• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otobüsler ve yolcu otobüsleri

Sonuçlar

Otobüsler ve yolcu otobüsleri - Ithalat/Ihracat

 1. AUTOCARES RAMÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  AUTOCARES RAMÓN, yılında kurulan ve Yolcu vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, otokar kiralama, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, uluslararası yolcu taşıma, yolcu taşıma, otokar şirketleri, otobüs kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bétera-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROIG DRIVE MALLORCA!

  İspanya

  Verified by europages badge

  ROIG DRIVE MALLORCA!, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, kopya çizimler, okul servisi otobüsleri, işçi taşımacılığı ve servisi, gezi konaklamaları, havaalanına transfer, Sert PVC levhalar, Pulman kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cala D'or (santanyí)-Illes Balears, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATLAS BUS

  İspanya

  Verified by europages badge

  ATLAS BUS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. otobüsler için sökülebilir parçalar, Araba ve otobüs koltukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Getafe-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATLAS BUS

  İspanya

  Verified by europages badge

  ATLAS BUS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şehirlerarası ve şehir içi otobüs yedek parçaları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs aynaları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs farları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs klimaları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs kaportaları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs aksesuarları, şehirlerarası ve şehir içi otobüs jant kapakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo (pontevedra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOCARES FALCÓN LEÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  AUTOCARES FALCÓN LEÓN, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, yolcu taşımacılığı, Pulman kiralama, sevılla'da otobüs kiralama hizmeti, grup taşımacılığı, engelliler için taşımacılık hizmeti, şoförlü minibüs kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEKINSAN

  Türkiye

 2. TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI

  Türkiye

  Ticari Araçlar ve Treylerler İçin Orijinal Fren Ekipmanları , ABS , EBS , ECAS Sistemleri , Fren ve Süspansiyon Körükleri , WABCO , KNORR-BREMSE , HALDEX , BOSCH-REXROTH , ARFESAN , AIRBREMSE , BPW , SAF

 3. BILGIC KALIP KAROSER OTOMOTIV SAN TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  alıp üreticisi olarak 1997 yılında kurulan Bilgiç kalıp, 2000 yılında karoser yedek parça imalatına başlamıştır.2001 yılında taşıt koltukları yedek parçaları imalatına girmiştir.Tüm ulusal taşıt aracı üreticilerine orjinal techizat sağlamakta olup pazarın büyük bir bölümünü elinde tutmaktadır.Başarısını ve teknolojik liderliğini sağlayan geniş arge mühendislik çalışmaları, güncel kalite sistemi kullanılarak yapılmakta olan teknoloji transferleri ve yürütülen toplam kalite yönetimi çalışma sonuçlarının katkıları ile kısa zamanda Türkiye çapında tanınmasını gerçekleştirmiş ve ülke dışında da günden güne daha da fazla tanınarak gerekli dış Pazar payını elde etmesi hedeflenmektedir.

 4. ELITE BUS ALICANTE

  İspanya

  Taxis Alicante Özel Havayolu Taşımacılığı.Taksiler, 1/8 kişilik şoförlü araç kiralama, resmi araçlar, kamu hizmetine yönelik harita ve sigortalar. TAXISALICANTE özel bir şoförlü araç, taksi, 5-6-7 kişilik mini van hizmeti sunmaktadır.

 5. AUTOCARES J. DOMINGUEZ

  İspanya

  AUTOCARES J. DOMÍNGUEZ, S.L. şirketlere, gruplara, derneklere, spor kulüplerine, seyahat acentelerine, toptancılara, otellere, golf sahalarına, kamu kuruluşları ve özel kuruluşlara vb. faaliyet alanı Costa del Sol, Malaga, Campo de Gibraltar, Gibraltar(Cebelitarık) ve Ceuta'ya yolcu taşımacılığı hizmetleri sunma konusunda büyük bir deneyime sahiptir.

 1. AUTOCARES AGUILERA

  İspanya

  Okul ve diğer benzeri gezileri için lüks otobüs ve minibüs. Şirket yemekleri, delikanlıların ve genç kızların bekarlığa veda törenleri, düğünler, Endülüs'e ve tüm İspanya'ya geziler, Costa del Sol golf sahalarına doğru lüks taşıma hizmetleri.

 2. AUTOCARES CABRANES

  İspanya

  Autocares Cabranes 1945 yılında kurulmuş olan ve otobüs, minibüs kiralama alanında uzman bir şirkettir, Asturias bölgesinin en modern araç filosuna sahiptir. Autocares Cabranes size danışmanlık sağlamak için tüm tecrübesiyle hizmetinizdedir. Bizden ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özel teklif isteyin. Kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyeti bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizdir. Filomuz hem ekipmanı hem de teknolojisiyle ulusal çapta en modern filolardan biridir.

 1. ATLAS BUS

  İspanya

  Şehirlerarası ve şehir içi otobüs araç bileşenleri, yedek parçaları ve aksesuarlar. Tüm markalarda aydınlatma ürünleri, jant kapakları, kaporta parçaları, iç döşeme aksamı, aynalar, ses sistemi, video sistemi, elektrik aksamı ve kapı sistemleri. Yurtiçi ve uluslararası dağıtım. Kendi sektörümüzde yurtiçi pazarının lideriyiz.

 2. BUS PLUS

  İspanya

  Turistik geziler. Geziler. Kolejler için taşıma hizmeti. Toplantılar için taşıma hizmeti. Düğünler için taşıma hizmeti. Uğurlama geziler için taşıma hizmeti. Özel taleplere göre hizmetler. 76 yolcuya kadar koltuk kapasitesine sahip araçlar.

 3. AUTOCORB - BUS RENTAL

  İspanya

  Kamu ve özel kurumlar, eğitim merkezleri, seyahat acenteleri, etkinlik organizatörleri, spor ve hobi kulüpleri ve topluluklar için otokar ve minibüs kiralama hizmetleri sunuyoruz.

 4. ZED CLIMATE CONTROLS

  Türkiye

  We have been manufacturing Military Defence and Automotive Heating, Cooling, Air Conditioning Systems for 26 years in Istanbul-Turkey

 5. ULUBEYI OTOMOTIV PAZ SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Ulubey otomoti̇v ltd.Şti̇ naci̇ ulubeyi̇ toptan i̇malat i̇thalat i̇hracat oto yedek parça

 6. IDEZ AUTO PARTS

  Türkiye

  IDEZ AUTO PARTS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. AUTOCARES Y MINIBUSES RAFABUS

  İspanya

  AUTOCARES Y MINIBUSES RAFABUS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gidiş geliş seferli otobüs kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ses Cadenes-Palma, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. CEM BUS CONFORT SRL

  Romanya

  CEM BUS CONFORT SRL, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Galati, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Beyaz Rusya

  MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, özel taşımacılık için kamyon, Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk Minsk Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. SECKIN OTOMOTIV

  Türkiye

  SECKIN OTOMOTIV, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, aksesuarlar, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DNL OTOMOTIV

  Türkiye

  DNL OTOMOTIV, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yolcu vagonları, otomatik dağıtım makineleri için aksesuarlar, otobüs, Yolcu vagonları, minibüs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C.

  İtalya

  BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C., yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pulman kiralama, büyük turistik geziler için sürücülü otobüs kiralanması, spor etkinlikleri için minibüs ve otobüs kiralanması, Pulman kiralama, otobüsler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSFER&VOYAGER BUS OPERATOR

  İtalya

  TRANSFER&VOYAGER BUS OPERATOR, yılında kurulan ve Sürücülü araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, sürücülü otobüs ve minibüs, büyük turistik geziler için sürücülü otobüs kiralanması, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, küçük otobüs ve minibüsler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Partanna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VIP CAR S.A.

  İspanya

  VIP CAR S.A., yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, okul araçları kiralanması, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, kiralık otobüs, yolcu taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Getafe-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. FIBE BUS GMBH

  Almanya

  FIBE BUS GMBH, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pilsting-Ganacker, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ETNABUS TRAVEL

  İtalya

  ETNABUS TRAVEL, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, büyük boyutlu turizm otobüsü kiralanması, otobüs kiralama, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, araç kiralama servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VOYAGES ANGELINA

  Belçika

  VOYAGES ANGELINA, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yolcu vagonları, Seyahat acenteleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Yolcu vagonları, Seyahat acenteleri, grup seyahat organizasyonu, Gezi/Seyahat ve turizm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. MOTORPLUS

  Almanya

  MOTORPLUS, yılında kurulan ve Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Otobüsler ve yolcu otobüsleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.622 Şirketler