• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • orman matkabı

Sonuçlar

Orman matkabı - Ithalat/Ihracat

 1. HPTEC GMBH

  Almanya

  HPTec GmbH sert metalden delme ve freze takımları geliştiren, üreten ve dünya çapında pazarlayan uluslararası odaklı orta ölçekli bir şirkettir. Mikro talaşlı işleme alanında on yıllardan bu yana edinilmiş tecrübemizden ve uygulama mühendislerimizin desteğinden yararlanabilirsiniz. Delme ve freze takımlarımız baskılı devre kartları (PCB), alüminyum, seramik, KFTP / FTP, bakır, grafit, çelik (CrCo), zirkonyum ve plastik malzemelerin işlenmesinde kullanılmaktadır.

 2. SVERLA

  Ukrayna

  SVERLA, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. orman matkabı, musluk, iç çap ölçme kumpası, kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mohyliv-Podilskyi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. HELIX TOOLS

  Türkiye

  HELIX TOOLS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Katı karbür özel delici aletler , orman matkabı, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ANDA TOOLS COMPANY LTD

  Çin

  ANDA TOOLS COMPANY LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. helisel uç, orman matkabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhenjiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Türkiye

  ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orman matkabı, temel direkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD

  Çin

  SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orman matkabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liaocheng, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orman matkabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hejian City, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY

  Çin

  DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY, yılında kurulan ve Kendin Yap için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. testere bıçakları, orman matkabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD

  Çin

  ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motorsuz el aletleri, orman matkabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhangjiagang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orman matkabı, kuyu açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.