• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar

Sonuçlar

Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. FABRICADOS SAMARÍN

  İspanya

  Verified by europages badge

  FABRICADOS SAMARÍN, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsikletler, Küçük motosikletler, Motorsiklet kaskları, biyeller, Motosikletler için yedek parça, motocycles, Motorsikletler, motosikletler için aksesuarlar, Küçük motosikletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOTOGORIL

  Türkiye

  Her marka motosiklet koruma demirleri, far koruma, radyatör koruma, kör nokta aynası, gidon yükseltici gibi motosiklet aksesuarları ve koruma ekipmanları üretiyoruz. Üretici firma olarak 20 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Güvenilir, sağlam ve bilinen bir markayız. Türkiye ve İngitere'de satış yapmaktayız. Hedefimiz Avrupa ülkeleri ve ABD'ye satış yapmaktır.

 3. SNOWBIKE LLC

  Rusya

  LLC Snowbike küçük paletli ve elektrikli ulaşım konusunda uzmanlaşmıştır. Çok çeşitli müşterilerin talepleri için araçlar geliştiriyoruz. Ürünlerimiz bir sürücünün kar, kum, çakıl veya bataklık gibi kompleks yüzeylerde araç kullanmasına yardımcı olmaktadır. Kendi tasarım ofisimize sahip olmak, yüksek performans ve kaliteyle birlikte kaliteli ürünler geliştirmemizi sağlamaktadır. Yeni araçların geliştirilmesi veya mevcut araçlarda değişiklik ve iyileştirmelerin geliştirilmesine yönelik hizmetlerin yanı sıra bir dizi bitmiş ürün sunabiliyoruz. Şirketin ekibi, üretimi organize etme konusunda deneyimli mühendislerin yanı sıra mucit ve patent yazarlarını da içermektedir. Şirketin hem Rus hem de yabancı patentleri vardır. Şimdi aktif olarak dünya çapında bir ortaklar ağı oluşturuyoruz ve motorlu ekipman ve elektrikli ulaşım bayileriyle işbirliği yapmaya hazırız. Şu anda Finlandiya'da resmi bir temsilcilik ofisimiz bulunmaktadır.

 4. MOTO-PARTS

  Belçika

  Moto-Parts.be, ATV araçları, motosikletler, dağ motosikletleri, süper motosikletlere yönelik her türden yedek parça ve aksesuarların discount fiyatlarıyla satılan bir mağazadır. Gücümüzü nereden mi alıyoruz? Yarışçılık alanında dindiğimiz ve uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikiminden. AKRAPOVIC, AFAM, ALFANO, BREMBO, EBC, IPONE, MOTOBATT, MWR, NGK, TECMATE, TOP BLOCK, vd… gibi 100'den fazla üst düzey markayı içeren geniş bir kataloğa sahip olmamızdan. Mükemmel bir kalite/fiyat oranı sunabilmek için sunduğumuz ürünleri titizlikle ve bizzat seçiyor olmamızdan. Teslimatları Bpost ve Mondial Relay aracılığıyla yapıyor olmamız sayesinde sağlayabildiğimiz en düşük nakliye masraflarından. 99 €'dan daha yüksek satın alımlarda gönderi masrafı almıyor olmamızdan. Moto-Parts'da sizler sadece bir numara değil bizim en değerli müşterimizsiniz ve bir dostunuzun bizden alım yapmasını sağladığınızda size ekstra indirimler sunarız. Sizleri bilgilendirmek ve ihtiyacınıza göre tavsiyelerde bulunmak bizim için sıkıntı değil bir zevktir. Moto-Parts'da sitemize koyduğumuz fiyatlardan bütün bir yıl boyunca yararlanma hakkına sahipsiniz.

 5. TURGAY EZER MOTSAN EZER TORNA

  Türkiye

  Sevgili Bay veya Bayan 1985 yılında Türkiye iç pazarında kurulan motsan torna firmamız motosiklet yedek parça üretimine başlamıştır. 2005 - 2017 yılları arasında bisan Motosiklet Fabrikasının fren balatası ve debriyaj balatası firmamız tarafından üretilmiştir. İhracat yapan şirketlerin birçoğunun yanı sıra fren balataları ve debriyaj balataları firmamızdan tedarik etmektedir. İsteğiniz doğrultusunda dilediğiniz ürünü en iyi kalite ve fiyatta yapıp size ulaştırabiliriz Ürünümüz Motsan patent adı altında üretilmektedir. (Motsan türkiye'de üretilmiştir) bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla Dear Sir or Madam Our motsan turning company, founded on 1985 the Turkish domestic market started with the production of spare parts for motorcycles. From 2005 to 2017 the brake lining and clutch lining of bisan Motorcycle Factory were produced by our company. Besides most of the exporting compaines supply brake linnings and clutch linings from our company . As per your wish we can make any product you want at the best quality and price and send it to you Our Product are manufactured under the patent name Motsan. ( Motsan made in turkey ) you can contact us for more detailed information on this subject . With all my respect

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OIL1 MAGDENI YAG

  Türkiye

  Baki Lojistik LTD. ŞTİ. Madeni Yağlar ve oto bakım ürünleri üretim , depolama ve pazarlaması ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.Madeni Yağlarda ve Diğer destekleyici ürünlerimizde tescilli markamız olan OIL1 ile ihtiyaçlarınızı doğrudan, kaliteli ve uygun zamanda teslimatı ile piyasada güvenin ve istikrarın sembolü olarak kendini ispatlamıştır.Firmamız 3000 m2 alan üzerine kurulu, yıllık 10.000 ton üretim kapasitesine sahip, sonteknoloji makina ekipmanları ile üretim aşamalarını gerçekleştirmektedir.Firmamız tüketici odaklı çalışan, ulaşılabilirliği yüksek, ürün tedariği konusunda başarılı biryerdedir. Ürettiğimiz ürünlerin herbir çeşidinden stoklarında hazır bulunmakta Kurulduğu yıldan bu güne satışlarını katlayarak büyüyen şirketimiz son yıllarda ihracatayönelerek satışlarını arttırmakta ve 20 den fazla ülkeye ihracat projeleri gerçekleştirmektedir.Firmamız, kısa zaman içerisinde uzun bir yol almıştır. Ancak, bu elbette yeterli değildir.OIL1 bugün yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araçbakım ürünlerine, birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimive sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara akıcı ve yenilikçiçözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satış sonrası destek hizmetleriile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sektör

 2. MOTOVELOZAVOD LLC

  Beyaz Rusya

  AIST, bugün herkesin ihtiyaç duyduğu bisikleti tam olarak bulabileceği geniş bir model yelpazesidir. AIST ve KRAKKEN markaları altında 120'den fazla farklı çocuk, hardtail, katlanır, şehir, yol bisikleti modeli üretiyoruz. Firmamız ayrıca motosiklet ve scooter üretimi yapmaktadır. Her zevke ve tasarıma uygun farklı motor boyutlarına sahip geniş bir motosiklet yelpazesi mevcuttur. Bugün, M/NSK model yelpazesi, çeşitli amaçlara yönelik 13 motosikletten oluşmaktadır: Klasik, Şehir, Enduro, Macera, Scooter.

 3. GENOVESE UMBERTO SRL

  İtalya

  Genovese Umberto srl şirketi, en iyi markalardan yeni ve ikinci el aletlerin yeniden satışı ve kiralanması alanında liderdir: mini kazma makinaları, mini vinçler, kauçuk vinç paletleri, katı ve mafsallı vinç kürekleri, dikey rampalı arabalar. Şirket elektrojen gruplardan ve kaliteli kaynak gruplarından geniş bir ürün yelpazesinin satış ve kiralamasını yapmaktadır ve tüm ürünler mevcut akustik basınç ve güç normlarına uygundur.

 4. OMNIA RACING SRL

  İtalya

  OMNIA RACING SRL, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Motosiklet aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portici, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GP KOMPOZIT A.Ş - MOTORCYCLE ACCESSORIES AND EQUIPMENTS

  Türkiye

  GP KOMPOZIT A.Ş - MOTORCYCLE ACCESSORIES AND EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motosikletler için aksesuarlar, toptan motosiklet aksesuarları, motosiklet ce scooter için rüzgar siperlikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MVT CAPO FASTO

  İspanya

  MVT CAPO FASTO, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük motosikletler, motorlu bisiklet, Küçük motosikletler, motosikletler, yarış motosikletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riumors, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEX MOTOR INC.,MANUFACTURER OF MOTORCYCLE & BICYCLE AND FOOD DELIVERY GEARS & GARMENTS

  Türkiye

  TEX MOTOR INC.,MANUFACTURER OF MOTORCYCLE & BICYCLE AND FOOD DELIVERY GEARS & GARMENTS, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, motosiklet giysileri, motosikletler için aksesuarlar, Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, motosiklet çantaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MIR35

  Fransa

  MIR35, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motosikletler için aksesuar ve malzemeler, motorlu bisiklet, motorlu bisiklet motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitré, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TTS MOTORCYCLE HANDELS GMBH

  Almanya

  TTS MOTORCYCLE HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Motorsikletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, motor parçaları, Motosiklet aksesuarları, motosikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerkappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MCA (ASTON) LTD

  Birleşik Krallık

  MCA (ASTON) LTD, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aston, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SP-SCHALLDÄMM- TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  SP-SCHALLDÄMM- TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROE-COM TRADING GMBH

  Avusturya

  EUROE-COM TRADING GMBH, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsiklet giysileri, motosiklet yedek parçaları, motosiklet kaskları, Motorsiklet giysileri, oto, motosiklet ve bisiklet sektörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. ROCKINGHAM MOTOR CYCLES

  Birleşik Krallık

  ROCKINGHAM MOTOR CYCLES, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Araç bakım ürünleri, Araç bakım ürünleri, bisikletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southam, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. J/D ELECTRONIC S.N.C. DI BOCALE G. & C.

  İtalya

  J/D ELECTRONIC S.N.C. DI BOCALE G. & C., yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motosikletler için aksesuar ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GP KOMPOZIT A.S.

  Türkiye

  GP KOMPOZIT A.S., yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan motosiklet aksesuarları, motosikletler için aksesuarlar, motosiklet ce scooter için rüzgar siperlikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ITALIAN CLASSIC TIRE DI BORGHI MATTIA

  İtalya

  ITALIAN CLASSIC TIRE DI BORGHI MATTIA, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motosiklet ve scooter lastikleri, dönem motosikleti restorasyonu, motosiklet jantları, eski zaman arabaları restorasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. G2A - GRANDE ARMÉE ACCESSOIRES

  Fransa

  G2A - GRANDE ARMÉE ACCESSOIRES, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motorlu bisiklet, bisiklet bileşenleri ve parçaları, sökülebilir bisiklet parçaları, maxi-scooter sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canéjan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BIXESS

  İspanya

  BIXESS, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Moped yedek parçaları, scooter motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Llogaia D'alguema, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. P2R

  Fransa

  P2R, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bisiklet bileşenleri ve parçaları, motosiklet bileşenleri ve parçaları, Moped yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coueron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SIDI ACHOUR MOTOS-PIECES

  Cezayir

  SIDI ACHOUR MOTOS-PIECES, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Blida, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 6. KIT CROSS

  Belçika

  KIT CROSS, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli tekerlekler, Dişli tekerlekler, motosikletler için fren balataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Presles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. N C ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  N C ENGINEERING, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sittingbourne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MOTO POINT

  Bulgaristan

  MOTO POINT, yılında kurulan ve Motor sporları ekipman ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yağ filtreleri, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Otomobiller - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Motorsikletler, Yağ filtreleri, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Otomobiller - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Motorsikletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. MOTOACCENT LTD.

  Bulgaristan

  MOTOACCENT LTD., yılında kurulan ve Motorsikletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorsiklet giysileri, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Motorsiklet giysileri, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. REPUESTOSMX

  İspanya

  REPUESTOSMX, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.058 Şirketler