• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • oleodinamik sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Oleodinamik sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. RVS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RVS s.r.l. 1981'de doğmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar, şirket otomatizasyon hidroliği ve hidroliğe yönelik elektronik/yazılım sektöründe faaliyet gösterir. Kalifiye personeli, sektörün çeşitli alanlarına göre çalışmaktadır ve müşterinin teknik karakteristiklerine etkili şekilde uyum sağlamaktadır.

 2. T.F.S. TECNO FLUID SERVICE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Fluid Service 1997 yılından bu yana faaliyette olup, kurucusu Angelo Pagano'nun oleodinamik alanı etrafında dönen tekolojiler alanındaki uzun yıllara dayalı tecrübesi sayesinde doğmuş ve geliştirilmiştir. Bugün, her biri dört temel alanda uzmanlaşmış 30 çalışanı kapsayan ekibi ile uluslararası pazarda yer alır

 3. HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Kazı makinesi aksesuarları, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, replacement parts for excavators, Ekskavatörler için yedek parçalar, hidrolik yağ aksesuarları, ticari malları kaldırma vinçleri için sıkma aparatları, motorlar ve çalıştırmalar, binalar için damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. B. CENTER DI BETTINI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  B. CENTER DI BETTINI S.R.L., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. preostatlar, rakorlar, hidrolik pompalar, oleodinamik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OLEODINAMICA REVA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLEODINAMICA REVA SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik cihazlar, pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik ekipmanlar, hidropnömatik santraller, hidrolik kumanda üniteleri, hidrolik ve pnömatik elemanlar, hidrolik boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMITEC HYDRAULICS

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMITEC HYDRAULICS, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hidrolik cihazlar, ENERPAC, rakorlar, oleodinamik vanalar, hidrolik boruları, hidropnömatik akümülatörler, elektrovanalar, filtrasyon ekipmanları, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Latina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HIDROMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  HIDROMEC SRL, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, hidrolik pistonlar, hidrolik pistonlar, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ROTAIR SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ROTAIR SPA, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, pistonlu kompresörler, RAMPICAR, kompresör aksesuarları, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caraglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WHITE HOUSE PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  1984 yılında kurulmuştur. White House Products şirketi traktörler, forklliftler, ekskavatörler, taş ocakları, vinçler, denizcilik & kıyıdan uzak tesisler gibi mobil ve endüstriyel uygulamalar için eksiksiz bir seride hidrolik parçalar tedarik etmektedir.. Ürün serisi içerisinde şu ürünler vardır: Standart Dişli pompalardan Çift Yolu Valflere ve daha birçok çeşide kadar. White House Products şirketi ayrıca dünyanın her yerine teslimat sunarak çok hızlı üretim süreleriyle çalışmaktadır. Ürünlerimizi görmek için hemen internet sitemizi ziyaret edin.

 5. GP.F. OLEODINAMICA FONSATTI

  İtalya

  GPF Oleodinamica Bolzano ilinde yer almaktadır. GPF Oleodinamica, tesisatların tasarlanması ve gerçekleştirilmesinde, oleodinamik ve pnömatik alanında yirmi yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. GPF Oleodinamica profesyonelliğini, yetkinliğini ve tecrübesini ortaya koyarak, sektördeki en bilinen markaya ait, teslimata hazır bir çok öğeyi sunar ve talep edilen tesisatın tüm çalışma fazlarında takip edilmesini sağlar.

 1. OILCOMP SRL

  İtalya

  Şirketimiz endüstriyel amaçlı vana ve hidrolik parçalarının tasarlanması ve imalatı konusunda uzmandır. Şirketimizin amacı, müşterilerine yüksek kalitede bir ürün sunmaktır. Ürünün sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ile hidrolik uygulamalar alanında en genişten en spesifik ve özelleştirilmiş uygulamalara kadar geniş bir çözüm yelpazesi oluşturulmuştur.

 2. UNISERVICE SRL - OLEODINAMICA E PNEUMATICA NAPOLI

  İtalya

  UNISERVICE SRL - OLEODINAMICA E PNEUMATICA NAPOLI, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, Hidrolik silindir ve parçaları, hidrolik dağıtım sistemleri, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PIOTTI OLEODINAMICA S.R.L.

  İtalya

  PIOTTI OLEODINAMICA S.R.L., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. oleohidrolik supap yapımı, oleodinamik vanalar, hidrolik yağ bileşenleri üretimi, hidrolik silindir ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albizzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. C.A.P. SRL

  İtalya

  C.A.P. SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motokompresörler, vidalama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadelbosco Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MESA MAKINA DOKUM GIDA SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  MESA MAKINA DOKUM GIDA SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, akışkan hızı ayar vanaları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PRIVER INDUSTRIALE SRL

  İtalya

  PRIVER INDUSTRIALE SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Carosino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TAURASI OLEODINAMICA SRL

  İtalya

  TAURASI OLEODINAMICA SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik yağ ve pnömatik silindirler, hassas mekanik işlemeler, oleo hidrolik için rakorlar, Oleodinamik kriko üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottaminarda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FASTER S.P.A.

  İtalya

  FASTER S.P.A., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, oleodinamik vanalar, hidrolik debriyajlar, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivolta D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. I-NEED.GR

  Yunanistan

  I-NEED.GR, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. HYDROTECNIC SR

  İtalya

  HYDROTECNIC SR, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik silindir ve valfler, Motor ve hidrolik pompalar, ticari malları kaldırma vinçleri için çelik halatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BMT OLEODINAMICA DI BOCCUCCIA TIZIANO

  İtalya

  BMT OLEODINAMICA DI BOCCUCCIA TIZIANO, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bağlantı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COGÉTIL SCANDINAVIA APS

  Danimarka

  COGÉTIL SCANDINAVIA APS, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. benzin pompası tesisat ve ekipmanları, motorin tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hobro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. SLM S.R.L.

  İtalya

  SLM S.R.L., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Endüstriyel borular, hidrolik pistonlar, hidrolik santrallerin gerçekleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FAROIL SRL

  İtalya

  FAROIL SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Motteggiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DUPERRIER INDUSTRIE

  Fransa

  DUPERRIER INDUSTRIE, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HIDRAULICA MANSE SL

  İspanya

  HIDRAULICA MANSE SL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cornella De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. OMNIPROJECT

  İtalya

  OMNIPROJECT, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. donanım tasarlama ve gerçekleştirme, mekanik tasarımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonate Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NINGBO BONNY HYDRAULICS TRANSMISSION CO.,LTD

  Çin

  NINGBO BONNY HYDRAULICS TRANSMISSION CO.,LTD, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. OLEODINAMICA LA PEGNA S.R.L.S.

  İtalya

  OLEODINAMICA LA PEGNA S.R.L.S., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Corigliano Calabro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ASSIS & VELOSO, LDA

  Portekiz

  ASSIS & VELOSO, LDA, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. makine onarımı, Makine donatımı bakımı, endüstriyel makine bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz