• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pansiyon- bar- restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Pansiyon- bar- restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1968'den beri güvenilir Türk sofra çözümlerinin distribütörü olan Öksüzoğulları HoReCa'ya hoş geldiniz. Porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve ilgili ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış olarak, kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmete güveniyoruz. Endüstride öncüler olarak, temsil ettiğimiz markaların pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP ve PORLAND gibi ünlü markalarla işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak seçilmiş geniş bir seçki sunuyoruz. Hem ithalat hem de ihracat pazarları için dağıtım konusunda lider konumda bulunan dinamik ve güvenilir ekibimiz, geniş bir ağ ile birleşiyor. Türk standartlarına uygun en iyi mutfak, kafe ve bar ekipmanlarının yanı sıra pastacılık araçlarının geniş yelpazesini keşfedin. Ağımızdaki yaklaşık 100 saygın şirket, çeşitli ürünleri özenle seçerek işletmenizin tekliflerini geliştirmenize ve karlılığı artırmanıza yardımcı olurken maliyetleri en aza indirir.. Cam eşya perakendecileri, yerel pazarlar, cam süsleme konusunda uzmanlaşmış işletmeler, oteller, restoranlar ve kafeler dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 2024 yılına kadar, 56 yıllık deneyimimizle dağıtım sektöründe liderliğimizi koruyacağız. Perakende mağazalar, web platformları ve toptan dağıtım kanalları, genç ve yenilikçi bir çalışma gücü tarafından desteklenmektedir. Öksüzoğulları HoReCa ile Türk misafirperverliği çözümlerinde mükemmelliği deneyimleyin.

 2. ARI METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1980 yılında kurulan ARI METAL, Türkiye'den Paslanmaz Çelik ve Galvanizli Otel ve Restoran Temizlik Ekipmanları üretiminde uzmanlaşmıştır. Misyonumuz, metal eşya ve otel ekipmanları sektöründeki müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını öngörmek ve karşılamaktır. Misyonumuzla uyumlu olarak, sürdürülebilir kalite, prestij ve liderliği hedefleyerek mükemmelliğin peşindeyiz. Temel stratejimiz, müşteri beklentilerini sürekli olarak aşan güvenilir, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Kalite, uygun fiyat ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek ve sektör liderliği için çaba göstermek için özel ekibimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ürün portföyümüz şunları içerir: •Ahşap Tezgahlar Aynalar Banyo Aksesuarları Koruyucu Bariyerler Çöp Konteynerleri Çöp Kovaları Dezenfektan Dağıtıcıları Kol Barları Otomatik Sensör Kağıt Dağıtıcıları ve El Kurutma Makineleri Sensörlü Ürünler Geri Dönüşüm Setleri Galoş Dağıtıcıları ve Hijyen Ekipmanları Kağıt Dağıtıcıları ve WC Peçete Tutucuları Küllükler WC Fırçaları Otel ve Restoran Ekipmanları Paslanmaz Çelik Banyo Ekipmanları Plastik Çöp Kovaları Pirinç Banyo Ürünleri Saç Kurutma Makineleri Sabun ve Köpük Dağıtıcıları Sinek Öldürücüler Şemsiye ve Portmanto Askıları Taşıma ve Temizleme Arabaları Dünya çapında 25'ten fazla ülkeye gururla ihracat yapıyor, tüm ürünlerimiz için uluslararası standartlara bağlı kalırken Türkiye'de sağlam bir itibar ve güven kazanıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 4. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Eurotec Riga International firması, Bolzano ili Lana semtinde, via Bottai, 9/1 adresinde bulunmaktadır. Firma, kırk yılı aşkın süredir profesyonel restoran işletmeleri için yenilikçi teknolojileri araştırır ve tedarik eder. Bugün sektörünün lideridir ve tüm ulusal ve uluslararası alanda mikrodalga fırınlar, elektrikli ızgaralar ve pizza fırınları dağıtımı gerçekleştirir.

 5. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  R&R ROASTER AND ROASTER, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, kahve değirmeni, Kahve-kavurma, Espresso kahve makinesi üretimi, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Fransa

  Verified by europages badge

  SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RIEBER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIEBER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belçika

  Verified by europages badge

  A.Z HORECA EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, profesyonel mutfak techizatları, frigorifik tezgahların onarımı, frigorifik tezgah bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodelinsart (charleroi), Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Robot uygulamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grömitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 1. AYKA ENDUSTRIYEL MUTFAK PROJE VE TAAHHÜT

  Türkiye

  1997 yılında temelleri atılan. Ayka otel ekipmanları 2005 yılında endüstriyel mutfak , endüstriyel çamaşırhane, soğuk oda servis ekipmanları Medical paslanmaz Mekanik tesisat ve hijyen konularındaki bilgi ve deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için kurulmuştur. Geniş ürün yelpazesinde mutfak ekipmanları , sağlık ve medical ürünleri , endüstriyel çamaşırhane ve soğuk oda , servis ve depolama ürünleri , pişirme ve yıkama ekipmanları , taşıma arabaları ve diğer ekipmanlar bulunmaktadır. Ayka olarak vizyonumuz : Endüstriyel ürünlerde gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti bir arada sunmaktır. Misyonumuz : Müşteri beklentilerini akılcı çözümler üreterek kusursuz hizmet ile karşılamaktır. Ayka proje Endüstriyel mutfak sistemleri & otel ekipmanları ETKİN TASARIM DOĞRU ÜRÜN – KALİTELİ HİZMET ve OPTİMUM FİYAT ilkelerini müşterileri için bir araya getirerek gerek danışmanlık gerek uygulama alanlarında müşterilerinin ÇÖZÜM ORTAGI olmaktadır. Türkiye genelinde bir çok projede Anahtar teslimi uygulamalar konusunda faliyet gösteren firmamız ; OTEL MUTFAKLARI – KAT SERVİS EKİPMANLARI – İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ – ELEKTRİK VE OTOMOSYON SİSTEMLERİ – MEKANİK VE MİMARİ UYGULAMALAR HİJYEN EKİPMANLARI – OKUL VE YURTLAR – KANTİN -CAFE- RESTORAN -PASTANE UYGULUMALARINI VE SİSTEMLERİNİ KURMAYA 25 YILLIK TECRUBE VE BİRİKİMLE DEVAM ETMEKTEDİR Global ve yere

 2. ELIX PREMIUM WARE

  Güney Kore

  Kore'de bulunan ticari Çin Porseleni yemek takımı üreticisi Elix Premium Ware çok dayanıklı yemek takımları, Kore işi kaseler, Kore işi sofra takımları, porselen yemek takımları, ticari Çin porseleni, porselen yemek takımı, beyaz yemek takımı üretiminde uzmanlaşmıştır. Elix Premium Ware kendisini muhteşem Çin porseleni yemek takımları üretimi ve dağıtımına adamıştır. Şirket en yüksek kalitede ticari Çin porselen işleri, geleneksel Kore seramiklerinin modern yorumunu ve isteğe uyarlanmış Çin porseleni yemek takımları yapmaktadır.

 3. DE KOBRA

  Belçika

  De Kobra bizim mutfak havalandırma sektörüne yönelik sistem ve hizmetlerin olduğu kapsamlı alışveriş adresimiz. Yarım asırlık bir tecribe sayesinde HoReCa sektörü profesyonelleri ve grup mutfakları için uyarlanmış bir ürün yelpazesine sahiptir: tam konfor, enerji tasarrufu, çevreye duyarlılık, gıda güvenliği ve güvenilir servis. De Kobra mutfak havalandırmaları alanında sürekli yeni tekniklerin arayışı içindedir. Sonuç: en iyi hizmetler, daha az enerji tüketimi, daha fazla konfor, daha fazla güvenlik.

 4. DIAMOND EUROPE

  Belçika

  Diamond® 1985'ten beridir profesyonel mutfaklara yönelik ekipmanlar ve soğutma ekipmanları sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır; markanın yol gösteren bir teşkilatla desteklenen ünü ve başarısı Diamond® Europe şirketini 30 milyon Avro'yu aşan bir ciroyla Avrupa'daki dağıtımın en tepesindeki 5 şirket arasına sokmaktadır. Diamond® ürünlerinin dağıtımı, uluslararası düzeye yayılmak üzere birkaç yılda Avrupa sınırlarını bile aşmıştır. 30'dan fazla ülkede 1200'den fazla yetkili satıcı ve servis, bayi ve temsilcisiyle faaliyet gösteren şirket profesyonellikle, deneyim ve uzmanlığı harmanlayarak tam ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Diamond® çalışma felsefesi: işiniz kolaylaştırmak üretimi artırmak ve masrafları düşürmektir. Bizi biz yapan değerler: Müşteriye saygı, Çözüm ortaklarımıza saygı, Çevreye saygı.

 5. TUTTOGHIACCIO

  İtalya

  Tuttoghiaccio üretim ve satış, mekanlar ve özel şahıslar için küp halinde yenilebilir buz üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretilen tüm buz sıkı denetimler ve sertifikalar ile garanti altındadır. Deneyimimiz sayesinde, daima mükemmel hizmeti sunmak için yeni teknolojiler geliştirmeye sürekli olarak devam ediyoruz.

 6. ARTINOX SPA

  İtalya

  Artinox S.p.a. : paslanmaz çelik ayarlanabilir raflar, paslanmaz evyeler ve çelik vasklar, paslanmaz çelik taşlar üretir ve ticaretini yapar. Artinoks'un parolaları tecrübe, uzmanlık ve profesyonelliktir. İleri teknolojiler ve yüksek vasıflı personeli ile birlikte önemli yenilik ve yaratım kapasitesi şirketin her seferinde kişiye özel çözümler sunarak çalışma ortaklarının her birinin gereksinimlerini gerçekleştirmesine ve tamamen karşılamasına olanak vermektedir.

 7. CEYLAN GMBH DÖNER KEBAB EQUIPMENT

  Almanya

  Ceylan; yüksek kaliteli döner kesme aletlerinin üreticisidir ve döner hazırlama, döner kesme, ızgara, kebap kesme aletleri donanımında uzun yıllar içeren tecrübeye sahiptir.Ürün yelpazemiz; yüksek kaliteli döner kesme aletleri ve ızgaraların üretimini ve gastronomi cihazlarının 80'den fazla ülke tarafından dünya çapında kullanımını da içermektedir.Markalarımız CEYLAN®, Devran®, Heran® ve Seymen® olmakla birlikte asıl hedefimiz kalite, ekonomiklik ve mükemmel hizmettir

 8. HORECASHOP - JACOBY

  Belçika

  HORECASHOP.net, gıda sektörü profesyonelleri ve gastronomi ile ilgilenen şahıslar için araç ve gereçlerin bulunduğu mutfak ile ilgili, sofra sanatından mutfağınızın komple donanımını sunan bir e-mağazadır. Şirketimiz oteller, restoranlar, işletmeciler, kasaplar, şarküteriler, vs için malzeme tedariğinde uzmandır. Sitemizi keşfedin ve gezin !

 1. HOT AND COLD EQUIPMENT LTD.

  Birleşik Krallık

  Hot & Cold Equipment Ltd, mutfak teçhizatı ticaretinde 32 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Birleşik Krallık ve Avrupa'da faaliyet gösteren profesyonel yiyecek içecek işletmelerine, buzdolapları, fırınlar ve set üstü ocaklar, raflar, hazırlık donanımı, yemek takımı dahil olmak üzere çok çeşitli ekipmanlar ve ayrıca diğer birçok ürün ve ekipman hizmeti temin etmekteyiz. Soğuk hava depoları, buzdolabı ya da dondurucu ünitelerinde olduğu gibi ihtiyaç duyulan boyuta göre sunulabilir.

 2. CASH SYSTEMES INDUSTRIE

  Fransa

  Kafe, Otel, Restoranlar, ticari restoranlar, toplu restoranlar, otelcilik, perakende satışı için komple satış noktaları serisi Fransız tasarımcı üreticisi. Star Touch, French Touch, Esterel Advance markaları. Yerel mağazalar için yönetim ve kasa yazılımı. Yeni hizmetler : Vitrinlerinizi interaktif ekrana dönüştürün. Satış noktalarının, mağazaların ve CSI yazarkasaların videolu gözetimi. 1992’de beri uluslararası alanda faaliyet gösterir.

 3. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Türkiye

  UYAR OTEL EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ekipmanı, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. LOGICASH

  Belçika

  LOGICASH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fırın ve pastane için kayıtlı kasalar, Perakende satış için yazarkasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-L'alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SERVIWET

  Danimarka

  SERVIWET, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vejen, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. JRODRIGUES

  Portekiz

  JRODRIGUES, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otel ticaret makineleri, endüstriyel kebap ızgaraları, Araç kaporta aksesuarları, ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial-Albergaria-A-Velha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. KARACASAN

  Türkiye

  KARACASAN, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ORVED SPA

  İtalya

  ORVED SPA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu ambalaj makineleri, üretim için boşaltma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Musile Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CLERINOX

  Belçika

  CLERINOX, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Aspiratör ve bacası, Genel/toplu restoran mobilyaları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Aspiratör ve bacası, profesyonel mutfak techizatları, Genel/toplu restoran mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauraing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AK MULLER FRANCE

  Fransa

  AK MULLER FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bussy Saint Martin, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pansiyon- bar- restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.203 Şirketler