• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pamuk - bitkiler

Sonuçlar

Pamuk - bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. FARNICO

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Farnico, yerel çiftçileri destekleyerek ve olağanüstü organik pamuk yetiştirerek sürdürülebilirlik yoluyla pamuk endüstrisine liderlik ediyor. Gelişmekte olan ülkelerdeki zorluklara çözüm bulmak amacıyla 2020 yılında Sergej Nicolaisen tarafından kurulan şirketimizde, Tacikistan'daki çiftçilerle yakın iş birliği yaparak verimli hasatlar için sürdürülebilir uygulamalara öncelik veriyoruz. Bizimle ortaklık yapmak, tekstil şirketlerine, dürüstlük ve sürdürülebilirlik taahhüdümüzü somutlaştıran, etik kaynaklardan elde edilen, birinci sınıf organik pamuğa erişim olanağı sağlar

 2. TRJANA IMPORT EXPORT

  Türkiye

 3. SINIRLI SORUMLU TARIS PAMUK VE YAGLI TOH TAR SATIS KOOPERA BIRLIGI

  Türkiye

  SINIRLI SORUMLU TARIS PAMUK VE YAGLI TOH TAR SATIS KOOPERA BIRLIGI, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Pamuk - bitkiler, Kuru yemişler, Pamuk - bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. E.G.CARACATSANIS LTD

  Yunanistan

  E.G.CARACATSANIS LTD, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pamuk - bitkiler, Yemek masası için porselen ürünler, Pamuk - bitkiler, Yemek masası için porselen ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. KADIOGLU TARIM TICARET VE SANAYI A S

  Türkiye

  KADIOGLU TARIM TICARET VE SANAYI A S, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Pamuk - bitkiler, Kuru yemişler, Pamuk - bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. S.K.INTERNATIONAL

  Hindistan

  S.K.INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pamuk - bitkiler, Pamuk - bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. ERTÜRK PAMUK VE ÜZÜM ISL. ITH. IHR. TIC. VE SAN. LTD. STI.

  Türkiye

  ERTÜRK PAMUK VE ÜZÜM ISL. ITH. IHR. TIC. VE SAN. LTD. STI., yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pamuk - bitkiler, Pamuk - bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. OUSSOULTZOGLOU NICOLAOS & CO O.E.

  Yunanistan

  OUSSOULTZOGLOU NICOLAOS & CO O.E., yılında kurulan ve Pamuk - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Imathia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. COPAIS COTTON INDUSTRY J. E. BARBADIMOS CO.

  Yunanistan

  COPAIS COTTON INDUSTRY J. E. BARBADIMOS CO., yılında kurulan ve Pamuk - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Orchomenos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. KAFANTARIS - PAPAKOSTAS S.A.

  Yunanistan

  KAFANTARIS - PAPAKOSTAS S.A., yılında kurulan ve Pamuk - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Karditsa, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. PROA, PAULO BATISTA

  Portekiz

 2. UNION OF AGRICULTURAL COOPERATIVES OF LACONIA LLC

  Yunanistan

 1. MIROGLIO BULGARIA E O O D

  Bulgaristan

 2. ALTRO WARENHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

 3. ALGODONERA BLANCA PALOMA SA

  İspanya

 4. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 5. FRANCE FLEURS

  Fransa

  FRANCE FLEURS, 1993 yılında Bordeaux'da kurulmuş bir aile şirketidir. Fransız taze çiçek, kurutulmuş ve stabilize çiçek toptancısı olarak, her şeyden önce profesyonellere hitap ediyoruz ve bunu 3 nesildir sürdürüyoruz. En güzel ürünleri seçiyor ve bitkilerimizi düşük fiyatlarla toptan satışa sunuyoruz. Uzun yıllardır üretici ve tedarikçilerimizden en iyi ürünleri talep etmek için onlarla güçlü bağlar kurmayı başardık. Profesyoneller için geniş bir referans yelpazesi sunuyoruz: - Fransız çiçekleri, - taze kesilmiş çiçekler, - çeşitli yapraklar, - kuru çiçekler, - stabilize çiçekler. İster paketler halinde, ister toplu olarak, ister ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş olsun, ürünlerimiz her zaman isteklerinize uyum sağlar. - 10.000 pamuk dalına mı ihtiyacınız var? - Yüzlerce özel kuru çiçek buketi ile vitrinleri süslemek mi istiyorsunuz? - Anneler Günü için tek tek paketlenmiş 50.000 gül mü dağıtmak istiyorsunuz? Olasılıklar sınırsızdır. Bizden fiyat teklifi isteyin. Öncelikli kaygımız müşterilerimizi memnun etmektir. Tutkumuz, Fransız ürünlerini tercih etmek ve üreticilerimizin çalışmalarını geliştirmek için bahçeciliğimizi korumaktır. Başka bir aracı olmadan toptan fiyatlar sunuyoruz. FRANCE FLEURS, Fransa'da ve tüm Avrupa'da profesyoneller için bitki toptancısıdır.

 6. LAS MARISMAS DE LÉBRIJA

  İspanya

  Tüm yıl boyunca, fidan yetiştiriciliğine yönelik bitki ve aşı kalemi üretimi. Domates salçası imalat ve satışı. Pamuk ipliğimiz sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimizin garantisini taşır. Ürünlerimiz: pamuk, domates salçası, şakayık, brokoli, havuç, tahıllar, ayçiçeği. Ürünlerimiz: Kurutulmuş sebze ve bostan ürünleri konserveleri. Bitki yetiştiriciliği. Aşı kalemleri. Ayçiçeği. Pamuk. Şakayık. Brokoli. Brokoli. Domates salçası. Havuç. Tahıllar.

 7. TG TEKSTIL SAN. VE DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

  TG TEKSTIL SAN. VE DIS TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pamuk, tekstil ürünleri, trikotaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.