• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parazite karşı maddeler

Sonuçlar

Parazite karşı maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. INTERGROW

  Belçika

  INTERGROW, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, bahçecilik işleri, Parazite karşı maddeler, meyve yetiştiriciliği konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DENKA INTERNATIONAL

  Hollanda

  DENKA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parazite karşı maddeler, pestisidler, Tahta - koruyucu ürünler, parazit giderme işlemler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barneveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. DIERPLAGENSHOP

  Hollanda

  DIERPLAGENSHOP, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. malların dezenfestasyonu, zemin ve ortamların dezenfektasyonu ve zararlı istilası önleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amstelveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. EREM SERVICE SÀRL

  İsviçre

  EREM SERVICE SÀRL, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Parazite karşı maddeler, biyolojik gübreler, Gıda katkı maddeleri, Toprak kondisyonlayıcı ve gübreler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtonnaye, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. A.H.B.O.

  Belçika

  A.H.B.O., yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler, zemin ve ortamların dezenfektasyonu ve zararlı istilası önleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handzame (kortermark), Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BLATELLA

  Belçika

  BLATELLA, yılında kurulan ve Ahşap ve mobilya - işleme ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Parazite karşı maddeler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, kargo için dezenfektasyon, mikroplardan arındırma ve temizleme servisi, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WILDVALLEN

  Hollanda

  WILDVALLEN, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Wagenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. SILVAPRODUKT D.O.O.

  Slovenya

  SILVAPRODUKT D.O.O., yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. GEODE

  Belçika

  GEODE, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tihange-Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EKKSOL V.O.F.

  Hollanda

  EKKSOL V.O.F., yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parazite karşı maddeler, cilalama, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hardenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. AEGTEN

  Belçika

  AEGTEN, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Tuz serpiciler, Parazite karşı maddeler, Tuz serpiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meeuwen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. RENTOKIL PEST CONTROL

  Belçika

  RENTOKIL PEST CONTROL, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler, zeminlerin dezenfestasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SIGNS SAS

  Fransa

  SIGNS SAS, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LODI

  Fransa

  LODI, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Parazite karşı maddeler, Fare zehirleri, Parazite karşı maddeler, Fare zehirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Fougeray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SAUTTER & STEPPER GMBH

  Almanya

  SAUTTER & STEPPER GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ammerbuch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DAKO DENMARK A/S

  Danimarka

  DAKO DENMARK A/S, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glostrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. B-TEAM

  Hollanda

  B-TEAM, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bellingwolde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT

  Macaristan

  AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezokovacshaza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Macaristan

  SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szekszard, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. BUDAPESTI VEGYIMUVEK RT

  Macaristan

 1. IROWI GMBH

  Almanya

 2. ALTA TECNOLOGIA QUIMICA SA

  İspanya

 3. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çift eksen oryantasyonlu polipropilen (BOPP) filmler için masterbatch üretiminde pazar liderlerinden biriyiz. Ambalaj folyoları (BOPP, CPP, PE), polikarbonat levhalar, tarımsal folyolar ve türevleri, biyopolimer ve alev geciktirici uygulamalar, borular, elyaflar, keçeler, nonwoven üretim sektörlerinin yanı sıra, ekstrüzyon şişirme ve enjeksiyonlu döküm işlemlerindeki yüksek kaliteli nihaî ürünlerin imalatı için kullanılan masterbatch çözümleri sunmaktayız. Yardımcı maddeler olarak, plastiklerin işlenmesini kolaylaştırır veya katkı maddeleri şeklinde gerekli ürün özelliklerine ulaşmalarını sağlarlar. 2003 yılından bu yana şirket hisseleri %100 olarak KafritGroup'a aittir. Bizim ve KafritGroup'un üretmekte olduğu masterbatch'ler tüm dünyada kullanılmaktadır. Kendimizi Dortmund yakınlarındaki Rüthen'de bulunan yenilikçi, orta ölçekli bir Alman şirketi olarak görmekteyiz. Bu üretim yerinde yaklaşık 120 personel çalışmaktadır.

 4. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT Aerosol Chemie Technik GmbH şirketinin faaliyet konusu, otomotiv sektöründe kimyasal-teknik ürünlerin üretimi ve dolumudur. Ürün yelpazemiz klasik fren temizleyici ve araç bakım mamullerinden, son derece gelişmiş yakıt ve yağ katkı maddelerine kadar, otomotiv ve aksesuar sektörünün ihtiyaçlarını tamamen kapsamaktadır. Bunların çoğu, tarafımızdan geliştirilmiş ve test edilmiş formüllere göre üretilmiş olan kendi ürünlerimizdir. Kendi reçetelerimize göre yaptığımız üretimin yanı sıra, müşterilerimizin talimatlarına göre etken maddeleri karıştırma veya müşterilerimiz tarafından sağlanan sıvıları doldurma konusunda da hizmet verebilmekteyiz. Ancak piyasaya kendi markamızla çıkmış bulunmamaktayız, aksine sadece özel etiket altında fason üretim ve dolum alanında faaliyet göstermekteyiz, başka bir deyişle etiket müşterimizindir ve unvanımız veya katkımız etiket üzerinde görünmez.

 5. SENAPRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vertriebs- und Marketinggesellschaft SeNaPro® GmbH, doğal taş sektöründe 150 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Carl Sebald Söhne KG şirketinin bir yan kuruluşudur. SeNaPro® Frankonya Juraları'ndan çıkarılan kaya türlerini, daha sonra en uygun bileşimlerde tarım ve ormancılık alanlarında kullanmak üzere, mümkün olan en yüksek verimlilikle yüksek kaliteli doğal gübrelere dönüştürmeyi hedeflemiştir. Sistematik teknik bilgi ve sadece doğal üretim bileşenlerinin tutarlı bir şekilde kullanılması, gelecekte başarılı bir ürün stratejisi için gerekli temeli oluşturur. Teknik Denetim Derneği tarafından verilmiş olan DIN ISO 9001: 2008 sertifikasına sahibiz. SeNaPro'nun temel yetkinliği, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına esnek ve hızlı bir şekilde cevap verebilmesinde yatmaktadır.

 6. JOKISCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1961 yılında kurulduğundan beri Jokisch GmbH kimyasal teknik ürünler ve metal işleyen sektörlerdeki uygulamaları konusunda ilk adreslerden biri olmuştur. Ürünlerimiz: Delme yağları, fren temizleme spreyleri, diş açma yağları, deri koruma maddeleri, soğutma maddeleri, polisaj maddeleri, yağlama maddesi fason üretimi, özel etiketli kimyasal ürünler, metal işleme için yağlama maddeleri, kesme yağları, kesme yağı spreyleri, minimum miktarda soğutma yağlama maddesi kullanan sistemler için özel yağlama maddeleri

 7. KERONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öncü teknolojilerimiz için şimdiden, örneğin ALMAN HAMMADDE VERİMLİLİK ÖDÜLÜ (DEUTSCHEN ROHSTOFF-EFFIZIENZ-PREIS) veya Baden-Württemberg Eyaleti Çevre Teknolojisi Ödülü (Umwelttechnikpreis des Landes Baden-Württemberg) gibi birçok ödüle layık görülmüş bulunmaktayız. Yüksek fayda değerine sahip yenilikçi ancak kullanımı kolay ürünler - Smart Chemicals - bizim markamızdır. İster atölyede, ister uzman mağazalarda veya sanayide olsun: Kimya sektöründeki özel etiketimiz olan KERONA ile teknik aerosoller alanında birçok ödüllü ürünlere sahip olursunuz. El sanatları ve atölye sektöründe üretim yetkinliği ve yılların deneyimi ile öne çıkmaktayız. Hem pazara hem de kullanıcılarımıza yakınız. Biz sizin dilinizi konuşuyoruz. Kendi araştırma ve geliştirme laboratuvarımızda yarının ürünleri üzerinde çalışıyoruz ve size pazar liderliği ve inovasyon sunuyoruz.