• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nükleer yakıtlar

Sonuçlar

Nükleer yakıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. BELGONUCLEAIRE

  Belçika

  BELGONUCLEAIRE, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer yakıtlar, Nükleer yakıtlar, nükleer atıkların işlenmesi, nükleer atıkların depolanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SYNATOM

  Belçika

  SYNATOM, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik ve nükleer yakıtlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, Elektrik ve nükleer yakıtlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ixelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CUMBRES SA COMPANIA MINERA LTD

  Birleşik Krallık

  CUMBRES SA COMPANIA MINERA LTD, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BBS HERTEN GMBH

  Almanya

  BBS HERTEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer yakıtlar, Enerji - yenilenebilir, Nükleer yakıtlar, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GAS NATURAL VALENCIA

  İspanya

  GAS NATURAL VALENCIA, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lpg'li otolar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEOLLISUUDEN VOIMA OY

  Finlandiya

  TEOLLISUUDEN VOIMA OY, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik üretimi, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olkiluoto, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 2. URENCO NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  URENCO NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. URENCO LTD

  Birleşik Krallık

  URENCO LTD, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. FALCON RADIO AND ACCESSORIES SUPPLY SL

  İspanya

  FALCON RADIO AND ACCESSORIES SUPPLY SL, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Radyum, Radyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Joan Despi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RADIO CASTILLA SA

  İspanya

  RADIO CASTILLA SA, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Radyum, Radyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EURODIF PRODUCTION

  Fransa

  EURODIF PRODUCTION, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrelatte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GAMRAT SP. Z O.O. ZAKLAD PRODUKCJI SPECJALNEJ

  Polanya

  GAMRAT SP. Z O.O. ZAKLAD PRODUKCJI SPECJALNEJ, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jaslo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. WISMUT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  WISMUT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PICTOR VALVES S.L.

  İspanya

  PICTOR VALVES S.L., yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esparreguera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY

  Ukrayna

  SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. NUCLEAR TECHNOLOGIES PLC

  Birleşik Krallık

  NUCLEAR TECHNOLOGIES PLC, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gloucester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SACHTLEBEN BERGBAU GMBH

  Almanya

  SACHTLEBEN BERGBAU GMBH, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BRENNELEMENTLAGER GORLEBEN GMBH

  Almanya

  BRENNELEMENTLAGER GORLEBEN GMBH, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gorleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ADVANCED NUCLEAR FUELS GMBH

  Almanya

  ADVANCED NUCLEAR FUELS GMBH, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIETATEA NATIONALA NUCLEARELECTRICA S.A.

  Romanya

  SOCIETATEA NATIONALA NUCLEARELECTRICA S.A., yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. COMURHEX

  Fransa

  COMURHEX, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Pierrelatte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. E S L, A.S.

  Çek Cum.

  E S L, A.S., yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Brno-Sever, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. AMEC NNC LTD

  Birleşik Krallık

  AMEC NNC LTD, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Knutsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. RADIO GALINDO SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

 5. URANGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 6. ASOCIACION NUCLEAR ASCO VANDELLOS II, A.I.E.

  İspanya

 7. HANSA PROJEKT ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

 8. URENCO (CAPENHURST) LTD

  Birleşik Krallık

 9. ENUSA INDUSTRIAS AVANZADAS SA

  İspanya

 10. NATIONAL NUCLEAR CORPORATION LIMITED

  Birleşik Krallık

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz