• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motor radyatörleri

Sonuçlar

Motor radyatörleri - Ithalat/Ihracat

 1. SALZMANN KÜHLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALZMANN KÜHLER GMBH, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rielasingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

 3. ADA RADYATOR VE OTOMOTIV MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Firmamız Radyatör alanında her cesit stok bulundurmakla beraber, fabrikası olan üretici firmadır. isteğe bağlı olarak imalat da yapılmaktadır. Firmamız ihracat da yapmakta olup toptan adetli siparişlere cevap verebilecek kapasitededir. mevcut radyatör gruplarımız ve antlasma halinde üretimini yapabileceğimiz radyatör çeşitlerimiz; -klasik otomobil, her çeşit oto radyatör ve kaloriferleri ile bunlara ait radyatör petekleri -ziraat makinaları rayatörleri (biçerdöver-traktör) -işmakinaları radyatörleri (çelik, bakır, zırhlı bakır) -sabit tesis radyatörleri (jeneratör, kompresör, su pompası) -basınclı yağ ve hava (intercoller) radyatörleri -beton mikseri ve pompaları vb.araçlar için yükses basınca dayanıklı yağ radyatörleri -basınc buhar radyatörleri -oto klima radyatörleri -oto kalorifer apareyleri (kabinli kaloriferler) -soğutma ile ilgili her türlü özel imalat ve uygulamalar - gemi ve lokomotif radyatörleri

 4. MAXIMUS

  Polanya

  Maximus Polonya'da Lubuskie Voyvodalığının Kargowa şehrinde yerleşik bir işletmedir. Şirket Piotr Maksymów tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Şirket sıvı ve hava soğutma radyatörleri dahil radyatörlerin satışını yapmakta, radyatör çekirdeklerini yenilemekte, klima yoğuşturucuları, fanların yanı sıra sıvı kavrama satışı yapmaktadır. Ürün yelpazemiz tarım, demiryolu ve tersane sektörlerine yönelik ürünler içermektedir. Soğutucu bileşen satışı yapıyor ve ultrasonik temizleme donanımları sunuyoruz. Lütfen ürün çeşitlerimize bir göz atınız.

 5. SUD-OUEST RADIATEURS

  Fransa

  50 yılı aşkın bir süreden beri ısı alışverişinin profesyonelleri SUD-OUEST RADIATEURS işletmesi olarak sizlere radyatörler, sıvı tankları, fanlar, klima ürünleri, soğutma sıvıları sunuyoruz. Ürün yelpazemiz motosikletten ağır vasıtalara, tarımdan, endüstriye, altyapı ve yol çalışmalarına varıncaya kadar çok çeşitli sektörleri kapsamaktadır. Birkaç yüz adetlik sürekli stoğumuz hızlı hizmetin garantisidir. Tarım makineleri radyatörlerinde uzman işletme: biçerdöverler, hasat makineleri. Motor soğutmada kullanılan peteklerin imalatını yapıyoruz. Sud-ouest radiateurs işletmesi ayrıca her tip motor su, hava, yağ radyatörlerinin alım-satımını, her tip ısı eşanjörünün yenileme ve revizyon işlerini yapmaktadır. SUD OUEST RADIATEURS komple ve ayrıntılı radyatör, aksesuar, ısı eşanjörleri, ara soğutucular, yağ soğutucuları, klima ve sıvı tankları kataloğunu kullanımınıza sunuyor. Kataloğumuzu ÜRÜNLER sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CATALDI SAS

  Fransa

  CATALDI SAS 1976 yılında kurulmuş olan ve ISO 9001/V2008 ile 14001 çevre koruma sertifikalarına sahip bir şirkettir. CATALDI SAS şirketi, soğutma sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi, kurulması ve montajı alanlarında uzmanlaşmıştır. Motor soğutma radyatörü üreticisi. Aşağıdaki kuruluş ve markalar tarafından onaylanmıştır: SNCF / RATP / RENAULT TRUCKS / RENAULT / PSA. CATALDI SAS, LAMOTHE-BEUVRON (41) konumlu HEBCO şirketini satın alıp bünyesine katmıştır böylece iki şirketin oluşturduğu sinerji Fransa'da benzeri olmayan bir bilgi birikimini de sağlamıştır.

 2. CAN OTO RADYATOR

  Türkiye

  CAN OTO RADYATOR, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SAS TRIOUILLER / NIMES RADIATEURS

  Fransa

  SAS TRIOUILLER / NIMES RADIATEURS, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, onarım laboratuarı, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ales, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SAH RADIATOR

  Türkiye

  SAH RADIATOR, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, radyatörler, araçlar için ıntercooler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Havalı, sulu ve yağlı soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CAN OTO RADIATOR

  Türkiye

  CAN OTO RADIATOR, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KÜHLERBAU CHRUBASIK

  Almanya

  KÜHLERBAU CHRUBASIK, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOBRAL & IRMAO, LDA.

  Portekiz

  SOBRAL & IRMAO, LDA., yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ölçü üzerine radyatörler, motorlu taşıtlar için radyatörler, yenilenmiş radyatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantanhede, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. JC PERFORMANCE PARTS CO.,LTD

  Çin

  JC PERFORMANCE PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HENNLICH-HCT GMBH

  Almanya

  HENNLICH-HCT GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ING COOLING SYSTEM

  Japonya

  ING COOLING SYSTEM, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. radyatör onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Japonya 'de bulunmaktadır.

 4. NEWQUAY RADIATORS

  Birleşik Krallık

  NEWQUAY RADIATORS, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum radyatörler, motorlu taşıtlar için radyatörler, radyatör onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Austell, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. RADIA NORMANDIE 76

  Fransa

  RADIA NORMANDIE 76, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, Motor radyatörleri, Taşıt onarım atölyeleri, Motor radyatörleri, satılık radyatörler, radyatör onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jean-Du-Cardonnay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ROCCOS REIFEN /REIFEN ,RÄDER,FAHRZEUGTEILE INH. ROCCO NITZSCHKE

  Almanya

  ROCCOS REIFEN /REIFEN ,RÄDER,FAHRZEUGTEILE INH. ROCCO NITZSCHKE, yılında kurulan ve Motor radyatörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pößneck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BEHR GMBH & CO. KG

  Almanya

  BEHR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RBS CUSTOM PARTS

  Almanya

  RBS CUSTOM PARTS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KÜHLER KLIPSTEIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  KÜHLER KLIPSTEIN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUTOKÜHLER FRANK

  Almanya

  AUTOKÜHLER FRANK, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Netzschkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMM-LINE INH. OLAF NEUMANN

  Almanya

  COMM-LINE INH. OLAF NEUMANN, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Motor radyatörleri, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KÜHLER KNEESCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  KÜHLER KNEESCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UWE BRODTKA

  Almanya

  UWE BRODTKA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RAAL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  RAAL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwaig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIRK GÖRNER GMBH

  Almanya

  DIRK GÖRNER GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Motor radyatörleri, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Motor radyatörleri, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potsdam, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. METTRAUX RADIATECH SA

  İsviçre

  METTRAUX RADIATECH SA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Otomobiller, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. AUTOKÜHLER-SCHULZE

  Almanya

  AUTOKÜHLER-SCHULZE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor radyatörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Motor radyatörleri, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KUEHLER WILLEMS LIMITED

  Almanya

  KUEHLER WILLEMS LIMITED, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz