• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • organik - gıda

Sonuçlar

Organik - gıda - Ithalat/Ihracat

 1. ALPI INVESTMENT OOD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Alpi Investment 2009 yılından bu yana, yüksek kaliteli doğal ürünlerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Doğal ürünler şirket felsefemizin temelidir. Sadece en iyi doğal malzemelerle çalışıyor ve kalitesi yıllar içinde kanıtlanmış hammadde üreticilerine güveniyoruz. Tarımın vazgeçilmez olduğu bölgelerin kalkınmasına katkıda bulunmayı, onları daha fazla ve daha iyi ürün üretmeye teşvik etmeyi umuyoruz. Kendi üretim tesislerimizi yönetiyoruz ve Alpi Nature ve Idda Herbal gibi birçok tescilli markaya sahibiz. Üretimimiz ve depolamamız EU organic (BG-BIO-22) sertifikalıdır. En yüksek kalite standartlarına uygun olarak, tüm üretim süreci sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, geniş ürün yelpazemizin seçimi, tedariki, kalite kontrolü, ambalajlanması, B2B ve B2C dağıtımı konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Tam özel etiketleme hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

 2. SAS MERCURYA TRADING

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tedarik ettiklerimiz arasında: Yağlı Tohumlar, Ayçiçek Yağı, Kolza, Soya, Kanola, Mısır. Süt ürünleri, Tozlar, UHT Avrupa üretimi ve tarım kooperatiflerinden baklagiller. Markalarımız: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Nice'de efsanevi Promenade des Anglais'de bulunan bir gıda şirketi olan Mercurya France, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Biz çok uluslu bir şirket değiliz, ama özellikle Afrika'da ve gelişmekte olan ülkelerde birlikte çalıştığımız toplulukların gelişimini destekleyen sosyal açıdan sorumlu bir şirketiz. Nitekim, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle onların isteklerini anlayarak, birbirimize adil ve saygılı davranarak kalıcı ilişkiler kurmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Biz üretici değiliz, organizatörüz, dolayısıyla kendi markalarımız var. Sıkı spesifikasyonlar oluşturduğumuz üreticileri özel bir dikkatle seçiyoruz. Mercurya France, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı bir onur noktası olarak görmektedir. Nitekim uluslararası ticaretin hız ve esnekliğinin gerekliliklerinin bilincinde olarak, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.Özellikle bu alandaki engin tecrübemizle "İyi yapmak ve tanıtmak" sloganımızı oluşturduk..

 3. INDUSTRIA NAVARRA DE CONFITERÍA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Şirket, Pastas y Bizcochos Gloria ticari adı altında pasta ürünleri ve kurabiyelerin geliştirilmesinde 50 yılı aşkın bir geleneğe sahip bir aile şirketidir. Şu anda, INACO'da son yıllarda %100 ekolojik tarımdan en iyi doğal hammaddeleri, kepekli unlar, tahıllar, kuru meyve ve tohumlar, bir tatlandırıcı olarak sızma zeytinyağı ve buğday şurubunu seçerek BELSI markası altında ekolojik kurabiye ve kuru kekler geliştirmektedir. BELSI ekolojik ürünleri yüksek lif içeriği sağlarken, sağlıklı ve dengelidir ve CPAEN (Ekolojik Tarımsal Üretim Konseyi) tarafından Nº NA-E0013 lisans kodu altında garanti edilir. Tedarik edilen ürünler: gıda, diyet ürünler | beslenme | pastacılık | ekolojik gıdalar | kurabiyeler | çay kurabiyeleri | diyet gıdalar | ufak kurabiye | gastronomik ürünler | diyet hamur işleri | muhtelif gıdalar.

