• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motorlu tekneler

Sonuçlar

Motorlu tekneler - Ithalat/Ihracat

 1. CASSE MARINE ENLEVEMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CASSE MARINE ENLEVEMENT, yılında kurulan ve Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Motorlu tekneler, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar, Tekne motoru aksesuarları , Motorlu tekneler, ikinci el gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ECEM YACHT

  Türkiye

  Ece Yacht olarak 20 yılı aşkın süredir Yat İmalat sektöründe profesyonel ekibimizle Antalya-Türkiye merkezli olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Proje aşamasından son teslim aşamasına, imalat ve satış sonrası destek veren firmamız gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı birçok projeye imza atmıştır. Değişen piyasa ve müşteri beklentileri doğrultusunda; kompozit mimari ürün ve hizmetlerini de bünyesine ekleyen firmamız bu konuda otel, belediye, mimari ofisler ve birçok kurumsal firmaya hizmet etmektedir. Alanında tecrübeli ekibimiz, güçlü ve dinamik yapımız, yutiçi ve yurtdışı proje tecrübemizle dün olduğu gibi bugün de sizlere hizmet devam ediyoruz.

  Tüm ürünler arasında "motorlu tekneler"

 3. TESLA MARIN - TESLA FISHER

  Türkiye

  Our company producing 4-12 m fiber boats suitable for outboard and inboard engines with very competitive prices. We are looking for boat dealer or sales agencies. We could produce with our moulds or create new designs according to clients needs and wishes. Our certificate class is C and producing our boats with CE standarts. We are open to new designs and new class of boats like open water boats, ocean boats. But please note that we are fiber boat pruducer, not carbon boat producing available. We could also offer wooden boats, but wooden boats need more delivery time… Waiting for comments, please do not hesitate to ask anything for further informaton…

  Tüm ürünler arasında "motorlu tekneler"

 4. UTING DIS TIC. VE SAN. LTD. STI. - FORMULA BOATS TURKEY

  Türkiye

  Faaliyete başladığı 2001 yılından beri Amerika, Almanya, İsveç, G. Kore ve Taiwan’dan aldığı çeşitli firmaların distribütörlük ve temsilcilikleriyle aralarında denizcilik sektörünün de olduğu farklı alanlarda pazarlama ve servis hizmeti çalışmalarına devam etmektedir. Daima “En iyi”yi sunmayı ilke edinmiş olan Uting, spor tekne ve lüks motoryat üreticisi FORMULA‘nın distribütörü ve servis merkezi olarak çalışma alanını genişletmiştir. FORMULA marka tekne ve yatların ithalatçısı ve servis merkezi olan firmamız gemi ve teknelerde kullanılan özel uzaktan kumanda sistemlerinin ve kuvvet ölçüm cihazlarının da distribütörüdür.

 5. NAVALTIS

  Türkiye

  umphree Interceptor and Stabilization system for semi planing and planing vessels.Humphree offers world-class quality robust design combine to deliver a superb highly responsive cruising experience.Humphree’s unique features auto trim, auto list and coordinated turn to optimise driving dynamics and handling safety by providing the optimum drive control needed to cope with the wide spectrum of operating conditions.Improved Performance, reduced resistance and fuel consumption, Controlled heel, higher turning speeds, faster acceleration, improved running conditions and confort. www.navaltis.co.uk

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRISTIJAN ANTIC - INDIVIDUALLY CHARTER

  Hırvatistan

  KRISTIJAN ANTIC - INDIVIDUALLY CHARTER, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tekne kiralama, mürettabatsız tekne kiralama, yat kiralama, motorlu tekne kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tribunj, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. RUBAN BLEU

  Fransa

  RUBAN BLEU, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nehir taşımacılığı, Nehir taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigneux De Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BOOTSCENTER LEIPZIG

  Almanya

  BOOTSCENTER LEIPZIG, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gezi botları/gemileri için motorlar, Gezi botları/gemileri için motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwenkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VILLEGAGNONS-PLAISANCE

  Fransa

  VILLEGAGNONS-PLAISANCE, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MARINE EXPRESS SERVICE

  Fransa

  MARINE EXPRESS SERVICE, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Güverte işleri, motorlu gezinti gemileri, deniz motoru bakımı, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnoux En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHARTERMINUTE

  Fransa

  CHARTERMINUTE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu tekneler, charter gemi kiralanması, yat kiralama, Motorlu tekneler, motorlu yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ANTIBES, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BELGIAN BOAT SERVICE

  Belçika

  BELGIAN BOAT SERVICE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu tekneler, Motorlu tekneler, ek motorlu yelkenli yatlar, örtüler, gemide yer kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwpoort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VAN VOSSEN TENDERS

  Hollanda

  VAN VOSSEN TENDERS, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steenwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. NAUTICA GALVAR

  İtalya

  NAUTICA GALVAR, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tekne taşımacılığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, denizcilik ekipmanları, Tekne taşımacılığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Al Toppo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIKING

  Polanya

  VIKING, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su değerlendirme tesisatları yönetimi, şeftali ağacı, balık malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stare Siołkowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. AM CHARTER

  İtalya

  AM CHARTER, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Civitavecchia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SIMAR YACHTS

  İtalya

  SIMAR YACHTS, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ONUBANAUTIC

  İspanya

  ONUBANAUTIC, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Motorlu tekneler, Motorlu tekneler, deniz avcılığı, balık teknesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. INTERSPORT DEUTSCHLAND EG

  Almanya

  INTERSPORT DEUTSCHLAND EG, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye, Spor malzemeleri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHRÖDER ROWING SERVICE GMBH

  Almanya

  SCHRÖDER ROWING SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Gemiler - İnşa, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geesthacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CNM CANTIERI NAVALI DEL MEDITERRANEO SRL

  İtalya

  CNM CANTIERI NAVALI DEL MEDITERRANEO SRL, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rm, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WASSERSPORT JANSEN - POINT OF SPORTS GMBH

  Almanya

  WASSERSPORT JANSEN - POINT OF SPORTS GMBH, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şişirilebilir küçük sandallar, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye, Şişirilebilir küçük sandallar, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raubling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BÄCHLI INTERNATIONAL BOAT SALES AG

  İsviçre

  BÄCHLI INTERNATIONAL BOAT SALES AG, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gemiler - İnşa, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennetbürgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. BERTSCHI-PETROL

  İsviçre

  BERTSCHI-PETROL, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ALBA BOAT LLC

  Ukrayna

  ALBA BOAT LLC, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlu tekneler, Motorlu tekneler, sürtme ağlı balıkçı teknesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yurivka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. NAVYLINE GMBH

  Almanya

  NAVYLINE GMBH, yılında kurulan ve Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANGELBOOTE PORSCHE

  Almanya

  ANGELBOOTE PORSCHE, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gemi İnşa/Yapımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waltenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. THOMAS NESSMANN

  Avusturya

  THOMAS NESSMANN, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gemi İnşa/Yapımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velden Am Wörther See, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. AP-YACHTING GMBH

  Almanya

  AP-YACHTING GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laboe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ABS-JACHTSERVICE

  Almanya

  ABS-JACHTSERVICE, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Motorlu tekneler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.013 Şirketler