• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paletleme - makineler

Sonuçlar

Paletleme - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. ALE73

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yıllık tecrübesi ile ALE73, 30'dan fazla ülkede (Avrupa, Doğu Avrupa, Mağrip, Orta Afrika, ..) beton endüstrisi için makine tasarımı, üretimi, montajı ve transferi konusunda uzmandır. En önemli faaliyetimiz, Fransa'da ve özellikle yurtdışında ikinci el fabrikaların devri ve yerinde yeniden montajıdır. İkinci faaliyetimiz ekipman veya üretim tesislerinin (beton, taş ocakları, yollar, ...) satışıdır. Müşterilerimiz: 1) Beton ürünleri (bloklar, bloklar, bordürler ve kaldırım taşları) üreticileri. 2) Bir tesisi veya makineyi devretmek isteyen müşteriler. Lojistik ve ekipman seçimini (yeni veya kullanılmış) tanımlamak için tüm yerel ve endüstriyel parametrelere göre müşterinin ihtiyaçlarını en baştan eksiksiz bir şekilde analiz ediyoruz. Size uygun ekipmanı seçiyor ve eksiksiz transferini sağlıyoruz. Ayrıca bu tür bir hizmet için gerekli tüm bilgi ve olanaklara sahibiz: - Otomasyon, - İnşaat Mühendisliği, - Mekanik (titreşim dahil), - Hidrolik, ... Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. PCA ROBOTER- UND VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PCA ROBOTER- UND VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leutershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RO-BER INDUSTRIEROBOTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RO-BER INDUSTRIEROBOTER GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUMBOLDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUMBOLDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neunkirchen-Seelscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik çantalar, polietilen poşetler, Plastik çantalar, sipariş üzerine plastik torba üretimi, ısıyla daralan filmli ambalaj makineleri, paletleme makineleri, ambalaj ve kondisyon için makine ve ekipmanlar, ambalaj ve kondisyon konteynerleri, plastik poşetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RAPF & CO KELLEREIMASCHINEN UND -ARTIKEL, ABFÜLLANLAGEN UND VERPACKUNGSANLAGEN

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RAPF & CO KELLEREIMASCHINEN UND -ARTIKEL, ABFÜLLANLAGEN UND VERPACKUNGSANLAGEN, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Maria Enzersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SME SONDERMASCHINENBAU ENGELSDORF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SME SONDERMASCHINENBAU ENGELSDORF GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Santrfüjlü dökümhane makineleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Taşıyıcı bandlar, robotize hücreler, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Taşıyıcı bandlar, palet üretim robotu, Döner tablalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 4. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Standartlara Uygun Kaliteli Hizmet TEDMAK Danışmanlık ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında, paketleme makineleri, otomasyon sistemleri ve teknik danışmanlık alanlarında hizmet vermek üzere, konusunda uzman kadrosu ile kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye'nin köklü sanayi kuruluşlarına güçlü kadrosuyla, anahtar teslim tesis, üretim ve paketleme hatları, tam otomasyon ve mühendislik projeleri, robot destekli sistemler ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Vizyonumuz ve Misyonumuz: Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizle, hizmet verdiğimiz firmalara üretim, bakım, işçilik ve enerji maliyetlerini düşürmek; çözüm odaklı özel projelerimizle, firmaların uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve yüksek performansla üretim yapmalarını sağlayarak artan rekabet ortamında kalıcı olmalarına destek vermektir. Karşılıklı güven ortamında, iş ortaklarımıza eksiksiz ve zamanında hizmet sunmak ana politikamızdır.

 5. MAKNART

  Türkiye

  Yıllardır Paketleme Makineleri üretiminde faklı firmalarda göstermiş olduğumuz bilgi ve tecrübeyi maknart firması olarak sürdürmekteyiz. Daha teknolojik, daha yenilikçi, daha sağlam ve daha hızlı makineler üretmek için Yeni ve genç kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Standart makina değil, sizin ürününüze en uygun makinayı üretiyoruz. Dikey Paketleme Makinesi imalatında yıllardır süren deneyimimiz ile, Terazili Dikey Paketleme Makineleri, Helezonlu Dikey Paketleme Makineleri (Vidalı), Volumetrik Paketleme Makineleri, Çoklu Terazili Paketleme Makineleri, Kuruyemiş Paketleme Makineleri, Bakliyat Paketleme Makineleri, Baharat Paketleme Makineleri, Plastik Parçalar Paketleme Makineleri, Conveyor Bantlı Paketleme Makineleri, Özel Üretim Paketleme Makineleri, Özel Makineler, Dünyada Ilk Kez Çikolata Şırınga Dolum Makinesi, Elma Dilimleme Makinesi, Kenar Kontrollü Paketleme Makinesi, Çift Terazili Paketleme Makineleri, Elevator Sistemleri, Makarna Imalat Makineleri, Stick Şeker / Tuz Paketleme Makineleri, Stick Çikolata Paketleme Makineleri, Çeşitli Makinelerin imalatını gerçekleştirmekteyiz.

 1. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türkiye

  Tuva Makine Paketleme Makineleri Tuva Makine; Paketleme Makinaları, Hat Sonu Makineler, Robot ve Ekipmanları,  Paketleme Konveyörü konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur. Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir. Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

 2. SEYZER MAKINA

  Türkiye

  Şeyzer Makina, Endüstriyel Paketleme ve Palet yükleme (Paletleme) otomasyon sistemleri tasarımcısı ve imalatçısıdır. Müşterilerine nem almayan ağır ambalaj dolumu yapmak ve ürünlerin nakliyeye hazırlanmasını otomatik hale getirerek maliyetleri azaltmak; istihdam eksikliği konusunda işverenlere çözüm sunmak hedefine sahiptir. Her türlü toz, granül (plastik, petrokimyasal ürün, çimento, kum, bakliyat, baharat, çerez, gübre, hayvan yemi, tuz, şeker vb.); kimyasal yada tarımsal ürünü sistemlerinde işleyebilen Şeyzer Makina sistemleri işverenlere çeşitli sorunlarda çözüm alternatifleri geliştirmektedir. Bünyesindeki FFS sistemleri, istihdam eksikliği durumunda oluşan üretim süreci sorunlarına çözümdür. Aynı zamanda küçük bir alanda faaliyet gösteren sistemler üretim sahanızdaki alandan tasarruf etmenizi sağlarken, çok katlı istifleme yapabilmeleri sayesinde depolama alanınızı daha az boşluğa ihtiyaç duyacak şekilde geliştirir.

 1. SRDR ROBOTIK A.S.

  Türkiye

  SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

 2. SRG MAKINE SAN. ITH. IHR LTD. STI.

  Türkiye

  SRG MAKİNE olarak gıda makineleri imalatı ve tasarımı konusunda senelerin verdiği bilgi ve deneyimimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini baz alarak tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri hizmet anlayışımız ve önceliklerimiz hiç değişmemiştir, çünkü önce kaliteli ürün ve hizmet sonra kazanç ana ilkemizdir. Müşterilerimizle satış ile bitmeyen bir dostluk anlayışı geliştirmeyi ve bu dostluğu satış sonrasında da devam eden servis, yedek parça ve teknik danışmanlığımız ile sürdürmeyi hedefleriz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin makine ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan gıda makineleri konusunda senelerin verdiği bilgi , tecrübe ve birikimlerimizi size yardımıcı olmak üzere gerek mevcut makineleriniz üzerinde revizyonlar yaparak gerekse istenen her ölçü, nitelik, amaca ve işe özel, tasarıma cevap verebilecek türden makine üretimi yapabilmektedir. Çağdaş yenilikçi anlayışla dünya'daki zenginlikleri ülkemize kazandırmayı ve bizim zenginliklerimizi de ticaret yaptığımız ülkelere tanıtmayı bir borç biliriz.

 3. AVT EUROPE

  Belçika

  AVT Avrupa NV sanayi otomatizasyonda uzmandır, robotik ve ağır yükler için dahili taşımacılık sistemleri. Taşıma sistemleri serisi standart hava yastıklı standart sistemlerini, sipariş üzerine gerçekleştirilen hava yastıklı araçlarını, tekerlek ve ray üzerinde taşıma sistemlerini, AGV, portal vinçleri, kaldırma tablalarını, bobin taşıyıcıları ve otoklavları, kalıp değiştirme aletlerini, vs kapsar. Tüm dünyada faaliyet gösteriyoruz ve uluslararası distribütör sistemi ile pazarın farklı segmentlerinde çalışıyoruz.

 4. NEWTEC BAG PALLETIZING

  Fransa

  NEWTEC BAG PALLETIZING, torba - çuval paletleme ve endüstri sektörü ürünlerinin nihai ambalajlanmasına yönelik çözümler sağlayan sistemler alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. 40 yıldan daha uzun süredir NEWTEC BAG PALLETIZING, çok katmanlı paletleyiciler ve paletleyici robotlardan oluşan geniş bir ürün serisi ile gıda - tarım (AGROPAL paletleme sistemleri, tohumlar, unlar, şeker), kimya (CHIMIPAL paletleme sistemleri, suni gübre, bakım ürünleri, endüstriyel tuzlar, plastikler ve polimerler) ve inşaat malzemeleri (BATIPAL paletleme sistemleri, çimento, alçı, kireç, yapıştırıcılar) gibi çeşitli pazar segmentlerine yönelik olarak üretim hattı sonu ambalajlama çözümleri geliştirmektedir. Sunduğumuz çözümler üretim gereksinimlerini karşıladığı gibi ürünlerin kalitesinin yükseltilmesini de sağlamaktadır. Bunun için NEWTEC BAG PALLETIZING, üretim alanlarının tümünde kullanılabilecek ve saatte 300 ile 5000 torba - çuval kapasiteli paletleme ve üretim sonu nihai ambalajlama sistem çözümleri geliştirmiştir.

 5. MEKATROTEK OTOMASYON A.Ş.

  Türkiye

  Mekatrotek Automation Machine Industry . Ve Tic. Ltd . Sti. companies that operate in many areas of industry flexible, efficient and high applicability project generates. Demands made ​​in the mechanical design automation approach with the optimal rational solutions . At the end of discovery and R & D efforts , business development, project cost analysis and quality standards within the framework of the investment eğerlendirerek makes the most suitable .The mission of Mekatrotek in industrial facilities existing or planned ; Production lines, packaging and packaging machinery, transport and storage systems, processes, work force and production capacity to increase savings .Mekatrotek full dialogue with customers in all phases of the project in the works. Flexible with an understanding of project management ; Design, manufacture , commissioning , training and technical support, services, industrial systems with rational solutions continues to be .

 6. WELLMAK MAKINA SANAYI TICARET LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Wellmak makina sanayi olarak 2014 yılının ortasında firmamızı kurarak imalat yapmaya başlamış bulunmaktayız. Firmamızda engin tecrübelerimizi, ar-ge inovasyonu ve bilgimizi birleştirerek donanımlı makinalar yapmayı hedeflemekteyiz. Gerek teknik ekibimiz gerekse tecrübeli çalışma arkadaşlarımız sayesinde kısa sürede adımızı duyurmayı başardık. Wellmak Makina Sanayi ekibi olarak sürekli gelişim içinde olmak ilk hedeflerimizdendir. Palet sektörünü geliştirmek için öncü bir rol üstlenmek. Bu alanda işbirliği yaparak en pratik, en iyi ve en modern çeşitleri üretmek ve pazarlamaktadır. Kurumsal gücümüzü daha fazla artırmaktır. Uzman Kadromuzu ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaktır. Müşteri isteklerini ön planda tutmak. Çevreye, doğaya ve topluma saygı göstermek. Kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak. Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla birlik duygusu sağlamak.

 7. TEDMAK

  Türkiye

  TEDMAK Danışmanlık ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından Sabancı Holding bünyesindeki ÇİMSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile AKÇANSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. fabrikalarının Bakım Geliştirme Projelerine danışmanlık hizmeti vererek başlamıştır. Firmamız kurduğu yurt içi ve yurt dışı bağlantılarıyla ve güçlendirdiği kadrosuyla, danışmanlık hizmetleri yanında, müşterilerine anahtar teslimi tesis, üretim ve paketleme hatları, tam otomasyon ve mühendislik projeleri de sunmaya başlamıştır. Vizyonumuz ve Misyonumuz: Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizle, hizmet verdiğimiz firmaların üretim, bakım, işçilik, yakıt ve enerji maliyetlerini düşürmek; çözüm odaklı özel projelerimizle, firmaların uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve yüksek performansla üretim yapmalarını sağlar. Karşılıklı güven ortamında, iş ortaklarımıza sorunsuz hizmet sunmak ana politikamızdır.

 8. HMC ELEKTROMEKANIK MAKINE INS.SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  We are located in Kocaeli Turkey. We make customer oriented machines, plastic parts cutting welding, asssembly fixtures. We produces, skid, conveyors, ems, prb for cart body transport. Turn tables, drop lift etc. We make automation systems for all kind of machines and conveyors.

 1. O. LINGENFELDER OLI-SPEZIALANLAGEN GMBH

  Almanya

  O. LINGENFELDER OLI-SPEZIALANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLG AUTOMATION AG

  Almanya

  FLG AUTOMATION AG, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Paletleme - Makineler, Özel makine otomatizasyonu, Özel makineler - İnşaat/Yapı, Otomatik kapı sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FÖRSTER + KRAUSE GMBH

  Almanya

  FÖRSTER + KRAUSE GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLUCIONES INDUSTRIALES PROACTIVAS DE LEVANTE S.L.

  İspanya

  SOLUCIONES INDUSTRIALES PROACTIVAS DE LEVANTE S.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paletleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALVEY SAMOVIE - ETABLISSEMENT DE MARSEILLE

  Fransa

  ALVEY SAMOVIE - ETABLISSEMENT DE MARSEILLE, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palet makinası, paletleme makineleri, depolama tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BL MEDITERRANEO

  İtalya

  BL MEDITERRANEO, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için çantalara koyma makineleri, paletleme makineleri, ambalaj için ısıyla daralan kapaklar, palet streç film sarma makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minerbio (bo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ABC CONTROL SP. Z O.O.

  Polanya

  ABC CONTROL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zabrze, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. EHCOLO A/S

  Danimarka

  EHCOLO A/S, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik paketleme hattı, komple paketleme zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foevling, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. MADYPLAS

  İspanya

  MADYPLAS, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta paletler, ikinci el paletler, ölçüye göre paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Tablero-Santa Cruz De Tenerife, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, laminasyon makinesi, ambalaj için karton makineleri, Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz