• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motorlar ve parçalar

Sonuçlar

Motorlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Denizcilik ve endüstriyel ekipman şirketi olarak, kompakt büyük ve orta ölçekli motorlar ve ilgili yedek parçalar ve traktörler için yedek parçalar tedarik ediyoruz. On yıllardır denizcilik, tarım teknolojisi ve endüstriyel tesisler alanlarında dünya çapında bir müşteri ağına danışmanlık ve tedarik sağlıyoruz. Eğitimli servis ekibimiz müşterilerimizle bireysel ihtiyaçlarına göre ilgilenir. Yıllar içinde, birkaç bin kalemden oluşan kapsamlı bir yedek parça deposu oluşturduk ve buradan müşterilerimize gerekli ürünleri günlük olarak ve kısa sürede tedarik ediyoruz. Şirket merkezimiz 2006 yılından beri Wesseling'de bulunmaktadır. Çok iyi lojistik konum, tüm ulaşım yollarına mükemmel bağlantılar sağlar, böylece tüm müşteri siparişlerini her zaman kısa sürede teslim edebiliriz.

 2. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Çin

  Verified by europages badge

  Sürekli dökme demir çubuk üreticisinin lideri olan HENGONG, sürekli dökme demir çubuk araştırma, üretim ve işleme hizmetine odaklanmaktadır. Ar-Ge merkezi, üretim merkezi ve pazarlama hizmet merkezi Handan, Suzhou ve Şanghay'da bulunmaktadır. Hengong, akışkan gücü iletimi, hava teknolojisi ve inşaat makineleri endüstrileri için daha yüksek kalite, daha düşük maliyet, daha az enerji çözümü sağlar. Hengong, 40'tan fazla ülkede 20 farklı endüstriden 1000'den fazla şirkete tedarik sağlamaktadır. Siemens, Bosch Rexroth, Ingersoll Rand, Atlas Copco, Baosi, Zoomlio, MCMG, Danfoss ve Eaton gibi sanayi devleri ile uzun vadeli stratejik işbirlikleri kurulmuştur. "Akıllı Akışkan Gücü İletim Projesi"ne 180 milyon dolarlık yatırım yapılması planlanmaktadır. Hegong, her zaman daha yeni endüstriler için daha iyi metal malzeme ve işleme çözümünü aramaktadır.

 3. TAPPI STAMPATI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Depolar için kapaklar, mekanik seviye gösterici kapaklar, gömülü konik nişler ve depo dolum ağızlarını tamamen İtalya'da tasarlıyor ve üretiyoruz. Ayrıca yakıt depoları için geniş bir yedek kapak çeşitleri sunuyoruz. Edinilen tecrübe, tasarım aşamasındaki profesyonellik ve sürekli devam eden teknoloji ve dizayn alanındaki yenilik araştırmaları, gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde, faaliyet gösterdiğimiz sektörde önde gelen referans noktalarından biri haline gelmemizi sağladı.

 4. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD., yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, CNC çevrilmiş parçalar, motor parçaları, parçaların hassas işlenmesi, alüminyum parçaların işlenmesi, pirinç parçaların işlenmesi, paslanmaz çelikten parçaların işlenmesi, cnc tezgahlarda parçaların işlenmesi, cnc tezgahlarda parçaların frezelenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOMECÁNICAS SHINE, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  TECNOMECÁNICAS SHINE, S.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parça işleme, motor kurulumu, cnc işleme, motorlar için parçalar, ısmarlama parçalar, mekanik kaynak, pirinç kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maçanet De La Selva-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOTORCONNECT

  Belçika

  Verified by europages badge

  MOTORCONNECT, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompalar, Monofaz motorlar, üç fazlı motorlar, Titreşimli motorlar, motor parçaları, kayışlar, aksial vantilatörler, sntrifüj vantilatörler, üç fazlı transformatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ASPINA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASPINA GMBH, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Motor azaltıcılar, Elektrikli motorlar - doğrudan akım, Elektrikli motorlar ve parçalar, işyeri otomatizasyonu, Motor azaltıcılar, Elektrikli motorlar - doğrudan akım, hortum pompaları, Adım adım motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HENSE SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HENSE SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner mil tahriği, oleodinamik motorlar, endüstriyel aktarma sistemleri, makine inşaatı, Özel makineler - İnşaat/Yapı, endüstriyel otomasyon, hidrolik pistonlar, Döner aktüatörler distribütörleri, hidrolik tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DNC OTO - TURKIYE SPARE PARTS - AUTO SPARE PARTS - TRUCK SPARE PARTS- AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  As we are DNC automotive export high quality Turkish made aftermarket and genuine auto parts to nearly 20 countries in the World. we sell more than over 24 brands. We all ready producing %30 of those products at our production lines. All so We supply all other brands from our suppliers to our customers. By the way there are more than 50.000 pcs. spare parts in our stock.As Turkeyspareparts brand, we have been a supplier and manufacturer in the following product groups for more than 20 years. 1- Trucks and Trucks group 2- Construction machines, buckets, forklifts, etc. 3- Car, automobile, minibus and passenger vehicle groups 4- Agricultural vehicles, tractors, etc. Groups. We offer the spare parts of the above groups to our customers as both OEM (original parts) and aftermarket. We have more than 50, 000 products in stock.DNC Automotive; It provides retail sales services to all of Turkey, especially Bursa and South Marmara, with its professional staff who are experts in their fields. By reaching more than 2000 points throughout Turkey, we meet the demands of Original and Aftermarket spare parts quickly and perfectly.As Dnc Automotive, we supply brake parts, chassis parts, Glass cleaning parts, filters, exhaust system parts, cooling parts, steering wheel parts, auto electric parts of many brands and after market. We offer original or sub-industry products to our customers.

 1. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

  Dear Madam/Sir, We are the exporters of aluminium sigma profiles, fasteners, linear modules, motors, reducers, gearbox, etc. We have been operating since 1995. The quality standard of our products are in line with international standards: having certificates of ISO 9001, CE, RoHS 2. You can see our products below the image. We would like to work with you and supply what is needed in your business. Please contact us; sales5@doguskalip.com.tr and visit our website; https: //www.doguskalip.com.tr/home

 2. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Türkiye

  Akpınar Redüktör olarak sektörde 2001 yılında “ En doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle faaliyete başladık , sanayinin can damarlarından olan motor ve redüktör ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık. Geçen süreler boyunca sanayinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk. Sırasıyla sanayinin hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler, ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri, elektromanyetik fren sistemleri kendi markamız olan AKMS Markası ile Mermer , Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorları ile TUBİTAK tarafından patenti alınmış enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık. Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli ve ayırt edici özelliklerde olması için üretim

 1. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

 2. LEROY SOMER

  Fransa

  Tahrik sistemleri sektörünün dünya çapında lider kuruluşu olan LEROY-SOMER elektrik motorları, motorlu redüktörler ve elektronik tip hız varyatörleri tasarlamakta ve üretmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmamız sayesinde endüstrilerin çeşitli alanlarına yönelik olarak çalışabilmekteyiz. Bir hareketin aktarılmasını veya elektrik enerjisi üretilmesini öngören her türden endüstriyel faaliyetlere özel olarak LEROY SOMER mutlaka bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyim her türden teknik şartnameye uygun bir ürünün tasarımını sunma olanağı sağlamaktadır. Leroy Somer motorları size sadece üretim kapasitenizi yükseltmekle kalmıyor, ayrıca enerji giderlerinizin optimize edilmesini ve bunun yanında ekipmanlarınızın kullanım ömürlerinin uzatılmasını da sağlamaktadır. Elektrik motorlarımızın satışına ek olarak teknisyenlerden oluşan ekibimiz Fransa'nın her yerinde haftanın 7 günü ve günün 24 saatinde onarım ve bakım yapmaktadır. Onarım ve bakım servisleri ağımız (ortalama olarak her 100 km aralıklarla oluşturduğumuz servis istasyonlarımız) sayesinde sistemlerinize önleyici bakım yapmakta ve arıza halinde anında müdahale edebilmekteyiz.

 3. HANS HESS AUTOTEILE GMBH

  Almanya

  HESS Motorentechnik şirketi 1929 yılından bu yana otomotiv servis istasyonları ile perakende satış yapan müşterilerine, otomotiv üreticilerinin seri üretim tedarikçilerinden aldığı yüksek kaliteli parçaların satış ve dağıtımını yapmaktadır. İlk olarak segman ticareti ile başlayan ürün yelpazesi 2. dünya savaşının ardından motor ve aşınma parçaları ile sürekli genişlemiştir. Ürün portföyüne daha sonra takımlar ve atölye ekipmanları da katılmıştır. OEM standardında yüksek kaliteli ürün yelpazesi. 130.000'den fazla yedek parça ile geniş ürün yelpazesi. Hızlı ve modern lojistik. Eğitimli uzman danışmanlar. Müşterilerimiz için sürekli ulaşılabilir ve geniş bir ürün yelpazesini hazır bulundurmaya büyük önem vermekteyiz. Bunu sağlamak için de, 150 araçtan oluşan kendi filomuzla bölgesel teslimat alanımıza günde 6 defaya kadar sevkiyatta bulunmaktayız. Ayrıca, kargo ile sevkiyat yapan veya siparişin verildiği günü takip eden sabah teslimat yapabilen güvenilir lojistik iş ortaklarıyla da çalışmaktayız.

 4. ALSEM-CNC

  Türkiye

  ALSEM CNC Engineering, Medical, Mechanical, Automotive Trade. Inc. was founded in 1997 in Izmir We continues to produce parts that require processing expertise for medical, automotive and energy industry with more than 30 years experienced engineering team. Our company offers complete products to our customers, with all machining methods applied in its own facilities as well as, heat treatment, coating, and marking by subcontractors. While our customers concentrate R & D and design work in their field, ALSEM CNC provides support to improve designs according to production technology and becomes a solution partner. We look forward to the possibility of working together.

 5. ESB DISTICARET LTD

  Türkiye

  Biz oto yedek parçaalrında faaliyet gösteren bir firmayız Türkiyede İhtiyaçlarımız genel olarak Opel araçları için orginal yedek parça , motorlar motor parçaları Toptancıyız , ithalat ve ihracat yapıyoruz Bizim 2 şubemiz var , merkez şubesi Diyarbakırda ve yeni şubemiz İstanbulda ve yeni depomuz 4000 metre karedir. Faaliyet alanımız orginal yedek parçalarını depomuzda stok olarak tutmak ve müşterilerimize hizmet etmektir. Türkiye içinde 1500 müşterimiz var. Online olarak hizmet vermekteyiz Yurtdışı fuarlarına ziyaretçi olarak katılıyoruz yeni firmalarla buluşmak ve ticaretimizi geliştirmek için.

 6. KAYZER TEKNIK

  Türkiye

  Kayzer Teknik; İş makinaları ve liman makinelerinin yedek parça ihtiyacını karşılamak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur. Öncelikli hedefimiz doğru ürünü uygun fiyata doğru zamanda tedarik etmektir. Bu amaçla komponent bakım atölyesi, mühendislik hizmeti verdiğimiz teknik ofislerimiz ve sürekli gelişen ve güncellenen zengin yedek parça stoklarımızın yer aldığı mağazalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Liebhneer özel servis imkanı ve binlerce parça stoklarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.iş makinaları , liman makinaları yedek parçaları , cat, volvo penta , liebhnerr , motor yedek parça , difransiyel yedek parça , sızdırmazlık elemanları , difransiyel elemanları , yürüyüş grupları şanzuman yedek parça , tork yedek parça ve bir çok kategori de sizlerin hizmetinizdeyiz..

 7. MERKES GMBH - SMALL MOTORS

  Almanya

  Avrupa üretimi standart ve müşteriye özel senkron servo motorlar ve IE4 + standart motorlar - küçük çözümler için küçük motorlar.

 8. LINPAR LINER PISTON RING MOTOR SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Türki̇ye konya 3.Organi̇ze sanayi̇ si̇tesi̇nde faali̇yette bulunan entegre tesi̇si̇mi̇zde pi̇ston savurma dökümden motor si̇li̇ndi̇r gömleği̇ segman ve ki̇t motor parçalari satişi yapiyoruz.

 1. ECONOVEDADES IDI / DESCARBONIZADORAS

  İspanya

  Sektörümüzde İspanyol ve Avrupa pazarının tartışılmaz liderliğini yapmaktayız. Şimdiden 300'den fazla atölye bizimle çalışmayı tercih etti ve en büyük markalar ileri teknolojimize güvenmekteler.

 2. MEX ROCK DRILL SPARE PARTS MANUFACTURER

  Türkiye

  MEX ROCK DRILL SPARE PARTS MANUFACTURER, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata endüstrisi için kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MOTOR & GETRIEBE GMBH

  Avusturya

  MOTOR & GETRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorlar, dişli çark düzenleri, ikinci el motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niedernsill, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. LLS ITES

  Beyaz Rusya

  LLS ITES, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. OJSC MINSK MOTOR PLANT

  Beyaz Rusya

  OJSC MINSK MOTOR PLANT, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ses yalıtımlı elektrojen grupları, fona kaydırılmış üçüncü şahıs hesapları, alüminyum dökümevleri, taşıtlar için dizel motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. SISMEC-TRAITEC GROUP, S.L. (ST GROUP)

  İspanya

  SISMEC-TRAITEC GROUP, S.L. (ST GROUP), yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, Motorlar ve parçalar, Motorlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Papiol, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ENGINESWAREHOUSE.COM (TECH4S)

  Litvanya

  ENGINESWAREHOUSE.COM (TECH4S), yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Silindir başları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padvariai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 8. OXYHYDROGEN TECHNOLOGIES S.L

  İspanya

  OXYHYDROGEN TECHNOLOGIES S.L, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esquiroz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. TTS MOTORCYCLE HANDELS GMBH

  Almanya

  TTS MOTORCYCLE HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Motorsikletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, motor parçaları, Motosiklet aksesuarları, motosikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerkappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. STRUCK TURBOTECHNIK GMBH

  Almanya

  STRUCK TURBOTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. standart vites kutusu, benzinli motorlar, Silindir başları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Motorlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.585 Şirketler