• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • on-line çevrim içi hizmetler hosting bulundurma

Sonuçlar

On-line çevrim içi hizmetler hosting bulundurma - Ithalat/Ihracat

 1. WEBGARDEN KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Webgarden Kft. 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. O tarihten bu yana şirket uluslararası alanda dikkat çekici bir büyüme kaydetmiştir. Genel merkezi Macaristan'ın Budapeşte kentinde bulunan şirket, Karadağ'da ve yakın zamanda da Fas'ta şubeler açmıştır. Şirketimiz yurtiçinde ve yurtdışında küçük ve büyük ölçekli projeleri başarıyla yürüterek tamamlamaktadır. Bu genişleme, müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabilecek kapasiteye sahip olacak şekilde bizi zenginleştirmiştir. Bugün 28 farklı ülkede, kamuya ve özel müşterilere hizmet veren referanslarımız bulunmaktadır. Bu deneyim ve uluslararası mevcudiyet, dünya genelindeki verimli ve çok kültürlü işbirliklerimizin arkasındaki itici güçtür. Müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirmek bizim açımızdan çok önemlidir, onların başarısı bizim de başarımızdır. Müşterilerimizin şirketimize ait iş hedeflerinin temelini oluşturduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizi (irtibat kişisi dahil) tanımak, onları bizzat dinlemek, ihtiyaçlarına yanıt verebilmek ve beklentilerini sürekli olarak karşılamak amacıyla faaliyetlerini ve mesleki hedeflerini anlayarak onlardan bir şeyler öğrenmek bizim açımızdan çok önemlidir. Onların memnuniyeti bizim başarımızdır ve iş modelimizin esasını oluşturur.

 2. WEB TASARIM DÜNYASI

  Türkiye

 3. SUNUCU YERI HOSTING VDS VPS

  Türkiye

  Sunucu Yeri, 2009 yılı itibari ile servis vermeye başlayan yeni nesil barındırma (hosting) servis operatörüdür. Katma değerli servisler Ülkemizdeki load balancer hizmeti, donanım kiralama hizmetleri, sanal datacenter alt yapısı gibi servisleri üreten ve müşterilerine sunan Sunucu Yeri sektörü yakın takip eder, siz müşterileri için ihtiyaç olabilecek yenilikleri en hızlı şekilde uygulayarak teslim etmeyi amaçlar.Yönetilir servisler ile ülkemizde en büyük sorun olan profesyonel destek alanında da servis sunan Sunucu Yeri, siz müşterilerinin teknolojik değişikliklere zaman harcamadan sadece kendi işlerine yoğunlaşmaları için destekler sunar.Donanım kiralama servisleri konusunda stok ve hazır ekipman Sunucu Yeri tarafından sağlanmaktadır. Sürekli olarak DELL ve HP markasına ait giriş seviyesinden en üst düzeydeki sistemlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.SY 2013 yılında tamamen yenilenen alt yapısı üzerinden servis sunmaktadır. Bu alt yapı %100 yedeklilik üzerine planlanmış ve yatırımı Telecitygroup tarafından yapılmıştır. Enerji Alt yapısı olarak 4 farklı trafodan beslenen bir enerji nakil hattına bağlı durumdadır. Bu hatlar 4 adet 1600 KVA Mitsubishi Jeneratör ile %100 paralel olarak beslenmektedir.Mevcut yedekli bu cihazlar ek olarak harici 950 KVA Caterpillar(CAT) jeneratör ekipmanı ile desteklenmiştir. N+N+1 yedekli gelen jeneratör yapısı APC UPS sistemleri ile 2 farklı enerji hattı olarak yedeklenmiştir. Enerji alt yapımız N+N olarak %100 yedekli durumdadır.

 4. NETIYI

  Türkiye

  Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti 2014 Yılının Ocak ayında faaliyetine, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Paylaşımlı Sunucu, Cloud Sunucu, Web Hosting, Bayi Hosting, Alan Adı Tescil hizmetleri ile başlamıştır. Aynı anda Türk Telekom, Superonline ve Cogent yedekli fiber bağlantıları, Soğutma ve iklimlendirme sistemleri ile Türkiyenin önde gelen verimerkezlerinden birine sahip Netiyi Telekom %99.9 erişim sürekliliği sağlamaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve herzaman en iyi donanım tercihleri yapan Netiyi Telekom, network donanımlarında, Juniper, Cisco, Dell marka ürünleri tercih etmektedir. Donanımlar erişim sürekliliği için yedekli config'ler ile çalışmaktadır. Deneyimli teknik personelimiz, network grafiklerini 7/24 saat monitörize ederek olası problemler minimum seviyeye indirilmektedir. Tüm ürünlerde trafik ve kaynak kullanımlarının takibini yapabileceğiniz gelişmiş kontrol paneli ile sizlere kolaylığı sunmaktadır.

 5. AA TELEKOM

  Türkiye

  2010 yılının son çeyreğinde istanbul'da kurulan AA Telekom %100 Türk sermaseyi ile kurulmuş bir firmadır, Temelleri 1999 yılına dayanan bir çalışmanın ürünü olan AA Telekom, kurumlara ve bireylere sunucu kiralama, sunucu barındırma, media streaming canlı yayın hizmetleri sunmaktadır.Sektördeki gelişmeleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren firmamız bünyesinde yetkin personeller bulundurmaktadır AA Telekom sunduğu tüm hizmetleri kendisine ait İstanbul merkezli Data Center üzerinden vermekte olup aynı zamanda ripe üyesidir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WP.COM.TR

  Türkiye

  WP.com.tr olarak önceliğimiz, WordPress ile yeni tanışan kullanıcılara özel hazırlamış olduğumuz WordPress hosting paketleri ile yüksek performanslı ve üst düzey güvenlik özellikleri ile güçlendirilmiş hosting hizmeti sağlamaktır. Basit bir kaç adımda manuel olarak yada tam otomatik WordPress kurulumu, SSD disk, Litespeed server özelliği ve her kullanıcının kolaylıkla yönetebileceği WordPress yönetim araçlarının yanı sıra 15 gün koşulsuz şartsız iade garantisi vermekteyiz. WP.com.tr olarak 15 gün içerisinde sistemimizden memnun kalmamanız durumunda WordPress hosting ücretinizi iade ediyoruz. Diğer hizmetlerimizde maalesef ücret iadesi yoktur. İade politikamız hakkında tüm detaylar için tıklayınız. 7 gün 24 saat e-posta desteği ve mesai saatleri içerisinde sunduğumuz canlı destek hizmeti ile müşterilerimizi önemsiyor ve sorunlarına anlık ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz e-posta desteği, ortak bir havuzda toplanmakta ve bu sayede her bir müşterimize özen ve özveri ile cevap veren alanında uzman teknik destek ekibimiz tüm sorunlarınız için yanınızda. Tüm sunucularımız Türk Telekom MPLS omurgasına direk ve dört farklı noktadan yedekli olarak bağlı olan hatlar üzerinden vermektedir. WP.com.tr kalitesi ile tüm sunucularımız Tier 2 standartlarında alt yapıya sahiptir. Satışa sunduğumuz tüm hosting paketlerimizde yüksek hız sağlayan SSD diskler kullanılmaktadır. Bizden satın aldığınız her ürün ve hizmet resmi olarak faturalandırılmaktadır.

 2. IUKANET SERVEIS SL

  İspanya

  Cloud uygulamalı site hosting çözümleri. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli Web sitesi hosting hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış kuruluş. Tüm beklentilerinizi karşılamaya hazır site hosting hizmetleri.

 3. WEBTVLIVE

  Lüksemburg

  WebTVLive, doğrudan internet üzerinden yüksek tanımlı video yayın profesyonel platformudur. Video streaming’e adanmış bu sunucuların barındırma hizmeti yalnızca bu canlı yayını değil aynı zamanda VOD (Video On Demand) farklı yayını da üstlenir. Private Cloud 24/24 saat kullanım sunan C2D System House entegratörü tarafından sunulur.

 4. TROPICAL SERVER S.L.

  İspanya

  Açık kaynaklı (open source) teknik hizmetler alanında öncü kuruluş. Şirketimiz Mambo ve Joomla! , Mambo Hispano ve Joomla! Hispano gibi portalların kuruculuğunu yapmıştır. Önce Mambo ve ardından da Joomla! kullanıcılarına yönelik olarak ücretsiz bir platform sunan ilk portalları açan kuruluş biz olduk. Ayrıca bizim sunduğumuz portal, Comunidad Joomla! ile birlikte tek İspanyolca resmi sitedir.

 5. GARANTIWEB

  Türkiye

  Şirketimiz hosting, alan adı tescil, web tasarımı, e-ticaret yazılımları, kiralık sunucu, ssl sertifikaları hizmetleri vermektedir.

 1. P4X

  Belçika

  P4X, yılında kurulan ve Çoklu ortam -internet ve internet hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, Internet ve Intranet siteleri - Yaratım ve geliştirme, E-mail hizmetleri, CMR müşteri ilişkilerinin uygulanması, On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, Internet ve Intranet siteleri - Yaratım ve geliştirme, E-mail hizmetleri, CMR müşteri ilişkilerinin uygulanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuville En Condroz, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WEALD IT

  Birleşik Krallık

  WEALD IT, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgi-işlem hizmetleri, Ses hizmeti barındırma, Sunucu barındırma, Bilgi-işlem hizmetleri, Sunucu bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uckfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. NXDATA

  Romanya

  NXDATA, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari veri bankaları, Ekonomik ve mali veri bankaları, Ticari veri bankaları, Veri merkezi donanımı, Ekonomik ve mali veri bankaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOADING

  İspanya

  LOADING, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik ticareti, Internet domain adları - Tahsis, yardım, Elektronik ticareti, Internet domain adları - Tahsis, yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orihuela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CLOUDALIZE

  Belçika

  CLOUDALIZE, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sanal platform, bilgisayar destekli teknolojiler için uygulama yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IBERICAHOST C.B

  İspanya

  IBERICAHOST C.B, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Internet domain adları - Tahsis, yardım, Internet domain adları - Tahsis, yardım, Sunucu bakımı, Video prodüksiyonu (zengin medya, streaming, web TV), internet ortamında tasarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HOST TUGATECH

  Portekiz

  HOST TUGATECH, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Web hosting hizmetleri, internet sunucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coimbra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. D-TECH SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  D-TECH SOLUTIONS, yılında kurulan ve Transmisyon şebekeleri/ağları - Kurulum/Tesisat ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, Veri depolama, yedekleme ve kurtarma, On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, bilgisayar bakım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. NISOMA WEB

  Bulgaristan

  NISOMA WEB, yılında kurulan ve Web geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. E-INTERNET

  İspanya

  E-INTERNET, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. POLMEX SERWIS S.C.

  Polanya

  POLMEX SERWIS S.C., yılında kurulan ve Internet servis sağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, İnternet servis sağlayıcı, On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma, Güvenli ödeme - Internet Hizmetleri, internet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. METRACON AG

  İsviçre

  METRACON AG, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lachen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. KONET

  Yunanistan

  KONET, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Web geliştirme, domeın kayıtları, Web hosting hizmetleri, Sunucu barındırma, Web geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. USE-WP.COM

  Birleşik Krallık

  USE-WP.COM, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. domeın kayıtları, web tasarımcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portishead, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LYFHOSTING

  Hollanda

  LYFHOSTING, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. reklam danışmanlığı ve hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. OCEANET TECHNOLOGY

  Fransa

  OCEANET TECHNOLOGY, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilişim tesis yönetimi, Bilişim güvenliği denetim hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. COMPAREGAMEHOSTING

  Birleşik Krallık

  COMPAREGAMEHOSTING, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. VPS HOSTING UNICOM

  Almanya

  VPS HOSTING UNICOM, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niedercier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EHOSTING DATAFORT

  Birleşik Arap Emirlikleri

  EHOSTING DATAFORT, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 10. LATAS SURF

  İspanya

  LATAS SURF, yılında kurulan ve On-line/Çevrim içi hizmetler hosting/bulundurma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sörf tahtaları, Tatil evleri, tatil -tur operatörleri, sörf ekipmanı kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Somo, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

On-line çevrim içi hizmetler hosting bulundurma - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.392 Şirketler