• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nikel kaplama

Sonuçlar

Nikel kaplama - Ithalat/Ihracat

 1. SCHWER PRÄZISION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schwer Präzision GmbH, Swabian kasabası olan Denkingen'de ve Sudtirol, Rodeneck'te en yüksek kalitede hassas tornalanmış parçalar ve teknik ürünler üretmekte ve çeşitli sektörlerden müşterilerimiz deneyim, uzmanlık ve son teknoloji üretim teknolojilerine güvenmektedir. Kalite yönetim sistemi DIN EN ISO 9001: 2015. Modern CNC kısa ve uzun tornalama makineleriyle, tüm işlemelerde hemen hemen her tür malzemelerden tornalanmış parçalar üretiyoruz. Son teknolojiye sahip 4 eksenli frezeleme makineleri: Diğer işlemlerde çok sayıda konvansiyonel torna tezgahımız mevcuttur. Haddeleme, dilimme, honlama, öğütme, fırçalama, kılavuz çekme ve şekillendirme gibi tüm işleme sonrası seçenekleri yerine getirebiliriz. Galvanik yüzeyler, Isıl işlemler, Eloksal, Lake, Lazer işaretleme

 2. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallisierwerk Peter Schreiber KG, 1923 yılında kurulmuştur. Şirket 1940'lara kadar ağırlıklı olarak dekoratif yüzey kaplamasıyla ilgilendi. 1950'den sonra fonksiyonel yüzeyler giderek daha önemli hale geldi. Bu noktadan itibaren, Peter Schreiber KG sert krom kaplama ve metalik yüzeylerin mekanik işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde sektörün en başarılıları arasında yer alan şirket, sahip olduğu Know-how'u birbirinden farkı endüstri dallarında uygulamaktadır. Patentli Tfe-Lok® kaplama, 1988 yılında Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH şirketinin kurulmasına uzandı. Çok sayıda proses varyantının geliştirilmesi, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında çözümlere yol açmıştır.

 3. SUZHOU CSL PRECISION CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  2016 yılında kurulan Suzhou CSL Precision, sektördeki tanınmış hassas bileşen üreticilerinden biridir. CSL Precision, Suzhou'da toplam 4000 M2 alana ve 85 çalışana sahip iki büyük fabrikaya sahiptir, ürünlerimizin %80'i Kuzey Amerika, Avrupa &. Japonya'ya ihraç edilmektedir. Uzman ekibimiz, çeşitli sektörlerdeki ortaklarımıza pazarın sunduğu en iyi çözümleri sunmayı taahhüt eder. Havacılık ve Uzay, Telekom, Yarı İletken, Medikal ve Otomotiv sektörlerinde teknolojik çözümler ve üretim konusunda uzmanız. Odak noktamız bu sektörler olduğundan, CSL Precision'dan aldığınız çözümlerin yüksek kaliteli ve en iyi maliyetli olduğundan emin olabilirsiniz. CSL, müşterilerimizin maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için Sıcak Dövme, ekstrüzyon, Hassas Döküm, damgalama işlemi gibi inovasyon çözümleri sunar, müşterilerimizle böyle büyüyebiliyoruz. - 100 Görsel Denetim ile "0" Boyut Sapması. - Her parça no. için Yüzlerce ila Milyonlarca adet. - Her Parça No. için PPAP. - Hızlı Prototipleme & toplu üretim için kısa teslim süresi. - Konsinye Stok desteği. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten veya web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin!

 4. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  B&G işletmesi su, hava ve gaz donanımlarına monte edilen endüstriyel vanalar için bilyeler, elmas uçlu tezgahlarda tornalanmış ve yüksek hassasiyetli kalınlıkta krom kaplanmış bilyeler üretmektedir. Üretim farklı biçimlerde, pirinç çubuklardan veya dolu ya da içi boş pirinç döküm bilyelerden ya da kokil kalıpta şekillendirilmiş döküm bilyelerden hareketle gerçekleştirilmektedir. Ardından ürünler frezelenmekte, delikleri açılmakta ve elmas uçla tornalanmaktadır. Son olarak da bilyeler kromaj, nikelaj, teflon veya T.E.A. ® kaplama gibi yüzey işlemlerine tabi tutulmaktadır.

 5. EUROCROM, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUROCROM, S.L., yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nikel kaplama, klasik araç restorasyonu, motosiklet restorasyonu, mücevher restorasyonu, silah restorasyonu, antika eşya restorasyonu, parçaların kromla kaplanması, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Onda, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zella-Mehlis, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Röthenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GALVANICA MONTINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  GALVANICA MONTINI, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nikel kaplama, galvenizleme işlemleri, nikel kaplama galvanizleme işlemleri, Nikel kaplama, krom kaplama galvanizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Carcina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MBW GRUPPE

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBW GRUPPE, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nikel kaplama, Elektro kaplama, Nikel kaplama, Galvanizasyon, parlak krom kaplama, Sert krom kaplama, süt kavanozu, Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheinmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FOMA-GALVANIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FOMA-GALVANIK AG, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bilten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CROMOSTAMP ITALIA SRL, yılında kurulan ve Krom kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nikel kaplama, kalın kromaj kaplamalar, parlak krom kaplama, Nikel kaplama, mat krom kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carugate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH MOSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH MOSER GMBH, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Obernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HELCO METAL

  Yunanistan

  Metal cisimlere elektro-kaplama uygulayan HELCO SA olarak, yıllar boyunca her türlü metal ve alaşımın galvaniz kaplanması için gerekli prosedürleri müşteri ihtiyaçları ve yüksek standarda ulaşmak için geliştirdik. Galvaniz kaplama ürünlerin kalitesini artırmaya yardımcı olan ve piyasada rekabetçi olmasını sağlayan pek çok fayda sağlar. Metal parçaları kaplamak için farklı yöntemler kullanıyoruz: Nikel kaplama, bakır kaplama, pirinç kaplama, krom kaplama. Tüm elektro-kaplama işlerini garantili olarak teslim ediyoruz

 2. AHC BENELUX

  Hollanda

  AHC Benelux B.V., Eindhoven ve Venlo'da üretim tesislerine sahiptir ve Aalberts Industries Malzeme Teknoloji Grubu'nun bir parçasıdır. Bu grup içinde yüzey işleme ve ısıl işleme güçleri birleştirilmiştir. Yoğun işbirliği sayesinde yüzey teknolojisini tüm yönleriyle kapsayan, geniş bir işleme ve proses yelpazesi mevcuttur.

 3. BOREAS KIMYA

  Türkiye

  Boreas Kimya, Türkiye ve yetkili olduğu diğer ülkelerde Dow Electronic Materials operasyonlarını yürütmektedir.Dow ve Boreas Kimya ürünlerin kullanıldığı tesislerde proses ekonomisine, verimine, kalitesine yarattığı katma değerle ürünlerinin performansını kanıtlamıştır.

 4. SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE

  Almanya

  SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wurzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL

  Almanya

  A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DETLEF JANKE

  Almanya

  DETLEF JANKE, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SENSYO CO., LTD.

  Japonya

  SENSYO CO., LTD., yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osaka-Shi, Japonya 'de bulunmaktadır.

 8. VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH

  Avusturya

  VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Krieglach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. CROMATURA DURA SRL

  İtalya

  CROMATURA DURA SRL, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, mekanik atölyeler, rektifiye işlemleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, rektifikasyon atölyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lozza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STEEALCS

  Türkiye

  STEEALCS, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe mobilyaları, manüel metal kaynağı makinaları, Bahçe mobilyaları, Metal aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LA GALVANICA

  İtalya

  LA GALVANICA, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cilalama, şapkalar, metallerin krom kaplama işlemeleri, metallerin nikel kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polanya

  CHROMUJ GROUP SP. Z O. O., yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eşantiyonlar, promosyon ürünleri, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miejsce Piastowe, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.

  Çin

  WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD., yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE

  Fransa

  ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, Nikel kaplama, Pas önleyici kimyasal ürünler, Nikel kaplama, Galvanizasyon, taneciklerle yüzey temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angoulême, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. PLASMAJET ADVANCED COATINGS

  Belçika

  PLASMAJET ADVANCED COATINGS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nikel kaplama, Kaplamalar, Plazma işleme, krom kaplama, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lummen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GALVANIZACIJA LOVRIC

  Hırvatistan

  GALVANIZACIJA LOVRIC, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik, krom, Nikel kaplama, Çelik, krom, Nikel kaplama, elektronik galvanizasyon, metal yüzeylere sıcak çinko kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, GALIZANA, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 9. NEO MIKNATIS MARKET

  Türkiye

  NEO MIKNATIS MARKET, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Nikel kaplama, neodim mıknatıslar, daimi mıknatıs, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN

  Belçika

  MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN, yılında kurulan ve Nikel kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Houthalen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz