• europages
  • >
  • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
  • >
  • otomobil bayi

Sonuçlar

Otomobil bayi - Ithalat/Ihracat

  1. AKSOY OTOMOTIV

    Türkiye

  2. AFRIMEX BELGIUM

    Belçika

    AFRIMEX BELGIUM, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. otomobil zırhlama işlemleri, yeni araçlar, ambülans, banyo mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoersel, Belçika 'de bulunmaktadır.

  3. MASTERNOU

    İspanya

    MASTERNOU, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Otomobiller - aksesuarlar, otomobil garaj hizmeti, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

  4. GARAGE FRANCOIS

    Belçika

    GARAGE FRANCOIS, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. otomobil bayi, oto yedek parçaları, otomobil bayi, ikinci el araba alım ve satımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libramont-Chevigny, Belçika 'de bulunmaktadır.

  5. PC COMMERCIALS

    İrlanda

    PC COMMERCIALS, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. otomobil bayi, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin 13, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
  1. TL DARBY MG

    Birleşik Krallık

    TL DARBY MG, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Burton-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  2. DS SALON IPSWICH

    Birleşik Krallık

    DS SALON IPSWICH, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ipswich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  3. GARAGE ALBERT

    Belçika

    GARAGE ALBERT, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Taşıt onarım atölyeleri, hava taşıtları için tekerlekler, Otomobil arıza servisi, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gedinne, Belçika 'de bulunmaktadır.

  4. AUTOGARAGE BOCKHOUDT

    Hollanda

    AUTOGARAGE BOCKHOUDT, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış otomobiller, otomobil onarımları, Otomobiller - aksesuarlar, Kullanılmış otomobiller, Otomobil tavsiyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

  5. AUTOGARDEN

    Belçika

    AUTOGARDEN, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil bayi, Büyük tur arabaları, arabalar, otomobil bayi, Büyük tur arabaları, otomoil aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

  1. AUTO NATIE

    Belçika

    AUTO NATIE, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

  2. CESARO SRL

    İtalya

    CESARO SRL, yılında kurulan ve Küçük otomobil sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil bayi, banyo mobilyaları, otomobil salonları, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pont Saint Martin, İtalya 'de bulunmaktadır.

  1. AUTO SCHLOESSER

    Hollanda

    AUTO SCHLOESSER, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heerlen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

  2. GARAGE PIRET (WAVRE)

    Belçika

    GARAGE PIRET (WAVRE), yılında kurulan ve Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, Taşıt hizmetleri, otomobil bayi, Taşıt onarım atölyeleri, Taşıt hizmetleri, otomobil bayi, İkinci el - araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

  3. AUTO&SERVIZIO

    İtalya

    AUTO&SERVIZIO, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Cuneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

  4. EVERTON GARAGE LIMITED

    Birleşik Krallık

    EVERTON GARAGE LIMITED, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lymington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  5. GARAGE DE LA BARRIERE

    Belçika

    GARAGE DE LA BARRIERE, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, banyo mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bury, Belçika 'de bulunmaktadır.

  6. DE SCHEPPER

    Belçika

    DE SCHEPPER, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt hizmetleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Dış lastikler, Taşıt hizmetleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

  7. PERRYS MILTON KEYNES CITROEN

    Birleşik Krallık

    PERRYS MILTON KEYNES CITROEN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  8. MAES EN ZOON

    Belçika

    MAES EN ZOON, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, arabalar, Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, otomobil garaj hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingelmunster, Belçika 'de bulunmaktadır.

  1. ARATECNO

    İspanya

    ARATECNO, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İkinci el - araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

  2. GARAGE VANSPRINGEL

    Belçika

    GARAGE VANSPRINGEL, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

  3. GROEP CEULEMANS

    Belçika

    GROEP CEULEMANS, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomobiller, otomobil bayi, Kullanılmış otomobiller, Büyük tur arabaları, Otomobiller, otomobil bayi, Kullanılmış otomobiller, Büyük tur arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heverlee, Belçika 'de bulunmaktadır.

  4. DARZAUTO

    İtalya

    DARZAUTO, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil garaj hizmeti, çöp gübresi akıtma hunisi ve huni boşaltma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

  5. COMER SUD S.P.A.

    İtalya

    COMER SUD S.P.A., yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

  6. PERRYS HUDDERSFIELD CITROEN

    Birleşik Krallık

    PERRYS HUDDERSFIELD CITROEN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  7. GARAGE DE LA COLLEGIALE

    Belçika

    GARAGE DE LA COLLEGIALE, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, İkinci el - araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

  8. BEYOND MOTORS CAR

    Portekiz

    BEYOND MOTORS CAR, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Otomobiller - Yardım, Otomobiller - Yardım, otomobil onarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

  9. AUTO 21

    Belçika

    AUTO 21, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi, Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frasnes-Lez-Gosselles, Belçika 'de bulunmaktadır.

  10. RENAULT SYRSA AUTOMOCIÓN

    İspanya

    RENAULT SYRSA AUTOMOCIÓN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yasal temsilcilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

  • Yalnızca ilgili tedarikçiler
  • Veri gizliliği uyumlu
  • 100% ücretsiz