinliği olan otomasyon teknolojisi ile, endüstriyel şirketler için karmaşık ve kapsamlı hizmet konusunda uzmanlaşmıştır. Büyük müşterilerimizin yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketlerdeki müşterilerimiz de uzun yıllara dayanan deneyimimize ve değişmeyen kalitemize güvenmektedir. Amacımız sizi sadece teknolojiyle değil, aynı zamanda teknik bilgi birikimimiz ve vermekte olduğumuz hizmetimizle ikna etmektir. Bu nedenle, çalışanlarınıza vereceğimiz danışmanlık ve eğitim ile projenin başlangıcından itibaren proje desteği SP-ROBOTS GmbH şirketinin hizmet portföyünde en üst sırada yer almaktadır. OTOMASYONUNUZ GÖREVİMİZDİR! İŞİMİZ İLERLEMENİZDİR!

 5. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Robot uygulamaları, endüstriyel makine robot sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAVIMEC

  İtalya

  Verified by europages badge

  DAVIMEC, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik debriyajlar, Dişçilik ürünleri, Otomatik kapı sistemleri, birleştirme makinaları, Mekanik debriyajlar, Dişçilik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alatri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SIM TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIM TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EG-EM ELEKTRONIK DIS TICARET ITHALAT - IHRACAT LTD. STI

  Türkiye

  1998 Yılında faaliyete başlamış olan Eg-Em Elektronik LTD.ŞTİ. imalat Sanayinin ihtiyacı olan alet ve ekipmanların temini için konusunda dünya lideri firmaların temsilciliklerini yürütmektedir. Havalı, Elektronik Kontrollü Montaj Ekipmanlarında Japonya orijinli URYU, Tork Test, Kontrol ve Kalibrasyon cihazlarında Almanya orijinli SCHATZ, Perçin, Perçin tabancası ve Perçinleme Sistemlerinde Almanya orijinli GESIPA, Montaj ekipmanları, Yüksek Torklu Havalı ve Elektrikli Montaj Sistemlerinde Amerika orijinli AIMCO, Elektrikli Tornavida Motorlarında Japonya orijinli DELVO, Şarjlı El Aletlerinde Japonya Orjinli PANASONIC, Vida Dizme ve Besleme Sistemlerinde Japonya orjinli NITTO SEIKO, Havalı Vinç ve Ceraskallarda Japonya orjinli TOKU, Ergo-Drive Lokma ve Adaptörlerde Japonya Orjinli KO-KEN firmalarının temsilcilikleri satış, satış sonrası yedek parça ve servis destekleri ile sağlanmaktadır. Otomotiv, otomotiv yan sanayi, enerji, beyaz eşya, elektrik, elektronik, genel makine imalatı başta olmak üzere montaj ağırlıklı tüm sektörlere deneyimli satış ve servis kadrosu ile hizmet etmektedir.

 4. NEURA ROBOTICS GMBH

  Almanya

  NEURA Robotics'in misyonu, robotlar ve insanlar arasındaki boşluğu kapatmak ve böylece robotları herkes için erişilebilir kılmaktır. 2019 yılında kurulan şirket, bu amaç için şimdiden üç robot serisi geliştirmiştir. Yüksek performanslı kobot LARA, MAV adlı akıllı bir AMR ve piyasada bulunan ilk bilişsel robot MAiRA. Özellikle sezgisel çalışmasıyla öne çıkan MAiRA, hafif robotik, çevresel algı sensörleri ve yapay zekanın tek bir üründe birleştirildiği geleceğin robotiğinin bir simgesidir. NEURA Robotics'te, insanların, insan doğasının özünde yatan şeyi yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar, toplumda hala çok yaygın olan sağlıksız ve monoton işler yapmak yerine yaratıcılıklarını ifade etmeli ve sosyal etkileşimlere daha fazla odaklanmalıdır. Bu nedenle yaptığımız her şey “İNSANLIĞA HİZMET VERMEK” sloganı altında toplanmaktadır.

 5. SPARKO ROBOTICS

  Türkiye

  Sparko Robotics, scara robotları, delta robotları, kaynak ve boyama robotları, otonom robotlar ve özel amaçlı robotlar gibi robotik uygulamalar konusunda önde gelen üreticilerdendir. Robot üretiminin yanından otomatik montaj ve uygulama hatları, oromasyon sistemleri, kurulumunu yüksek hassasiyet, yüksek çalışma süresi ve kullanıcı dostu işletmeye anlayışı ile gerçekleştirir. Anahtar teslim otomasyonlu üretim hatları, dolum hatları, montaj, vidalama, kaynak hatları, robotik uygulamalar uzmanlık alanlarımızdır. Müşterimizin üretim hattındaki personel sayısını azaltma, verimi arttırma, üretim sürelerini kısaltma hedefleri ile müşterimizden aldığımız temel bilgilerle yeni hat tasarımını yaparız ve bilgisayar ortamında müşterimize sunumunu yapıp onay aldıktan sonra PLC ve SBC kontrollü hattın üretimine başlarız. Üretim esnasında en bilinen elektrik ve mekanik komponent üreticilerinin ürünlerini kullanırken müşterimize uzun yıllar sorunsuz çalışabileceği bir hattı yerinde kurarız Otomasyonlu üretim hatlarında uzaktan erişim modülü ile herhangi bir sorun anında bir kaç dakika içerisinde hatta internet üzerinden müdahale edip sorunu uzaktan çözebiliriz. Üretim hatlarında delta ve scara robot ihtiyacı olması halinde müşterinin ihtiyacı doğrultusunda üretimini yaptığımız robotlardan hatta entegre edip kapasitesini arttırma imkanımız mevcuttur. Daha fazla bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz

 1. ABM AUTOMAZIONI SRL

  İtalya

  BM Automazioni 2006'dan beri uluslararası ölçekte otomatik makineler tasarlamakta ve üretmektedir. Otomatik sektörüne, ambalaj sektörüne ve ilaç sektörüne yönelik pasif elektronik bileşenler, elektromekanik parçalar, mekanik parçalar, bileşenler için, otomasyon ve birleştirme teknikleri konusunda teknik bilgi ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 2. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Almanya

  Universal Robots, 2005 yılında Danimarka'da kuruldu ve ticari amaçlı kullanılabilen işbirlikçi robotları üreten ilk firma oldu. Böylece firma sektörün tamamını dönüştürme görevini üstlendi.

 1. IAI INDUSTRIEROBOTER GMBH

  Almanya

  IAI INDUSTRIEROBOTER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Montaj robotları, elektrikli amortisörler, Döner mil tahriği, Montaj robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwalbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HHK KONSTRUKTIONSBÜRO

  Almanya

  HHK KONSTRUKTIONSBÜRO, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lohkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. THOMAS ZIMMERMANN

  Avusturya

  THOMAS ZIMMERMANN, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Enns, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BERNING-MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  BERNING-MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHÖNENBERGER SYSTEME GMBH

  Almanya

  SCHÖNENBERGER SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Landsberg Am Lech, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SEIKA SANGYO GMBH

  Almanya

  SEIKA SANGYO GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Montaj robotları, Otomasyon için sevk sistemleri, Montaj robotları, kodlayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EQUINOTEC

  Portekiz

  EQUINOTEC, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik ve pnömatik elemanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. SCHWEIKERT AUTOMATION GMBH

  Almanya

  SCHWEIKERT AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Montaj robotları, Montaj robotları, palet üretim robotu, robotize kaynak s, lehim robotu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARIETE-GROUP

  Bulgaristan

  ARIETE-GROUP, yılında kurulan ve Entegre lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme kalıplama, Montaj robotları, Depo stok-yönetim hizmetleri, Plastik zımbalama makineleri, Plastik malzeme kalıplama, Montaj robotları, Depo stok-yönetim hizmetleri, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pazardzhik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. EASYBUYBIG

  İspanya

  EASYBUYBIG, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. reklam ve pazarlama firmaları dernekleri, servis istasyonları tasarımı, promosyon küllükler -tasarım, genel acenteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. FIRST IOT ELECTRONIC

  Türkiye

  FIRST IOT ELECTRONIC, yılında kurulan ve Ağaçtan oyuncaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Montaj robotları, elektrikli ve elektronik oyun takımları ve oyuncaklar, ahşap oyun takımları ve oyuncalar, Montaj robotları, elektronik oyunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FANUC

  Fransa

  FANUC, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel robotlar, Robotik, Endüstriyel robotlar, Robotik, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KÖHL MASCHINENBAU

  Lüksemburg

  KÖHL MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dahili taşıyıcı sistemler, Otomasyon, Dahili taşıyıcı sistemler, Otomasyonlu Saklama ve Geri Alma Sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wecker, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. ALCA SISTEMI SRL

  İtalya

  ALCA SISTEMI SRL, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatizasyon ve robotik, endüstriyel otomasyon, mekanik tasarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capurso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ROBOTOS ENGINEERING GMBH

  Almanya

  ROBOTOS ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alfdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SAMAC S.R.L.

  İtalya

  SAMAC S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Montaj robotları, otomobil montaj ekipmanı, Montaj robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vobarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. JOG SRL

  İtalya

  JOG SRL, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rovereto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. KUKA AUTOMATISME ROBOTIQUE SAS

  Fransa

  KUKA AUTOMATISME ROBOTIQUE SAS, yılında kurulan ve Montaj robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik endüstrisi için kılıflar, otomasyon robot teknolojisi, manipüle robotları, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villebon-Sur-Yvette, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz