• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parafinler

Sonuçlar

Parafinler - Ithalat/Ihracat

 1. PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchlengern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Türkiye

  Baykim Kimya Ürünleri Sanayi A.Ş. was established by Ahmet İsfendiyar Balgüç in 1983, and has continued its development both at home and abroad as one of the leaders in the petro chemistry industry since that day. Entering the sector through the production of paraffin wax, which has various areas of usage, ranging from food to decoration and from furniture to packing, Baykim A.Ş. has improved its product range in a short time and become the producer of more than fifty wax types with both its standard products and its production ability appropriate for the special needs of customers. BAYKİM, exporting 90% of its production capacity, established its second factory in 2007 in Romania. Continuing its non-stop production 24/7 with its two factories, BAYKİM provides service for its customers with the production capacity that equates to 12.000 MT paraffin wax and 20.000 MT emulsion yearly in an area of 5000 m2 in Romania, 35.000 MT wax and 12.000 MT emulsion in an area of 12.500 m2 in Turkey, and with its 150 personnel. BAYKİM, exporting to more than ninety countries in five continents, is a preferred producer across the world with its quality and price advantage and dynamic and customer oriented service policy. Maintaining its investments without pausing, our company continues its development combining technology along with needs of the industry.

  Tüm ürünler arasında "parafinler"

 5. GRANPOL

  Polanya

  2000 yılından beri piyasadayız. Parafin parçaları yapıp bu parçaları mezar fenerleri ve mumlarının üretimi için öğütüyoruz. Grandpol ürünleri tüm Polonya'da bilinir. Sunduğumuz ürün seçenekleri: Parafin, parafin taneleri, mezar fenerleri dolguları ve ayrıca fener karışımları. Ayrıca meyve bahçeleri için ısıtıcılar da yapıyoruz. Teklif: -Parafin parçası üreticisi -meyve bahçeleri ısıtıcıları - ısıtıcılar -sıvı parafin –mumlara yönelik parafin -mezar fenerlerine yönelik parafin -parafin granül -hayvanlar için yem -hayvanlar için yatak

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EVRICOM

  Bulgaristan

  EVRICOM, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mumlar, Mumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL

  Almanya

  SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RAHA PARAFFIN CO

  Iran

  RAHA PARAFFIN CO, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esfahan, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. TEVIER ÖL-FENKART GMBH

  Avusturya

  TEVIER ÖL-FENKART GMBH, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohenems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. PERSIAPARAFFIN

  Iran

  PERSIAPARAFFIN, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 1. MPCWAX

  Avustralya

  MPCWAX, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asfalt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doreen, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 2. HABCO D.O.O.

  Slovenya

  HABCO D.O.O., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parafinler, Sıvı yakıtlar, Kimyasal gübre, Parafinler, Sıvı yakıtlar, Kimyasal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lendava, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. PETROWHITE

  Türkiye

  PETROWHITE, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vazelin, petrol ürünleri ticareti, parafin mumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GFECORP

  Iran

  GFECORP, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 3. BAYKIM CHEMICALS

  Türkiye

  BAYKIM CHEMICALS, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paraffin wax, Emulsion, Vaseline, Petroleum Jelly sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. JSC MINERAL WAX PLANT

  Beyaz Rusya

  JSC MINERAL WAX PLANT, yılında kurulan ve Kimya - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parafinler, özel yağlar, Parafinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk Region, Pukhovichi District, Svisloch, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. HATHAWAY JOHNSON LIMITED

  Birleşik Krallık

  HATHAWAY JOHNSON LIMITED, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. PROREUSE SRLS

  İtalya

  PROREUSE SRLS, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arı balı, mum, renkli cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VALLO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polanya

  HANSA POLYMERS SP Z O.O., yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Doğal polimerler, Parafinler, polipropilen iplik – teknik iplikler, Doğal polimerler, Parafinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krakow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN

  Iran

  PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parafin mumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 1. REFIPAMPA S.A.

  Arjantin

  REFIPAMPA S.A., yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Caba, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 2. MERCAN KIMYA S.A

  Türkiye

  MERCAN KIMYA S.A, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parafin, vazelin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GOLD TEAM INTERNATIONAL LIMITED

  Hong Kong

  GOLD TEAM INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hong Kong, Hong Kong 'de bulunmaktadır.

 4. IMCOPAR SRL

  Bolivya

  IMCOPAR SRL, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Santa Cruz, Bolivya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Almanya

  ALPHA-CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parafinler, Baharat özü ve baharat, Parafinler, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freital, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD.

  Çin

  CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD., yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. CAMEN TRADING CO S R L

  Romanya

  CAMEN TRADING CO S R L, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Eter yağlar ve resinoidler, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Eter yağlar ve resinoidler, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD.

  Çin

  FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD., yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fushun, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. PELLIZZARI SRL

  İtalya

  PELLIZZARI SRL, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valdagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SNC HEDROUG ET CIE

  Cezayir

  SNC HEDROUG ET CIE, yılında kurulan ve Parafinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz