• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • otomobil ve uçaklar için tekerlekler

Sonuçlar

Otomobil ve uçaklar için tekerlekler - Ithalat/Ihracat

 1. EUROWHEEL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EUROWHEEL GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. REIFEN NEMETZ GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  REIFEN NEMETZ GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bergland, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. REIFEN & SERVICE J. RADECK KG

  Almanya

  REIFEN & SERVICE J. RADECK KG, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KURZ KARKASSENHANDEL GMBH

  Almanya

  KURZ KARKASSENHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wendlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LIW LAUSITZER INDUSTRIERUSS WERKE GMBH

  Almanya

  LIW LAUSITZER INDUSTRIERUSS WERKE GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Guben, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WALTER BÜRKLE HANDELS GMBH

  Almanya

  WALTER BÜRKLE HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gammertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SC BOZAVA MOB DESIGNE SRL

  Romanya

  SC BOZAVA MOB DESIGNE SRL, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobiller - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Otomobiller - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tulca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRANCE EQUIPEMENT DE VEHICULES

  Fransa

  FRANCE EQUIPEMENT DE VEHICULES, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, lastik montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falaise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS

  Fransa

  ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, özel makineler, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soucy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COOLMAN HUGO

  Belçika

  COOLMAN HUGO, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büyük tur arabaları, Oto aksesuarları, Kullanılmış otomobiller, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Büyük tur arabaları, Oto aksesuarları, Kullanılmış otomobiller, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knokke-Heist, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SOCCER FIRST DESIGN GROUP

  Almanya

  SOCCER FIRST DESIGN GROUP, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAOL - PROMOTION AUSTRIA INH. MARK ZECHIEL

  Avusturya

  PAOL - PROMOTION AUSTRIA INH. MARK ZECHIEL, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırtasiye, Spor malzemeleri, Futbol ekipman ve eşyaları, Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri, Kırtasiye, Spor malzemeleri, Futbol ekipman ve eşyaları, Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallspach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SA RIVIERE ET FILS

  Fransa

  SA RIVIERE ET FILS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, tekerlek kontrolü, lastik montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auch, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OCS OLD CAR SPECIAL

  Almanya

  OCS OLD CAR SPECIAL, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linnich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MANDROPS AG

  Almanya

  MANDROPS AG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ebern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LOEFFLER & KÖNIG GMBH

  Almanya

  LOEFFLER & KÖNIG GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Uluslararası taşıma acentaları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Uluslararası taşıma acentaları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadolzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KFZTEILE24 GMBH

  Almanya

  KFZTEILE24 GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt frenleri, Otomobiller, Kullanılmış taşıtlar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt frenleri, Otomobiller, Kullanılmış taşıtlar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CHANGZHOU LONGS-MOTOR.CO.LTD

  Çin

  CHANGZHOU LONGS-MOTOR.CO.LTD, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Adım adım motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. FREQUENCIA LTD.

  Birleşik Krallık

  FREQUENCIA LTD., yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. uçak sektörü için valizler, uçak bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelmsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PHASE MOTION CONTROL NINGBO LTD

  Çin

  PHASE MOTION CONTROL NINGBO LTD, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, BEILUN, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. RAD RADDATZ AERO DYNAMIC LUFTFAHRTTECHNISCHER VERTRIEB E. K

  Almanya

  RAD RADDATZ AERO DYNAMIC LUFTFAHRTTECHNISCHER VERTRIEB E. K, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Uluslararası taşıma acentaları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Uluslararası taşıma acentaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falkenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FONDMETAL S.P.A.

  İtalya

  FONDMETAL S.P.A., yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, otomobil tekerlekleri, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palosco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BOLLANI S.N.C. DI ROSSI MARIA GRAZIA & C.

  İtalya

  BOLLANI S.N.C. DI ROSSI MARIA GRAZIA & C., yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vidigulfo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ETA BETA S.P.A.

  İtalya

  ETA BETA S.P.A., yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, otomobil tekerlekleri, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castenedolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BECK BURGDORF AG

  İsviçre

  BECK BURGDORF AG, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. HUAI AN SPECIAL PURPOSE VEHICLE CO.,LTD

  Çin

  HUAI AN SPECIAL PURPOSE VEHICLE CO.,LTD, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huaian, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ATLAS TECHNICAL EQUIPMENT + CONSULTING GMBH

  Almanya

  ATLAS TECHNICAL EQUIPMENT + CONSULTING GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Oto aksesuarları, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mörfelden-Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INFSOFT GMBH

  Almanya

  INFSOFT GMBH, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Konteynerler - Hava Taşıması, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Konteynerler - Hava Taşıması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großmehring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PULA AVIATION SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

  PULA AVIATION SERVICES LIMITED, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uçak bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guernsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. RIGENERAL

  İtalya

  RIGENERAL, yılında kurulan ve Otomobil ve uçaklar için tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz