• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pansiyon- bar- restoranlar lokantalar için kahve makineleri

Sonuçlar

Pansiyon- bar- restoranlar lokantalar için kahve makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. GEPPETTO EIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dondurmalarımızdaki malzemelerin mümkün olduğunca büyük bir oranının doğal ve yüksek kaliteli hammaddelerden oluşmasına büyük önem veriyoruz. Sadece en iyi ve en üstün kaliteli hammaddeler ile benzersiz GEPPETTO lezzetini garantileyebilir. Dondurmalarınız geleneksel yöntemlerle elde ve taze olarak üretilir. Adını ve tadını bilenler dondurmamızı yumuşaklığı, tazeliği ve kendine özel lezzeti nedeniyle çok severler. Çünkü tüm dondurma türlerimiz her zaman tazedir, büyük bir özen göstererek ve eskiden beri kullandığımız tariflere uygun olarak sizler için hazırlanır. Tadı güzel ve kalitesi güvenilir dondurma! Sürekli kontrollerle – hijyen açısından da – standartlarımızı iyileştirmeye ve beklentilerinizi aşmaya çalışıyoruz.

 2. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1968'den beri güvenilir Türk sofra çözümlerinin distribütörü olan Öksüzoğulları HoReCa'ya hoş geldiniz. Porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve ilgili ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış olarak, kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmete güveniyoruz. Endüstride öncüler olarak, temsil ettiğimiz markaların pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP ve PORLAND gibi ünlü markalarla işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak seçilmiş geniş bir seçki sunuyoruz. Hem ithalat hem de ihracat pazarları için dağıtım konusunda lider konumda bulunan dinamik ve güvenilir ekibimiz, geniş bir ağ ile birleşiyor. Türk standartlarına uygun en iyi mutfak, kafe ve bar ekipmanlarının yanı sıra pastacılık araçlarının geniş yelpazesini keşfedin. Ağımızdaki yaklaşık 100 saygın şirket, çeşitli ürünleri özenle seçerek işletmenizin tekliflerini geliştirmenize ve karlılığı artırmanıza yardımcı olurken maliyetleri en aza indirir.. Cam eşya perakendecileri, yerel pazarlar, cam süsleme konusunda uzmanlaşmış işletmeler, oteller, restoranlar ve kafeler dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 2024 yılına kadar, 56 yıllık deneyimimizle dağıtım sektöründe liderliğimizi koruyacağız. Perakende mağazalar, web platformları ve toptan dağıtım kanalları, genç ve yenilikçi bir çalışma gücü tarafından desteklenmektedir. Öksüzoğulları HoReCa ile Türk misafirperverliği çözümlerinde mükemmelliği deneyimleyin.

 3. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  R&R ROASTER AND ROASTER, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, kahve değirmeni, Kahve-kavurma, Espresso kahve makinesi üretimi, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 5. KEF INDUSTRIAL

  Türkiye

  KEF ENDÜSRTİYEL, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. Kurulduğu günden beri alanındaki en ileri teknolojiyi takip eden KEF ENDÜSRTİYEL'in hizmetleri sırası ile; * Proje * İmalat * Montaj * Satış Sonrası Hizmet'dir. Uluslararası standartlara uygun olarak Hotel, Restaurant, Bar, Café - Bar, Pastane, Fast Food, Market, Tatil Köyleri, Fabrika, Hastane, Askeri Birlikler ve Okullar için verimli - hijyenik Komple Mutfak & Soğutma cihazları üretmektedir. Ayrıca dünyaca ünlü ithal ürünler ile tüm işletmelere anahtar teslimi proje uygulamaktadır. KEF ENDÜSRTİYEL müşterilerinin ihtiyaçlarınıi koşullarını göz önüne alarak onların deneyimleri ve kendi sektör tecrübelerinden faydalanarak en verimli sonuca ulaşmayı ilke edinmiştir. Kısa sürede uluslararası alanda güven kazanan KEF ENDÜSRTİYEL, birçok ülkede önemli tesislerin büyük projelerinde yer almıştır. KEF ENDÜSRTİYEL Komple Mutfak ve Soğutma konusunda hacmi ne olursa olsun her türlü işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Vizyonumuz KEF ENDÜSRTİYEL olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ODTV.DE INH. OLIVER STRACK

  Almanya

  ODTV.de'ye hoş geldiniz. 10 yılı aşkın bir süredir, tüccarlar, serbest çalışanlar, kamu kurumları ve dernekler, bizde mükemmel kahve tedarikiyle ilgili her şeyi bulmuşlardır: Kahve makineleri, kahve, süt tozu, topping, kahve beyazlatıcıları, kakao tozu ve aksesuarlar. 5.000'den fazla müşterimiz, hızlı teslimat hizmetimize, kahve makineleri ve ürünler hakkındaki uzman danışmanlığımıza ve servis talepleriyle ilgili hızlı yardımımıza güvenmektedir. Fiyatları 0, 04 € ile 7000 € arasında değişen 1.000 ürünümüzün, %75'inden fazlasını sürekli olarak stoklarımızda tutmaktayız! Hemen hemen tüm ürünleri doğrudan üreticilerinden tedarik etmekteyiz. Böylece müşterilerimize daima en yüksek kalitede orijinal ürünler aldıklarını garanti edebiliyoruz. Ve buna rağmen ürünlerimizle bir sorun yaşamanız halinde, hızlı çözüm konusunda üreticilerle aramızdaki doğrudan hat bize yardımcı olmaktadır. Nestle, rheavendors ve Lavazza gibi ünlü markaların premium iş ortağı olarak, tedarikçilerimizin eğitimlerine ve atölye çalışmalarına düzenli olarak katılmaktayız.

 2. GASTRO MERCADO S.L.

  Almanya

  Ürünlerimiz: Gastronomi soğutma mobilyaları, pizza fırınları, paslanmaz çelik tezgahlar, çalışma tezgahları, fırın ihtiyaçları, fırınlar, bar ihtiyaçları (gastronomik), ekmek fırınları, içecek dispenserleri, elektrikli döner bıçakları, paslanmaz çelik tertibatlar, espresso makineleri, çok katlı fırınlar, şişe buzdolapları, kasap ihtiyaçları, kasap tertibatları, kıyma makineleri, fritözler, gaz ocakları, gastronomik ihtiyaçlar (Non-Food ürünler), gastronomik tertibatlar, gastronomik mutfak tekniği, otel tertibatları vb.

 3. GOLDEN COFFEE ROASTERS

  Türkiye

  Nazar Kahve imalatta 15 yıllık deneyimi, yenilikçi ve araştırmacı düşünceyle birleştirip, çağdaş, ilkeli bir üretici olarak sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Yüksek kaliteli kahve kavurma makinaları ve kahve değirmenlerimizin her vidasında olduğu gibi satış sonrası da hizmetimizin her noktasında aynı sorumlulukla hareket etmekteyiz. Nazar Kahve, toplam kalite anlayışı ile tüm süreçlerde dünya markasının gerektirdiği hassasiyeti göstermektedir. Makinelerimiz tam donanımlı laboratuvarlarda test edilmekte ve asgari gerekliliklerin çok ötesinde sonuçlar vermektedir. Kaliteyi ön planda tutarken estetiği de yakalayan firmamız geçen yıllar içinde yurt dışındaki satış ağını genişletmeyi başararak ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir. Sektöründe işinin tüm gerekliliklerini sağlamış ve müşterilerinin tam güvenini kazanmış olan firmamız 2014 yılında Golden Coffee Roasters adı altında marka tescilini de yaptırmış olup sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmalarıyla müşterilerimizden gelecek öneri ve istekleri dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız her zaman sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmak için faaliyetlerini genişleterek ve geliştirerek kahve kavurma makinaları sektöründe emin adımlarla ilerleyerek devam etmektedir.

 4. ESCAFFE SRL

  İtalya

  Escaffé di Oppido Lucano 1971 yılında faaliyete geçmiş, restoran işletmeleri ve kamusal alanlara yönelik araç-gereçlerde uzmanlaşmış bir işletmedir. İşletme, 40 yılı aşkın faaliyet süresi boyunca elde ettiği deneyim ve profesyonellik birikimi sayesinde otellere, barlara, restoranlara ve sosyal tesislere makine ve araç-gereç tedariki sağlamaktadır: kahve otomatları ve soğutmalı otomatlar kiralama, montaj ve yönetimi, otomat tedariki, kapsüllü kahve makineleri kiralama hizmeti.

 5. KAHVECINIZ

  Türkiye

  Kahveciniz 27 yıl önce kahve ithalatı ve satışı ile sektördeki serüvenine başladı. 20 yıldır edindiği tecrübe ve oluşturduğu güvenle online mağazacılık ile yoluna devam eden Kahveciniz, kahve, çay, soğuk içecekler, kahve demleme ekipmanları, sarf malzemeleri ve kahve makinaları gibi çok çeşitli ürünlerle sizlerin karşısına çıkıyor. Aynı zamanda danışmanlık desteği de veren Kahveciniz, hızlı teslimat ve güvenli ödeme avantajlarıyla sizi bekliyor

 1. BAYINER ELEKTRONIK SAN VE TIC AS

  Türkiye

 2. COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI

  İtalya

  COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI, yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Kaliteli kahve, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AUTOMATEN REINHARDT KG

  Almanya

  AUTOMATEN REINHARDT KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kesselsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AROMASELECT GMBH

  Almanya

  AROMASELECT GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAFFEESYSTEME TENHAEF GMBH & CO. KG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KAFFEESYSTEME TENHAEF GMBH & CO. KG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wachtendonk, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIFFERENT EVENTAUSSTATTUNG GMBH

  Almanya

  DIFFERENT EVENTAUSSTATTUNG GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberschleißheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESPRESSO BECKER GMBH

  Almanya

  ESPRESSO BECKER GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TSN AUTOMATENSERVICE GMBH

  Almanya

  TSN AUTOMATENSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuenrade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AROMAT NIEDERLASSUNG HAMBURG DER DEK DEUTSCHE EXTRAKT KAFFEE GMBH

  Almanya

  AROMAT NIEDERLASSUNG HAMBURG DER DEK DEUTSCHE EXTRAKT KAFFEE GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SANTOS PALACE

  Belçika

  SANTOS PALACE, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AP NORDHESSEN GMBH

  Almanya

  AP NORDHESSEN GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Willingshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNI CAFE

  Fransa

  TECHNI CAFE, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, kahve makinaları yardımı, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, toptan kavrulmuş kahve ve benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Devecey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PAUSEOBUREAU.FR

  Fransa

  PAUSEOBUREAU.FR, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çay, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, İçecek dağıtıcılar, Çay, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, İçecek dağıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EASYDRINK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  EASYDRINK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Türkiye

  FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, kahve kavurma makinaları, kahve kavurma donanımları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, kahve, arpa ve benzerlerini kızartma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. TOBVENDING, TOBACCOLAND AUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  TOBVENDING, TOBACCOLAND AUTOMATEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DECO S.R.L.

  İtalya

  DECO S.R.L., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. espresso kahve makinaları, kahve, Bar malları, İtalyan kahvesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saccolongo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PRIMA MUSA - DECO S.R.L.

  İtalya

  PRIMA MUSA - DECO S.R.L., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İtalyan kahvesi, italyan espresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saccolongo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. RAINER SAUERZWEIG E.K.

  Almanya

  RAINER SAUERZWEIG E.K., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. CUPDATE SAS

  Fransa

  CUPDATE SAS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. espresso kahve makinaları, italyan espresso kahve, kahve makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coubert, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pansiyon- bar- restoranlar lokantalar için kahve makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

815 Şirketler