 4. RAFI POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  Rafi Poland, birinci sınıf Sertifikalı Orjinal ürünler sunan trend belirleyen bir Gıda Mağazasıdır. Besin takviyesi endüstrisinin tüm dünyada büyüdüğünün bilincinde olarak ve endüstriyel tatlandırıcılar, renklendiriciler ve kimyasal ilaçlar içermeyen optimal ürüne ulaşmak için devam eden bilimsel araştırmalar sonucunda doğal organik ürünler daha sağlıklıdır. ORGANİK VE DOĞAL BAL ÜRÜNLERİNİN TRENDLERİ: Med Care Golden Kraliyet Balı VIP Malzemeler - Testosteron hormonu için doğal güçlendirici takviyedir. RADIX EURYCOMA LONGIFOLIA (Long Jack): Erkek sağlığı ve canlılığı üzerinde uyarıcı etkisi olan çeşitli fitokimyasallar içerir. Güneydoğu Asya ormanlarında dünyanın en büyük arıları tarafından üretilen doğal ham baldır. Bu yerel ham bal kalitesi, besin değeri çok benzersiz olduğu için dünyanın en iyisidir. RADIX PANAX GINSENG: Ağızdan alınması, bazı hormonların üretimini artıran vücut sistemini harekete geçirdiği için erkeklerin doğurganlığını artırabilir. ROYAL JELLY: Protein ve anti-stres B Vitaminleri açısından zengin, son derece besleyici bir besin takviyesidir. GÖZDE ÜRÜNLER: Golden Royal Honey, Black Horse Vital Honey, Organic Honey, Kopi Vitamin Coffee, Black Bull Don’t Quit Royal Honey, Royal Honey For Her, Dose vital Honey, Etumax Vip Royal Honey, Marhaba Royal Honey, Rhino Honey, Royal Honey Power 52, Tongat Ali Power Plus, Xrated Honey for Men, Takviyeler, Secret Miracle Honey, Honey Bae, Bio Herbs Coffee, Mplus Honey, Hilti Honey. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MN Própolis

  Brezilya

  Verified by europages badge

  MN Propolis, Brezilya'nın Minas Gerais Eyaleti'nde üretilen özel Yeşil Propolis'in lider üreticisi ve ihracatçısıdır. Yeşil Propolis konusunda uzmanız ve 30 yılı aşkın süredir sürdürülebilir süreçler uyguluyoruz. Propolise olan talep, ana bileşiği olan Artepillin-C üzerine yapılan çalışmalar nedeniyle artmıştır. Farklı propolis türleri üretiyoruz; en çok satan ürünümüz, üretim sürecinde propolisin kullanımını kolaylaştıran suda çözünür bir toz olan Dondurularak Kurutulmuş Ekstrakt. Kullandığımız Ham Propolis en yüksek biyoaktif bileşik seviyelerine sahiptir ve bitmiş toz sadece bu seviyeleri değil, aynı zamanda organoleptik özelliklerini de korur. Sadece Yeşil Propolis ile çalışıyoruz, ürünlerimiz Artepellin-C, Flavonoidler ve Fenolik Bileşikler içeriğine göre standardize ve kontrol edilmektedir. Müşterilerimiz bu ürünü kapsüller, süper gıdalar, süper içecekler, şekerlemeler ve cilt bakım ürünleri üretmek için satın almaktadır. MN Propolis, dünya çapında benzersiz ve standartlaştırılmış ürünler ihraç eden en büyük propolis üreticileri arasında öne çıkmaktadır. Kataloğumuzu ziyaret edin ve ekibimizle iletişime geçin!

 2. SPIRUPEP'S SPIRULINE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Spirupep's Spiruline, 65'ten fazla bahar görmüş bir aile çiftliğidir ve şimdi enerji dolu iki genç çiftçi tarafından işletilmektedir! Rachel ve Samuel bir "Süper Çiftçi" ikilisiler ve bu çiftçilik macerasının 3. neslini gururla temsil ediyorlar. Spirulina çiftlikleri sağlam bir ekolojik modele dayanıyor ve %100 biyoyakıtla çalışarak minimum çevresel ayak izi sağlıyor. Bu yaratıcı çiftçiler sürekli olarak değerli küçük algleri yani spirulinaya dayalı ürünler icat ediyor, yaratıyor ve geliştiriyorlar. Özenle ve ustalıkla üretilen spirulinanın pek çok meziyeti var: antioksidan özellikleri, bağışıklık sistemini desteklemesi ve kilo yönetimine yardımcı olmasıyla tanınır. Yüksek protein içeriği sayesinde bu yosun gerçek bir 'süper gıda'dır.

 3. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 4. AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zeytin, Yiyecek ithalat - ihracatı, gıdasal bal, Meyve püresi, Domates salçası, Organik reçeller, zeytin yağları, Zeytin, Organik zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aydin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. FERME DE LA ROUSSE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FERME DE LA ROUSSE, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarküteri, ORGANİK sosisler, domuz eti şarküterisi, şişe bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Fouillade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LES NOMINETTES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES NOMINETTES, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, hamur fabrikası, biyolojik hamurlar, kurutulmuş makarna üretimi, kuru buğday hamurları, makarna üretimi, Makarna, Atık giderimi için balyalama presleri, tagliyatel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Condé-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PATAZA PTY LTD

  Avustralya

  Verified by europages badge

  PATAZA PTY LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, Bisküviler, Çikolata olmayan şekerleme, İçecek ithalat - ihracatı, Bal, makadamya cevizi, okaliptüs balı, Organik - gıda, Şaraplar - Avustralya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sydney, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 2. SMART CLAUPACK SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SMART CLAUPACK SRL, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Ambalaj, Sipariş üzerine paketleme, Baharatlar, Baharat özü ve baharat, Somunlar, AROMATİK BİTKİLER, Gıda özleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targoviste, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. ETIK ET BIO

  Fransa

  Verified by europages badge

  ETIK ET BIO, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Organik - gıda, Organik - gıda, Biyokozmetik - ürünler, Biyolojik çikolata, polistiren vitrinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olivet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CERUSSA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  CERUSSA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şarküteri, Organik - gıda, Endüstriyel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Rafine ayçiçek yağı, ayçiçek yağları, Gıdasal sıvı yağ, yağlar, zeytinyağı dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bukowno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. NERANO GROUP

  Polanya

  Verified by europages badge

  NERANO GROUP, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, toptan diyet gıdaları, diyet ürünleri, Diyet - Gıdalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. AYIURE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AYIURE, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Patates cipsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonneins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AGRONIK LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  AGRONIK LTD, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik alman buğdayı, biyolojik un, biyolojik tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yambol, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  FRESH FUTURE SP.Z O.O., yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Organik - gıda, BİYOLOJİK TARIM, Taze sebze, Tarımsal üretim, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze sebzeler, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. LA MYA

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MYA, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurutulmuş sebzeler, yer fıstığı,  palet zincirli motorlu kamyon, toptan biyolojik gıdalar, Kurutulmuş sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAYA GOLD TRADING

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MAYA GOLD TRADING, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Organik - gıda, Şeker, Yiyecek ithalat - ihracatı, hindistancevizi yağı, toptan biyolojik gıdalar, Organik tatlandırıcılar, Organik ürünler, Organik - gıda, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. K2 GARDEN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  K2 GARDEN SAS, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Organik - gıda, kaju cevizi, Gıda endüstrisi, Tarım ve gıda endüstrisi, Organik ürünler, BİYOLOJİK TARIM, organik gıdalar, toptan biyolojik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türkiye

  CNG Cengiz AS, established in 1956 for food trade and today under third generation’s management continues its 65-year commercial adventure as a group of companies consist of three companies in canned food & ready meal production and especially realizing consecutive investments in food sector. In 2015 started to the production of canned food and ready meal packages in addition to the “HALAL” meat processing activities under the name of “ZEL” trademark. During this period CNG developed marrow bone broth mass production and improved first marrow bone broth and the soups made from marrow bone broth as well as collagen-containing coffee and collagen-containing cold drinks. Against the high interest and demand, these new products quickly became very popular and took their permanent places in all chain stores in whole domestic market. CNG became an approved supplier of NATO and United Nations for ready meals.

  Tüm ürünler arasında "organik - gıda"
 5. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

 6. OPTINATUREL

  Türkiye

  Son yıllarda ülkemizde ve dünyada da genel olarak yaşam koşulları itibariyle Doğal, Organik, Glutensiz, Vegan, bitkisel ve yöresel/gelenekselürünlere olan ilgi her geçen gün doğal olarak artmaktadır. Optinaturel İlaç & Gıda San.Yirmi yılı aşan insan sağlığına yönelik ürünsel deneyimleriyle tescilli "Naturel yaşam sağlıklı yaşam” sloganı ile faaliyet alanlarında Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak Ulusal ve uluslararası yapılmış bir çok klinik çalışmalarca ve bilim insanlarınca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış hammaddelerden İnnovatif ürünleri ARGE çalışmalarıyla geliştirip "önce insan” ilkesiyle insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tescilli Naturpy, Dr.Gluten, Gluteneks ve şirket bünyesinde yer alan farklı markalarıyla insan sağlığı için gerekli tüm parametrelerde laboratuvar analizlerini uluslararası akrediteli laboratuvarlarda yaptırarak ve uluslararası gıda üretim standartların da olan tesislerimiz de üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunan bir şirkettir. Optinaturel; 2017 yılında aldığı Altın marka ödülü, Avrasya kalite ödülü, Tüketicilere tavsiye edilme ödülü ve 2018 yılında yılın önerilen markası ödülleriyle, faydalı modelleri ve devam eden patent süreçleriyle, ARGE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi yaklaşımını Türkiye de ilklerle ve Türkiye de ilk dünya da tek innovatif ürünlerle sürdürecektir.

 7. EMIN GUL TARIM LTD. STI.

  Türkiye

  Gül Ailesi olarak 1960’dan beri çeşitli sektörlerden gelen farklı tecrübelerimiz doğrultusunda 1989 yılında, Emin Ticaret Koll. Şti. olarak sektörde, İzmir ve bölgesinde bakliyat ürünleri toptan ve perakende satış amacıyla kurulan firmamız 13 yıl aradan sonra 2002 yılında Konya merkezli çalışmaya başlamıştır. Sürekli kendini yenileyen f irmamız 2011 yılında Emin Gül Tarım ve Gıda Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak Konya Organize Sanayii Bölgesinde 12.000m2 kapalı alanda son teknolojiyi kullanan fabrikamız bir çok ürünü aynı anda işleyerek kaliteden ödün vermeden zamanı en verimli şekilde kullanmaktadır ve şu anda 50.000m2 açık ve 30.000m2 kapalı alanında yeni fabrikamıza siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde ürünlerimizi sunabilmek için geçiş yaptık. Üretim, ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000: 2005 gıda kodeksi ve TSE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Ürünlermiz modern tesislerimizde hijyenik koşullarda hazırlanıp, tam otomatik makinalarda el deymeden paketlenmektedir. Ürünlerimiz paketleme işlemi sırasında kalibre, nem ve pişirim kontrollerinden geçmekte olup üretimin her aşaması uzman personeller takibinde gerçekleşmektedir.

 8. HPM GROUP

  Türkiye

  20 yılı aşkın 23 ülke gıda ürünleri alım ve satımı yapmaktayız.Malezya ve Dubai ile İstanbul ofislerimiz ve depolarımız bulunmaktadır.talep edilen tüm gıda ürünlerinin temini, lojistiği ve pazar araştırması firmamızca yapılmaktadır.danışmanlık hizmetinde bulunmaktayız.kurutulmuş meyve ve sebze ürünlerinde markamızla hizmet vermekteyiz.1.kalite ürün temin etmekteyiz.lojistik en hızlı şekilde yapılmakla birlikte.teslim noktasına kadar garanti altındadır.

 9. TADIMÂLÂ

  Türkiye

  İki Bin Yılından Beri Ege Bölgemizin Gözdesi Zeytin, Zeytinyağı ve Alaşehir’in Dünyaca Ünlü Sultaniye Çekirdeksiz Üzümü Üretimi İle Uğraşan Aile Büyüklerimizden Aldığımız İlham ile Başladı TadımÂlâ’nın Hikayesi. Ülkemizde Binbir Emekle Üretilen ve Sofralarımıza Ulaşan Ürünlerin Tüm Süreçlerinde Kaliteyi ve Şeffaflığı Sağlayarak Temiz ve Sağlıklı Gıdaya Herkesin Ulaşması Hedefiyle Yola Çıktık. TadımÂlâ Ailesi Olarak Geçmişimizden Gelen Bilgi ve Tecrübe ile Üretilen Ürünlerimizin Lezzet ve Kalitesini Dünya Ülkelerine Sunarak, Ülkemizin Uluslararası Piyasalarda Rekabet Gücünü Arttırmak ve Ülkemize Katma Değer Katarak Tüm Paydaşlarımızla Beraber Bu Yolu Yürümek Hayalindeyiz. Ürettiğimiz ürünlerin en kalitelisini seçerek ve depolayarak siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. TadimÂlâ olarak üretimin ilk çiçeğinden başlayarak süregelen ve en nihayetinde mucizevi ve sağlıklı ürünlerimizi sürekli analiz ve kontrol ediyor paketleme aşamasında da son kontrolden geçerken siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Her Adımda En İyiyi Hedefleyen Farklı Bir HizmetAyrıca

 10. SEFASAN GIDA

  Türkiye

  Sefasan Gıda, gıda sektöründe 30 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2018 yılında faaliyetine başlamıştır. İlkadım/Samsun ve Orhangazi/Bursa’da bulunan fabrikalarında ISO 9001: 2015, ISO 22000: 2005 kalite belgeleri ve HELAL GIDA sertifikasıyla üretim yapmakta olup, Tüm Türkiye’ye toptan satış ile hizmet vermekte olan Sefasan Gıda, profesyonel kadrosuyla müşterisini odağına alarak “Sofranızdaki Lezzet “ olmayı hedeflemektedir. Amacımız, sizleri “Lezzeti Hissedenler İçin”‘ sloganında birleştirmek olacaktır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sefasan Gıda , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Olumlu geri dönüşlerinizi bekler, sizlerle iş ortaklığı yapmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtiriz. SEFASAN GIDA

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Organik - gıda - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

593 Şirketler