• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ofset baskı makineleri

Sonuçlar

Ofset baskı makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Balloons World Store, yeni şekilli balonlar, helyum içermeyen balon bileşimleri için benzersiz yapılar ve %100 biyolojik olarak parçalanabilen yeni şişirme Ecostick gibi yenilikçi ürünler üretmektedir. 1979'dan beri, kalitesi ve çok yönlülüğü rakipsiz olan RIFCO (Rifco Machines) balonlar için serigrafik yazıcılar üretiyoruz. BWS her türlü balon üzerinde mükemmel baskılar yapmaktadır. Ayrıca, dünya çapında balon düzenlemesi hizmeti sunuyoruz.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Thomson Machinery BV olarak, bina inşaatı, deniz inşaatı, kazı, beton/yol çalışmaları, yüzey & yeraltı madenciliği, arazi geliştirme, tarım, kamyon taşımacılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için geniş bir ekipman yelpazesi tedarik ve ticareti konusunda uzmanız. Amacımız, tüm ekipman gereksinimleri için tek başvuru noktanız olmaktır. Sattığımız her makinenin gerçek durumunu doğru bir şekilde göstererek tam olarak ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya kararlıyız. Tüm marka, model ve yıllara ait ekipmanların alım ve satımındaki uzmanlığımızla, ister satmak ister satın almak istiyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Ekipman finansmanı seçeneklerimiz hakkında da bilgi almayı unutmayın. Kapsamlı hizmet yelpazemiz ve katma değerli özelliklerimiz bizi piyasada farklı kılmaktadır. Kişiselleştirilmiş ve titiz hizmetlerimiz, bizi pazar lideri yapan en son fiziksel ve dijital araçları kullanır. Çeşitli kategorileri kapsayan endüstriyel makine işlemleri aracılığıyla uzman ticaret yardımı sağlıyoruz: Metal İşleme Makineleri, Ağaç İşleme Makineleri, Baskı Makineleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Tahrik & Taşıma Teknolojisi, Forkliftler & Endüstriyel Kamyonlar, Gıda İşleme Makineleri, İnşaat Makineleri ve Malzeme Taşıma. İhtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimiz, endüstriyel makinelerinizin tavsiye, tanıtım, satın alma ve satışını kapsayan tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CRC LTD.STI.

  Türkiye

  Şirketimiz, Baskı öncesi (Pre-Press), (Printing Press) Baskı ve (Post Press) Baskı sonrası makine sistemlerinin ithalatı ve ihracatını yapmakla birlikte, kağıt ve kartondan mamul ürünlerin de ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Ayrıca Maske yapma makinelerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Lütfen web sitemizi ziyaret ediniz www.crcbaski.com.tr ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. Teşekkürler

 5. CAVOMIT

  Yunanistan

  Hologram register baski makineleri varak yaldiz kesim sicak baski makineleri surekli form hologram baski makineleri

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MCLANTIS GROUP

  Çin

  MCLANTIS GROUP, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. PANGRAPHIC ROMAN KOPIETZ, GRAPHISCHE MASCHINENHANDELS-GMBH

  Almanya

  PANGRAPHIC ROMAN KOPIETZ, GRAPHISCHE MASCHINENHANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, şerit yapıştırma makinaları, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würselen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OMSO S.P.A.

  İtalya

  OMSO S.P.A., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MILTON MÉDIA KFT.

  Macaristan

  MILTON MÉDIA KFT., yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı, Baskı, posterler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Érd, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. MULTI PRINT

  Belçika

  MULTI PRINT, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, ofset baskı makineleri, kıyafet için serigrafi, sıcak baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. OFIGRÀFIC - IMPRESORAS RICOH

  İspanya

  OFIGRÀFIC - IMPRESORAS RICOH, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vilaseca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRINTERS PARTS & EQUIPMENT

  Kanada

  PRINTERS PARTS & EQUIPMENT, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ontario, Kanada 'de bulunmaktadır.

 1. GRAPHIC SYSTEMS

  Almanya

  GRAPHIC SYSTEMS, yılında kurulan ve Kitap,gazete ve sürekli yayınlar ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, fleksografi makineleri, ofset baskı makineleri, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOSS S.R.L.

  İtalya

  MOSS S.R.L., yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. serigrafik baskı makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LEIELAND DRUKKERIJ

  Belçika

  LEIELAND DRUKKERIJ, yılında kurulan ve Baskı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ofset baskı makineleri, Ofset baskı makineleri, tipografie, tipografik baskılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ELTOSCH GRAFIX

  Almanya

  ELTOSCH GRAFIX, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofset baskı makineleri, Ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DEDRAX LTD

  Bulgaristan

  DEDRAX LTD, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Offset baskı, Kağıt ve karton tabakalanması, Offset baskı, Kağıt ve karton tabakalanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. KOENIG & BAUER AG (KBA)

  Almanya

  KOENIG & BAUER AG (KBA), yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuerzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CALF S.P.A.

  İtalya

  CALF S.P.A., yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve PVC üzerine serigrafi, Plastik ve PVC üzerine serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. IDEEGRAFICON IGC GMBH

  İsviçre

  IDEEGRAFICON IGC GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. GERHARD PÜCHNER

  Almanya

  GERHARD PÜCHNER, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heroldsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS

  Almanya

  DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAKRO HANS KROSEL

  Almanya

  HAKRO HANS KROSEL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Almanya

  MKS MASCHINEN HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasserberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DRUCKMASCHINEN TECHNIK SAUR INH. RÜDIGER J. SAUR

  Almanya

  DRUCKMASCHINEN TECHNIK SAUR INH. RÜDIGER J. SAUR, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GRAPHICS INTERNATIONAL DECORATING INC

  Kanada

  GRAPHICS INTERNATIONAL DECORATING INC, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Markham Ontario, Kanada 'de bulunmaktadır.

 7. ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K.

  Almanya

  ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K., yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Ofset baskı makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IGRAPHMA

  İspanya

  IGRAPHMA, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı/Basım - Makine ve ekipmanlar, ikinci el makina alım satımı, offset kağıt baskı makina ve ekipmanları, ciltleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nigrán (pontevedra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. MB OFFICE SRL

  İtalya

  MB OFFICE SRL, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çizici, dijital baskı makina ve ekipmanları, çizici kiralama, endüstriyel makine ve ekipman leasıngi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cesareo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ECONUO TECHNOLOGY

  Çin

  ECONUO TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Ofset baskı makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Longhua town, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz