• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parazite karşı maddeler

Sonuçlar

Parazite karşı maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. DIERPLAGENSHOP

  Hollanda

  DIERPLAGENSHOP, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. malların dezenfestasyonu, zemin ve ortamların dezenfektasyonu ve zararlı istilası önleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amstelveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. BLATELLA

  Belçika

  BLATELLA, yılında kurulan ve Ahşap ve mobilya - işleme ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Parazite karşı maddeler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, kargo için dezenfektasyon, mikroplardan arındırma ve temizleme servisi, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DENKA INTERNATIONAL

  Hollanda

  DENKA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parazite karşı maddeler, pestisidler, Tahta - koruyucu ürünler, parazit giderme işlemler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barneveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. INTERGROW

  Belçika

  INTERGROW, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, bahçecilik işleri, Parazite karşı maddeler, meyve yetiştiriciliği konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. A.H.B.O.

  Belçika

  A.H.B.O., yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler, zemin ve ortamların dezenfektasyonu ve zararlı istilası önleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handzame (kortermark), Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WILDVALLEN

  Hollanda

  WILDVALLEN, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Wagenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GEODE

  Belçika

  GEODE, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tihange-Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SILVAPRODUKT D.O.O.

  Slovenya

  SILVAPRODUKT D.O.O., yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. EKKSOL V.O.F.

  Hollanda

  EKKSOL V.O.F., yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parazite karşı maddeler, cilalama, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hardenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. AEGTEN

  Belçika

  AEGTEN, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Tuz serpiciler, Parazite karşı maddeler, Tuz serpiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meeuwen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RENTOKIL PEST CONTROL

  Belçika

  RENTOKIL PEST CONTROL, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler, zeminlerin dezenfestasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIGNS SAS

  Fransa

  SIGNS SAS, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LODI

  Fransa

  LODI, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Parazite karşı maddeler, Fare zehirleri, Parazite karşı maddeler, Fare zehirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Fougeray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SAUTTER & STEPPER GMBH

  Almanya

  SAUTTER & STEPPER GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ammerbuch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DAKO DENMARK A/S

  Danimarka

  DAKO DENMARK A/S, yılında kurulan ve Eczacılık/ilaçlar için temel ve yardımcı ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glostrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. B-TEAM

  Hollanda

  B-TEAM, yılında kurulan ve Parazite karşı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bellingwolde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT

  Macaristan

  AGROKEMOL ES MEZOGAZDASAGI KFT, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezokovacshaza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Macaristan

  SZEKSZÁRDI NÖVÉNYVÉDÕ FEJLESZTÕ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parazite karşı maddeler, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szekszard, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. ALTA TECNOLOGIA QUIMICA SA

  İspanya

 8. IROWI GMBH

  Almanya

 1. BUDAPESTI VEGYIMUVEK RT

  Macaristan

 2. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çift eksen oryantasyonlu polipropilen (BOPP) filmler için masterbatch üretiminde pazar liderlerinden biriyiz. Ambalaj folyoları (BOPP, CPP, PE), polikarbonat levhalar, tarımsal folyolar ve türevleri, biyopolimer ve alev geciktirici uygulamalar, borular, elyaflar, keçeler, nonwoven üretim sektörlerinin yanı sıra, ekstrüzyon şişirme ve enjeksiyonlu döküm işlemlerindeki yüksek kaliteli nihaî ürünlerin imalatı için kullanılan masterbatch çözümleri sunmaktayız. Yardımcı maddeler olarak, plastiklerin işlenmesini kolaylaştırır veya katkı maddeleri şeklinde gerekli ürün özelliklerine ulaşmalarını sağlarlar. 2003 yılından bu yana şirket hisseleri %100 olarak KafritGroup'a aittir. Bizim ve KafritGroup'un üretmekte olduğu masterbatch'ler tüm dünyada kullanılmaktadır. Kendimizi Dortmund yakınlarındaki Rüthen'de bulunan yenilikçi, orta ölçekli bir Alman şirketi olarak görmekteyiz. Bu üretim yerinde yaklaşık 120 personel çalışmaktadır.

 3. JOKISCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1961 yılında kurulduğundan beri Jokisch GmbH kimyasal teknik ürünler ve metal işleyen sektörlerdeki uygulamaları konusunda ilk adreslerden biri olmuştur. Ürünlerimiz: Delme yağları, fren temizleme spreyleri, diş açma yağları, deri koruma maddeleri, soğutma maddeleri, polisaj maddeleri, yağlama maddesi fason üretimi, özel etiketli kimyasal ürünler, metal işleme için yağlama maddeleri, kesme yağları, kesme yağı spreyleri, minimum miktarda soğutma yağlama maddesi kullanan sistemler için özel yağlama maddeleri

 4. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her şeyi sönümlüyoruz, sadece beklentileri sönümleyemiyoruz. ACE, tüm kıtalarda 45 ülkede temsilcilikleri bulunan, endüstriyel sönümleme teknolojisi alanında dünya çapında tanınırmış uzman bir şirkettir. ACE, 1978 yılından beri Alman pazarında çok başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Sadece burada 25 mühendis her gün ürün yelpazesinin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. ACE müşterileri, sönümleme teknolojisi konusunda sofistike çözümlerden, değerli yenilikler ve örnek servis hizmetinden yararlanırlar. Önde gelen makine mühendisliği şirketleri ile yakın işbirliği sayesinde ACE'nin Almanya şubesi teknik ilerlemenin öncüsü olarak ön plana çıkmıştır. Müşterilerimizin açıkça ortada olan avantajları şunlardır: Yerinde ve telefonla uzman teknik danışmanlık, müşteriye özel tasarım, asgari sipariş miktarı sınırı olmadan bir adetten itibaren en kısa sürede sevkiyat, sofistike montaj ve fonksiyonel aksesuarlar, gerçekçi fiyatlar

 5. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Belçika'da, Almanya'da, Fransa'da ve Lüksemburg'da bayi ağı sayesinde Tillman şirketi tüm dünya'da faaliyet gösterir. Tillman Kimyasal Yapı Malzemeleri beton ve çimento için katkı maddeleri pazarında dünya lideridir. Araştırma ve üretim faaliyetleri Doğu Gueldre Megchelen'de (Hollanda) bulunan ana merkezde toplanmıştır.

 6. FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR BETRIEBSFESTIGKEIT UND SYSTEMZUVERLÄSSIGKEIT LBF

  Almanya

  FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR BETRIEBSFESTIGKEIT UND SYSTEMZUVERLÄSSIGKEIT LBF, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Kontrol ve ayar cihazları, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Kontrol ve ayar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PONTOS® MASCHINENFÜSSE

  Almanya

  PONTOS® MASCHINENFÜSSE, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donaueschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CC RUBBER

  Belçika

  CC RUBBER, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk levhalar, Titreşime karşı - Destekler, Kauçuk levhalar, Titreşime karşı - Destekler, Ölçüye uygun kauçuk paspaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostkamp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. KTI-SCHWINGUNGSTECHNIK DIPL.-ING. ROLF TRAUTMANN GMBH

  Almanya

  KTI-SCHWINGUNGSTECHNIK DIPL.-ING. ROLF TRAUTMANN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Makine aletleri - Metal İşleme, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INDUSTRIETECHNIK DIPL.-ING. GERHARD SCHUCK

  Almanya

  INDUSTRIETECHNIK DIPL.-ING. GERHARD SCHUCK, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Titreşime karşı - Destekler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz