• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otomatik sığır besleme - sistemler

Sonuçlar

Otomatik sığır besleme - sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 2. CELIKEL

  Türkiye

  CELIKEL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, gübreleme, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LINN GERÄTEBAU GMBH

  Almanya

  LINN GERÄTEBAU GMBH, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lennestadt-Oedingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANADOLU TARIM MAKINE

  Türkiye

  ANADOLU TARIM MAKINE, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Komple üretim hattı transferi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIDRIPACK

  İspanya

  VIDRIPACK, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. cam endüstrisi için malzemeler, plastik şişeler, paletle teslim sap balyası, deniz ürünleri avcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerez De La Frontera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEENO

  Belçika

  STEENO, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler, zemin çalışması için el arabaları ve malzeme, Kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vichte, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AGROZOO TARRAGONA, S.L.

  İspanya

  AGROZOO TARRAGONA, S.L., yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hayvan yiyecekleri, veteriner analizleri, hayvanlar için aksesuarlar, hayvan tuvalet malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DALTEC FÖRDERTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Almanya

  DALTEC FÖRDERTECHNISCHE ANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHATECH

  Fransa

  ALPHATECH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Sığır yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanrodec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALEXAN PET FOOD

  İspanya

  ALEXAN PET FOOD, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler, hayvan yiyecekleri, köpekler için gıdalar, kediler için gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LLEIDA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. H&R NUTRICIÓN ANIMAL

  İspanya

  H&R NUTRICIÓN ANIMAL, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZOOTROFES DIMITROPOULOS SA

  Yunanistan

  ZOOTROFES DIMITROPOULOS SA, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, korinthos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. LABARONALE

  Belçika

  LABARONALE, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. GEYSKENS DELIKATESSEN

  Belçika

  GEYSKENS DELIKATESSEN, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MAGNA AUTO UAB

  Litvanya

  MAGNA AUTO UAB, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. ETS M. CLEMENT

  Belçika

  ETS M. CLEMENT, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler, hayvan yiyecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libramont-Chevigny, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. DAVIGEL BELGILUX

  Belçika

  DAVIGEL BELGILUX, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DISTRI DEL PLATA SRL

  Arjantin

  DISTRI DEL PLATA SRL, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buenos Aires, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 8. N.A.I. DI GIANDOMENICO VITO MICHELE & C. S.A.S.

  İtalya

  N.A.I. DI GIANDOMENICO VITO MICHELE & C. S.A.S., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gioia Del Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ARIENTI GIANCARLO E PAOLO S.N.C.

  İtalya

  ARIENTI GIANCARLO E PAOLO S.N.C., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavazzano Con Villavesco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DELMOCÁN PET FOOD NUTRITION

  İspanya

  DELMOCÁN PET FOOD NUTRITION, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELIOPIG (S.R.L.)

  İtalya

  ELIOPIG (S.R.L.), yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manerbio (Bs), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGRICENTER

  İtalya

  AGRICENTER, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BIG DUTCHMAN (SKANDINAVIEN) A/S

  Danimarka

  BIG DUTCHMAN (SKANDINAVIEN) A/S, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vejen, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. FACA S.A.S

  İtalya

  FACA S.A.S, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Origgio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALOIS DALLMAYR AUTOMATEN-SERVICE AUTOMATA UZEMELTETO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  ALOIS DALLMAYR AUTOMATEN-SERVICE AUTOMATA UZEMELTETO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. GRAZIANO

  İtalya

  GRAZIANO, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler, Hayvan markalama ekipmanları, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. KOF SJØLUND

  Danimarka

  KOF SJØLUND, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sjølund, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. FUSCO FOODS LTD

  İrlanda

  FUSCO FOODS LTD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomatik sığır besleme - Sistemler, Otomatik sığır besleme - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackrock, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz