• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nakil araçlarının gövdesi

Sonuçlar

Nakil araçlarının gövdesi - Ithalat/Ihracat

 1. MAKKO MAKINA

  Türkiye

  We , MAKKO MAKINA SUPERSTRUCTURE EQUIPMENT COMPANY located in İzmir, Turkey. We have our own factory facilities 7000 m2 closed , 10000 m2 open in Kemalpaşa , İzmir. Between 50 - 100 people is working in our factory. We manufacture and export cleaning equipments based on our 15 years experience on this field. Garbage compactors , Disinfection tanker , Disinfection unit, Minipackers, Minipackers with shovel, minipacker with shovel and slide , Portable disinfection tanker , Ground pressing container , Monoblog Garbage Compactor , Water tankers, Vacuum tanker, Jetting tanker, spare parts and other types of special productions take part in our product range to present you valuable customers. We are wellkown and reliable company with our quality and reasonable prices in Turkey. market. We are fresh air for equipment sector with our quality and resonable prices. We exported over 18 countries mostly to Italy, Spain , Romania , France, Holland, Denmark, Jordan , Kuwait , Dubai , UAE, Kosovo, Slovakia, Bulgaria, Ukraine, Chile , Algeria, Bahrain , Iraq etc. You can also check our product range from our website.

 2. PINEL OTOMOTIV

  Türkiye

  Firmamız ticari araçlara havalı ve elektrikli kapı sistemleri imalatı yapmaktadır. Üretici firmayız. Ürettiğimiz ürünler arasında Kayar elektrikli kapı sistemleri, kayar elektrikli basamak sistemleri, dikey havalı kapı pistonları, yatay belediye tipi kapı pistonları, acil çıkış vanaları, dıştan açma vanaları, içten açma vanaları, havalı kapı sistemlerinde kullanılan tamir takımları, minibüsler için çift kanat elektrikli kapı sistemleri, havalı kapıları açma valfleri gibi ve yedek parçalarını üretimini ve satışını yapmaktayız. Havalı kapı ve elektrikli kapı ile alakalı tüm ürünler elimizde mevcuttur. Size kapı ile alakalı tüm ihtiyaçlarınızı görebilecek bir firma olduğumuzun garantisini veririz.

 3. FAN MARKET

  Türkiye

  As the first company producing Viscous Type Fan Housing that is Turkey’s heavy duty vehicles, we established in 1998. We manufacture our registered tredemark products “FM WISCO” and “ FM GERGİ” in quality assurance of ISO 9001: 2000. Since 1998, our mission is to fabricate high quality products for engine cooling systems. As of 2013, we have been proceeding production of belt tensioners for heavy duty vehicles. The belt tensioner is completely our own product and each day we augment our product range. Over and above, we, in the long run, add new high quality and competitive products to the oldies in İzmir and Konya.

 4. VIBRAFLOOR

  Fransa

  VIBRAFLOOR, hem akışkan hem de yapışkan dökme ürünler için boşaltma sistemlerinin üretiminde uzmandır. VIBRAFLOOR sistemi her türlü depolamaya adapte edilebilir: şekilleri ve boyutları ne olursa olsun metal veya beton silolar, hazneler, vagonlar, bağımsız tanklar, tekneler. Silindirik, dikdörtgen, beton, çelik silolar, kubbeler, tekneler, vagonlar, kamyonlar, vs. Vibrafloor, entegre bir temizliği garanti eden boşaltma sistemini kurar.

 5. ERSEM MECHATRONIC LTD.

  Birleşik Krallık

  ERSEM MECHATRONIC LTD., yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, kimyasal ürünler için çuvallar, Yük torbaları, büyük çuvallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richmond, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOCK SILOSYSTEME GMBH

  Almanya

  BOCK SILOSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tehlikeli mallar için konteynerler, Vidalı konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HARTSAS S.A. TRANSPORTS & LOGISTICS

  Yunanistan

  HARTSAS S.A. TRANSPORTS & LOGISTICS, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, ikinci el kamyonlar, özel atık nakliyesi, Nakil araçlarının gövdesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attiki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. GIRAUDON SAS

  Fransa

  GIRAUDON SAS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Nakil araçlarının gövdesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yssingeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MUDANÇAS LISBOA

  Portekiz

  MUDANÇAS LISBOA, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uluslararası nakliyeci, üst sınıf taşımacılar, Eşya taşımacılığı, yük kaldırma hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MUDANDO-T MUDANZAS

  İspanya

  MUDANDO-T MUDANZAS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. konteynır taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MWT LOGISTICS

  Birleşik Krallık

  MWT LOGISTICS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uluslararası navlun, Devirmeli damperler, Uluslararası navlun, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. WILSON BULK TRANSPORT LTD

  Birleşik Krallık

  WILSON BULK TRANSPORT LTD, yılında kurulan ve Hacimli mal taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Kargo masrafı, eşyaların kara yolu için gruplandırılması, Nakil araçlarının gövdesi, lojistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilkeel, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. URSINA HUBER INT. SPEDITION

  Liechtenstein Prensliği

  URSINA HUBER INT. SPEDITION, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demiryolu Taşıma hizmetleri, Konteynır ile demiryolu taşımacılığı, transfer, Demiryolu Taşıma hizmetleri, Konteynır ile demiryolu taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triesen, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 2. IRRA TRUCKLINE SRL

  Romanya

  IRRA TRUCKLINE SRL, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. özel konvoy taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horezu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEFAS

  Litvanya

  HEFAS, yılında kurulan ve Tankerlerle taşıma hizmetleri - Endüstriyel Sıvılar ve petrol ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Nakil araçlarının gövdesi, karayoluyla kimyasal ürün taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. STANDO LOGISTICS

  Polanya

  STANDO LOGISTICS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sarnıç içinde ticari mal taşımacılığı, besleme sıvıları taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Częstochowa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSPERRINO 2013 - TRANSPORTE DE MERCANCÍAS

  İspanya

  TRANSPERRINO 2013 - TRANSPORTE DE MERCANCÍAS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldeamayor De San Martín, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. WELLNEX LTD

  Birleşik Krallık

  WELLNEX LTD, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. WALINGA INC

  Kanada

  WALINGA INC, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Hacimli mal taşıma hizmetleri, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Hacimli mal taşıma hizmetleri, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guelph, Kanada 'de bulunmaktadır.

 8. KÄSSBOHRER FAHRZEUGWERKE GMBH

  Almanya

  KÄSSBOHRER FAHRZEUGWERKE GMBH, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Nakil araçlarının gövdesi, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VERSUS-TURKEY

  Türkiye

  VERSUS-TURKEY, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bagcilar / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WIENER RÄUMUNG

  Avusturya

  WIENER RÄUMUNG, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LOW LOADERS EUROPE

  Birleşik Krallık

  LOW LOADERS EUROPE, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Corby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. HOLGER DANSKE

  Danimarka

  HOLGER DANSKE, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rødovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUCTIE- EN MACHINEBOUW ABRESCH B.V.

  Hollanda

  CONSTRUCTIE- EN MACHINEBOUW ABRESCH B.V., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Nakil araçlarının gövdesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oude-Tonge, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. REALCE MEDEIROS TRANSPORTES E MUDANÇAS

  Portekiz

  REALCE MEDEIROS TRANSPORTES E MUDANÇAS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Almada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. NORT LOGISTICS

  İspanya

  NORT LOGISTICS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Borrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. KÖPF FAHRZEUGBAU GMBH

  Almanya

  KÖPF FAHRZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Nakil araçlarının gövdesi, Nakil araçlarının gövdesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schemmerhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ING. WILHELM HOFBAUER

  Avusturya

 10. HEINRICH HAMM SPEDITIONSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz