• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • offshore hizmetler

Sonuçlar

Offshore hizmetler - Ithalat/Ihracat

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAINTENANCE PARTNERS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Elektrik motorlarının yeniden sarılması, Buhar türbini onarımları, Pistonlu kompresörleri elden geçirme, Rotor onarımları, Rüzgâr türbini bakımı, Vakum körüğü onarımları, Santrifüj kompresörü onarımları, yedek parçalarda tersine mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. JADE-DIENST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JADE-DIENST GMBH, yılında kurulan ve Liman hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Offshore hizmetler, Hidrolik çelik yapılar, lojistik, Tarak makinesi, Offshore hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilhelmshaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Danimarka

  A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, sondaj endüstrisi için lastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nørresundby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukrayna

  OUTSOURCING UKRAINE, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Web geliştirme, Bilgiişlem girişi, Offshore hizmetler, Verilerin analizi, Web geliştirme, Bilgiişlem girişi, Offshore hizmetler, Verilerin analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Hollanda

  TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. rüzgar enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OEG OFFSHORE LTD

  Birleşik Krallık

  OEG OFFSHORE LTD, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. off shore tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GWS OFFSHORE

  Liechtenstein Prensliği

  GWS OFFSHORE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Balzers, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 3. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Litvanya

  UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ödemelerin hazırlanması, Boyasız göçük tamiri, deniz hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaipeda, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIMEX AS

  Norveç

  SIMEX AS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, kazan, Petrol boru hatları ve gaz boru hatları - Sistemler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 5. VIDURTA

  Fransa

  VIDURTA, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayarla ilgili elemanların seçimi ve alımı, Bilgi-işlem hizmetleri, Web geliştirme, hintçe, Bilgisayarla ilgili elemanların seçimi ve alımı, Bilgi-işlem hizmetleri, Web geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EASTVANTAGE

  Belçika

  EASTVANTAGE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. APS S.P.A.

  İtalya

  APS S.P.A., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belçika

  SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Off-shore/Okyanus platformları - İnşa, Off-shore/Okyanus platformları - İnşa, offshores çalışmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NORSEA GROUP DENMARK

  Danimarka

  NORSEA GROUP DENMARK, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Esbjerg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. PROSPECTACY LIMITED

  Kıbrıs (Güney)

  PROSPECTACY LIMITED, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uluslararası vergi planlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 4. CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL

  Hollanda

  CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Utrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. PROSPEZIONI S.R.L.

  İtalya

  PROSPEZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Uffugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AVENTA GROUP

  Fransa

  AVENTA GROUP, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  İtalya

  AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'andrea Frius, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PERGEMINE S.P.A.

  İtalya

  PERGEMINE S.P.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Offshore hizmetler, Kazıcılar, Offshore hizmetler, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAM SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  SAM SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilişim güvenliği danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEOTER S.R.L.

  İtalya

 3. CARDUCCI FRATELLI

  İtalya

 4. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  İtalya

 5. I.LA.SPE. - IMPRESA LAVORI SPECIALISTICI - S.R.L.S. UNIPERSONALE

  İtalya

 6. CARUSO MARIO

  İtalya

 7. VINCIGUERRA SRLS

  İtalya

 8. SI.AR. TRIVELLAZIONI

  İtalya

 9. BM OFFSHORE INC LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  BM OFFSHORE INC LLC, 5-7 bankacılık günü içinde, Fon Kanıtı (POF), POF Mektubu, StandbyLetter of Credit (SBLC), Banka Garantileri (BG), MT 103, MT760, MT 799 ve MT999 sağlayan büyük bankalarla iletişimi olan offshore bankalarla çalışan tedarikçiler ile bağlantılara sahiptir. Bu banka enstrümanları ticari gayrimenkul işlemlerini finanse etmek için; finansman uygunluğu için; kredi arttırma için; bloke fonlar için; fon teminatı için güvence sağlamak için; net değer ihtiyaçları için; büyük ticari projelerde destek fonu için; emtia işlemleri; ve finansman ve ticaret platformlarına katılım. Ayrıca Varlık Bazlı Kredilendirme, Faktoring, Ekipman Kiralama, Ticari Gayrimenkul, Ticari Kart işleme, Birleşme ve Devralma, Ticari Nakit Avans, işletme Sermayesi, Genişleme Ticari Köprü Kredileri, Borç Yeniden Yapılandırması için Ticari Kredilendirme yoluyla iş hayallerinizi finanse etmenize/kredilendirmenize (proje finansmanı) yardımcı olabiliriz. Amacımız, acil finansal ihtiyaçlarınıza yardımcı olabilmenin yanı sıra ihtiyaçlarınız değiştikçe şirketinizle birlikte büyüyecek uzun vadeli bir ortaklık geliştirmektir. Ayrıca Banka Garantilerinden (BG) ve diğer Finansal Araçlardan para kazandırma konusunda uzmanız. Hem rücu hem de rücu dışı programların eksiksiz bir yelpazesini sunan kanıtlanmış İhraççılar ve Para Kazananlar ile doğrudan ilişkilerimiz var. Aşağıdakiler için Banka Garantileri (BGs) paraya dönüştürülebilir: Nakit, Ticaret Programlarına Yerleştirme (PPP Özel Yerleştirme Programları) veya bir Ticaret Programında Anında Nakit ve fonların Hibriti.

 10. BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT

  Türkiye

  Bitüm 60/70 ve 80/100 yol yapımı için asfalt ve izolasyon kapalı ve sürekli ısıtılıp basınç uygulanarak ve vakumlanarak üretilir. Bu üretim çok daha az zaman almasının yanında yüksek kalitede ürün vererek sonuçlanır. APP membranı ilk olarak 1967'de İtalya'da Romolo Gorgato tarafından not edildi ve 1970'lerin ortalarında Hollanda ve Büyük Britanya'da kullanılabilir hale geldi. Bitüm 115/15 , 110 ve 120 derecede yumuşaması ve penetrasyonun ise 5 ve 10 milimetre seviyesine göre ayarlandığı oksitlenmiş kalitedeki bir üründür. Gilsonit, doğal asfalttır ve ABD’de ilk kez Gilson tarafından bulunan ve daha sonra Gilsonit olarak adlandırılan doğal mineral bitümdür. Hidrojen ve karbonun yanı sıra birçok element içeren parlak kırılgan kaya formudur. Endonezya, Irak, Hırvatistan, Kolombiya, Çin ve Türkiye gibi diğer ülkelerde de mevcuttur CMC Karboksimetil selüloz suda çözülebilen bir selüloz türevidir. Bir avuç Karboksimetil selüloz bir kova suyu bal kıvamına getirebilir bu özelliği sayesinde birçok sektörde kıvam artırıcı hammadde olarak kullanılır. Çok az bir miktarda Karboksimetil Selüloz bile yüksek düzeylerde su kaybını kontrol edebilir. Ticari değerini arttıran özellikleri şöyle sıralanabilir; PAC Polianyonik Selüloz belirgin olarak yüksek viskozite ve düşük viskozite özellikleri ile yüksek saflık özelliğine sahip selüloz türevi bir eterdir.Soğuk ve sıcak suda kolayca çözülebilen PAC Polianyonik Selüloz doğada bulunan selüloz türevi kimyasallardan farkı vardır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz