• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otoklavlar basınçlı kaplar

Sonuçlar

Otoklavlar basınçlı kaplar - Ithalat/Ihracat

 1. BBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Freiber am Neckar'da bulunan BBS GmbH şirketi, endüstriyel ısı tekniği, termik ardıl yakma ve kazan yapımı alanında 75 yıldan fazla deneyime sahiptir. 2004 yılında BAY Wärme-technik GmbH ve Bay Engineering ve Consulting firmalarının birleşmesiyle oluşturulan BBS GmbH, modern enerji sistemleri ve çevre teknolojisi mühendisliği için bilgi birikimiyle endüstriyel kazan sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor.. Seri üretim ürünlerin üretilmesinin yanı sıra kozmetik, kimyasal ve petrokimyasal endüstride kullanılan özel uygulamalara uygun kazanları da geliştiriyor ve üretiyoruz. Burada özellikle buhar-sıcak su ve termik yağ kazanlarının üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çeşitli kullanımlar için saf buhar üreticileri ve ısıtma kazanları da ürün yelpazemize dahildir.

 2. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  Verified by europages badge

  JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Otoklavlar/basınçlı kaplar, Gıda ambalajları, Otoklavlar/basınçlı kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. EURAMAC BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  EURAMAC BV, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Otoklavlar/basınçlı kaplar, endüstriyel soğutucular, dikey tornalar, lazerli kesme makinaları, ikinci el makineler, hidrolik presler, endüstriyel makineler, kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Panne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOGEN

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOGEN, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, inoks rezervuar, fıçılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, otoklav tesisatları, içki endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için otoklavlar, çelik tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valsugana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN.

  Türkiye

  1976 yılında faaliyete başlayan CAN GRUP’un bünyesindeki şirketlerden biri olan CRYOCAN, dünyada sürekli büyüyen enerji sektörünün lider firmaları için semitreyler, depolama tankları ve anahtar teslim tesisler üretmektedir. Petrol, gaz ve kimya sektörüne hizmet eden CRYOCAN, sıvılaştırılmış doğalgaz, oksijen, argon ve azot gibi gazlar için kriyojenik; likit petrol gaz (LPG) ve kimyasal gazlar için basınçlı; dizel, benzin, uçak yakıtı (Jet A-1) ve likit kimyasal ürünleri için ise alüminyum tankerler üretmekte olup, bu ürünlerin anahtar teslim tesislerini EPC olarak üstlenmektedir. Uluslararası kaliteye verdiği önem çerçevesinde büyük yatırımlar yaparak aldığı belgeler ve uyguladığı standartlarla dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna gelen CRYOCAN, yaptığı müşteri odaklı çalışmalar ve üretim kalitesindeki sürekli iyileşmeyle aldığı ulusal ve uluslararası kalite belgeleri sayesinde, enerji piyasasında dünyanın en saygın kuruluşlarının tedarikçi listesinde yer almakta ve bu kuruluşlara ürün sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STERITECH SA

  Fransa

  STERITECH 1988'den beri tüm dünyada ambalajlı ürünlerin sterilizasyonu ve pastörizasyonuna yönelik yenilikçi ve yüksek performanslı ekipmanlar üretmekte ve kurmaktadır. STERITECH tarım-gıda ve ilaç endüstrisi müşterilerinin ihtiyaçlarından yola çıkarak özel olarak araştırılan çözümler sunmada uzmanlaşmış olup, müşterilerin kaynakları ve çevreyi korumalarına yardımcı olarak onlara "Ürün" verimliliği ve güvenliği sunmaktadır. Geleneksel otoklavdan sürekli sistemlere ya da üretim yönlendirme yazılımlarına kadar, STERITECH her şeyden önce yeniliğe ve geliştirmeye bel bağlamaktadır. Şirket ısıl işlem konusunda uzmanlaşmak istemekte olup, basit makine üreticiliği göreviyle yetinmemektedir. Şirket 2014'te, sterilizasyon ve pastörizasyona adanmış olup sterilizasyon ve pastörizasyon süreçlerinin kontrolünü ve gözetimini kolaylaştıran ilk MES (İmalat Yürütme Sistemi) olan SteriControl Trilogy ile piyasada yeniden devrim yaratmaktadır.

 2. GRANDIS SRL

  İtalya

  Grandis, paslanmaz çelik, alüminyum ve süper alaşımlardan her tür ve tipte makine, makine aksamı, yapı ve iskeletin gerçekleştirilmesini sağlayan makine parkını ve teknolojiyi bünyesinde barındıran bir kuruluştur ve bu nedenle çeşitli endüstriyel sektörlerin beklentilerine cevap verecek kapasiteye ve beceriye sahiptir. Temel üretimlerimizden bazıları: paslanmaz çelik boyama makineleri; paslanmaz çelik buhar üreteçleri ve otoklavlar; laboratuvar makine donanımları çeşitli tiplerde santrifüjler; paslanmaz çelik tanklar, depolar ve doldurma sistemleri;

 3. PRIORCLAVE LIMITED

  Birleşik Krallık

  PRIORCLAVE işletmesi cam kapların, şişe bakteri oluşumlarının, şişe atıklarının, gözenekli yüklerin, plastik atıkların ve genel laboratuvar atıklarının sterilizasyonu dahil pek çok laboratuvar sterilizasyon uygulamaları için ideal, kaliteli laboratuvar otoklavlarından ve araştırma amaçlı strerilizatör ünitelerden oluşan zengin bir ürün çeşidinin imalatını yapmaktadır. Mevcut ürün yelpazesi 850 litreyi aşan kapasiteye sahip, silindirik veya dikdörtgen sterilizasyon hücresi seçenekleri sunmaktadır. Kendi tasarım ve imalat merkezimiz vardır ve otoklavlarımızı özel isteklere uyarlıyoruz.

 4. TANKBAU TECHNIK

  Türkiye

  TBT TANKBAU TECHNİK BASINCLI KAPLAR San.Tic.Ltd.Şti. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunmakta olup, faaliyet alanlarımız öncelikle her türlü Basınçlı ve Basınçsız Kaplar'ın imalatıdır . Diğer Hizmet alanlarımız ise, enerji sektörü için ''gaz ve yakıt depolama tankları imalatı'' , İnşaat sektörü için ''karıştırıcı kazan imalatı'', ''kimyasal depolama tankı imalatı'' ve çeşitli özel kaynaklı ekipman imalatı dır . TBT Mühendis ve Kaynakçı kadromuz basınçlı kap imalatı ve kaynaklı imalat konusunda uluslar arası deneyimli ve tecrübeli uzmanlardan oluşmakta olup özellikle Kaynak Teknolojisi, Tahribatlı ve Tahribatsız muayene yöntemlerinde, ulusal ve uluslar arası mevzuat ve yönetmeliklere vakıf ve yetkin’dir. EN ISO 3834 ( Kaynak Kalite Yönetim Sistemi ) belgesi bulunan TBT, gözetim kuruluşlarının denetim ve onayından geçen ürünlerini dünyanın çeşitli Ülkelerine ulaştırmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye’de ve bütün dünyada genel kabul gören norm ve standartlarına uygun olarak imalat edilerek sertifikalandırılmıştır. CE’li Basınclı Kap imalatı kriterlerini tamamıyla sağlayan TBT bu kapsamda gerekli olan sertifikasyon sürecini tamamlamıştır. TBT çeşitli Belgelendirme Kurumları tarafından almış olduğu Kalite ve personel Belgeleri ile sektöründe öncülük yaparak Kalite anlayışını yeniden tanımlamayı hedeflemektedir.

 5. TSB ENERJI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TSB ENERGY ülkemiz sınaisinin en büyük sorunu olan enerji tüketimi üzerine çalışmalar yapan ve ülke sınaisinin ihracat pazarında elini rahatlatan verimlilik arttırıcı patentli projeler üreten, ürün kalitesini arttıran enerji sistemlerini kuran ve bir çok hatalı tesiste revize enerji prosesleri oluşturarak tesisin geleceğini kurtaran bir enerji firmasıdır. Tesislerde yaptığımız çalışmalarda enerji maliyetlerinin %30 - %40 daha aşağılara çekilebileceği görülmüş ve hatta mekanik, ısı ve tasarım mühendisliği eksiklikleri sebebiyle doğalgazdan 2/3 kayıpla üretilen en pahalı enerji kaynağımız elektriğin, ülkemizde ısı enerjisi üretiminde hala çok büyük kurumsal firmalar tarafından kullanıldığı fark edilmiştir. Firmamızın ana hedefi tam bağımsız üretim için ülkemizin enerji kaynaklarını tasarladığımız yüksek verimli sistemlerle uygulayarak, enerjinin toplam üretim maliyetindeki payını düşürmektir. Ülke sınaisinin hep yanında olan TSB ENERGY çalışmalarını referanslarıyla ve sözleriyle kanıtlamıştır ve bu doğrultuda da sürdürmeye devam edecektir.

 1. STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Paslanmaz çelik elektro buhar jeneratörü geliştirme, üretim ve satış. Ürünlerimiz: Buhar jeneratörü, elektrikle ısıtmalı buhar jeneratörü, hızlı buhar jeneratörü, buhar jeneratörü kiralama, paslanmaz çelik buhar jeneratörü, temiz buhar jeneratörü, buhar kazanları, buhar ısıtıcıları, su yumuşatma sistemleri, buhar supabı

 2. WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES

  İtalya

  WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, püskürteç, ahşap kurutma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MEDIJOINT

  İtalya

  MEDIJOINT, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hastane ve tıbbi laboratuvar ekipman ve malzemeleri, ozonizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belgioioso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES

  Türkiye

  TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, hastane ve tıbbi laboratuvar ekipman ve malzemeleri, Otoklavlar/basınçlı kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  İtalya

  TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serumlar ve aşılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, Serumlar ve aşılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, klinik kimya analiz cihazları, su ultra filtreleme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lacchiarella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L.

  İspanya

  TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L., yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ceuti, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RAYPA

  İspanya

  RAYPA, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, Mikrobiyoloji için otoklavlar, Gıda otoklavları, buharlı sterilizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO

  Türkiye

  ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO, yılında kurulan ve Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, ameliyat odaları masaları, hastane ve tıbbi laboratuvar ekipman ve malzemeleri, Isıya dayanıklı kumaş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CALLEBAUT DE BLICQUY

  Fransa

  CALLEBAUT DE BLICQUY, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, kürk boyama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. STERIFLOW

  Fransa

  STERIFLOW, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. strelizasyon ve patörizasyon için otoklavlar, endüstriyel besin pişirme, otoklavlar için aksesuarlar, Sterilizasyon için otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roanne Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BROUILLON PROCESS

  Fransa

  BROUILLON PROCESS, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pastorize makineleri, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Pastorize makineleri, toplu yemek donanımı, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Bazeille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI

  Türkiye

  TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar, İlaç ve cerrahi - Cihazlar, Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar, İlaç ve cerrahi - Cihazlar, Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, Endüstriyel hamlaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ANKARA, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. STERIFLOW

  Fransa

  STERIFLOW, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. strelizasyon ve patörizasyon için otoklavlar, endüstriyel sterilizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clichy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AURIOL

  Fransa

  AURIOL, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. strelizasyon ve patörizasyon için otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmande Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A.

  Portekiz

  BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A., yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, Otoklavlar/basınçlı kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ossela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. BISECCO SRL

  İtalya

  BISECCO SRL, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, Dişçilik aletleri, Radyoloji - ekipmanlar, diş grupları, Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, Dişçilik aletleri, Radyoloji - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BELSTROUMASH

  Beyaz Rusya

  BELSTROUMASH, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. AKAR MAKINA LTD ŞTI.

  Türkiye

  AKAR MAKINA LTD ŞTI., yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mağaza montajları, otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskişehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. CHANGZHOU BEYONDS ATUOPARTS CO.,LIMITED

  Çin

  CHANGZHOU BEYONDS ATUOPARTS CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. SÜMER A.S.

  Türkiye

  SÜMER A.S., yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sterilizasyon, buharla sterilizasyon işlemleri için otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz