• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • orman bitkileri

Sonuçlar

Orman bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. BONNET FRERES

  Belçika

  BONNET FRERES, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ağaçları, Fidanlık ve ormancılık, Meyve ağaçları, Fidanlık ve ormancılık, ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jollain-Merlin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HERMANN ROTHE GARTENBAU GMBH

  Almanya

  HERMANN ROTHE GARTENBAU GMBH, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PÉPINIÈRE DES ARDENNES

  Belçika

  PÉPINIÈRE DES ARDENNES, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Carlsbourg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Romanya

  PAULOWNIA EUROPA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cristian, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAYERISCHE BLUMEN ZENTRALE GMBH

  Almanya

  BAYERISCHE BLUMEN ZENTRALE GMBH, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Parsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Almanya

  FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PLANT GROUP EUROPE

  Danimarka

  PLANT GROUP EUROPE, yılında kurulan ve Ticari organizasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sdr. Omme, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. W. BUTEN BAUMSCHULEN UND GARTENGESTALTUNG

  Almanya

  W. BUTEN BAUMSCHULEN UND GARTENGESTALTUNG, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geeste, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUNEYAGRIPARK

  Türkiye

  GUNEYAGRIPARK, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, kivi fideleri, Orman bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Muz ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. WORLD OF SAPLING

  Türkiye

  WORLD OF SAPLING, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarımsal üretim, ithalat, ihracat, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  İtalya

  VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caltanissetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAPLING KINDS

  Türkiye

  SAPLING KINDS, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz, badem, ceviz ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bandirma, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PEPINIERES MARC GAILLY - JOURDAN

  Belçika

  PEPINIERES MARC GAILLY - JOURDAN, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri, kök nar ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paliseul, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PEPINIERES PONCIN

  Belçika

  PEPINIERES PONCIN, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri, ormancılık çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertrix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BOOMKWEKERIJ SCHEPERS

  Belçika

  BOOMKWEKERIJ SCHEPERS, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dikme, Dikme, noel ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FLEUR

  Belçika

  FLEUR, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. fundalar, Kozalaklı ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PEPINIERES JONATHAN RIGAUX

  Belçika

  PEPINIERES JONATHAN RIGAUX, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri, ormancılık çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufchateau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VANDEPUTTE

  Belçika

  VANDEPUTTE, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çitler, Kozalaklı ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deerlijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PEPINIERE YVES PIROTHON

  Belçika

  PEPINIERE YVES PIROTHON, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri, kök nar ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manhay, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. UNITRACTORES,LDA

  Portekiz

  UNITRACTORES,LDA, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. besin tarımı ve ormancılık sektörü konusunda teknik danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Poiares, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. SAILER BAUMSCHULEN GMBH

  Almanya

  SAILER BAUMSCHULEN GMBH, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Orman bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAP

  Hindistan

  SAP, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hyderbad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETA' AGRICOLA VIVAI F.LLI DAINESE S.S.

  İtalya

  Üç nesilden bu yana sürdürülen özverili ve tutku dolu bir çalışma: Vivai Fratelli Dainese firması nesilden bu yana fidan ve fide yetiştirme sektöründe faaliyet göstermekte, ulusal ve uluslararası pazara yönelik üretim yapmaktadır vermektedir. Saonara şirketi çıplak köklü, saksıda, kök topağında ve grup olarak yetiştirilen, virüssüz ve C.A.C sertifikalı fidanlar üretmektedir. Ayrıca gülfidanları, çalılar ve sarmaşıklar; yapraklı bitkiler, çam ağaçları, çit bitkileri, orman meyveleri, üzüm asmasından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeşil aşıkları için tam bir buluşma noktası

 4. VIVAI RUSSO SSA

  İtalya

  60'lı yıllarda faaliyete geçmiş olan Vivai Russo işletmesi orman bitkilerinin, süs bitkilerinin, Akdeniz bitkilerinin, tropikal bitkilerin, palmiye çeşitlerinin, meyve ağaçlarının, turunçgil ve zeytin ağaçlarının üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.

 5. SOCIETA' AGRICOLA SALVI VIVAI S.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Groupe Salvi meyve ve sebze üretimi konusunda tüm aşamalarda söz sahibidir. İlk adım olan fidanlık aşamasında en önemli operasyonel tarım işletmesi, çilekleri, meyve ağaçlarını ve gerek grup şirketlerine, gerek ise dış pazarlara satış için hazırlanan kök saplarını üreten Salvi Vivai S.S'dir. C.I.V. ile (Italya Fidancılar Konsorsiyumu) birlikte, kuruluş ilk günden itibaren araştırmaların içinde olmuş, farklı zirai türlerin ve yenilikçi yöntemlerin geliştirilmesinde çaba harcamıştır. Tüm Italya'ya yayılmış yaklaşık bin kadar çiftçi meyve üretimi aşamasıyla ilgilenir ; Salvi aynı zamanda Giotto e Gaia, Gio' e Gik gibi tarımsal işletmelerle de üretim için doğrudan çalışmalar yapar. UNACOA S.p.A. tamamlanmış ürünün satışıyla ilgilenir, öncelikle İtalya pazarına ve uluslararasına yönelik olan bu dağıtım Salvi markası altında yapılmaktadır. Rusya için şu numarayı arayın +39 338 6447075.

 6. VIVEROS MACÍAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  VIVEROS MACÍAS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Ormancılık, zeytin ağacı fidanları, Tohumluklar, Ormancılık, palmiye fidanları, chamaerops (bodur palmiye), ağaçlar, quercus (meşe) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmona-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALPINA BITKISEL TARIM GIDA TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Alpina bitkisel ve organik gıda tarım ihracat ltd şti Akdeniz ve Ege sahilerine yakın olan Mugla da 2000 yılında kurulmuştur .Bölgemiz Defne yaprağının ana vatanıdır.Alpina Organic sadece Akdeniz ve Ege kıyılarında orman köylüleri tarafından özenle yetiştirilen ve kendi bahçelerinden, doğadan toplanan doğal ürünleri işlemekte ve dünya pazarlarına sunarak marka olma yolunda ilerlemektedir.1500 m2 kapalı alana sahipdir. Organik defne yaprağı adaçayı kekik, keçiboynuzu tozu otlar ve baharatlar alanda deneyimi 15 yıldan fazla üretici ve pazarlayıcı baharat şirketidir.Biz en doğru ve bitkileri, pazar eğilimleri, gelecekteki olası gelişmelere ve fiyat beklentileri hakkında güncel bilgileri müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz.Organik Bitkilerden elde edilen uçucu yağlar, Kekik yağı , Defne yağı, Adaçayı yağı özellikle ilaç, gıda ve kozmetik sektörlerin de kullanılmaktadır.Biz bu ürünlerimize yeni Pazarlar arıyoruz yeni iş ortakları bulmak istiyoruz.

 8. SDMA SAS

  Fransa

  SDMA, tarıma yönelik ekipman dağıtımı yapan bir kuruluştur: her marka yeni ve ikici el ziraat ekipmanı satışı. VALTRA yeni yeşil alan ve ziraat malzemeleri bayisiyiz. Ayrıca tarım ve saman - ot biçme makinelerinden oluşan bir ekipman yelpazesi sunmaktayız. SDMA ayrıca saman ve ot biçme ile toprak işlemeye yönelik ekipmanlar da sunmaktadır (saman - ot biçme makineleri, toplayıcılar, aktarıcılar, presleme ve balyalama makineleri). Diğer tarım aletleri: Tarıma veya orman işlerine yönelik traktörler. Tekli veya çoklu tohum ekme makineleri. Yol kenarı çim biçme makineleri ve öğütücüler. Çim ve ot biçme makineleri. Yetiştiricilik malzemesi: Hayvan taşıma furgonları, silo boşaltma aparatları, silo boşaltıcı, ot kesici ve dağıtıcılar. Saman makineleri. Toprak işleme aletleri. Pulluklar, diskli çapalama makineleri, zemin düzleştiriciler. İlaçlama ve gübreleme makineleri. Traktörle çekmeli toprak işleme aletleri. Alternatif tırmık. Pülverizatörler. Taşımalı pülverizatörler. Yeşil alan işleme ve motorlu tarım aletleri: Bitki öğütücüler, yuvarlak balyalama makineleri. Hayvan yetiştiriciliğine yönelik malzemeler.

 9. ALINA

  İtalya

  ALINA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. orman meyveleri, aromatik ve medikal bitkiler, toptan mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. VIVEROS EMILIO DÍAZ

  İspanya

  Bahçeler ve bahçecilik için fidanlar. Alttropikal çeşitlere sahibiz, süs bitkileri üretimi ve satışı, üretim hacmimiz ve uygun fiyat fidanlıkların ilgisini çeker.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz