• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otomasyon - sistemler ve cihazlar

Sonuçlar

Otomasyon - sistemler ve cihazlar - Ithalat/Ihracat

 1. ROLLON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Rollon, lineer ray sistemleri, teleskopik raylar ve lineer aktüatörlerin üretilmesinde lider dünya şirketidir. Lineer teknik ve lineer sistemlerin her alanında tedarik sağlayan Rollon uzmanlık, kalite ve uzun yıllara dayanan tecrübenin adıdır. Şirket, ürünlere ilişkin olarak geniş bir teknik bilgi birikimine sahip olup, her türlü ihtiyaç ve çok çeşitli uygulamalar için optimal çözümler sunmaktadır. Rollon şirketler grubu, İtalya (genel merkez), Almanya, Fransa, ABD, BRIC ülkelerindeki (yani Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'deki) şubeleri ve dünya çapındaki bayi ağı ile geniş bir coğrafyada faaliyet göstermektedir. Bu nedenle, Rollon, satış yapılarını sürekli olarak en uygun müşteri desteğine göre ayarlar. Bu, Almanya ve İtalya'daki uygulama mühendisleri ile yakın işbirliği içinde, belirli endüstriyel sektörlerdeki büyük hedef müşterilere yönelik kilit hesap yönetimi, proje desteği ve yönetimini de içine alır. Rollon, sadece bir tam hizmet sağlayıcı değil, aynı zamanda doğrusal teknoloji için bir sistem tedarikçisidir.

 2. BVS ELECTRONICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BVS Industrie-Elektronik'e hoş geldiniz. SIEMENS, FANUC, BOSCH REXROTH/INDRAMAT, HEIDENHAIN, KUKA, ABB, SEW, LENZE ve HELLER gibi büyük markaların onarımı, satışı ve servisinin yanı sıra 2017 yılından beri unipo® markası altında kendi HMI/IPC çözümlerimizi de sunuyoruz. Hanau'da 100.000'in üzerinde bir miktarda stokta bulunan değişim ve yedek parçasının yanı sıra dünya genelindeki neredeyse tüm üretim ve işleme endüstrilerinden 10.000'i aşkın memnun müşteriye hizmet veren 190'dan fazla çalışanımızla, pazar segmentimizde Avrupa'nın önde gelen hizmet sağlayıcılarından biriyiz. BVS'nin onlarca yıldır kaliteden ödün vermemesi sayesinde, birçok büyük kontrol ve tahrik sistemi üreticisi bugün bizimle çalışıyor. Endüstriyel elektroniğin bakımı alanında dünyadaki tek şirket olarak, "Bosch Rexroth Grup Hizmet Noktası" statüsünü gururla taşıyoruz.

 3. FRIEDRICH MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D. Friedrich Maschinen- und Werkzeugbau GmbH & Co. KG, kısaca FMWt, 1948 yılında Stuttgart civarındaki Remshalden kentinde kurulmuştur. Bir aile işletmesi olan şirket otomotiv, bağlantı elemanları ve elektronik sanayi için perçin makineleri, özel amaçlı makineler ve elektrikli presler geliştirmekte ve üretmektedir. Modern işletme donanımı ve çağdaş üretim tesisleri şirketin görünümünü karakterize etmektedir. Uzun yıllara dayanan deneyim sahibi kalifiye işçiler, İyi eğitimli teknisyenler ve yüksek nitelikli mühendisler ve elektronikçilerin yanı sıra her türlü yeniliğe açık bir yönetim başarılı bir şirket geçmişinin temelini oluşturmaktadır. Teknik bilgi birikimi, yenilikçilik gücü ve DIN ISO 9001 uyumlu, iyi işleyen bir kalite yönetim sistemi Friedrich ürünlerinin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Yüksek kaliteli ürünler, müşteriye özel bütünsel çözümlerin yanı sıra yetkin danışmanlık ve kapsamlı servis Friedrich'i başarılı ve güvenilir uluslararası bir iş ortağı olarak öne çıkartmaktadır.

 4. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 5. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Daha çok satmak için iyi paketleme ve ambalajlama. ESSEGI, endüstriyel boyutlu paketleme ve ambalajlama hatlarının ve özellikle de dikey ambalajlama makinelerinin (VFFS), yatay ve dikey paketleme ve ambalajlama preslerinin ve malzeme harmanlama hatlarının tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayrıca ürünlerin tartılması ve dozajlamasına, ayrıca ürünlerin yüklenmesine ve taşınmasına yönelik komple sistemler tasarlamakta ve kurmaktayız. Çok yönlülük: Maksimum esneklikle tüm gereksinim ve beklentileri karşılayabilecek kapasitedeyiz. Güvenilirlik: Ürünlerimiz tüm standart ve normlara uygundur ve sürekli olarak güvenliği daha üst noktaya taşımak için araştırma halindeyiz. Temin edilebilirlik: Üretimin tüm aşamalarında müşterilerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz ve onlara her zaman yüksek kaliteli teknik ve ticari destek sağlıyoruz; Zaman para demektir: Sunumlarımızda, teslimatlarımızda ve arıza giderme çalışmalarımızda duruma anında müdahale ediyor ve kısa sürede kesin sonuçlara ulaşıyoruz, bu da müşterilerimize bir dizi avantaj sağlıyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÜSCHEL, montaj otomasyonunda 45 yıldır en yüksek standardı temsil etmektedir. Planlama, geliştirme, tamamlama, montaj, programlama ve kurulum yapmaktayız. PÜSCHEL otomasyon sistemleri, başlangıçtan itibaren müşteriyle çok sıkı bir uyum içinde çalışır. İşletmeye almada yoğun destek ve üretim başlangıcından itibaren servis, müşteri odaklı çalışmamızın vazgeçilmez öğeleridir. PÜSCHEL, otomasyon deneyimini disiplinler arası ve gelecek odaklı bir şekilde kullanır. Tamamen istekleriniz doğrultusunda size sunduklarımız: Otomatik besleme birimleri, otomasyon teknolojileri, montaj tesisleri, robot kumandalı montaj tesisleri, montaj otomasyonları, montaj makineleri, döner otomatlar, otomotiv ve yan sanayi için özel makineler, otomasyon için besleme donanımları

 2. MP GMBH MONTAGE- UND PRÜFSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  MP GmbH montaj ve test sistemleri 1990 yılında kuruldu. Müşteri talebine göre montaj, ölçüm ve test prosesleri için özel makineler üretmekte ve geliştirmektedir. Montaj sistemleri için modüler yapımızı bireysel proses tasarımı ile kullanıyoruz. Ürünlerimizden MP birleştirme presi, ana bilgisayar (izlenebilirlik) ve doz miktarı test cihazı müşterilerimiz arasında yüksek düzeyde kabul görmektedir ve sıklıkla kullanılmaktadır. AAM, Biotronik, BMW, Bosch, Continental, Daimler, Häfele, Linamar, Magna, Nidec, Oerlikon, Stihl, Volkswagen, ZF ve benzeri müşterilerimiz otomotiv, tıp, mobilya ve bahçe aletleri alanında faaliyet göstermektedir. Dişli kutularının, egzoz gazı geri kazanımlarının, eksantrik mili modüllerinin, viskoz damperlerin, araba pompalarının, kalp pillerinin, kolostomi torbalarının, dübel çit düzelticilerin vb. montajı ve test edilmesi alanında üst düzey uzmanlığa sahibiz ve şimdiye kadar Brezilya, Çin, Meksika, Tayland, ABD gibi ülkelere teslimat gerçekleştirdik.

 3. PROFELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  ProfElec, endüstriyel ve üçüncül sektörlerdeki profesyoneller için elektrikli ekipman satışında Avrupa'da pazar lideridir. 15 yılı aşkın süredir başarılı bir hizmet sunmakta ve dünya çapında ihracat yapmaktayız. Fransa, Estonya ve Litvanya'daki yüksek teknolojili tesislerimiz, alçak gerilimden 6300A'e kadar en iyi elektrik panolarını tasarlamamıza, üretmemize ve ihraç etmemize olanak sağlıyor. Ayrıca, her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için farklı tipte panolar geliştiriyoruz: küçük kontrol kabinlerinden onlarca metre uzunluğundaki otomasyon sistemlerine kadar. Ağırlıklı olarak ihracatla ve özel olarak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ gibi elektrikli ekipman üretimindeki büyük oyuncularla çalışıyoruz. Neden ProfElec'i seçmelisiniz? 48 saatte teslimat - siparişleri Fransa'daki depomuzdan gönderiyoruz. Profesyonellik - Tüm uzmanlarımız ve mühendislerimiz kapsamlı uluslararası deneyime sahiptir. En iyi koşullar - Alçak gerilim elektrik bileşenlerini doğrudan üreticilerden alıyoruz ve bunları müşterilerimize en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Kataloğumuzu ziyaret edin ve uzmanlarımızla iletişime geçin!

 4. SICHUAN ODOT AUTOMATION

  Çin

  Verified by europages badge

  2003 yılından bu yana endüstriyel iletişim ürünü Ar-Ge, endüstriyel otomasyon kontrol sistemi tasarımı konusunda uzmanlaşmış ODOT lider otomasyon veri toplama çözümleri sağlayıcısıdır. Ürünümüz, SGS ve Kalite Yönetim sistemi ISO9001: 2015 tarafından EMC uyumluluğu "CE" onayına sahiptir. Kontrol ünitesi IIOT, Cloud, Sensörler ve Aktüatörlerden IO sistemine ve uzak I/O modülü, BOX I/O modülü, IIOT, ağ geçidi, protokol dönüştürücüler, anahtarlar gibi en popüler fieldbus ve ETHERNET standartları aracılığıyla her şeyi kapsayan bir otomasyon veri çözümü geliştirdik. ODOT Otomasyon, Yeni Enerji, Tekstil, Otomobil, Yiyecek ve İçecek, Hidroelektrik santral gibi birçok sektör için profesyonel saha veri toplama çözümlerini başarıyla sağlamıştır. Uzmanlığımızla saha gerçek zamanlı verileri üst düzey yönetimli MES ve ERP'ye sorunsuz bir şekilde iletilebilir, böylece akıllı üretim uygulanabilir ve MES'in gerçek zamanlı verileri üretim sahasının ilk elden verilerini gösterebilir.

 5. GICAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Gicar şirketi katalog üzerinden veya müşteri taleplerine göre ileri teknolojili elektronik çözümler tasarlayıp üretmektedir. Gicar yenilikçi ürünler sunmakta olup piyasanın çeşitli sektörlerinde beklentilerini karşılamak için müşterilerinin her biri ile aktif olarak işbirliği yapmaktadır. GICAR'ın amacı her müşteriye küresel bir hizmet sunmaktır.

 1. COMERC SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  The COMERC şirketi, enerji endüstrisinde yenilebilir enerjilerin etkin bir katılımcısıdır. Uzmanlığı, biyokütle pelet ve briket üretimleri için işleme hatlarını tasarlamak ve onları birleştirmektir (örn; talaş veya saman). Satışa çıkardığımız ürünler bio-yakıt üretiminde kullanılan çok geniş bir cihaz yelpazesine sahiptir: granülatörler, fırınlar/kurutucular, briketleme makineleri, öğütücüler, silindirler, matrisler ve daha fazlası. Yukarıdakilere ek olarak, endüstriyel otomasyon alanında da ileri ve modern çözümler sunmaktayız

 2. COSTRUZIONI METALMECCANICHE VALENTE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Metal silndirli ve bantlı konveyörler, makaralı konveyörler, vidalı konveyörler, kepçe asansör inşaatı, makaralı konveyör imalatı, endüstriyel sistem montajı, sac işleme, planya, metal yapı inşaatı, izolasyon için hücresel kauçuk üretim sistemleri, otomatik düzeltici imalatı.

 1. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  İtalya

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center, eksenli robotlar ve manipülatörlerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir. Şirket, mekanik tasarımlara ve üretimlere adanmış olsa da aynı zamanda yazılım geliştirme, sistemlerin montajı, robotların satışı ve satış sonrası hizmetleriyle de ilgilenmektedir. Ana faaliyet alanımız plastik kalıplama sektörü için robotik çözümlerdir.

 2. CPC EUROPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  cpc Europa GmbH – Linear Motion Technology'de Mekatronik, doğrusal teknoloji uzmanınız. Doğrusal bilyalı rulmanların gereksinimleri, kullanıldıkları uygulamalar kadar çeşitlidir. Doğrusal hareketler modern üretim tesislerinin önemli bir parçasını oluşturur. Doğrusal bileşenlerimi yüksek hassasiyette ürünlerdir ve bu nedenle makine imalatında çeşitli alanlarda ve sektörlerde kullanılırlar.

 3. CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vizyon sistemi, Endüstriyel robotlar, endüstriyel otomasyon, Otomasyon, Otomasyon için sevk sistemleri, Üretim alanı otomatizasyonu, tork sensörü, montaj hattı otomasyonu, Endüstriyel vizyon sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delémont, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. NOVOSIM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NOVOSIM, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Test ekipmanları, ölçü aletleri için deney, Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar, Elektrikli masaj koltukları, Test ekipmanları, paletli bölmeler, endüstriyel makine otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CMS AUTOMATISME

  Fransa

  Verified by europages badge

  CMS AUTOMATISME, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel robotlar, Hidrolik presler, Özel makine üretimi, endüstriyel robotik makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, plastik ambalaj makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweyen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MINET CONCEPT

  Belçika

  Verified by europages badge

  MINET CONCEPT, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrikli dolap ve cihazlar, sınai otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niverlee, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ASMETEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASMETEC GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kirchheimbolanden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JTFAUSTINO

  Portekiz

  Verified by europages badge

  JTFAUSTINO, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Firmalara danışmanlık hizmetleri, Yönetim tavsiyesi, endüstriyel otomasyon, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, enerji idaresi, enerji ile ilgili etkinlik, Firmalara danışmanlık hizmetleri, malzeme danışmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aljubarrota(prazeres), Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. ESD ELECTRONICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESD ELECTRONICS GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3D COMPANY RÖSSLE & PÖSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3D COMPANY RÖSSLE & PÖSS GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Günzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HECK KÄLTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HECK KÄLTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ES AUTOMISE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ES AUTOMISE GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kissing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ASYRIL VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASYRIL VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kehl Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ELECTRO SISTEM DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELECTRO SISTEM DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weisenheim Am Sand, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIS GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AAA TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AAA TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EXIM ELEKTROTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXIM ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wörnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Otomasyon - sistemler ve cihazlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.541 Şirketler