• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nükleer santraller

Sonuçlar

Nükleer santraller - Ithalat/Ihracat

 1. BC INGENIERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BC INGENIERIE, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Nükleer santraller, makina mühendisliği, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-Lacaussade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Fransa

  FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, yılında kurulan ve Nükleer santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Radoaktif ya da kimyasal ürünlerden arındırma, Kimyasallar, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Radoaktif ya da kimyasal ürünlerden arındırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SEGAULT SA

  Fransa

  SEGAULT SA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, Nükleer santraller, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, uv vernikler, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mennecy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SIGEDI

  Fransa

  SIGEDI, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller, Nükleer reaktörler, nükleer bileşenler, TUBEST - metal hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES

  Fransa

  SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES, yılında kurulan ve Nükleer santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel robotlar, Endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatellerault Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESIS GMBH

  Almanya

  ESIS GMBH, yılında kurulan ve Nükleer santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Greifswald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VUEZ, A.S.

  Slovakya

  VUEZ, A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Nükleer santraller, Endüstriyel yapı inşaatı, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Levice , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH

  Almanya

  KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gundremmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOSTRO A.S.

  Çek Cum.

  MOSTRO A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. OSC, A.S.

  Çek Cum.

  OSC, A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O.

  Çek Cum.

  ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. STUDSVIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  STUDSVIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. F A D O M S. R. O.

  Çek Cum.

  F A D O M S. R. O., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolni Mesto, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH

  Almanya

  ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rödermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CKD PRAHA DIZ, A.S.

  Çek Cum.

  CKD PRAHA DIZ, A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 9 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. FORSMARKS KRAFTGRUPP AB

  İsveç

  FORSMARKS KRAFTGRUPP AB, yılında kurulan ve Nükleer santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Osthammar, İsveç 'de bulunmaktadır.

 5. INSTRUMENTY

  Ukrayna

  INSTRUMENTY, yılında kurulan ve Nükleer santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S.

  Çek Cum.

  MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S., yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL

  Fransa

  STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VUJE, A.S.

  Slovakya

  VUJE, A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nükleer santraller, Nükleer santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trnava , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. WESTINGHOUSE TECHNOLOGY SERVICES SA

  İspanya

 3. SKODA SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovakya

 4. PAKSI ATOMERÖMÜ RT.

  Macaristan

 5. NUCLEAR POWER PLANT - KOZLODUI E A D

  Bulgaristan

 6. SIMEX SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

 7. PRAGUE CASTING SERVICES A.S.

  Çek Cum.

 8. KOBAU GESELLSCHAFT FÜR KONSTRUKTIONSBAU UND MONTAGE MBH

  Almanya

 9. PROMSTROIKONTRAKT

  Rusya

  "PromStroiKontrakt", duvar kalıpları, döşeme kalıpları, kolon kalıp sistemleri, takviye çeliği, beton, yalıtım, mühendislik ve bitirme işleri dahil olmak üzere çeşitli karmaşıklıktaki binaların ve yapıların monolitik yapımından tasarım, entegrasyon, mühendislik ve teknik destek konularına kadar uzmanlaşmıştır. Şirketin ana faaliyeti kalıp teknolojileridir. Ürün portföyümüz şunları içerir: ahşap kirişler, geniş panel ve hafif kalıp sistemleri, destek kulesi, iskele, teleskopik dikmeler, hidrolik tırmanan kalıp. İleri teknolojilerin yerinde ve zamanında uygulanması, üretim kapasitesinin artırılması, yaşam boyu öğrenme, ürünlerin yüksek kalitede ve güvenilir olmasını sağlar. Tüm bunlar, PromStroyKontrakt Group şirketlerinin üretim, lojistik ve mühendislik yeteneklerini birleştirerek inşaat pazarının birçok segmentinde liderlerden biri olmasını sağlamıştır. Uzmanlıklarımız arasında: Nükleer Santrallerin inşaatı, Hidrolik Santrallerin inşaatı, köprüler, tüneller, yollar.

 10. INEKON POWER, A.S.

  Çek Cum.

  INEKON POWER, A.S., yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, Termoelektrik santraller - Sistem ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, Termoelektrik santraller - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 7, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.