• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ormancılık ve ağaççılık ağaç yetiştirme işi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Ormancılık ve ağaççılık ağaç yetiştirme işi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SDMA SAS

  Fransa

  SDMA, tarıma yönelik ekipman dağıtımı yapan bir kuruluştur: her marka yeni ve ikici el ziraat ekipmanı satışı. VALTRA yeni yeşil alan ve ziraat malzemeleri bayisiyiz. Ayrıca tarım ve saman - ot biçme makinelerinden oluşan bir ekipman yelpazesi sunmaktayız. SDMA ayrıca saman ve ot biçme ile toprak işlemeye yönelik ekipmanlar da sunmaktadır (saman - ot biçme makineleri, toplayıcılar, aktarıcılar, presleme ve balyalama makineleri). Diğer tarım aletleri: Tarıma veya orman işlerine yönelik traktörler. Tekli veya çoklu tohum ekme makineleri. Yol kenarı çim biçme makineleri ve öğütücüler. Çim ve ot biçme makineleri. Yetiştiricilik malzemesi: Hayvan taşıma furgonları, silo boşaltma aparatları, silo boşaltıcı, ot kesici ve dağıtıcılar. Saman makineleri. Toprak işleme aletleri. Pulluklar, diskli çapalama makineleri, zemin düzleştiriciler. İlaçlama ve gübreleme makineleri. Traktörle çekmeli toprak işleme aletleri. Alternatif tırmık. Pülverizatörler. Taşımalı pülverizatörler. Yeşil alan işleme ve motorlu tarım aletleri: Bitki öğütücüler, yuvarlak balyalama makineleri. Hayvan yetiştiriciliğine yönelik malzemeler.

 2. EM YAVUZ MAKINA

  Türkiye

  Dear All, The Yavuz Makina has been established in 1989. The production fabric is located in Izmir/Turkey. The Yavuz Machine is the first company to produce types of wood processing machines in Turkey. We produce our high technology machines with European Quality Standards. The Yavuz Makina is capable of producing complete unit systems for their valuable customers. According to our customers demands we also do boutique works as well. Please visit our web page and our YouTube Channel to see how professional we are. https: //www.youtube.com/channel/UCuKWQ4D8ObKRnP5HIk9djxA https: //youtu.be/LgILAr2i7sg Kindly awaiting your questions and demands. Sincerely, EM YAVUZ MAKINA

 3. BAYINDIR TOMRUK

  Türkiye

  En kaliteli orman ürünlerini Bayındır Tomruk olarak biz temin etmekteyiz! Bayındır Tomruk olarak bünyemizde birden fazla kereste türü bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan türler, her tür kullanıma göre çeşitlilik göstermektedir. Eğer ağırlıklı olarak ithalatı ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz ürünler dışında, Ukrayna gibi farklı ülkelerden ürün temininde bulunacaksanız da en uygun çözümleri sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu sayfada sadece inşaat alanında kullanılan kereste çeşidinden, kullanım alanına göre ağaç türünün seçiminden, hangi yapı tipinde hangi ağaçtan elde edilen kereste kullanımı uygundur gibi bir takım bilgileri paylaşıyor olacağız. Sayfanın aşağısında inşaatta kullanılan, inşaatlık kereste diye tabir edilen ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 4. GOLD FASHION

  Türkiye

  Tuncay peyzaj fıdancılık işletmesi olarak 1994 yılından itibaren hazır çim sektöründe hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu birikimi tecrübesiyle birleştiren firmamız 150.000 m2 arazide kültür çimi üretmekte olup ürün portföyünde mera çimi de bulunmaktadır. Tecrübeli çalışanları ile firmamız ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Firmamız kültür çimi ve mera çiminin haricinde peyzaj uygulama ve projelendirme işlerini de yapmaktadır. Kültür çimi ve mera çimi (kır çimi) üretim alanımız Sakarya’nın Arifiye ilçesindedir.

 5. RUBANGEL

  İspanya

  Rubangel tüm dünyada bitki sabitleme, bağlama ve dalların bir desteğe bağlanması için sistemler üretmekte ve satmaktadır. Sistemlerimiz çiftçiye ve fide, üzüm bağı, zeytin ağacı, kiwi, meyve ağacı, domates fidesi, süsleme amaçlı bitki gibi bitkilere avantajlar sağlamaktadır.Bağ çubuklarının sabitlenmesi ya da üzüm bağlarında, asma çardaklarında ve bağlarda yükleme için çok kullanışlı bir sistem söz konusudur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAŞARAN MANGAL KÖMÜRÜ

  Türkiye

  şirketimiz mangal kömürü, charcoal ithalatı, ev gereçleri ihracatı yapmaktadır. HARDWOOD CHARCOAL almak istiyoruz.bizimle irtibata geçiniz.FARUK KEVEN.+90 542 5696945 e-mail: canpiknik@hotmail.com

 2. INDEKS

  Türkiye

  fdfdgfsdgtgtsrabhrthbtrsregrggtrgrtgrrtee

 3. SA SCDC

  Fransa

  SA SCDC, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, bağcılık gereçleri, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Mayalanma odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orbais l'Abbaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. UNION

  Belçika

  UNION, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tüy yolucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren Leie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TREE DIAGNOSTICS LTD

  Birleşik Krallık

  TREE DIAGNOSTICS LTD, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Boroughbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SYLVINOV

  Fransa

  SYLVINOV, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ormanlık biçme makinası, saban, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri, öğütme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Labouheyre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAXX-GARDEN GMBH & CO. KG SÄGEKETTEN-ONLINESHOP

  Almanya

  MAXX-GARDEN GMBH & CO. KG SÄGEKETTEN-ONLINESHOP, yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Waltershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CLOHSE GROUP LUX

  Lüksemburg

  CLOHSE GROUP LUX, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ormanlı traktörleri, ormanlık biçme makinası, Ormancılık ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huldange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. ZERE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  ZERE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ormancılık, Ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giresun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. VAN WETTER ENTREPRISE

  Belçika

  VAN WETTER ENTREPRISE, yılında kurulan ve Ağaç budama ve kesimi/devirmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, yeşil alan ve bahçe tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. RITTER MASCHINEN GMBH

  Almanya

  RITTER MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arazi iş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KUHN ITALIA S.R.L.

  İtalya

  KUHN ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım makinaları kiralama ve tamiri, tarım makinesi parçaları, Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melegnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN CUTS LTD

  Birleşik Krallık

  GREEN CUTS LTD, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grimsby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GAEC PRAL

  Fransa

  GAEC PRAL, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, kiraz, kayısı, Meyve suları, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlebosc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TOMÀS ARRIETA

  İspanya

  TOMÀS ARRIETA, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kesme makineleri, budama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARBOR VITAE ARBORICULTURE LTD

  Birleşik Krallık

  ARBOR VITAE ARBORICULTURE LTD, yılında kurulan ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MECC. AGRI. SUD. DI GESMUNDO VITO

  İtalya

  MECC. AGRI. SUD. DI GESMUNDO VITO, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Yangınları önleme - ekipmanlar ve sistemler, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Yangınları önleme - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terlizzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SPEZIA S.R.L.

  İtalya

  SPEZIA S.R.L., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianello Val Tidone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RANIERI DI CAFFA MASSIMO

  İtalya

  RANIERI DI CAFFA MASSIMO, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik siloları, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortemilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COPPOLA RAG. S.A.S. DI COPPOLA CARLO

  İtalya

  COPPOLA RAG. S.A.S. DI COPPOLA CARLO, yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarım makinaları kiralama ve tamiri, tarım traktörleri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rizziconi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ZAFFUTO VINCENZO & C.

  İtalya

  ZAFFUTO VINCENZO & C., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grotte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CHERUBINI A. & FIGLI ( S.N.C. )

  İtalya

  CHERUBINI A. & FIGLI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giustino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAURICI GIUSEPPE

  İtalya

  MAURICI GIUSEPPE, yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarım makinaları kiralama ve tamiri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bisacquino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. OFFICINA R.I.M.A.T. S.R.L.

  İtalya

  OFFICINA R.I.M.A.T. S.R.L., yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Tarım makinaları kiralama ve tamiri, Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marciano Della Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. NON SOLO NOLEGGIO S.R.L.

  İtalya

  NON SOLO NOLEGGIO S.R.L., yılında kurulan ve Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarım makinaları kiralama ve tamiri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saronno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz