• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paletli yük arabaları transpaletler

Sonuçlar

Paletli yük arabaları transpaletler - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 3. VEGA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Merkezi Türkiye'de, İstanbul'da bulunan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1978'den beri forklift, istifleme makineleri ve transpalet endüstrisinde lider bir şirkettir. İstifleme makineleri, transpaletler ile birlikte dizel ve LPG forkliftler, elektrikli forkliftler, elektrikli platform transpaletler, elektrikli paletler, manuel hidrolik araçlar, tam otomatik akülü tahrik makineleri, yarı otomatik akülü tahrik makineleri, manuel yükleme platformları dahil olmak üzere çeşitli yedek parçalardan oluşan geniş bir portföye sahibiz. Tüm ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedebilirsiniz! Makina ürünlerimizin yanı sıra istif makinaları ve transpalet sektörü için polyamid tekerlekler, ruletler ve kauçuk plastikten tekerler de üretmekteyiz. Şirketimiz, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için müşteri memnuniyetinin yanı sıra etik ve ahlaki ilkeleri ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılayarak taşıma ve istifleme makinelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya çapında tüketicilerin ilk tercihi olmaktır. 41 yıllık tecrübemizle kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla, sorunsuz ve zamanında teslimatla, ekonomik, çevresel ve toplumsal duyarlılıkla kurumsal sürdürülebilirlik anlayışıyla sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Malların taşınması için motorlu yük arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, kullanılmış forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NEW RISE EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEW RISE EXPORT, yılında kurulan ve Satın alma merkezi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Paletli yük arabaları/transpaletler, yağlar, LED ampul sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LEBENBAUER GES.M.B.H. & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LEBENBAUER GES.M.B.H. & CO KG, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kaindorf Bei Hartberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PROTAURUS PRODUKTION + LOGISTIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTAURUS PRODUKTION + LOGISTIK GMBH, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Yunanistan

  G.P. Dimitriadis şirketi 1965 yılında George Dimitriadis tarafından Yunanistan'ın Pire şehrinde küçük bir işletme olarak kurularak faaliyete geçmiştir. Kuruluşundan bu yana, şirket sürekli gelişerek kısa süre içinde, her türlü tekerlek ve mobilya tekerleği konusunda uzmanlaşmış ve yerel sanayide yerini almıştır. 1991 yılında, şirket G. P. DIMITRIADIS S.A adı altında anonim bir şirkete dönüşmüş ve merkezini Mesollogiou Caddesi 8 numaralı adresteki kendi binasına taşımıştır. Bugün, ailenin ikinci kuşağı tarafından yönetilen şirket, tekerlek ve mobilya tekerleğinden, el arabaları, kaldırma platformları, dökme malzeme için konveyörler, birim yük için konveyörler, birim yükler için kesintisiz mekanik elleçleme, yük tablaları, iki tekerlekli el arabaları, forkliftler, malzeme elleçleme araçları için tekerleklere kadar geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra Yunan ve uluslararası piyasaya sürekli hizmet de sunmaktadır. AVO - İtalya, Blickle - Almanya, LAG - İtalya, Rhombus - Almanya, Steinco - Almanya gibi Avrupa'nın en büyük üreticilerini temsil etmekteyiz

 5. UZMAN FORKLIFT

  Türkiye

  Şirketimiz Kasım 2004 yılında, kurumsal kimliği olan Uzman Forklift İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle, halen faaliyetlerine devam ettiği İDOSB yerinde faaliyetlerine başlamıştır. Forklift sektöründe çekirdekten yetişip, bu alanda uzmanlaşmış usta ve mühendislerin, forklifte dair tüm sorunların çözüm bulacağı, tüm birikimlerin ve tecrübelerin hayata geçirileceği bir yapı arayışı ile çıktıkları yol, onları Uzman Forklift çatışı altında buluşturmuştur. ENKA Holding’in distribütörlüğünü yaptığı TCM, marka forkliftlerin yetkili servis ve ana satış bayiliğini yapan firmamız, forklift tamiri ve servisi konusunda Türkiye genelinde hiç bir sınırlama olmaksızın, marka ayrımı yapmadan bütün forklift markalarına, hızlı, güvenilir, garantili hizmet vermektedir. Müşteri sahasında veya gerekli görüldüğü durumlarda bakım atölyemizde müşterinin makinası emanetimizdir hassasiyetiyle yaklaşmaktayız. Forklifte ait ağır tamiratların çözüm noktası olarak bilinen firmamız ayrıca Dingil tamiri, motor revizyonları, asansör revizyonları ve dönüşümleri, şanzıman tamiri gibi uzmanlık gerektiren Forklift revizyonlarında da sektörün en bilindik adreslerindendir. Tüm bunların yanında forklift yedek parça stoğu, piyasada bulunmayan yedek parçaların imali ve ithalatı. Forklifte ataçman imalatı, Asansör, tork tamiri ve dingil revizyonları da yapmaktayız.

 1. HEDEF FORKLIFT KIRALAMA

  Türkiye

  Şirketimiz Kasım 2000 yılında, kurumsal kimliği olan Hedef Forklift Kiralama San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle, seyrantepe'de faaliyetlerine başlamıştır. Forklift sektöründe çekirdekten yetişip, bu alanda uzmanlaşmış usta ve mühendislerin, forklifte dair tüm sorunların çözüm bulacağı, tüm birikimlerin ve tecrübelerin hayata geçirileceği bir yapı arayışı ile çıktıkları yol, onları Hedef Forklift çatışı altında buluşturmuştur. her marka forklift tamiri ve servisi konusunda Türkiye genelinde hiç bir sınırlama olmaksızın, marka ayrımı yapmadan bütün forklift markalarına, hızlı, güvenilir, garantili hizmet vermektedir. Müşteri sahasında veya gerekli görüldüğü durumlarda bakım atölyemizde müşterinin makinası emanetimizdir hassasiyetiyle yaklaşmaktayız. Forklifte ait ağır tamiratların çözüm noktası olarak bilinen firmamız ayrıca Dingil tamiri, motor revizyonları, asansör revizyonları ve dönüşümleri, şanzıman tamiri gibi uzmanlık gerektiren Forklift revizyonlarında da sektörün en bilindik adreslerindendir. Tüm bunların yanında forklift yedek parça stoğu, piyasada bulunmayan yedek parçaların imali ve ithalatı. Forklifte ataçman imalatı, Asansör, tork tamiri ve dingil revizyonları da yapmaktayız.

 2. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belçika

  KWB, Bree’de (Belçika’nın Kuzey Doğusunda) yer alan bir römork üreticisidir. KWB, hızlı değişen nakliye dünyasına çözümler bulma konusunda özel bir üne sahiptir. KWB bir veya daha fazla direksiyon akslı yarı römork lider üreticilerinden biri olmuştur. KWB'yi tarif eden anahtar kelimeler: Küçük seri üretim; Yüksek kalite standartları; Siparişe göre üretim; Direksiyon aksları üretimi ve geliştirmesi konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 1. STILL HELLAS BOLIS & CO.

  Yunanistan

  STILL HELLAS - BOLIS & CO, 1983'ten beri Hamburg merkezli modern fakat geleneksel Alman şirketi STILL GmbH'nin Yunanistan temsilciliğini yapmaktadır. Modern şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak manüel veya elektrikli forkliftler, palet araçları ve ufak römorklar tedarik eder, tamir, yedek parça ve makine hizmeti sağlar. Forklift araç ve depo sistemleri sektöründe 1978'den bu yana deneyimi vardır. Muhtemelen forklift araç sektöründe bu kadar deneyimi olan tek Yunan şirketidir.

 2. JUNGHEINRICH AG

  İsviçre

  JUNGHEINRICH AG, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hirschthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL AMÉNAGEMENT SARL

  Fas

  GLOBAL AMÉNAGEMENT SARL, yılında kurulan ve Ofis ve arşivleme sistemi için raflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Ofis mobilyası, Paletli yük arabaları/transpaletler, ayıraçlı bölme, duvar giydirmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLECKER GABELSTAPLER

  Almanya

  SCHLECKER GABELSTAPLER, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gerstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSPALETTE MANUEL

  Fransa

  TRANSPALETTE MANUEL, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. manüel transpaletler, eklemli kaldırma masaları, bileşikler – sanayileşme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasquehal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOC RENAUD PESAGE

  Fransa

  SOC RENAUD PESAGE, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Kapasite ölçümü, Metroloji/Ölçüm bilimi - Hizmetler, teraziler, Paletli yük arabaları/transpaletler, Kapasite ölçümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Mans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HOFNER HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  HOFNER HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MONDIAL FORKLIFT S.L.

  İspanya

  MONDIAL FORKLIFT S.L., yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektronik forkliftler, elektrikli platform araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. REMENTERÍA MAQUINARÍA S.L.

  İspanya

  REMENTERÍA MAQUINARÍA S.L., yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Galdakao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA SP. Z O.O.

  Polanya

  INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Paletli yük arabaları/transpaletler, çekiş bataryaları, sıkma parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kołbaskowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PALLET TRUCKS DIRECT

  Birleşik Krallık

  PALLET TRUCKS DIRECT, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Church Crookham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MECANO VALMAR SRL

  Romanya

  MECANO VALMAR SRL, yılında kurulan ve İstif için asansörler/kaldırma tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük arabaları asansörleri, Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük arabaları asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. KX CONCEPT

  Fransa

  KX CONCEPT, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. manüel transpaletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TELIP - MANUTENTION ERGONOMIQUE

  Fransa

  TELIP - MANUTENTION ERGONOMIQUE, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük asansörü, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Taşıma - malzeme ve ekipman, Yük asansörü, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, ticari malların depolanması için yükselir tablalar, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Guerche De Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FETRA FRANCE

  Fransa

  FETRA FRANCE, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. El arabaları, Paletli yük arabaları/transpaletler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları, El arabaları, Paletli yük arabaları/transpaletler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PALLETRUCKS-TROLLEYS.COM

  Birleşik Krallık

  PALLETRUCKS-TROLLEYS.COM, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. NORMANDIE MANUTENTION

  Fransa

  NORMANDIE MANUTENTION, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Paletli yük arabaları/transpaletler, arabalar, traktör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne-Du-Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ACP

  Fransa

  ACP, yılında kurulan ve Paletli yük arabaları/transpaletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thuir, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz