• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • navigasyon için elektronik ekipmanlar

Sonuçlar

Navigasyon için elektronik ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ELEKTRONISCHE NANOSYSTEME ENAS

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ELEKTRONISCHE NANOSYSTEME ENAS, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DANNIE TR

  Türkiye

  DANNIE grubu, 2015 yılında kurulmuş küresel bir elektronik tasarımcısı ve üreticisidir. DANNIE, müşteriler için pazarlanabilir ürünler ve hizmetler yaratmayı amaçlamaktadır. Önceden tasarlanmış cihazlar satmıyoruz, özel elektronikler tasarlıyor ve üretiyoruz. Başlıca özelliğimiz, piyasada benzersiz bir teklif olan "donanım + yazılım + üretim" hepsi bir arada yaklaşımıdır. Başlıca çözümlerimiz arasında yapay zeka algoritmaları kullanan bilgisayarlı görüş sistemleri, bilgisayarlar (Kurumsal bilgi işlem sunucuları, Kurumsal depolama sunucuları, İletişim sistemleri vb.), ödeme sistemleri, çoklu dokunmatik paneller, gps takip cihazları vb. bulunmaktadır. Üretim sahalarımız Avrupa, Çin ve Rusya'da bulunmaktadır. Üretimde en yeni ASM, Omron, DEK ekipmanlarını kullanıyoruz. Gelişmiş tedarik süreçlerimiz, DFX, MES, kalite yönetim sistemlerimizle tüm bunlar, gerekirse kalite ve üretim hızı kaybı olmadan projeleri diğer tesislere aktarmamızı sağlamaktadır. • 300.000'den fazla toplam üretilen ünite sayısı • Rusya, Avrupa ve ABD'den müşteriler için 100'den fazla Ürün • Ekipte 50'den fazla Mühendis

 3. ALFAMARINESPAREPARTS

  Hollanda

  ALFAMARINESPAREPARTS, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dizel motorlar, motosikletler, Dizel motorlar, endüstriyel atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amersfoort, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. PERISKAL GROUP

  Belçika

  PERISKAL GROUP, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Denizcilik haritaları/kartları, lnavigasyon yazılımı, navigasyon sistemleri, Denizcilik haritaları/kartları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuustwezel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BTV TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  BTV TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADUK GMBH

  Almanya

  ADUK GMBH, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEOCOMPASS, LDA

  Portekiz

  GEOCOMPASS, LDA, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Montijo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ROBIN MARINE

  Fransa

  ROBIN MARINE, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Les Sables D'olonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LX NAVIGATION D.O.O.

  Slovenya

  LX NAVIGATION D.O.O., yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aeronotik endüstrisi için malzemeler, elektronik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celje, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. MARIA LIBRADA SOSA

  İtalya

  MARIA LIBRADA SOSA, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. telkominikasyon ve telefon için aksesuar ve bileşenler, bilgisayar maddeleri, eğitim için pc kiralanması, entegre iletişim sistemleri bakımı ve satışı konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JOHANN KOHLER SHOP

  Almanya

  JOHANN KOHLER SHOP, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ECLATS ANTIVOLS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ECLATS ANTIVOLS, 40 yılı aşkın bir süredir Fransa'da elektronik ekipman alanında lider Distribütör olmuştur. Müşterilerinin kusursuz güvenliğini sağlamak için bilgi birikimini ortaya koymaktadır. Sunulan tüm ekipmanlar, güvenilirlik standartlarına uygun olarak Fransa'da ve Avrupa'da üretilmektedir. Şirket, Oto-Motosiklet Aksesuarları, Ev Alarmı, Güç Kaynağı ve Şarj Cihazı, Otomatik Kapı Açma, Kablolar ve Fişler, Metal Dedektörü, Aydınlatma, Video İzleme, Uzaktan Kumanda Alıcısı, Aletler ve Aksesuarlar, Güvenlik Kıyafetleri gibi geniş bir ürün portalı sunmaktadır. Yoksul ülkeler için de düzenli olarak (talep üzerine) stoktan satış partileri sunuyoruz. Tüm Avrupa ülkelerine ve (şartlar dahilinde) hatta uluslararası teslimat yapıyoruz. 10 rue Gaston Evrard toptan satış merkezi, 31094 Toulouse Cedex adresindeki mağazamızda Pazartesi'den Cuma'ya kadar hizmetinizdeyiz. Sizleri de satın alımlarınız için profesyonel hesapta çalışan ticari sitemizi ziyarete veya ekibimize danışmaya davet ediyoruz.

 1. HOMESHOP

  Polanya

  Verified by europages badge

  HOMESHOP, online satış alanında uzmanlaşmış bir Polonya şirketidir ve başta Polonya merkezli küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere 100'den fazla şirketi içeren çeşitli bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Web sitemiz hem bireysel müşterilere hem de toptancılara hizmet vermekte ve ihtiyaçları için uygun bir platform sunmaktadır. Şirketimizde, cazip fiyatlar ve uygun işbirliği koşulları sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel tavsiye, kapsamlı destek ve birinci sınıf hizmet sunarak sadece işlemlerin ötesine geçiyoruz. Ürünlerimiz yalnızca Avrupa'da değil, aynı zamanda dünyanın çeşitli tüketici pazarlarında da önemli bir başarı elde etmektedir. Kapsamlı bilgi birikimimiz ve bol kaynaklarımızla, toptancıların ve bağımsız işletmelerin gereksinimlerine özel olarak uyarlanmış, paranın karşılığını mükemmel bir şekilde veren kaliteli ürünler sunma konusunda mükemmeliz. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır ve geniş bir ürün yelpazesi, rekabetçi fiyatlar, cazip teklifler, en son trendler ve en yüksek kalite standartları sunarak olağanüstü bir deneyim sağlıyoruz. Ayrıca, kolektif güçlerimizden yararlanarak ve en iyi iş uygulamalarını siz değerli müşterilerimizle paylaşarak hoş bir işbirliği kültürünü teşvik ediyoruz. Hem iç hem de dış pazarları yakından takip ederek ürün portföyümüzü sürekli genişletiyor, ilgi çekici ve benzersiz tekliflerle sürekli olarak destekliyoruz.

 2. LANTHAN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lanthan GmbH & Co. KG 2006 yılından bu yana havacılıkta bariyer aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimizde rüzgar enerjisi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi de mevcuttur. Almanya'da imal edilen ürünlerimizin en önde gelen özellikleri yüksek kalite ve dayanıklılıktır. Burada müşterilerimizin memnuniyeti özel bir arzumuzdur. Bu arzunun yanı sıra, ürünlerimizi sürekli geliştirmeye ve daha verimli hale getirmeye çalışmaktayız. Birçok ulusal ve uluslararası komitede bulunmamız sayesinde, sektörde iyi bir iletişim ağımız mevcuttur. Taleplerimiz güncel olaylar tarafından ölçülmekte ve motive edilmektedir. Projelerin planlanması ve gerçekleştirilmesi günlük işlerimizdir. Bir başka ağırlık merkezimiz de, çok çeşitli projeler için değiştirilmiş ürünlerin geliştirilmesidir. Zorlukların üstesinden yetkin bir şekilde gelmemiz, bizi aydınlatma alanında muhatabınız haline getirmiştir.

 3. KREA-COGITO

  Fransa

  Verified by europages badge

  Biz ithalat-ihracat, ticaret ve uluslararası iş fırsatları konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Uzmanlık alanlarımız arasında hammaddeler, yüksek teknoloji, savunma ve güvenlik, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanı sektörü yer almaktadır. KREA-COGITO © şirketinin özü, hammadde, yüksek teknoloji, savunma, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanları alanlarında faaliyet gösteren satıcıları ve alıcıları bir araya getirme ve memnun etme arzumuzdan kaynaklanmaktadır. Asıl amacımız, özellikle Asya'dan yüksek teknoloji ithalat-ihracatı konusunda uzmanlaşmış şirketlerin ticari gelişimini desteklemekti. Tecrübe ve kültürlerarası değişimler sayesinde, ticari devredeki çeşitli oyuncuların güvenini garanti altına alma ihtiyacı belirgin hale geldi. Yaklaşımımızı karşılıklı güven, şeffaf iletişim ve karşılıklı saygıya dayandırarak müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla kalıcı ticari ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin özel gereksinimlerine göre uyarlanmış ürün ve hizmetler sunarak onların özel ihtiyaçlarını belirleme ve bunlara yanıt verme becerimizle tanınmaktır.

 4. NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik üretim birimleri, Elektrik sağlama istasyonları, Voltaj dengeleyiciler, Elektrik Ekipmanları, Akümülatörler, bataryalar ve piller, Voltaj regülatörleri, Elektrik üretim birimleri, Kesintisiz Güç Tedariği UPS, elektrik transformatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. STR BIOTECHNOLOGY MEDICAL LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2017 yılında kurulan STR Biotechnology, yüksek teknolojili biyomedikal ürünlerin tasarımı, üretimi, satışı ve pazarlaması alanlarında faaliyet göstermektedir. S&M PRP markası altında dört farklı PRP modelimiz bulunmaktadır. Ayrıca ürün yelpazemizde GrowthCell markası altında CGF hazırlama kiti ve LABFUGE markası altında santrifüj bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz PRF Box ile diş hekimlerimiz Trombositten Zengin Fibrin hazırlama kitini üretmiş ve piyasaya sunmuştur. Ayrıca ürün portföyümüzde STEMMEX Kök Hücre hazırlama kiti de bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında kullanımı kolay, yüksek kaliteli biyomedikal ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Üretimimiz ISO 13485'e uygundur: 2016 Kalite Yönetim Sistemi, GMP ve 93/42/EC direktifleri. Buna ek olarak, tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Bilgiyi harmanlayarak sürekli gelişimi ve sürekli müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz. STR Biotechnology olarak müşterilerimizden ve hekimlerimizden aldığımız geri bildirimleri dikkatle değerlendiriyor ve ürünlerimize aktarıyoruz. Bünyemizde çalışan mühendislerimiz ile yeni ürünlerin oluşumunu titizlikle planladık ve kullanım rahatlığı açısından en uygun ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı hedefimiz haline getirdik. Müşteri memnuniyetinde sürekliliğin ilk üretim adımı olan Ar-Ge ve Tasarım aşamasında olduğunu biliyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Tüm ürünler arasında "navigasyon için elektronik ekipmanlar"

 6. MK ELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  MK ELEC, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Tesisat eşya ve aksesuarları  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goussainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EL.DI. ELETTRONICA DIGITALE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  EL.DI. ELETTRONICA DIGITALE SRL, yılında kurulan ve Pasif elektronik ve presli devre komponentleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik ve elektronik ölçümler için dijital indikatörler, komütatör anahtarlar, led göstergeler, endüstriyel elektronik, dijital göstergeler, elektronik ekipmanlar, endüstriyel elektroteknik ürün ve aletler, elektronik materyaler ve bileşenler, elektronik bileşenlerin bir araya getirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corte Franca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MODULI ELETTRONICI E COMPONENTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MODULI ELETTRONICI E COMPONENTI, yılında kurulan ve Pasif elektronik ve presli devre komponentleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektronik parça, elektronik ekipmanlar, elektik enerjisi analizörleri, elektronik bileşenlerin bir araya getirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EC PLAZA

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  EC PLAZA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Makyaj ürünleri/malzemeleri, Güzellik ürünleri, Kozmetik ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Çantalar, Tekstil - İthalat/İhracat, Elektronik ticaret - servisler, Deri ürünleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seongnae-Ro 6-Gil, Gangdong-Gu, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 2. ICARUS HANDELS GMBH

  Almanya

  ICARUS HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elektronik, Agrega, elektronik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STEEL ELECTRONIQUE

  Fransa

  STEEL ELECTRONIQUE, yılında kurulan ve Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik - etüd etme ve araştırma, Elektronik - etüd etme ve araştırma, elektronik ekipmanlar, elektromekanik konstrüksiyonlar, elektromekanik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martres Tolosane, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TAM CEKI TARTI SISTEMLERI MAKINE INSAAT VE OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Since 1969 "Tamçeki" The brand continues to move forward with firm steps towards the determined targets in terms of reaching the predetermined targets, continuation of investments and raising the quality in production with new technological breakthroughs. Our company has continued its efforts to comply with European Standards and continues its production with TÜRKAK approved ISO 9001: 2015 quality management system, 2014/31 and 2014/32 EU Type Approvals , CE and OIML conformity certificates. The service department of our company continues its uninterrupted service - maintenance and calibration services within the framework of 24/7 customer satisfaction principles with its large vehicle fleet, fully equipped and trained expert staff. Our R&D department, which we have developed in order to provide better service to our customers, is getting closer to its goals every day and carries out its research in line with your expectations. With the policy of "always the best product" and "best service" adopted as a principle since its establishment . "Tamçeki" brand symbolizes trust and quality at home and abroad. The HS Codes based under our production are as below: Weighbridges: 8423.89.20.10.00 Scales: 8423.30.00.00.00 Filling Machines: 8422.30.00.00.00 Drying Machines: 8419.89.98.90.19

  Tüm ürünler arasında "navigasyon için elektronik ekipmanlar"

 5. GERMANY GMBH

  Almanya

  TME, 1990 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Kuruluş hikayesi Łódź (Polonya) şehrinde servis ve ufak çaplı üretimler için elektronik bileşenler temin eden ufak bir dükkan ile başlar. İki yıl sonra TME ilk ürün kataloğunu çıkarmış ve o günler için yeni bir yöntem olan sevkiyatlı ticarete başlamıştır. Polonya'nın ve diğer Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinin ekonomilerinin gelişmesiyle TME yeni müşteriler edinmiş ve sunduğu ürün gruplarını arttırmıştır. 1997 yılında şirketin bugünkü merkezi kurulmuştur ve 1997'den bu yana birkaç kat büyümüş olan deposu bir lojistik merkezine dönüşmüştür. Zaman geçtikçe TME ürünlerini internet sayfası üzerinden de satmaya başlamıştır. Kullanım kalitesi ISO 9001: 2009 ve 14001: 2005 sertifikaları ile teyit edilmiştir.

 6. SOLECTRIC

  Polanya

  SOLECTRIC, yılında kurulan ve Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektronik, elektronik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. VAUDAGNOTTO RAPPRESENTANZE

  İtalya

  VAUDAGNOTTO RAPPRESENTANZE, yılında kurulan ve Güvenlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. elektronik kilitler, elektronik güvenlik sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guidonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. C-TAC GMBH & CO. KG

  Almanya

  C-TAC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. elektronik güvenlik sistemleri ve ekipmanları, elektronik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NUOVA LARIS SRL

  İtalya

  NUOVA LARIS SRL, yılında kurulan ve Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hastaneler için yataklar, Hastaneler için yataklar, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SISTAT DIAGNOSTICS

  Türkiye

  Founded in 2002, our company has been producing erythrocyte sedimentation rate analyzers, coagulation analyzers and reagents since 2010. Our ESR devices, which are the leaders in their respective fields, have been successfully used in the countries that we export to. Our new generation devices with different methods will be put on the market by the end of 2020. We are looking forward to seeing that this new analyzer that will make a sound in the sector will meet you. You can use our coagulation test kits and consumables on your own coagulation analyzers. R&D studies of our new generation coagulation analyzers continue. We will announce our new device in the future.

  Tüm ürünler arasında "navigasyon için elektronik ekipmanlar"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz