• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • nugat (koz helvası)

Sonuçlar

Nugat (koz helvası) - Ithalat/Ihracat

 1. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Fransa

  Verified by europages badge

  NOUGAT DIANE DE POYTIERS, Fransız el işçiliğinin kalbinde konumlanmıştır ve nugaların tartışmasız başkenti Montélimar'ın tarihini ve atalarının bilgi birikimini kutlayan olağanüstü nugaların üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz: Badem ve bal bakımından zengin Montélimar Nugasından organik olarak yetiştirilmiş ürünleri tercih edenler için tasarlanmış Organik Nugaya kadar bir dizi nuga sunuyoruz. Çikolatalı Nuga ve Petits nugalarımız gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde yakalarken, Tender Nuga eşsiz bir yumuşak doku sunar. Otantikliği sevenler, zanaatımızın ruhunu yansıtan Artisanal Nugat ve Artisanal Kalisson'larımızla baştan çıkacaklar. Zanaatkarlığa olan bağlılığımız, Montélimar çikolatalı bademleri gibi en iyi malzemelerin seçiminden her bir şekerleme parçasının hassas bir şekilde hazırlanmasına kadar detaylara gösterdiğimiz titizlikle yansıtılmaktadır. Ürün yelpazemizi, çikolatalı ve çikolatasız şekerlemeler ve tatlıların yanı sıra kahvaltılarınızı saf bir ziyafet anına dönüştürecek eşsiz bir tart hamuruyla genişletiyoruz. Bu mutfak deneyiminde bize katılın ve kendinizi geleneksel Fransız şekerlemelerinin zenginliğine bırakın.

 2. NOUGAT TOLLERON

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vaucluse'un güzel CRESTET köyünde bulunan TOLLERON nuga fabrikası, atalardan kalma bilgi birikimini kullanarak yumuşak nuga üretiminde uzmanlaşmıştır. Nugalarımızı sanatsal bir yaklaşımla elle yapıyoruz ve size çok çeşitli lezzetli nugalar sunuyoruz. Malzemelerin seçimine özellikle dikkat ediyoruz. Size çok çeşitli lezzetli nugalar sunuyoruz. Birbirinden lezzetli nugalarımızı internet sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

 3. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS LIMOUZI SAVEURS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), ŞEKERLEMELER, Karamelli bonbon, El yapımı çikolata dükkanı, çikolatalar, Kurabiyeler, kaju cevizi, badem kurabiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. honex food machines

  Türkiye

 5. AGUT DE BENLLOCH TURRONES Y MAZAPANES

  İspanya

  Geleneksel usullere göre bütün bir yıl boyunca sürekli olarak Turron (cevizli çikolata) ve marzipan (badem ezmesi) üretimi yapan küçük aile işletmesi. Mükemmel kalitede malzeme kullanılarak yapılan ürünlerimizin yapılışını yerinde izlemeniz ve bir yandan da onların nefis tatlarını keşfetmeniz mümkündür. TURRON'larımız ve MARZİPAN'larımız kesinlikle geleneksel malzemeler kullanılarak artizanal bir şekilde üretilmektedir. Diğer spesiyalitelerimizden bazıları: yumuşak ve gevrek turron, çikolatalı turron, guirlache (bir tür bademli çikolata). Üç lezzetli turron'lar, bademli sert turronlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BEŞE HELVACILIK ŞEKERLEME SAN.VE TIC.A.Ş

  Türkiye

  Beşe ailesi, 1830’lardan bu yana helvanın geleneksel damak tadı için hizmet veriyor. 1850’li yıllarda Manisa’da başlıyor bu yolculuk. Yaklaşık yüz otuz yıllık bir birikim oluşturan markamız 1885’te tescilleniyor. Hacı Ahmet Efendi, Manisa’da kuruyor ilk helva tesisini. Sonra Cumhuriyet’in ilk yıllarında Türkiye gibi büyüyüp gelişiyor firmamız. Ziya Ahmet Manisalı, büyük Manisa yangınından sonra üretim merkezini İzmir’e taşıyor. Agora’dan Kestanepazarı’na uzanan tarihi Havra sokağı böylelikle yurdu oluyor Ege’nin en güzel helvasının. Ayrıca 1930’larda İstanbul, Zonguldak ve Adana’da yeni fabrikalar katılıyor aileye. 1885’teki lezzeti o günkü gibi yaşatan Beşe, üretim hacmini ve etkinliklerini her yıl biraz daha artırıyor. Ürünlerimiz Amerika ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde seviliyor. Tahin ve helvaya kattığımız lezzet zenginliği geleneksel tatlara yeni deneyimleri de ekliyor. Markanın gelişimi, 1990’lara gelindiğinde üçüncü kuşak üreticilerden Ömer Beşe’nin kurduğu modern tesislerle sürüyor. 1991 yılında Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın düzenlediği “başarılı sanayiciler töreni”nde, devrin başbakanı Süleyman Demirel’den “Sanayide 100 yıl” ödülünü alarak taçlanıyor. Bu bölgede tüm sektörler içinde 100 yıl ödülünü almayı hak etmiş ilk ve tek firma olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Firmamızın bir önemli özelliği de sektörde TSE belgesi alan ilk kuruluş olması. Bu da yüz elli yıllık çınarımızın ustalık ve deneyimini perçinliyor.

 2. SOLGI

  İspanya

  SOLGI olarak, pasta ve turtaların kaplanmasına ve süslenmesine yönelik çeşitli malzemeler, işlenmiş yumurta sarısı, süt reçeli, çeşitli türde krokanlar (karamelize edilmiş kuru meyveler), kuru meyve ezme ve jöleleri (meyve ezmesi batonları, bademli pralinler, fındıklı pralinler, badem ezmesi) gibi malzemelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimize kullanıma hazır malzeme ve ürünler sunarak onların işlerini kolaylaştırma amacıyla çalışıyoruz.

 3. REY ALIMENTACIÓN

  İspanya

  Castuera (Extrémadure) kenti merkezli aile şirketi. Var oluşundan beri, o bölgede büyük geleneği olan iki büyük ürün üretti : touron (tourons Rey) ve yağ ( Sierra Serena yağı).

 4. ANTEPTAT

  Türkiye

  Krokan Antep fıstık Ezmesi Üretimi Ve Kuruyemiş Üretimi ve Satışı

 5. DADAK KURUYEMIS LOKUM GIDA LTD.STI

  Türkiye

  DADAK KURUYEMIS LOKUM GIDA LTD.STI, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata şekerleme, soslar, toz içecekler, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TURRÓN D'ARNOULD

  Fransa

  TURRÓN D'ARNOULD, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), Kurabiyeler, vanilya, Nugat (Koz helvası), pralin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Englos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MDM DREYER AG

  İsviçre

  MDM DREYER AG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru yemişler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Nugat (Koz helvası), Kuru yemişler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muri B. Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ILES & DELICES

  Fransa

  ILES & DELICES, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), pralin, bonbonlar, şekerli yer fıstığı, Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essey-Les-Nancy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG

  Almanya

  KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. somun ekmek, çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN

  Belçika

  LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ŞEKERLEMELER, ŞEKERLEMELER, bademli nugatlar, bileğitaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. OBLEAS PASTOR S.L

  İspanya

  OBLEAS PASTOR S.L, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOUGATS LAURMAR

  Fransa

  NOUGATS LAURMAR, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, badem, Tatlılar, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caumont Sur Durance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası), çikolatalar, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CYRIL CHOCOLAT

  Belçika

  CYRIL CHOCOLAT, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), El yapımı çikolata dükkanı, pralin üreticisi, Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samrée (La Roche-en-Ardenne), Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. TURRONES SAN ANDRÉS

  İspanya

  TURRONES SAN ANDRÉS, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir. Badem şekeri, Meyveli şekerler, Badem şekeri, Meyveli şekerler, Touro nugatları, çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TOBARRA - ALBACETE, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NOUGAT SILVAIN

  Fransa

  NOUGAT SILVAIN, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, Yiyecek ithalat - ihracatı, Bisküviler, şekerlemeler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Didier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NOUGAT DOULCE FRANCE

  Fransa

  NOUGAT DOULCE FRANCE, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Bisküviler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. )

  İtalya

  DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalı paskalya yumurtaları, nuga ve küçük nuglar, artisanal panettonı, kraker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gatteo Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TURRONES PICÓ

  İspanya

  TURRONES PICÓ, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Touro nugatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jijona-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. NOUGATERIE DU PONT D'ARC

  Fransa

  NOUGATERIE DU PONT D'ARC, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), yumuşak nugat, bademli nugatlar, Bal, Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallon Pont D'arc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA)

  İspanya

  MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA), yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. promosyon şekerleri, bademli nugatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Válor, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası), badem, fındık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockelsdorf / Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L.

  İspanya

  PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L., yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jijona (Alicante), İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT

  İspanya

  TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Touro nugatları, meyveli badem kurabiyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jijona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul