• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • offshore hizmetler

Sonuçlar

Offshore hizmetler - Ithalat/Ihracat

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAINTENANCE PARTNERS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Elektrik motorlarının yeniden sarılması, Buhar türbini onarımları, Pistonlu kompresörleri elden geçirme, Rotor onarımları, Rüzgâr türbini bakımı, Vakum körüğü onarımları, Santrifüj kompresörü onarımları, yedek parçalarda tersine mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CAMEROON DIVING SERVICES LTD

  Kamerun

  CAMEROON DIVING SERVICES LTD, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. deniz altılar, gaz altı ark kaynağı, Su altı işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 3. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Danimarka

  A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, sondaj endüstrisi için lastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nørresundby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. GWS OFFSHORE

  Liechtenstein Prensliği

  GWS OFFSHORE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Balzers, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 5. OFFSHORE INDIA DATA ENTRY

  Amerika Birleşik Devletleri

  OFFSHORE INDIA DATA ENTRY, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schaumburg Il, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Hollanda

  TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. rüzgar enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. OEG OFFSHORE LTD

  Birleşik Krallık

  OEG OFFSHORE LTD, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. off shore tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukrayna

  OUTSOURCING UKRAINE, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Web geliştirme, Bilgiişlem girişi, Offshore hizmetler, Verilerin analizi, Web geliştirme, Bilgiişlem girişi, Offshore hizmetler, Verilerin analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. EASTVANTAGE

  Filipinler

  EASTVANTAGE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Metro Manila, Filipinler 'de bulunmaktadır.

 5. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Litvanya

  UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ödemelerin hazırlanması, Boyasız göçük tamiri, deniz hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaipeda, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. SIMEX AS

  Norveç

  SIMEX AS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, kazan, Petrol boru hatları ve gaz boru hatları - Sistemler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. EASTVANTAGE

  Belçika

  EASTVANTAGE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VIDURTA

  Fransa

  VIDURTA, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayarla ilgili elemanların seçimi ve alımı, Bilgi-işlem hizmetleri, Web geliştirme, hintçe, Bilgisayarla ilgili elemanların seçimi ve alımı, Bilgi-işlem hizmetleri, Web geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. APS S.P.A.

  İtalya

  APS S.P.A., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NORSEA GROUP DENMARK

  Danimarka

  NORSEA GROUP DENMARK, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Esbjerg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. 1VU

  Tunus

  1VU, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Offshore hizmetler, platform ve kıyı kurmak, Offshore hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belçika

  SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Off-shore/Okyanus platformları - İnşa, Off-shore/Okyanus platformları - İnşa, offshores çalışmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. PROSPEZIONI S.R.L.

  İtalya

  PROSPEZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Uffugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PROSPECTACY LIMITED

  Kıbrıs (Güney)

  PROSPECTACY LIMITED, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uluslararası vergi planlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 8. PERGEMINE S.P.A.

  İtalya

  PERGEMINE S.P.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Offshore hizmetler, Kazıcılar, Offshore hizmetler, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GOLD IT INTERACTIVE

  Amerika Birleşik Devletleri

  GOLD IT INTERACTIVE, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Princeton, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. AVENTA GROUP

  Fransa

  AVENTA GROUP, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL

  Hollanda

  CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Utrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  İtalya

  AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Türbin ile delme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'andrea Frius, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MEA GLOBAL SERVICES

  Tunus

  MEA GLOBAL SERVICES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. SQUARTZ TECHNOLOGIES

  Brezilya

  SQUARTZ TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yazılım, bilgi sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CURITIBA, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 7. SAM SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  SAM SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilişim güvenliği danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VINCIGUERRA SRLS

  İtalya

 9. I.LA.SPE. - IMPRESA LAVORI SPECIALISTICI - S.R.L.S. UNIPERSONALE

  İtalya

 10. CARUSO MARIO

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz