• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • motorsuz el aletleri

Sonuçlar

Motorsuz el aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BSN TRADING

  Belçika

  Verified by europages badge

  BSN TRADING, ev aletleri, aletler, çocuk oyuncakları ve mutfak eşyalarının toptan satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. BSN TRADING, kuruluşundan bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı taahhüt etmiştir. Şirket, el aletleri, çocuk oyuncakları ve mutfak aksesuarları da dahil olmak üzere küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine kadar uzanan geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Bu yelpazenin çeşitliliği, müşterilerin ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir yerde bulmalarını sağlayarak, tedarik ihtiyaçları için uygun bir çözüm sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MICRON AMERICA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İzmir, Türkiye'de bulunan MICRON AMERICA, 1995 yılından beri pirinç-metal-plastik kuşgözleri, perde kuşgözleri, çıtçıtlar, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, perçinler ve çakma makineleri tedarikçisidir. Yüksek kaliteli üretim standartlarımız ve üstün müşteri hizmetlerine bağlılığımız bizi konfeksiyon, otomotiv ve diğer birçok endüstri için plastik kuşgözleri, metal kuşgözleri, çıtçıtlar, düğmeler, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, jean perçinleri, kuşgözleri, düğme kaplama makineleri ve kalıpların lider tedarikçisi haline getirdi. Micron America, üstün kaliteli ürünler, hizmetler ve fiyat sağlamaya olan bağlılığıyla tanınmaktadır. Ana hedefimiz tam müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğimiz en büyük gücümüzdür. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun doğru ürünü seçmelerini kolaylaştırıyoruz. Yüksek eğitimli personelimiz, işinizi tamamlamak için doğru bağlantı elemanını ve/veya makineyi seçmenize yardımcı olabilir. Hızlı ve anında teslimat için stokta milyonlarca bağlantı elemanı bulunduruyoruz. Nazik, iyi eğitimli personelimizle ve stok ürünlerinin hızlı sevkiyatıyla gurur duyuyoruz. Deneyimlerimiz, size tutarlı kalite, zamanında hizmet ve rekabetçi fiyatlandırma sağlama yeteneği verecektir. Hızlı, güvenli ve verimli bir uzmanlık sağlayarak tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Tüm dünya için yaşam kalitesine temas ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, güçlü, başarılı bir organizasyon yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıl önce Hessen Spangenberg'de el testerelerinin üretimi ile başlayan şirket günümüzde dünya çapında tercih edilen bir teknoloji iş ortağıdır. WESPA testere aletlerinin global lider üreticilerinden birisidir. 100 üzerinde personelimiz ile Almanya Melsungen'deki merkezimizde çok farklı sektörler için talepleri karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. WESPA ürünleri, endüstri müşterilerimizin taleplerine göre belirlenmiştir ve dünya çapında temsilciliklerin, bayilerin ve endüstri müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Komple sağlayıcı olarak müşterilerimizin rekabet gücünü belirgin şekilde arttıran özel çözümler sunuyoruz. WESPA'nın testere aletlerine otomobil, havacılık, çelik makine üretim endüstrisinin öncü firmaları güvenmektedir. Müşterilerimizin bizim ürünlerimizi tercih ederek bize güvenir ve karşılığını kısa sürede alırlar.

 4. KW HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KW Hydraulik GmbH hidrolik aletler geliştirir, üretir ve satar. Aynı zamanda: DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA marka ürünlerin servis ve satışı...Hidrolik pompalar, hidrolik gruplar, Power Pack, Power Unit, yüksek basınçlı pompalar, el pompaları, ayak pompaları, elektro hidrolik pompalar, akülü pompalar, TracHorse, PTO, ikincil tahrik, jeneratör, hidrolik invertör, basınç dönüştürücü, kesme aletleri, kablo makasları, kablo kesiciler, giyotinler, cırcırlı kablo kesiciler, el tipi kablo kesiciler, el tipi kablo makasları, kesici başlıklar, güvenli kesme sistemleri, güvenli kesme armatürleri, tel halat makasları, tel halat kesiciler, çelik halat kesiciler, çelik halat makasları, geri dönüşüm makasları, çelik kesiciler, cıvata kesiciler, yapı matı kesiciler, vidalı çubuk kesiciler, zincir kesiciler, zincir ayırıcılar, kıvırıcılar, presler, kıvırıcı penseleri, pres penseleri, ezme penseleri, kollu presler, presleme aletleri, presleme takımları, presleme başlıkları

 5. WALTER SCHRÖDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aletlerimiz vidaları hızlı bir şekilde gevşetmenize veya hafifçe sabitlemenize yardımcı olur.Ürünlerimizin görünür ve somut kalitesi dünya çapındaki müşterilerimiz için ikna edicidir.Aletlerimiz çok daha uzun ömürlü olması kaynakların ve çevremizin korunmasına yardımcı olur 1985 yılında Sauerland bölgesindeki Iserlohn'da kurulan aile şirketimiz şu anda iki vardiyada 30 kişiyi istihdam etmektedir.Sertleştirme ve galvanik işlemler haricinde, şirketimizde metal ve plastikle ilgili tüm iş adımlarını gerçekleştiriyoruz. Güçlü yönlerimiz sadece tornavida takımlarının seri üretiminde değil, aynı zamanda özel ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde, özellikle de aletlerin çalıştırılması ve kilidinin açılması için sürekli gelişen piyasada yatar.Vidalama sorunlarınız için bizimle iletişime geçerseniz, onlarca yıla dayanan deneyimimizle çözümler sunarız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çapak alma fırçaları, silindir fırçalar, tüp fırçalar, teknik fırçalar, tel fırçalar, naylon fırçalar, burgulu fırçalar, oto yıkama fırçaları, kamyon yıkama fırçaları, oto yıkama fırçaları üretimi. Fridolin Müller şirketi 1952 yılında Animal Hair Evaluation Fridolin Müller adı altında kurulmuştur. Bir kısmı Alman sığırlarından gelen, ancak çoğu Amerika'dan ithal edilen sığır kılı işlenmiştir. Bu kıllar dört adımda işlenerek fırıncı sicimi olarak adlandırılan ipi oluşturuyordu. Çalışmalar şunları içeriyordu: Saçı bir "saç öğütücüde" gevşetmek, saçı solumak, bu, saçı tek bir yönde düzenlemek, saçı farklı uzunluklara "çekmek" ve ardından ayrı uzunlukları fırıncı bohçalarına bağlamak anlamına gelir. Bu fırıncı bohçaları fırça fabrikalarına teslim edildi. Bazı bireysel çalışmalarda makineler kullanıldı. Yaklaşık 1969 yılından itibaren bu sektöre oto yıkama fırçaları üretimi de eklenmiştir. 1972 yılında şirket teknik fırça üretimine girdi.. Bu yıl, ağırlıklı olarak şekerlemeler için "toz makineleri" üreten bir şirket devralındı. Bu şirket tarafından zaman teknik fırçalar da üretilmiştir. Yıllar geçtikçe toz makineleri satışları azaldı ve şirket daha çok teknik fırçaların yanı sıra araba yıkama fırçaları ve temizlik makineleri için silindirlerin üretimine ve dağıtımına odaklandı. Program, geniş bir silindir fırça yelpazesi içermektedir.

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 4. INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  INTENSE, 40 yılı aşkın bir süredir sac, plastik ve metal için bağlantı sistemlerinin dağıtımında pazar lideridir. Pazar tarafından her zaman mükemmel kalitede ürünler olarak tanınan Spiralock dişli bağlantı elemanları ile ünlüdür. Yenilikçilik, sürekli araştırma ve müşteri hizmetleri, Intense'in uzun ve sağlam köklerinin dayandığı ve her gün başarı ve sadık müşterilerle dolu tarihini üzerine inşa ettiği temellerdir. Teknolojik olarak üstün ürünler, satış öncesi ve sonrası etkin ve yaygın hizmet, uluslararası nitelikli işbirlikleri ve kalite kavramını gerçek bir yaşam felsefesi haline getiren profesyoneller grubu, şirketin en önemli kozlarıdır. Tedarik ağı hızlı ve geniş olan ve sürekli güncellenen bir dahili depo sayesinde siparişler hızlı bir şekilde karşılanır.

 5. BDA GLOBAL TRADING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BDA GLOBAL TRADING, dünya çapında tedarik ve pazarlama alanlarında sürekli, güvenilir ve kazançlı ticaret fırsatları sunmaktadır. Uluslararası bir ticaret şirketi olarak, kesintisiz tedarik zinciri ve pazarlama çözümleri sunma konusunda uzmanız ve çeşitli sektörlerdeki ortakları küresel ölçekte faydaları optimize etmeleri için güçlendiriyoruz. BDA GLOBAL'de misyonumuz, proje bazlı tedarikler de dahil olmak üzere İnşaat ve Havacılık sektörlerinde çeşitli ticaret fırsatlarını kolaylaştırmaktır. Rolümüz uluslararası ticareti kolaylaştırmanın ötesine geçiyor; yerel ortak şirketlerimiz için bir katalizör görevi görüyor, küresel ticaret fırsatlarını açıyor ve küresel ortaklarımız için özel tedarikçiler olarak hizmet veriyoruz. Kanıtlanmış bir geçmiş performansla, tüm projelerimizde profesyonelliğe, kaliteli malzemelere ve tereddütsüz müşteri desteğine öncelik veriyoruz. Dürüstlük, iş felsefemizin temel taşıdır. Çok sayıda başarılı projeyle, Türkiye'nin en güvenilir inşaat şirketlerinden biri olmanın güvenini kazandık. En son teknoloji ve araçlardan yararlanarak, detaylara gösterilen özenden ödün vermeden verimliliği sağlıyor ve her aşamanın doğru bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Yıllar boyunca fikirlerimiz, teknolojimiz ve özverili ekiplerimiz muazzam etkiler yaratarak yaşamları, endüstrileri ve toplumu yeniden şekillendiren dönüştürücü dönüm noktaları olarak hizmet etti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

 1. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1973 yılında NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen) şirketini kurmuş olan Willibald Nöthen'in başarı kavramı, profesyonel kullanıcıya, ilave işlevlere ve çekici bir tasarıma sahip, en yüksek kalitede "Made in Germany“ aletler sağlama felsefesine dayanmaktadır. NWS tesislerinde, en yüksek standartlardaki ısmarlama el aletleri insanlar tarafından insanlar için üretilmektedir. Kanıtlanmış manüel üretim ve modern teknolojik işleme yöntemleri akıllı etkileşim birinci sınıf kaliteyi garantiler ve gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi olanaklı kılar! Emniyet ve ergonomi, sağlık ve çevresel sürdürülebilirlik, yüksek kaliteli malzeme ve yaratıcı detay çözümlerinin kullanımı, aletlerimizin üretimi sırasında göz önünden ayırmadığımız hususlardır. Optimize edilmiş bir işleme, yüksek kalite ölçütleri ve standartlara bağlılığın yanı sıra özenle yapılan son kontroller NWS aletlerinin özel standardını garanti eder.

 2. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 1. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. ALOIS MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALOIS MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ortenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUGEN DROHMANN GMBH EASYCUT

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUGEN DROHMANN GMBH EASYCUT, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lorch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CBT - CHEMNITZER BLECHTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CBT - CHEMNITZER BLECHTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Hassas baskı parçaları, Kesilmiş parçalar, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olpe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ANDREAS KRÜGER UND JENS SCHULZE GDBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANDREAS KRÜGER UND JENS SCHULZE GDBR, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEL NORMALIEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEL NORMALIEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIKER-NORMALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIKER-NORMALIEN GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WALKRON-WERKZEUGE WERNER WALLBRECHER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALKRON-WERKZEUGE WERNER WALLBRECHER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNIMA PRÄZISIONSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIMA PRÄZISIONSMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grävenwiesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REINHARD HEBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REINHARD HEBACH GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wehingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIEDRICH BINDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH BINDER GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SMZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMZ GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu miller, düzeltme makaraları, Dişli miller, makine-alet bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kernen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DÜDAL LEICHTMETALL-GIESSEREI AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  DÜDAL LEICHTMETALL-GIESSEREI AG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Düdingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. MUESSIG EDM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MUESSIG EDM GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Gilching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. APB

  Fransa

  Verified by europages badge

  APB, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, endüstriyel gereçler, metroloji, kesme aletleri, özel aletlerin üretimi, dişli cıvatalar, testere bıçakları, özel alaşımlı çelikler, elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. EISENHUTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EISENHUTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osterode Am Harz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BAER VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAER VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heddesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Motorsuz el aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

15.083 Şirketler