• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • organik oksit ve peroksitler

Sonuçlar

Organik oksit ve peroksitler - Ithalat/Ihracat

 1. EMR CHEMICAL INDUSTRY

  Türkiye

  General and industrial cleaning products Liquid cleaning products Personal care products Disinfectant antiseptic products Laundry washing and dry cleaning products Dish washing products Car care and cleaning products Interior scenting products Water and moisture insulation insulation applications Industrial care products Technical and chemical components. All of our activities are in accordance with international (ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 27001) quality standards. Genel ve endustriyel temizlik urunleri Likit temizleme urunleri Kisisel bakim urunleri Dezenfektan antiseptik urunler Camasir yikama ve kuru temizleme urunleri Bulasik yikama urunleri Otomobil bakim ve temizlik urunleri Mekan kokulandirma urunleri Su ve nem izolasyon yalitim uygulamalari Endustriyel bakim urunleri Teknik ve ozel kullanim kimyasallari Kimyevi hammaddeler ve komponentler. Tum faalIyetlerimizi, uluslararasi (ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 27001) kalite standartlarinda uygun olarak saglamaktayiz.

  Tüm ürünler arasında "organik oksit ve peroksitler"

 2. FALCONE SPECIALITIES AG

  İsviçre

  Falcone Specialities AG şirketi, Falcone Bauchemie AG ve Polyrex Additives AG ile birlikte Falcone Holding AG'nin bir parçasıdır. Bu İsviçre şirketi 1994 yılından beri , özel kimyasallar ve gıda bileşenleri için özel çözümler ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Çok eski müşterilerimiz ile uluslararası lider tedarikçilerimiz arasında bir bağlantı olarak, yeni inovasyon standartlarını belirleyen, çevreyi koruyan ve müşterilerimize cazip bir ekonomik avantaj sunan bilgiler üretiyoruz. Sadece hizmet odaklı teklifler ve danışmanlık vermiyoruz, aynı zamanda fikirlerinizi ve dileklerinizi bizimle paylaşmanızı teşvik ediyoruz. Birlikte sizin için yarının çözümleri üzerinde çalışıyoruz..

 3. FARRL GMBH

  Almanya

  FARRL GMBH, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND

  Almanya

  CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JIANGXI XINXIN CHEMICAL CO.,LTD.

  Çin

  JIANGXI XINXIN CHEMICAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shangrao, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HUBEI DATONG BIOLOGICAL CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  HUBEI DATONG BIOLOGICAL CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huanggang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Almanya

  JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Asiklik veya döngüsel bileşenler, Organik oksit ve peroksitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TYDSA - TARTARIC ACID

  İspanya

  TYDSA - TARTARIC ACID, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tartarik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuentidueña de tajo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. XI'AN ZHIZUN BIO-TECH CO.,LTD

  Çin

  XI'AN ZHIZUN BIO-TECH CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SHOUGUANG BAOTE CHEMICAL AND INDUSTRIAL

  Çin

  SHOUGUANG BAOTE CHEMICAL AND INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yinli, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. WEIFANG YUKAI CHEMICAL CO., LTD.

  Çin

  WEIFANG YUKAI CHEMICAL CO., LTD., yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. PUYANG WANGDA CHEMICAL CO.,LTD.

  Çin

  PUYANG WANGDA CHEMICAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. organik kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ZIBO AIHENG INDUSTRY

  Çin

  ZIBO AIHENG INDUSTRY, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. donmalı kurutucular, Seramik bilya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zibo, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SHANGHAI IMMENSE CHEMICAL TECHNOLOGY COMPANY

  Çin

  SHANGHAI IMMENSE CHEMICAL TECHNOLOGY COMPANY, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vitaminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. XUZHOU JIANBANG CHEMICALS CO.,LTD

  Çin

  XUZHOU JIANBANG CHEMICALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. NURPIX

  Birleşik Krallık

  NURPIX, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DONGTAI TIANYUAN FLUORESCENT MATERIALS CO.,LTD

  Çin

  DONGTAI TIANYUAN FLUORESCENT MATERIALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. FP GLOBAL LTD

  Çin

  FP GLOBAL LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dezhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. JIANGXI HONGSHUN CHEMICAL CO.,LTD

  Çin

  JIANGXI HONGSHUN CHEMICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiujiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CHENGDU ZE XI CHEMICAL OF GRAND LUCK GROUP LIMITED

  Çin

  CHENGDU ZE XI CHEMICAL OF GRAND LUCK GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. JIALI INTERNATIONAL CORPORATION

  Çin

  JIALI INTERNATIONAL CORPORATION, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ZL PETROCHEMICALS CO., LTD

  Çin

  ZL PETROCHEMICALS CO., LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir. flokülanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. YASHENGOU CHEMICALS IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Çin

  YASHENGOU CHEMICALS IMPORT AND EXPORT CO., LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ZHEJIANG JIANYE CHEMICAL CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG JIANYE CHEMICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiande, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. SHANDONG WANDA ORGANOSILICON NEW MATERIALS CO., LTD

  Çin

  SHANDONG WANDA ORGANOSILICON NEW MATERIALS CO., LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jining, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ECO STATICS GLOBAL

  Birleşik Krallık

  ECO STATICS GLOBAL, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Retford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ZIBO XINMEIYU ALUMINA CO.,LTD

  Çin

  ZIBO XINMEIYU ALUMINA CO.,LTD, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zibo city, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. EGYPT GLOBAL SILICATES

  Mısır

  EGYPT GLOBAL SILICATES, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suez, Mısır 'de bulunmaktadır.

 10. ZMY CHEMICAL COMPANY

  Çin

  ZMY CHEMICAL COMPANY, yılında kurulan ve Organik oksit ve peroksitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz