• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • oksijenle kesme - makineler

Sonuçlar

Oksijenle kesme - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC freze makinelerinin, CNC gravür makinelerinin, CNC plazma kesme makinelerinin, su jetiyle kesme tesislerinin ayrıca işaretleme sistemlerinin, dozaj tesislerinin, bıçaklı çizicilerin ve CAD/CAM yazılımlarının Alman üreticisi. Almanya'da üretilen makinelerimiz kesinlikle sınırsız kullanılabilir. 2D freze, 3D freze, gravür, dozaj, yapıştırma, 3D tarama, kesme, kaynak, plazma kesme, su jetiyle kesme, aşındırma, ultrasonik kaynak en önemli uygulama seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

 2. FILLI STAHL GROSSHANDELSGES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FILLI STAHL GROSSHANDELSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. GREEN BLOCK MACHINE & SERVICE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GREEN BLOCK MACHINE & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobil öğütücü, Araba hurda alanı, haddeleme, kesilecek cannellı, toz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attnang-Puchheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PSS-PAFFEN STAHL SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PSS-PAFFEN STAHL SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Würselen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SÖMEL METAL A.Ş.

  Türkiye

  1991 yılında Demir - Çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sömel Metal A.Ş, 2005 yılına gelindiğinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründeki değişimleri izleyerek, sürekli kendini geliştirip ve yenilenerek; müşterilerine hizmette, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Artık en son teknolojiye sahip cihazlarla donanmış halde olan firmamız, günümüzde lazer kesim işleminde tüm rakipleri arasından sıyrılarak farklı bir konuma ulaşmış ve sektöründe öncü konuma gelmiştir. 2013 yılında ayrı bir satış departmanı oluşturarak Demir Çelik Ürünleri satışına başlanmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OSSITAGLIO VERONESE

  İtalya

  Ossitaglio Veronese, modası hiç geçmeyecek olan bir kurumsal felsefeye göre üretim yapmaktadır: Kalite. Saçların seçiminde ve parçaların üretilmesinde daima yüksek kalitenin aranması ve daima müşterilerinin hizmetinde olma. Oksijenle kesime yönelik modern sistemler, plazmayla kesim tesisi, kesme ve katlama bölümü. Teknolojik gelişmeleri hassasiyetle izleyen genç ve modern bir kuruluş, birlikte içinde çalıştığı tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliğinin sürekli gelişimini amaçlayan bir şirket felsefesi.

 2. LASERCUT

  İspanya

  Kullanıma hazır parçaların işlenmesi, katlanması, ve montajı alanında uzmanlaşmış bir şirketiz. Çok kalın parçalar da dahil, lazer kesim konusunda uzmanız. Kalite ve hizmet konusunda yeniliklerle atılımcılığı birleştirmeyi hedefleyen genç bir şirketiz. Gereksinimlerinizi daha kısa sürede ve daha hassas bir şekilde karşılama olanağı sağlayacak yeni teknolojilere sürekli yatırım yapmayı temel şirket felsefesi olarak uygulamaktayız.

 3. ORIANCE

  Fransa

  ORIANCE başlıca sac işleri alanında endüstriyel malzeme dağıtmakta ve kurulumunu yapmaktadır.Tedarikçilerimizle birlikte tanınmış markaların parçalarıyla donatılmış ve güncel endüstriyel ihtiyaçlara uygun bir işleme makinesi gamı geliştirdik. Uzmanlığımız, teknik bilgilerimiz ve tepkiselliğimiz klasik gamların dışındaki özel taleplerinize hızla yanıt vermemize olanak sağlamaktadır.

 4. PASTORIZA SOLDADURA

  İspanya

  PASTORIZA SOLDADURA, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Oksijenle kesme - Makineler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. STENDER BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  STENDER BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dägeling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OXYTEMPS

  Fransa

  OXYTEMPS, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Oksijenle kesme - Makineler, plazma kesme makinaları, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ayguemorte Les Graves, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STEFAN ZORN METALLBAU GMBH

  Almanya

  STEFAN ZORN METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GLAS- UND METALLBAU KRONMARCK

  Almanya

  GLAS- UND METALLBAU KRONMARCK, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal burçlar - kuleler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Oksijenle kesme - Makineler, Özel çelik yapılar, Metal burçlar - kuleler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heiligengrabe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNTERWASSERKRAUSE - MUTZECK GMBH

  Almanya

  UNTERWASSERKRAUSE - MUTZECK GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schellhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EURODECOUPE

  Fransa

  EURODECOUPE, yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Oksijenle kesme - Makineler, sac kesme ve işleme, küçük sac kesme, Oksijenle kesme - Makineler, Paslanmaz çelik plazma ile kesilmiş levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VERTOU, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GRAUX

  Belçika

  GRAUX, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, mekanik-kaynaklı imalat işleri, Kaynaklanmış yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Momignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ESAB SALDATURA S.P.A.

  İtalya

  ESAB SALDATURA S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Locate Di Triulzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ADCOM INDUSTRIE

  Fransa

  ADCOM INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik ve metallerin kesilmesi, Mekanik kaynak, mobil öğütücü, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montmerle Sur Saone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RADTECH SRL

  Romanya

  RADTECH SRL, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, lazerle paslanmaz çelik kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arad, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALFRED WAGNER STAHL- TECHNIK & ZUSCHNITT GMBH

  Avusturya

  ALFRED WAGNER STAHL- TECHNIK & ZUSCHNITT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasching, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. MAGMA GMBH ANLAGENBAU & TECHNIK

  Almanya

  MAGMA GMBH ANLAGENBAU & TECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Sanatsal mesleklerde eğitim, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Sanatsal mesleklerde eğitim, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blankenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNIKANTO GMBH

  Almanya

  UNIKANTO GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsee-Rottenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MOUGENOT & FILS

  Fransa

  MOUGENOT & FILS, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Oksijenle kesme - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grande Synthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AUTOGEN

  Danimarka

  AUTOGEN, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glostrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. NFECO

  Güney Kore

  NFECO, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum oksijenasyon tesisatı, oksijen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. H & H EISEN-MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  H & H EISEN-MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oksijenle kesme - Makineler, Çelik, Oksijenle kesme - Makineler, Çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VULKAN - SCHWEIßTECHNIK GMBH

  Almanya

  VULKAN - SCHWEIßTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kaynak makineleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schkopau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GÉPER KFT.

  Macaristan

  GÉPER KFT., yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kecskemet, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. HUMBERT OLIVIER OXYCOUPAGE

  Fransa

  HUMBERT OLIVIER OXYCOUPAGE, yılında kurulan ve Oksijenle kesme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maizières-Les-Metz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LIND GMBH

  Almanya

  LIND GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oksijenle kesme - Makineler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz