• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nakledilebilir vinçler

Sonuçlar

Nakledilebilir vinçler - Ithalat/Ihracat

 1. DEMO BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  DEMO BELGIUM, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, Elektrikli ekipman, makaralar, demiryolları sanayisi için elektrikli besleme, Kablo kılıfları, ayaklıklar, Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, sanayi için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daverdisse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. AMIO LEVAGE

  Fransa

  ANCENIS (44) şehrinde yerleşik olan AMIO şirketi, birkaç kilodan başlayarak 120 tonu aşan kapasiteye ulaşan bir kaldırma aletleri serisi sunmaktadır. AMIO şirketi şu ürünlerin dağıtımını yapmaktadır: OMIS/AMIOLEVAGE gezer köprülü vinçler, portal vinçler ve yarı portal vinçler, DONATI, STAHL, MISIA marka elektrikli şaryo ve palangalar (zincirli veya kablolu), DONATI marka, duvara veya varil üzerine sabitlenmiş vinçler, ERIKKILA hafif yük yükleme-boşaltma sistemleri ve IKUSI telsiz kumandalar. AMIO şirketi etüt ofisi sayesinde doğrudan sizin kullanımınız için çalışılmış mekanik sıkıştırmalı, vakum kavramalı veya elektro mıknatıslı askı sistemleri ile yükleme-boşaltma gereçleri sunar. Yükleme araçlarımızın kurulumu ve bakımı ile ilgili tüm hizmetlerimiz, tamamı Yükleme Araçları Kontrolörü sertifikasına sahip olan teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Fransa'nın Bretonya ve Pays de Loire bölgelerinde 2008 yılından beri yaklaşık 300 adet OMIS/AMIOLEVAGE gezer köprülü vinç montajı yaptık.

 4. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Fransa

  CANTINIAU yük kaldırma taşıma şirketi yük kaldırma, taşıma, yük kaldırma araçları kiralama hizmeti, ağır ve yüksek yük taşımacılığında uzmandır. Şantiyelerde, kamusal altyapı çalışmalarında, inşaatlarda ve endüstride römorkta taşıma, yük kaldırma, köprülü vinç ve taşıma alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca sürücülü taşıma araçları kiralama hizmeti de sunuyoruz: vinçler, vinçli yük arabaları, forkliftler, sepetli vinçler ya da forklift ya da (sürücüsüz) sepetli vinç temini.

 5. ARNIKON ENGINEERING AND CRANE SYSTEMS

  Türkiye

  ARNIKON ENGINEERING AND CRANE SYSTEMS, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner köprü lave-maıns sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUROPA LEVAGE

  Belçika

  EUROPA LEVAGE, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verlaine, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HELM HELLAS SA - NIKO

  Yunanistan

  HELM HELLAS SA - NIKO, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma sistemleri, Sanayi kapıları, Taşıma sistemleri, Sanayi kapıları, Asma konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corinth, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. BG LEVAGE

  Fransa

  BG LEVAGE, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli yatak burcu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Nabord, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL

  Fransa

  HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler, Nakledilebilir vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırma ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bavay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUCTIEWERKHUIZEN DEMAN

  Belçika

  CONSTRUCTIEWERKHUIZEN DEMAN, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zincirli palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Eloois-Winkel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ENTREPRISE LEPAGE & FRERES

  Belçika

  ENTREPRISE LEPAGE & FRERES, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Nakledilebilir vinçler, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, endüstriyel boru tesisatı, endüstriyel montaj işleri, Nakledilebilir vinçler, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DIAMENTPORT

  Polanya

  DIAMENTPORT, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Nakledilebilir vinçler, vinçler, elektrikli katlanır somyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opole, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. KONECRANES SP. Z O.O.

  Polanya

  KONECRANES SP. Z O.O., yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gdańsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABUS LEVAGE FRANCE

  Fransa

  ABUS LEVAGE FRANCE, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ludres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COMEGE

  Fransa

  COMEGE, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-Du-Plain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER

  Fransa

  ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mobil vinçler, Kaldırıcının sepeti, Mobil vinçler, Kaldırıcının sepeti, mini greyder kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gratentour, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ADC FAYAT GROUP

  Fransa

  ADC FAYAT GROUP, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar, metal doğrama işleri, ticari malların depolanması için yükselir tablalar, palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parthenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GROUPE DELAUNOIT

  Belçika

  GROUPE DELAUNOIT, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Kaldırıcının sepeti, ticari eşyaların işlenmesi, Nakledilebilir vinçler, döner fırınlar, Kaldırıcının sepeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DEMO SAS

  Fransa

  DEMO SAS, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Romain De Jalionas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CARPMETAL SRL

  İtalya

  CARPMETAL SRL, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, köprülü vinç, döner köprü lave-maıns, Kaldırıcı taşıtlar, metal iskelet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SDML

  Fransa

  SDML, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOMIRAM - MANUTENTION AÉRIENNE

  Fransa

  SOMIRAM - MANUTENTION AÉRIENNE, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chèvremont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FOSELEV

  Fransa

  FOSELEV, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, vinç kiralama, Vinç ve taşıma köprüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SPE MAINTENANCE

  Fransa

  SPE MAINTENANCE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma ekipmanları, Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DEMAG PONT EXPRESS

  Belçika

  DEMAG PONT EXPRESS, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Nakledilebilir vinçler, zincirli palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. EUROCRANE-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO, LDA

  Portekiz

  EUROCRANE-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO, LDA, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carregado, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. YUCELEN CRANE AND MACHINERY

  Türkiye

  YUCELEN CRANE AND MACHINERY, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. M & DN CO.LTD.

  Bulgaristan

  M & DN CO.LTD., yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yatak bazı aksesuarları, palangalar, köprülü vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koprivchtica/sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. MANUTECH

  Belçika

  MANUTECH, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. GENTEN

  Belçika

  GENTEN, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dökümhane-makine ve tesisatlar, Nakledilebilir vinçler, Dökümhane-makine ve tesisatlar, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amel, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz