• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pancar

Sonuçlar

Pancar - Ithalat/Ihracat

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, lahana fideleri, taze meyveler, kavun, sebzeler, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  İspanya

  Verified by europages badge

  FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Taze meyve ve sebzeler, havuç, Pancar, kereviz, şalgam, yabanenginarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alboraya-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VERDUYN FRANCE

  Fransa

  VERDUYN FRANCE, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Pancar, Sebzeler, kök, havuç, kereviz, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Phalempin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PB DIALOG

  Ukrayna

  PB DIALOG, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, havuç, Pancar, soğan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kakhovka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BTG BOUTHEGOURD

  Fransa

  BTG BOUTHEGOURD, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Benoit Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Almanya

  AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Sığır süthaneleri, Koyun ve keçiler, Pancar, Sığır süthaneleri, Koyun ve keçiler, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DE WULF AGRO

  Belçika

  DE WULF AGRO, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gembloux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Birleşik Krallık

  J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Pancar, Taze sebze, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sleaford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polanya

  WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. STE BTG AGR I

  Fransa

  STE BTG AGR I, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Benoit Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polanya

  BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Pancar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chodow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polanya

  DUTCH FARMERS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stargard Szczecinski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Almanya

  GUT DUMMERSTORF GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır, Pancar, Sığır, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dummerstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Macaristan

  SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, Pancar, Hububat ve tahıllar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hajduszoboszlo, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. STJÖRNUGRÍS HF

  İzlanda

  STJÖRNUGRÍS HF, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pancar, Pancar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reykjavík, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 4. GARAWOL

  Birleşik Krallık

  GARAWOL, yılında kurulan ve Pancar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PANCAR S.R.L.

  İtalya

 6. S.I.D.E.SUP.

  Fransa

 7. MATROT U.K. LTD

  Birleşik Krallık

 8. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Fransa

 1. DANCKERT KROHN AS

  Norveç

 2. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Fransa

 3. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Almanya

 4. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  İspanya

 5. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Almanya

 6. LHOTE SA

  Fransa

 7. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Birleşik Krallık

 8. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Danimarka

 9. H.B.A STEENS ILMA TRADING BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Ilma Trading, yüksek kaliteli ürünlerin ithalatı ve ihracatında uzmanlaşmış lider bir küresel şirkettir. Dünyanın dört bir yanından en iyi ürünleri tedarik etmemizi sağlayan dünya çapındaki kapsamlı tedarikçi ve ortak ağımızla gurur duyuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, çeşitli endüstrilere ve tüketici ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Tedarik ettiğimiz ürün paketi içinde örn: - Yiyecek ve içecek: baharatlar, çikolatalar, kurabiyeler, atıştırmalıklar ve konserveler. Ayrıca içecek seçeneklerimiz arasında kahve, çay, meyve suları ve alkolsüz içecekler bulunur. - Ev Ürünleri: temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, mutfak eşyaları ve ev aksesuarları. - Endüstriyel Malzemeler: makine, ekipman, aletler ve hammaddeler. İster imalat için bileşenlere, ister özel ekipmana ihtiyacınız olsun, size yardımcı olmak için buradayız. Müşteri odaklı bir şirket olarak, güvene ve karşılıklı büyümeye dayalı uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Zamanında teslimatın ve verimli lojistiğin önemini anlıyoruz, bu nedenle özel ekibimiz müşterilerimizin konumu ne olursa olsun hızlı ve sorunsuz gönderiler sağlıyor. İnovasyon, işimizin merkezinde yer alır. Değişen pazar dinamiklerine sürekli uyum sağlıyor ve çağın bir adım önünde olmak için gelişen teknolojileri kucaklıyoruz. Sektördeki gelişmelerden haberdar olarak ve yeni fırsatları keşfederek, sürekli olarak büyümeyi destekleyen ve müşterilerimiz için değer yaratan yenilikçi çözümler sunuyoruz.

 10. RAB WHOLESALE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (LIMITED LIABILITY) Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz