• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ormancılık

Sonuçlar

Ormancılık - Ithalat/Ihracat

 1. DOMAN INDUSTRIAL CLIMBING SERVICES INH. PAWEL DOMAN

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOMAN INDUSTRIAL CLIMBING SERVICES INH. PAWEL DOMAN, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rastatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIVEROS MACÍAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  VIVEROS MACÍAS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Ormancılık, zeytin ağacı fidanları, Tohumluklar, Ormancılık, palmiye fidanları, chamaerops (bodur palmiye), ağaçlar, quercus (meşe) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmona-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEILZUGANGSTECHNIK.DE MARC HERMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEILZUGANGSTECHNIK.DE MARC HERMANN, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MARCHFELDRASEN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MARCHFELDRASEN GMBH, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aderklaa, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. YILKI KERESTE

  Türkiye

  İthal Belarus Kereste, Kereste ithalatı, Türkiye, İzmir, Gaziemir Rusya/Belarus Kereste. Doğramalık Belarus, çamı ve ladin türünden, fırınlı (KD), üst kalitede ürünler, Paletlik - Çam ve ladin türünden, fırınlı (KD) veya ısıl işlem görmüş (HT) veya anti-stain koruması uygulanmış, palet üretimi için istenilen ebatlarda ürünler. İzmir merkezli faaliyet gösteren Yılkı Kereste, 2000'li yıllardan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı , en uygun malzemeyi en uygun fiyata verebilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ödün vermeyerek, hizmet kalitesini yıllarca sürdürerek faaliyet göstermektedir. Uygun fiyat politikasına sahip olmak. İnsan ve çevreye saygılı olmak. Kerestecilik sektöründeki üçüncü nesil kavramını taşıyarak, kaliteyi nesilden nesile aktarmak.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEVSIM BAHCETEDARIK

  Türkiye

  10 yıldır natural ağaç kabuğu ve renkli yonga üretmekteyiz 8 ülkeye ihracat yapıyoruz. Müşterilerimizin logolu ambalajlarına da dolum yapmaktayız. Türkiye’nin konusunda ki en geniş çaplı çalışan firmasıyız. Ürünlerimiz fümigasyon belgeli ve zirai karantina belgelidir. İstanbul, Balıkesir ve İzmir depolarımızdan sevkiyat yapmaktayız. İstenilen çap ve miktarda sevkiyatlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 2. BILPA WOOD PRODUCTS & MARKETING

  Türkiye

  12 ay boyunca satın alma tahahütlü ağaç chipsi, endüstriyel odun ve Pellet alımı ve pazarlaması

 3. EBERHARDT SERVICE GROUP GMBH

  Almanya

  EBERHARDT SERVICE GROUP GMBH, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABRACADA'BRANCHES

  Fransa

  ABRACADA'BRANCHES, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Canaveilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GUTSVERWALTUNG FRIDAU

  Avusturya

  GUTSVERWALTUNG FRIDAU, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ober-Grafendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KGS KREITLOW GMBH

  Almanya

  KGS KREITLOW GMBH, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Strausberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DOLOMITI BIO FARM

  İtalya

  DOLOMITI BIO FARM, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanvito Di Arsiè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FORESTFIN, FLORESTAS E AFINS, LDA.

  Portekiz

  FORESTFIN, FLORESTAS E AFINS, LDA., yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ormancılık ve buna bağlı zorunlu hizmetler, Kereste ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. BRUNO VALLELONGA

  İtalya

  BRUNO VALLELONGA, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı kerestesi, işlenecek tahta, lamelli ağaçlar, Yapı kerestesi, inşaat tahtası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mongiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CHRISTIAN MEERT BOIS

  Belçika

  CHRISTIAN MEERT BOIS, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel ahşap, kereste, Sert ağaçtan doğranmış kütük, Endüstriyel ahşap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walcourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EFOR-ERSA

  Lüksemburg

  EFOR-ERSA, yılında kurulan ve Çevre - Danışmanlık ve kontrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık, kent düzenlemesi, Ormancılık, ormancılık çalışmaları, stratejik bilgi merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. OLYMPIC RESOURCE MANAGEMENT - ORM

  Amerika Birleşik Devletleri

  OLYMPIC RESOURCE MANAGEMENT - ORM, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Poulsbo Wa, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. CULTIUS PONÇ

  İspanya

  CULTIUS PONÇ, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Ormancılık, AĞAÇLAR, Ormancılık, AĞAÇLAR, zeytin ağacı, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Celoni-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. EPIC TREE CARE

  Birleşik Krallık

  EPIC TREE CARE, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağaç ve çalılık bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crossroads, Keith, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SKP INVEST OÜ

  Estonya

  SKP INVEST OÜ, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri, ormancılık çalışmaları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VÕRU, Estonya 'de bulunmaktadır.

 1. ABEILLE DES LACS-ALEX MULTI SERVICES

  Fransa

  ABEILLE DES LACS-ALEX MULTI SERVICES, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fren, kök nar ağacı, kara çam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charcier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IMOBIENTE LDA

  Portekiz

  IMOBIENTE LDA, yılında kurulan ve Çevre - Danışmanlık ve kontrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık, ormancılık ve buna bağlı zorunlu hizmetler, sözlü ekoyönetim birliği sistemleri, Ormancılık, ormancılık sektöründe danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albufeira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. COMPTOIR COMMERCIAL DU BOIS

  Belçika

  COMPTOIR COMMERCIAL DU BOIS, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ormancılık, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, ağaç işleri, işlenmemiş ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eupen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SAS CALVI CELESTIN

  Fransa

  SAS CALVI CELESTIN, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütülmüş/ezilmiş tahta, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Öğütülmüş/ezilmiş tahta, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, bıçkı fabrikaları, Kütük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ornans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VANDERVELDEN ALGEMENE BOSBOUW

  Belçika

  VANDERVELDEN ALGEMENE BOSBOUW, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık, Ormancılık, biyokütle, odun ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamont-Achel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GIESTAS DE VILAR - GESTÃO FLORESTAL LDA.

  Portekiz

  GIESTAS DE VILAR - GESTÃO FLORESTAL LDA., yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Areias De Vilar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. PRACTERRA NATURAL COMMODITIES

  Avustralya

  PRACTERRA NATURAL COMMODITIES, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, New South Wales, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 8. LA GESTION DES FORÊTS EN AUVERGNE RHÔNE ALPES

  Fransa

  LA GESTION DES FORÊTS EN AUVERGNE RHÔNE ALPES, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ETS MARECHAL

  Belçika

  ETS MARECHAL, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ormancılık çalışmaları, temizleme için toprakların tarıma elverişli hale getirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barvaux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. ORG INVEST OÜ

  Estonya

  ORG INVEST OÜ, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ormancılık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

25.783 Şirketler