• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paladyum

Sonuçlar

Paladyum - Ithalat/Ihracat

 1. TRADIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sahibi tarafından yönetilen şirket olarak, Frankfurt'ta bulunan TRADIUM GmbH, 1999 yılından bu yana endüstri ve ticaret sektörlerindeki müşterileri için başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Uluslararası müşterilerimiz nadir cevherleri, teknoloji metallerini ve değerli metalleri kullanan çeşitli sanayi kollarından gelmektedir. Bunların arasında elektronik, otomotiv, cam ve seramik sanayileri bulunmaktadır. Özel yatırımcılar da bir yatırım formu olarak stratejik metal satın alırlar. Ortağımız METLOCK'un gümrük depolarında büyük miktarlarda stratejik hammaddeler depolamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa tedarik süreleriyle yanıt verebilecek durumdayız. Değişik spesifikasyonlara sahip hammaddeleri stokta bulundurduğumuz için, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılama olanağına sahibiz. Bu hem çeşitli hammaddelerin kimyasal bileşimleri hem de teslimat şekilleri için geçerlidir. Ayrıca yatırımcılar da sanayi sektörü ile iyi ilişkilerimizden yararlanmaktadır.

 2. SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923, yılında kurulan ve Paladyum sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEVRO

  Belçika

  BEVRO, yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcı ve sıkıcı işler, Mücevherler, Kazıcı ve sıkıcı işler, takı işleme ve kuyumcular için platin, Mücevherler, gümüş, platin, paladyum  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ALRET

  Bulgaristan

  ALRET, yılında kurulan ve Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gümüş kaplama, gümüş, platin, paladyum , rodyum kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. COFERMIN CHEMICALS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Cofermin Chemicals kimyasal maddelerin üretimi, ambalajlanması, depolanması ve dağıtımı konusunda güvenilir iş ortağınız olup, temel yeterliliklerini aşağıdaki ürün gruplarına yoğunlaştırmaktadır: - Krom oksit ve kobalt oksit, bakır oksit ve titanyum diyoksit gibi diğer metal oksitler- Benzotriyazol, toliltriyazol ve benzimidazol gibi korozyon inhibitörleri ve metal pasivatörler- Kriyolit ve flüspat gibi borik asit ve florür ürünleri- Seroksit ve diğer nadir metal oksitler gibi nadir toprak elementleri- Lityum karbonat ve lityum hidroksit gibi lityum kimyasalları- Gümüş nitrat, gümüş sülfat gibi gümüş ürünleri- Paladyum klorit, paladyum nitrat, hekzakloroplatinat çözeltisi, rodyum nitrat ve diğer soy metal katalizatörleri gibi kimyasal katalizatörler- Sodyum benzoat ve benzoik asit- Sodyum molibdat ve amonyum molibdat- Türk kırmızısı yağı, kanola yağı, balık yağı ve diğer sülfatlı yağ asitleri- Karbon siyahı (carbon black)- PolyvinylalkoholCofermin 2016 yılından bu yana Alman Dış Ticaret ödülünün sahibidir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELOREC GMBH

  Almanya

  Elektrikli teçhizat hurdası, hurda metal ve kullanılmış piller: Hizmet dışı kalan malzemelerinizi sizden alıyoruz. Kullanılmış malzemelerinizden, çevreye duyarlı bir geri kazanım ekonomisi için değerli ikincil hammaddeler elde ediyoruz. Almanya'da bulunan sertifikalı ilk işleme tesisi elorec GmbH, atık imha uzmanıdır. buyRec - Bilgisayar ana kartları ve her türlü baskılı devre kartının satın alınması. buyRec, elorec GmbH şirketinin bir hizmetidir. Bu isim, elektronik hurdaların satın alınması ve geri dönüşümü anlamına gelir. Manuel tasnif ve dikkatli bir şekilde sökme sayesinde bilgisayar ana kartları ve baskılı devre kartında bulunan ikincil hammaddeleri geri kazanıyoruz. Platin, paladyum ve diğer kıymetli metalleri ekonomik çevrimde tutuyor ve yeni hammaddeleri topraktan çıkartmak için gereken pahalı enerji yükünü de düşürüyoruz. buyRec hizmetimizin çerçevesinde, kullanılmış baskılı devre kartlarınızı, işlemcilerinizi ve elektronik bileşenlerinizi küçük ve büyük miktarlarda en uygun fiyatlarla satın alıyoruz.

 2. ATASOY KATALIZÖR VE GERI DÖNÜŞÜM

  Türkiye

  katalizör hurdası araç katalizör geri dönüşüm hurda katalizor katalitik konvektör hurda hurda çıkıma katalizör katalizör hurdaları paladyum platin rodyum geri donusum 2. El Katalizör Alımı Satımı Hurda Katalizör Alım Araç Katalizör Alımı Hurda Partikül Alımı. oto katalizör auto catalycling

 3. PALLADIUM LTD

  Bulgaristan

  PALLADIUM; ham ve düz boyalı pamuklu kumaş ve sanayide, otellerde, hastanelerde ve yiyecek içecek hizmetlerinde kullanılmak üzere hazır iş kıyafetleri ihraç eden Bulgar bir şirkettir. Farklı yapıda, yoğunlukta, ağırlıkta ve hamken 90 cm ile 190 cm'e kadar çıkan ve bittiğinde 150cm'e varan enlerde pamuk ve pamuk tipli tüm iplik ve kumaşlarının; kaplama, jakar örtüleri ve matkaplarının bütün çeşitlerini sunuyoruz. Sanayi ve ikram hizmetleri için, PALLTEX ticari markasını taşıyan her türlü iş giysisi sunuyoruz.

 4. PALADIUM SP. Z O.O.

  Polanya

  PALADIUM SP. Z O.O., yılında kurulan ve Perakende satış yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Satın alma merkezi, Satın alma merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bialystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PALLADIUM LTD

  Birleşik Krallık

  PALLADIUM LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Binalar için eğilmez katı materyaller, Binalar için eğilmez katı materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. PALLADIUM AG

  İsviçre

  PALLADIUM AG, yılında kurulan ve Saatçilik/Saat yapımcılığı sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Nidau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. LE PALATIUM

  Fransa