• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pancar

Sonuçlar

Pancar - Ithalat/Ihracat

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, lahana fideleri, taze meyveler, kavun, sebzeler, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  İspanya

  Verified by europages badge

  FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Taze meyve ve sebzeler, havuç, Pancar, kereviz, şalgam, yabanenginarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alboraya-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Mısır

  International Traders 2004'te kurulmuş ve ithalat ve ihracatta uzmanlaşmış olan Mısırlı bir şirkettir.Bu alandaki 20 yılı aşkın deneyimle, lojistik ve ticaret konularında derin bir bilgi sunabilmekteyiz. Çok esneğiz ve müşterilerimizin bütün özel ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz.

 4. VERDUYN FRANCE

  Fransa

  VERDUYN FRANCE, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Pancar, Sebzeler, kök, havuç, kereviz, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Phalempin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Almanya

  AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır süthaneleri, Koyun ve keçiler, Pancar, Sığır süthaneleri, Koyun ve keçiler, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BTG BOUTHEGOURD

  Fransa

  BTG BOUTHEGOURD, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Benoit Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PB DIALOG

  Ukrayna

  PB DIALOG, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, havuç, Pancar, soğan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kakhovka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Birleşik Krallık

  J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Pancar, Taze sebze, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sleaford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polanya

  WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Almanya

  GUT DUMMERSTORF GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır, Pancar, Sığır, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dummerstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DE WULF AGRO

  Belçika

  DE WULF AGRO, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gembloux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polanya

  DUTCH FARMERS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stargard Szczecinski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polanya

  BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Pancar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chodow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. STE BTG AGR I

  Fransa

  STE BTG AGR I, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Benoit Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Macaristan

  SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hajduszoboszlo, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cixi, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. GARAWOL

  Birleşik Krallık

  GARAWOL, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. STJÖRNUGRÍS HF

  İzlanda

  STJÖRNUGRÍS HF, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pancar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reykjavík, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 7. PANCAR S.R.L.

  İtalya

 8. S.I.D.E.SUP.

  Fransa

 1. DANCKERT KROHN AS

  Norveç

 2. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  İspanya

 3. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Almanya

 4. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Danimarka

 5. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Fransa

 6. LHOTE SA

  Fransa

 7. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Almanya

 8. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Birleşik Krallık

 9. MATROT U.K. LTD

  Birleşik Krallık

 10. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Fransa

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz