• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • oyuk açma makineleri - makine aletleri

Sonuçlar

Oyuk açma makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. RHTC

  Hollanda

  RHTC şirketi atölye presleri, C çerçeveli presler, eğme presleri, dikey presler, üretim presleri, dört sütunlu presler ve diğer metal işleme makinelerinin üretimini ve dağıtımını yapmaktadır. Motorlu Profi Presimiz Hollanda'da üretilmektedir ve dünyanın her yerinde farklı ülkelerden yüzden fazla bayiye ulaştırılmaktadır. Bu motorlu atölye preslerinin seyyar silindirleri, iki farklı hızı, hassas presleme için ekstra el pompası ve ayarlaması kolay bir ağır işleme tezgahı bulunmakta. Ayrıca diğer tüm RHTC makineleri de Avrupa'da en yeni CE yönetmeliklerine ve mümkün olan en iyi kaliteye göre üretilmektedir. Tüm preslerimiz hız, kontrol tertibatı veya geometrisi olsun her türlü özel gerekesinime uyarlanabilmektedir. Özel bir makine için teklif almak istiyorsanız veya hidrolik preslerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin.

 2. FB SRL

  İtalya

  F.B Srl şirketi 1973 yılında üçüncü kişiler için delme ve çapak alma atölyesi olarak kurulmuştur. 1990 yılların ortasından beri, şirket hem altyapı hem de personel, donanım ve ciro anlamında büyümüştür. Tüm çizim ve katalog detaylarına göre, küçük, orta ve büyük seri broşlama, oluk açma ve çapak alma konusunda uzman olan şirket en talepkar ve geniş müşteri kitlesinin isteklerini karşılamaktadır,

 3. SPEZIALWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  SPEZIALWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zella-Mehlis, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELMASS PRODUCTION

  Belçika

  ELMASS PRODUCTION, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Yarık/Zıvana açma makineleri, dik planya tezgahları, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, nakış makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, HALLE, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CYTEC SYSTEMS

  Fransa

  CYTEC SYSTEMS, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Pecq, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STANTEK GROUP

  Beyaz Rusya

  STANTEK GROUP, yılında kurulan ve Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kitap dikme makinesi, freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. HANZHONG ZHIHAI PRECISION MECHANISM & TOOLS CO., LTD.

  Çin

  HANZHONG ZHIHAI PRECISION MECHANISM & TOOLS CO., LTD., yılında kurulan ve Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanzhong, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. JEI SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  JEI SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossendale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VARINELLI S.R.L.

  İtalya

  VARINELLI S.R.L., yılında kurulan ve Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. broş, şiş bileyleyicisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AUMAT MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  AUMAT MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RIDEAU ALUMINIUM SAS

  Fransa

  RIDEAU ALUMINIUM SAS, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Mathurin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 1. TRANSFLUID® MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  transfluid - RohreViele için çözümler sunar. Çözüm biziz. Biz transfluid®. Borular için çözüm. Müşterilerimiz için boru işleme makinelerini, boru bükme makinelerini, boru biçimlendirme makinelerini, boru ayırma makinelerini ve otomasyon sistemlerinde standartları aşan ve yeni standartlar belirleyen ilerletmeler ve geliştirmeler için çabalıyoruz. Çeşitli uygulama alanları için boruların şekilleri mükemmel olmalıdır. Sadece en iyi sonuçların elde edilmesini sağlayan fikirler sürdürülebilir etki gösterir. Bu nedenle müşterilerimiz için kullanımı basit, sürdürülebilir ve ilgili taleplere son derece iyi uygun olan teknolojiler geliştiriyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimiz bilgi birikimimize güveniyor. Ekonomik ve ilerici çözümler için tecrübemizden faydalanın. Başarınız için.

 2. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CERGIL INDUSTRY S.R.L.

  İtalya

  CERGIL INDUSTRY S.R.L., yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iş açma makinaları, diş açma makineleri için taraklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cura Carpignano, İtalya 'de bulunmaktadır.