• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mukavva karton - üretim makineleri

Sonuçlar

Mukavva karton - üretim makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. DANTECHS TECHNOLOGY CONSULTANCY INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge
 2. MONOMATIC

  Fransa

  MONOMATIC, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton kutular, Fırın ızgaraları, çiftli karton, Karton kutular, Karton kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA

  Portekiz

  COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, plastik kartlar, Mukavva/karton - Üretim makineleri, banka dışı kredi kartları, Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amadora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. PAKEA

  Fransa

  PAKEA, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paletleme makineleri, palet makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rixheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SPIRALTECH LIMITED

  Birleşik Krallık

  SPIRALTECH LIMITED, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wakefield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GMA

  Fransa

  GMA, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Endüstriyel danışmanlar, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Endüstriyel danışmanlar, Endüstriyel mühendislik danışmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poligny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. M-PACK S.C.

  Polanya

  M-PACK S.C., yılında kurulan ve Karton/Mukavva - Üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Karton kutular, Ambalaj, Mukavva/karton - Üretim makineleri, korton işleri, Karton kutular, Ambalaj, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanniki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS

  Fransa

  CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS, yılında kurulan ve Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton/Mukavva - Üretim, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Karton/Mukavva - Üretim, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Coteau Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FYNE PACKAGING LTD

  Birleşik Krallık

  FYNE PACKAGING LTD, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme makinaları, karton kutu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ITALCONVERTING S.P.A.

  İtalya

  ITALCONVERTING S.P.A., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo A Mozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C

  Polanya

  ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Endüstriyel yapı inşaatı, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mecinka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENRICO TONIOLO S.R.L.

  İtalya

  ENRICO TONIOLO S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GRASO ZENON SOBIECKI

  Polanya

  GRASO ZENON SOBIECKI, yılında kurulan ve Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce plastik tabakalar, Mukavva/karton - Üretim makineleri, İnce plastik tabakalar, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Starogard Gdanski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. INDUPRO AG

  İsviçre

  INDUPRO AG, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietlikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG

  Avusturya

  E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Offset baskı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steyr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. CARTEAM SL

  İspanya

  CARTEAM SL, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIEßEN GMBH & CO. KG.

  Almanya

  BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIEßEN GMBH & CO. KG., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZHEJIANG JINHONG AUTO ACCESSORY CO.,LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  ZHEJIANG JINHONG AUTO ACCESSORY CO.,LTD., yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Us, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

  KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Almanya

  BIMAS MASCHINENHANDEL, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt - işleme makineleri, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt - işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NIS ELECTRONICS SRL

  Romanya

  NIS ELECTRONICS SRL, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED

  Birleşik Krallık

  D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SCHADES A/S

  Danimarka

  SCHADES A/S, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skive, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. MÖLLE KARTONAGEN GMBH

  Almanya

  MÖLLE KARTONAGEN GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kastellaun, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARTONAJES MORA SA

  İspanya

  CARTONAJES MORA SA, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L.

  İspanya

  TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO

  Avusturya

  SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES

  Fransa

  COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE

  Almanya

  KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva/karton - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BOSSHART EMBALLAGEN AG

  İsviçre

  BOSSHART EMBALLAGEN AG, yılında kurulan ve Mukavva/karton - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Honau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz