• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otomobil bayi

Sonuçlar

Otomobil bayi - Ithalat/Ihracat

 1. AKSOY OTOMOTIV

  Türkiye

 2. AFRIMEX BELGIUM

  Belçika

  AFRIMEX BELGIUM, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. otomobil zırhlama işlemleri, yeni araçlar, ambülans, banyo mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoersel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PACIFIC BAHARI BALI

  Endonezya

  PACIFIC BAHARI BALI, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nusa Dua, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 4. MASTERNOU

  İspanya

  MASTERNOU, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış otomobiller, Otomobiller - aksesuarlar, otomobil garaj hizmeti, Kullanılmış otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GARAGE FRANCOIS

  Belçika

  GARAGE FRANCOIS, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. otomobil bayi, oto yedek parçaları, otomobil bayi, ikinci el araba alım ve satımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libramont-Chevigny, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PC COMMERCIALS

  İrlanda

  PC COMMERCIALS, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. otomobil bayi, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin 13, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. GROUPE PICARD A.B.C.

  Belçika

  GROUPE PICARD A.B.C., yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. banyo mobilyaları, İkinci el - araçlar, otomobil garaj hizmeti, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marche, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DUKIEWICZ SP.J.

  Polanya

  DUKIEWICZ SP.J., yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Otomobiller, Sigortacılık, Otomobiller, ikinci el otomobiller, Sigortacılık, tasfiye konusunda sigorta danışmanlığı ve ekspertizlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. OPEL BOUNAMEAUX

  Belçika

  OPEL BOUNAMEAUX, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış taşıtlar, Arazi taşıtları, Büyük tur arabaları, Taşıt onarım atölyeleri, Kullanılmış taşıtlar, Arazi taşıtları, Büyük tur arabaları, Taşıt onarım atölyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DS SALON IPSWICH

  Birleşik Krallık

  DS SALON IPSWICH, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ipswich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GARAGE CAMMAERT

  Belçika

  GARAGE CAMMAERT, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, otomobil bayi, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gooik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AUTO 21

  Belçika

  AUTO 21, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi, Otomobil işleri, Kullanılmış otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frasnes-Lez-Gosselles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE

  Belçika

  MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Araç bakım ürünleri, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, motor parçaları, otomobil sökülebilir parçaları, Araç bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EVERTON GARAGE LIMITED

  Birleşik Krallık

  EVERTON GARAGE LIMITED, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lymington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AUTO SCHLOESSER

  Hollanda

  AUTO SCHLOESSER, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heerlen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MAES EN ZOON

  Belçika

  MAES EN ZOON, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, arabalar, Büyük tur arabaları, Kullanılmış otomobiller, otomobil garaj hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingelmunster, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOGARDEN

  Belçika

  AUTOGARDEN, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil bayi, Büyük tur arabaları, arabalar, otomobil bayi, Büyük tur arabaları, otomoil aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. PERRYS CANTERBURY MAZDA

  Birleşik Krallık

  PERRYS CANTERBURY MAZDA, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Canterbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GARAGE HAEDENS HENDRIK

  Belçika

  GARAGE HAEDENS HENDRIK, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. otomobil bayi, otomobil bayi, otomobil garaj hizmeti, otomobil karoser hizmetleri, Otomotiv filmi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GARAGE VANSPRINGEL

  Belçika

  GARAGE VANSPRINGEL, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AUTO DE BOER MITSUBISHI DEALER LEEUWARDEN

  Hollanda

  AUTO DE BOER MITSUBISHI DEALER LEEUWARDEN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Leeuwarden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. PERRYS HUDDERSFIELD CITROEN

  Birleşik Krallık

  PERRYS HUDDERSFIELD CITROEN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOBEDRIJF DECKX - TEAM

  Belçika

  AUTOBEDRIJF DECKX - TEAM, yılında kurulan ve Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, yeni araçlar, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belçika

  AUTOBEDRIJVEN DRIESEN, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Arazi taşıtları, otomobil bayi, Otoyol bakımı, Arazi taşıtları, otomobil bayi, ticari taşıtlar, Otoyol bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SYRSA RENAULT SEVILLA

  İspanya

  SYRSA RENAULT SEVILLA, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomobiller, otomobil salonları, ikinci el otomobiller, Otomobiller, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOYOTA AUTO HOUSE

  Yunanistan

  TOYOTA AUTO HOUSE, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nea Makri, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. ARATECNO

  İspanya

  ARATECNO, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İkinci el - araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BUGA -AUTO ANTWERPEN

  Belçika

  BUGA -AUTO ANTWERPEN, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış taşıtlar, Otomobiller, otomobil bayi, Kullanılmış taşıtlar, Otomobiller, yük arabaları, otomobil bayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. RENAULT SYRSA AUTOMOCIÓN

  İspanya

  RENAULT SYRSA AUTOMOCIÓN, yılında kurulan ve otomobil bayi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yasal temsilcilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. CENTRAUTO WIJNEGEM

  Belçika

  CENTRAUTO WIJNEGEM, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Kullanılmış otomobiller, Elektrikli otomobiller, Taşıt onarım atölyeleri, otomobil bayi, Kullanılmış otomobiller, Elektrikli otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz