• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • optik fiberler

Sonuçlar

Optik fiberler - Ithalat/Ihracat

 1. PERGEL METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tuzla Orhanlı'da yer alan 150 m2'lik üretim alanında Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San. ve Tic. Ltd. adıyla faaliyetlerine başlamış ve başlangıçta endüstriyel tartım sistemleri, telekomünikasyon, savunma sanayi gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların mekanik şekillendirme konusundaki ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda, müşterilerimizden gelen taleplere uygun olarak önce CNC abkant pres, büküm ve ardından lazer kesim makine yatırımları yaptık. 2016 yılında, 2.000 m2 kapalı ve 2.000 m2 açık alan üzerinde kurulu KİMYACILAR SANAYİ SİTESİNE'ne taşındık. Ayrıca, 800 m2'lik bölümü elektrostatik toz boyama alanı olarak ayırdık. Otomatik sprey yıkama hattı ve robot tabancaları ile son teknoloji kimyasalları kullanarak, öncelikli kalite hedeflerimiz doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimiz kısa zamanda gösterdiği azim ve gayreti ile sektörün önde gelen şirketlerinin onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir. Genç ve deneyimli kadromuz, metal şekillendirme ve giydirme alanında öncelikli hedef olarak kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürünlerin üretimine yönelik ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmeyecektir. Ekip olarak, müşterilerimize kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. TAIHAN FIBEROPTICS

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  Taihan Fiberoptics, optik iletişim kablosu ve sistemleri endüstrisinde dünya lideridir. Şirket, Asya'nın en büyük kablo üreticilerinden biri olan Taihan Group'a bağlı olarak 1974 yılında kuruldu. Taihan, 1977'de fiber optik kabloları, 1984'te VAD yöntemiyle optik camı ve 1987'de optik topraklama telini (OPGW) geliştirmiş ve ticaretine başlamıştır. Taihan Group'un bir yan kuruluşu ve optik cam teknolojisi ve üretiminin güç merkezi olan OptoMagic ile birleşmek için 2011 yılında Taihan Group'tan ayrıldık.. Ürettiğimiz ürünler : - Fiber optik - Fiber optik Kablolar - Özel fiber - SUS Tüpü - Alüminyum kaplı tel - 5G bağlantıları - Bağlantı bileşenleri - Foto maskesi. 48 yılı aşkın deneyim. Dünya çapında fiber optik kablo kullanıcılarına hizmet veriyoruz bu da bizi enerji sektörünün ve telekomünikasyon sektörünün iletişim tarafında güvenilir ortak olarak konumlandırıyor. Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız süren çabalarımız, yüksek kaliteli ve özel optik camların, optik haberleşme kablo sistemlerinin ve hatta belirli pazarlarda kurulum hizmetlerinin geliştirilmesini ve tedarikini sağlamıştır. Taihan Fiberoptics'in, Güney Kore'deki Ansan Sanayi Kompleksi'nde son teknoloji bir cam üretim tesisi ve Yesan'da ise kablolama tesisi bulunmaktadır. Yüksek kaliteli sentetik erimiş silika geliştirmek ve ticarileştirmek için VAD Prosesini optimize ettik. Prosesin yüksek optimizasyonu sayesinde, son derece yüksek saflıkta, düşük OH içeriği ve düşük çift kırılma elde ettik ve böylece yarı iletken endüstrisinde kullanılmasına izin verdik.

 3. FIBROLUX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CTP profiller ve tel ızgaralar üretiyoruz. Fiberglas profiller EN 13706'ya göre imal edilir. DIN 24537-3 standardına uygun plastik ızgaralar. Standart profiller stoktan teslim edilir. Müşteriye özgü profiller, kendi tesislerimizde kısa sürede oluşturulur. Daha teklif aşamasında müşterilerimizi ürün seçimi ve optimizasyonu konusunda destekliyoruz. 3D baskı tekniği ile üretilmiş prototipler. Tasarımlar için hesaplamalar ve yorumlar. Geleneksel malzemeden cam elyafı takviyeli plastiklerden (CTP) mamul çözümlere geçiş uygulamaları için danışmanlık. Ürün yelpazesi: Yuvarlak, kare, dikdörtgen borular, açılı, düz, I, H, Z, C, U profiller, çubuklar, köşe profilleri gibi standart profiller, köpekler için yapay kemikler. Çizime göre özel profiller. Izgaralar, Emniyet zeminleri, merdiven basamakları, takviye çubukları, Takviye elemanları, Dişli çubuklar, Somunlar, Levhalar, Oluklu levhalar, Düz raylar, Portatif merdiven basamakları, Sandviç profiller, Kablo merdivenleri, Kablo kanalları, Konsollar. Marka özellikleri - DIN4102, UL94V, CEN/TS 45545, NFF16-101, BS 476, EN 13501, DIN 5510.

 4. TECHNO-COMPOSITES DOMINE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fiber kompozit malzemelere dayalı özel, kuruluma hazır ürünlere mi ihtiyacınız var? Birbirimizi tanımamızda fayda var. Fiber kompozit bileşenler / kuruluma hazır GFK / CFK / özel yapım / seri ürünler ve benzersiz öğelerle yaratıcı çözümler. Yüksek kaliteli fiber kompozit bileşenler için sistem tedarikçiniziz. Çelik bir elemanı basitçe GFK ile değiştirmeye çalışmayın. Doğru ve ekonomik bileşenleri geliştirmek için [danışmanlık ve planlama] konusundaki yetkinliğimizi kullanın. Şirketimizde, kapsamlı pratik deneyime sahip uzmanlar [yapınız] üzerinde çalışmaktadır. Fikir bu şekilde bir sistem bileşeni haline gelir. [Üretim] elemanlarınızı biz üretiyoruz. Montaja hazırdır. CNC makine parkı, toz emme, montaj, kalite güvencesi. Bunu sizin için yapıyoruz. Yalnızca bizimle iletişime geçin. DIN 6701-A1 | DIN 2304-S1 | DIN EN ISO 9001: 2015 | IRIS sertifikası | ISO/TS 22163 1994'te alındı | 50 nitelikli çalışan | 4.800 m² üretim ve depolama alanı | CNC makineleri

 5. P.J. PRAUSE DUROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Paul Joachim Prause 1974 yılında Schichtstofftechnik Prause şirketini kurdu ve firma 1998'de P. J. Prause Durotec GmbH olarak adını değiştirdi. P. J. Prause 3M önceleri Almanya'da kompozit malzeme Scotchply™ ile Almanya ve Avrupa için plastik yaprak yayların teknik uygulamalarının ciddi bir kısmını tasarlamıştır. Bu sayede Prause Durotec GmbH kompozit elyaf malzemeden katmanlı yay üretimi ve uygulamaları konusunda 35 yıldan uzun bir süre deneyim kazanmıştır. Prause Durotec, 16 çalışanıyla ve tüm dünyadan geniş bir müşteri portföyüyle orta ölçekli bir işletmedir. Üretim programı E cam, S cam ve karbon elyafı ve epoksi reçineyle ve matris olarak üretilen tüm yassı yaprak konfigürasyonlarını kapsar. İşleme sırasında kullanılan UD Prepregs (UD = unidirectional - tek yönlü) havacılık normlarına ve askeri normlara uygundur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAKKIMIZDA - Montex Glass Fibre Industries Pvt. Ltd. / TTM Almanya, fiber optik endüstrisinin en büyük şirketlerinden biridir ve bir holdinge dönüşmüştür. Kendimizi dünyanın önde gelen fiberglas kumaş üreticilerinden biri olarak kabul ettirmeyi başardık. Köklerimiz Mumbai'nin yanı sıra Nashik'te de bulunuyor ve Asya, Avrupa, ABD, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya'dan çok çeşitli (Dünya çapında) müşterilere hitap ediyoruz. Şirketimiz, HVAC, elektronik, otomotiv, elektrik ve inşaat gibi sektörlerde çok çeşitli yalıtım ihtiyaçları için en iyi çözüm sağlayıcı olarak kendini kanıtlamıştır. Güçlü Ar-Ge kültürümüze dayanarak, müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları kaliteli ürünleri sunmak için her zaman üretimimizi ve hizmetimizi üretmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Hem de uygun fiyatlarla. Kullanılmayan pazarlara açılmaya ve sürekli iyileştirme süreçleri aramaya devam ediyoruz. HEDEF - Dürüstlük, ekip çalışması ve çalışanlarımızın yaratıcılığı ile sürekli iyileştirme yoluyla sektörde fiberglas kumaşlar için ilk temas noktası olmak. Memnun müşteriler için birinci sınıf ürünler sunmak istiyoruz.

 2. ELINNOV CONNECT

  Fransa

  Verified by europages badge

  Elinnov Connect, konut, endüstriyel ve üçüncül pazarlardaki profesyoneller için elektrikli ekipman satışında uzmanlaşmış bir distribütördür. Ürünlerimizin distribütörlüğünü sadece ihracat için yapıyoruz ve elektrikli ekipman pazarında Legrand, Schneider, Dahua, Hanwha Techwin, Ekivalan gibi tanınmış markalarla çalışmaktayız. Kurucu ortaklar hem ünlü üreticiler için hem de uluslararası yük taşımacılığı endüstrisinde çalıştılar. Elinnov Connect, size tüm standartları karşılayan yüksek performanslı, kaliteli ekipman sağlamaya kendini adamıştır.

 3. SCHWARZWÄLDER TEXTIL-WERKE HEINRICH KAUTZMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olan Schwarzwälder Textil-Werke Heinrich Kautzmann GmbH (STW) 90'dan fazla çalışanı ile sektörünüz ve uygulamalarınız için yüksek kaliteli fiberler geliştirmekte ve üretmektedir. Lifli dolgu maddeleri, kısa moleküllü lifler, fibritler ve hamurların yanı sıra özel çözümler konusunda lider uzman olarak (doğal elyaf, mineral elyaf ve sentetik elyaftan yüksek teknoloji elyafına kadar) ihtiyacınız olan tüm lifli malzemeleri işlemekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sürekli araştırmamız ve güçlü müşteri odaklılığımız sayesinde, fiber çözümlerimiz ile yeni gereksinimlere esnek bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Ayrıca 70'in üzerinde ülkede faaliyet gösterdiğimiz için, bölgenizde daima yetkili bir elyaf uzmanı bulacaksınız.

 4. TELECOM & SECURITY S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Telecom & Security telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren genç bir firmadır. 1993 yılında Müh. Giovanni Pugliese tarafından kurulan şirketin merkezi Manoppello Scalo – Zona Interporto (PE)'da bulunuyor. Telecom & Security ana şirket FAIT (Müh. Giorgio Pugliese, Giovanni Pugliese'nin babası) deneyiminden doğdu ve bu iki şirket işbirliği içinde çalışmaya debam ediyor , Telecom & security ürünlere odaklanırken FAIT sistemler ve bunlara bağlı hizmetlere odaklanmaktadır.

 5. ISOLIER- UND TEXTILTECHNIK FINGERHUTH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISOLIER- UND TEXTILTECHNIK FINGERHUTH, yılında kurulan ve Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Optik fiberler, Isıya dayanıklı kumaş, termik yalıtım için teknik tekstiller, yalıtım, Optik fiberler, yalıtım sistemleri, Isıdan koruma giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederzissen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIGEL STICKTECH GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIGEL STICKTECH GMBH U. CO KG, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karbon lif parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfullingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CARBON COMPOSITE GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBON COMPOSITE GBR, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARTHUR KRÜGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTHUR KRÜGER GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barsbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LICOMO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LICOMO GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Großweitzschen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NÄGELI SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  NÄGELI SWISS AG, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Güttingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. PLÜSS AG MECHANICS & COMPOSITES

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PLÜSS AG MECHANICS & COMPOSITES, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pfaffnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. HA-CO CARBON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HA-CO CARBON GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wallerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NIEKE COMPOSITES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIEKE COMPOSITES GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FIBERFAB GMBH FIBERGLAS-FORMTEILE

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIBERFAB GMBH FIBERGLAS-FORMTEILE, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TMW GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TMW GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. UPCOM TELEKOMUNIKASYON BIL. TEK. SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Upcom 2018 yılında İstanbul Türkiye'de kurulmuş ihracat odaklı bir teknoloji firmadır. Başlıca Fiber Optik ve bakır network ürünleri başta olmak üzere; 19 inç Rack Kabinet, Fiber Optik Kablo (Metalik Zırhlı, Havai Tip, Yeraltı, Boru Tipi, Gevşek Tüplü ve Sıkı Tüplü FTTH projelerinde kullanılan), Veri Kabloları (Cat5e, Cat6, Cat7), Kablo üfleme makinesi, Fiber Optik Aksesuarlar (Media Converter, In-line closure, Dome Closure, Splitter, FTTH Box, Wall outlet, Fushion Splice Protector, Connector, Adaptor, Pigtail, Patch cord, Patch Panel, Duvar tipi sonlandırma kutuları, MPO/MTP ürünleri), Bakır Altyapı ağ aksesuarları (Modular Plugs, Keystone Jack, Face plate, surface mount box, Punch down tool, Patch cord, lan cable tester) ve daha bir çok altyapı ürünün dizayn üretim ve tedariği yapmaktadır. Yurtiçinde üretimini ve/veya tedariğini yaptığı Fiber Optik Kablo ve 19" Rack Kabin gibi bir çok fiber bağlantı ürününü Avrupa başta olmak üzere dünya çapında bir çok ülkeye satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Ayrıca Türk telekom onaylı arazi tipi ek kutusu dahil yerli üretim bir çok fiber optik aksesuar ürününü portföyünde bulundurmaktadır. İhracatın yanı sıra yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini de devam ettirmektedir.

 2. HERACLE GMBH

  Almanya

  ISO 9001 sertifikalı şirketin merkezi, fotonik sanayisinde optik fiberlerin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda yol gösterici bir merkez olan Jena, Almanya'da bulunmaktadır. Geniş kapsamlı özel fiber portföyünün mevcut fiber ürünlerinin yanı sıra Heracle müşterileri, tedarikçileri ve bilim iş ortakları ile yeni cihaz teknolojileri için fiber çözümleri geliştirmektedir. Müşterilerimiz uzun yıllara dayanan tüm değer katma zinciri tecrübemizden faydalanmaktadır. Danışmanlık hizmetinden müşteriye özgü geliştirmeye ve üretime, uygulama desteğine ve ölçüm ve kontrol hizmetlerinde geniş kapsamlı bir teklife kadar size komple özel fiber çözümleri sunarak size özel fiber çözümleri buluyoruz.

 3. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rusya

  Ufanet groupg'nin bir parçası olan «Irida» şirketi uluslararası satış ve geliştirme sektöründe faaliyet göstermektedir. Rusya'nın en büyük 30 operatörü arasında yer alan bir Telekom operatörüyüz. Hem ağ kurulması hem de inşaat ve montaj işleri için ürünler üretiyoruz: kablo kanalları, optik ara kablolar, dağıtım dolapları. "Akıllı" çözümler geliştirdik: «smart intercom», «smart home». 2008'den beri sistem entegrasyonunu geliştiriyoruz: iletişim, güvenlik ve mühendislik sistemlerinin karmaşık inşaatı. 2018 yılında, kendi ara kablo üretimimizi ve «akıllı interkom» yazılım ve donanım kompleksini başlattık ve 2019'da TV kanalları oluşturma ve programlama ürünü «my TV» kullanıma koyduk. Müşterinin projesi için özel olarak ara kablolar ve dolaplar üretiyoruz. Kablo kanallarımız tescilli teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve yangın güvenliği sertifikasına sahiptir.

 4. VITRULAN TEXTILE GLAS GMBH

  Almanya

  Cam doğal malzemelerden yapılmış bir malzemedir. Biz camı pencerelerde, kaplarda ve modern teknolojide mevcudiyetini doğal kabul ederiz. Çünkü cam doğadan, yüksek kalite özellikleri ile neredeyse sınırsız olanaklar sunan malzemelerden biri haline gelmiştir. Vitrulan Textile Glass şirketi en iyi cam iplikleri kullanarak son derece dayanıklı duvar kaplamaları dokumaktadır. Bunların, selüloz veya vinil kaplamalar karşısında bir dizi cazip avantajı vardır: Ateşe ve yırtılmaya karşı dayanıklı, çatlak örtme özelliğine sahip , darbe ve delinmeye dayanıklı, aşınmaya mukavim, dezenfektan ve temizlik maddelerine karşı uzun ömürlü, su buharı geçiren, antialerjik, sağlık ve gıda yönetmeliklerine uygundu. Tüm tekstil cam kaplamalarındaki sürdürülebilirlik özelliği iç mimarideki daima en ön plandadır.

 5. JSC MOSKABEL-FUJIKURA

  Rusya

  MOSKABEL-FUJIKURA (JSC MKF), fiber ve kablo endüstrisinde tanınmış bir küresel şirket olan Moskabelmet Group ve Fujikura'nın bir Rus-Japon ortaklığıdır. MKF fabrikası, dünya standartlarında bir teknik altyapıyla ve profesyonellerin engin tecrübesiyle inşa edilmiştir. 20 yıl sonra MKF, en yeni Rus fiber optik kablo üreticilerinden biridir ve en son kalitede kaliteye odaklanmıştır. Neredeyse tüm Rus büyük kuruluşlarının (ROSTELECOM, MTS, TRANSNEFT, Beyaz Rusya ulusal operatörü, Rusya Federasyonu Savunma Bakanlığı) ve bazı uluslararası küresel şirketlerin resmi tedarikçisidir. Çok sayıda MKF ürününü burada katalogda bulabilirsiniz. Hemen hemen her tür modern fiber optik kablo, önde gelen Avrupalı ​​ve Japon üreticilerin makineleriyle en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Özel pazar talebi üzerine özel tasarımlar da geliştirilmektedir.

 6. DURESCO GMBH

  İsviçre

  Bir şirket satın alma işlemiyle 2003 yılında bugünkü haline kavuşan Duresco genç ve bağımsız bir işletme olarak motive bir ekibin esnekliğiyle bir teknoloji liderinin deneyim ve bilgi birikimini birleştiriyor. Her bir müşterimiz ile işbirliği içinde çalışarak, 20 yıldan uzun süredir oluşturduğumuz uzmanlık bilgimizi yüksek kaliteli ürünlere dönüştürüyoruz.

 7. DRN FIBER OPTIC CABLE

  Türkiye

  fiber optic cable , optic cable , loose tube fiber , loose tube cabling , speciality cabling , indoor fiber optic cables , outdoor fiber optic cables , ftth fiber optic cable , patch fiber optic cable , fttx cable , breakout cable ,

 8. KUBATOR GMBH

  Avusturya

  KUBATOR GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fiber optik kablolar, Fiber optik kablo hazırlığı, Özel kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gmünd, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. KATIMEX CIELKER GMBH

  Almanya

  KATIMEX CIELKER GMBH, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jünkerath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FO CONNECT

  Fas

  FO CONNECT, yılında kurulan ve Optik fiberler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz