• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • organik oksit ve peroksitler

Sonuçlar

Organik oksit ve peroksitler - Ithalat/Ihracat

 1. OEN CHEMICALS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  OEN Chemicals GmbH, diğer rakiplerinin bulunduğu sektörlerin yanı sıra madencilik endüstrisi, mineral işleme ve kozmetik sektörlerine yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahip, endüstriyel ve özel kimyasalların lider tedarikçisidir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz var ve yerli ve yabancı müşterilerimizle yakın işbirliği içerisinde çalışıyoruz. OEN Chemicals'da sorunsuz bir biçimde ürün yelpazemizi keşfedin, iletişim kurun ve satın alın - Ürün yelpazemizi keşfedin, size özel tavsiyeler alın ve kimyasal ihtiyaçlarınızı karşılayın. İhtiyacınıza tamamen uygun olan kimyasal çözümü bulmak için keşif yolculuğunuza mağaza sayfalarımızdan başlayın. Ürününüzü seçtikten sonra satın alma işlemine başlamak için lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ekibimiz sorunsuz işlem deneyimini garanti etmektedir. Sipariş onayınızı gerçekleştirin, ürününüzü hızlı bir şekilde gönderelim veya teslim almak için doğrudan sizi arayalım. OEN Chemicals dünya çapındaki müşterileri ile en iyi endüstriyel hizmeti, kaliteli madencilik ve endüstriyel kimyasalları ve uzun vadeli işbirliğini sunmaktadır. Kalite güvence sistemimiz %100 memnuniyet garantisi, son derece profesyonel kadro, çevreye duyarlılık ve kişiye özel çözümler içermektedir. OEN Chemicals, madencilik ve endüstriyel kimyasallardan su ve özel kimyasallara kadar performansı ve verimliliği optimize eder. OEN Chemicals olarak kaliteli kimyasallar ve mükemmel hizmet ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 2. LINOX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINOX GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, İthalat/İhracat - acentalar, Demirli maden cevherleri, Organik oksit ve peroksitler, Mineraller, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EMR CHEMICAL INDUSTRY

  Türkiye

  General and industrial cleaning products Liquid cleaning products Personal care products Disinfectant antiseptic products Laundry washing and dry cleaning products Dish washing products Car care and cleaning products Interior scenting products Water and moisture insulation insulation applications Industrial care products Technical and chemical components. All of our activities are in accordance with international (ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 27001) quality standards. Genel ve endustriyel temizlik urunleri Likit temizleme urunleri Kisisel bakim urunleri Dezenfektan antiseptik urunler Camasir yikama ve kuru temizleme urunleri Bulasik yikama urunleri Otomobil bakim ve temizlik urunleri Mekan kokulandirma urunleri Su ve nem izolasyon yalitim uygulamalari Endustriyel bakim urunleri Teknik ve ozel kullanim kimyasallari Kimyevi hammaddeler ve komponentler. Tum faalIyetlerimizi, uluslararasi (ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 27001) kalite standartlarinda uygun olarak saglamaktayiz.

 4. FALCONE SPECIALITIES AG

  İsviçre

  Falcone Specialities AG şirketi, Falcone Bauchemie AG ve Polyrex Additives AG ile birlikte Falcone Holding AG'nin bir parçasıdır. Bu İsviçre şirketi 1994 yılından beri , özel kimyasallar ve gıda bileşenleri için özel çözümler ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Çok eski müşterilerimiz ile uluslararası lider tedarikçilerimiz arasında bir bağlantı olarak, yeni inovasyon standartlarını belirleyen, çevreyi koruyan ve müşterilerimize cazip bir ekonomik avantaj sunan bilgiler üretiyoruz. Sadece hizmet odaklı teklifler ve danışmanlık vermiyoruz, aynı zamanda fikirlerinizi ve dileklerinizi bizimle paylaşmanızı teşvik ediyoruz. Birlikte sizin için yarının çözümleri üzerinde çalışıyoruz..

 5. FARRL GMBH

  Almanya

  FARRL GMBH, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND

  Almanya

  CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Almanya

  JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TYDSA - TARTARIC ACID

  İspanya

  TYDSA - TARTARIC ACID, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tartarik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuentidueña de tajo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. NURPIX

  Birleşik Krallık

  NURPIX, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ECO STATICS GLOBAL

  Birleşik Krallık

  ECO STATICS GLOBAL, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Retford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SYNLAB GMBH

  Almanya

  SYNLAB GMBH, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağlayıcı ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friesoythe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CALU

  Danimarka

  CALU, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Odense, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. VESTA CHEMICALS BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1990'dan beri reçineler, kaplamalar ve plastikler için katalizör ve katkı maddelerinin küresel lider tedarikçisi olarak VESTA CHEMICALS BV, ürün kalitesi, lojistik destek, rekabetçi fiyatlar, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yerel depolama tesislerimizden kısa teslimat koşulları ve ürün güvenliğini içeren eksiksiz bir hizmet paketiyle ortaklarına iş hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktadır. Coğrafya ve zaman boşlukları konularında karar verme sürecini kolaylaştırıyoruz ve özel kimyasalların işlenmesinde doğru ölçek ekonomisiyle, mal alışverişinde maliyetleri en aza indirmeye yardımcı oluyoruz. Bunu yapmak için, en iyi iş uygulamalarını uyguluyoruz ve dürüstlük, doğruluk ve paydaşlarımızın çıkarlarının korunmasına dayalı bir iş ahlakı kurallarını teşvik ederek tedarikçilerimize ve müşterilerimize iş ortakları gibi davranırız. Kurumsal felsefemizin bir parçası olan sürdürülebilirlik ve çevreye özen, şu anda kimya endüstrisi tarafından kullanılan katalizörlere ve katkı maddelerine çevre dostu alternatifler arama çabalarımıza yansımaktadır. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve sosyal çevremizin çıkarlarını koruyarak işimizin uzun vadeli sürdürülebilirliğini sağlamak için operasyonlarımızı ihtiyatla yürütürüz. Müşterilerimize ve tedarikçilerimize katma değer getiriyoruz ve iş zincirinde yeri doldurulamaz ve güvenilir bir halka olmaya devam edeceğiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SARL ALUMINES DURMAX

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALUMINES DURMAX parçalar endüstriyel olduğu kadar artizanal alandaki bazı uygulamalara yönelik olarak üretilmektedir. Alüminyum oksitleri ve hidroksitleri, kalsine alümina veya hidrate alümina, metallografik alümina, yangın söndürücü malzeme, yangın söndürme tüpleri dolum malzemesi ve sentetik reçineler için özel dolum malzemeleri üretmekteyiz. Özel seramikler için Korendonlar ve alüminalar. Yüksek safiyette kalsiyum flüorür ve bor nitrür de üretmekteyiz. Yaklaşık 200 alümina içeren bileşik çeşidiyle şirketimiz tüm dünyadaki müşterileri için gereksinimlerine uygun madde ve malzeme üretmektedir. Bazı alümina türlerimiz, metallografik ve mineralojik uygulamalarda polisaj malzemesi diğerleri her tür ve tipten malzemeye uygun yüksek hassasiyette polisaj elemanı olarak üretilmektedir. Diğer tür alüminalar (hidrate veya kalsine) sentetik reçinelerin üretiminde, kauçuk endüstrisinde, vb... karakteristik özelliklerini daha da iyileştirmek amacıyla (ateşe ve aşınmaya dayanıklılık, daha iyi görünüm, daha viskoz veya daha hafif) kullanılmaktadır.

 3. RETEK LTD.

  Bulgaristan

  RETEK LTD., yılında kurulan ve İnorganik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum oksit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. GRI BEYAZ TIC.LTD. STI.

  Türkiye

  Hammadde tedarikinde Üretici ve Tüccar müşterilerinin rekabet gücünü artırmak, ürünlerimizi yüksek hizmet standartlarıyla müşterilerimize sunmak için 2016 yılında Gri Beyaz Ltd. Şti.’ni kurduk. Müşteri memnuniyetini en üst planda tutarak; Alçı, Alüminyum ve Manyezit sektörlerinde dünya standartlarında hizmet vermeyi, yüksek kalite standartlarına uygun, sağlam ve güvenilir ürünleri müşterilerimize ulaştırmayı amaç edindik. Her biri alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle; öncelikle insan sağlığına ve çevre güvenliğine önem vererek çalışıyoruz. Alçı, Alüminyum ve Manyezit ürünlerinin işlenmesi, kalsinasyonu ve pazarlanmasında yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Üretim ve pazarlama alanlarında günümüz koşullarına uyum sağlayan, alanında tercih edilen bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.

 5. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türkiye

  Şeker, Hidrojen Peroksit, Kostik Soda gibi kimyasal ürünler, Fuel Oil, Ham Petrol, Dizel yakıt, EN 590, Havacılık Jet Yakıtı, Benzin gibi petrol ürünleri, erkek, bayan ve çocuklar için plastik ve EVA terlikler, bahçe sulama ürünleri, sulama hortumları, el aletleri, bahçe mobilyaları, rattan bahçe ve oturma grupları, yastıklar, minderler gibi ürünlerin üretimi ile birlikte uluslararası ithalat ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak çam, meşe, huş gibi ağaç pelet ürünlerinin üretimini ve dünyanın her yerine ihracını gerçekleştiriyoruz. Toptan ve Perakende olarak satışlarımız mevcuttur.

 6. ANATOLIA KIMIA

  Türkiye

  Firmamız Anatolia Kimya, kimya sektöründe uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikimine sahip deneyimli ve uzman kimya mühendislerinden oluşan kadrosu ile, 2016 yılının başlarında Adana’da kurulmuştur. Firmamız Anatolia Kimya, kurulduğu günden bugüne, uzmanlık alanını oluşturan ürünlerin Türkiye’de ticaret ve dağıtımını yapmaktadır. Gerek doğrudan depo satışları gerekse proforma satışlarımız ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz dünyanın önde gelen üreticilerinden hammadde tedariki sağlayarak, deneyimli kadromuz ile hertürlü teknik desteği siz sayın müşterilerimize sunmaktayız. Sektörü yakından takip ederek, sorun ve taleplerinize en kısa sürede yardımcı olabilmeyi hedefleyen anlayışımız ile bugünden yarına uzanan bir işbirlikteliğini kendimize amaç edindik. Ayrıca, hızlı ve yenilikçi çözüm arayışları ile doğru ürünün, doğru yerlerde kullanılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek noktalara çıkarmak en büyük hedefimizdir. * Gas Chlorination Equipment and Control, * Gaz Klorlama Ekipmanları, * Yerinde Hipoklorit Üretim Cihazları, *Kostik soda 98% *Kimyasal Hammadde *Soda Ash *Plastik Hammadde

 7. SOCIETE INDUSTRIELLE LIEGEOISE DES OXYDES SA

  Belçika

  SOCIETE INDUSTRIELLE LIEGEOISE DES OXYDES SA, yılında kurulan ve İnorganik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Metal oksitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engis, Belçika 'de bulunmaktadır.