• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parfümler için bitki ve otlar

Sonuçlar

Parfümler için bitki ve otlar - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. PRONTOMED GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRONTOMED GMBH, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hiddenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FITO-EXPORT PE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  FITO-EXPORT PE, yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parfümler için bitki ve otlar, İyileştirici bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar, yonca, Otlar ve bitkisel ürünler, yonca çiçeği tohumları, İyileştirici bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chornomorsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. NAKO NATURALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NAKO NATURALS GMBH, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vitamin ve provitaminler, Gıda sanayisi için katkı maddeleri, Vitamin ve provitaminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardowick, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIAMOND DENTAL MEDIKAL

  Türkiye

  We are manufacturing turkish company started in 2009 till now a days we have activities in three different sectors dental , medical , and cosmetic we supply our products all over the world. And we do have activities in middle east as well as in europe in addition to the asian countries and America. We support our clients with full service and proceeds their imagination to reality. We offers OEM options for the privet label seeker. With best and compensatory prices for their markets. Our high qualifies team can support you with all informations required all over 24/7 days a week specially for the medical disposable as we pass the pandemic Covid19 attach. All medical disposables are available at our stocks and stores. And available to be supply within 48H after order submitting. Our disposable gloves are between the best in markets as we production lines use natural rubbers to produce latex gloves as well as nitrile. Our famous brand of cosmetic didem beauty that cover all skincare products , hair care products. In addition to the makeup products and parfumes. If you are interested you can just visit didem beauty website ( www.didembeauty.com) and get more to know about this sector of our productions.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LAVENDROSE KOZMETIK GIDA TARIM TURIZM SAN. VE TIC. LTD STI

  Türkiye

  Lavender oil as turkey is ısparta, rose oil and rose water ihracaatçısıyız. Our products are certified, reliable and first class features.

 2. BELOV PAVLO, PE

  Ukrayna

  BELOV PAVLO, PE, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İyileştirici bitki ve otlar, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, İyileştirici bitki ve otlar, Otlar ve bitkisel ürünler, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, farmasötik endüstrisi için öncelikli materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novograd Volynsky City, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LIUBCOM INTERNATIONAL

  Moldavya

  LIUBCOM INTERNATIONAL, yılında kurulan ve İyileştirici bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfümler için bitki ve otlar, Kurutulmuş çiçekler, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Parfümler için bitki ve otlar, Kurutulmuş çiçekler, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straseni, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 4. SOMALIA NATURAL GUMS

  Birleşik Krallık

  SOMALIA NATURAL GUMS, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GH TRADING

  İsviçre

  GH TRADING, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, St.gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. SC DOCHI IONI DOC SRL

  Romanya

  SC DOCHI IONI DOC SRL, yılında kurulan ve Parfüm sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfümler, Parfüm için esans ve aromalar, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, Parfümler için bitki ve otlar, Parfümler, Parfüm için esans ve aromalar, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. BILEGRIA S.R.O.

  Çek Cum.

  BILEGRIA S.R.O., yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plzeň, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. FLOW'S PRODUCTIONS E.U.

  Avusturya

  FLOW'S PRODUCTIONS E.U., yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parfümler için bitki ve otlar, aromatik ve medikal bitkiler, kenevir, Otlar ve bitkisel ürünler, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haag, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. EL ARTE DEL PERFUME. LA FABRICA S.L.U

  İspanya

  EL ARTE DEL PERFUME. LA FABRICA S.L.U, yılında kurulan ve Parfümler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Parfümler için bitki ve otlar, Kozmetik ürünleri, Parfümler için bitki ve otlar, zeytinyağı sabun ve sabuncukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cordoba, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. FUMIDEA SRL

  İtalya

  FUMIDEA SRL, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapay sigaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. UNCANNYGROUP

  Türkiye

  UNCANNYGROUP, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir. İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Parfümler için bitki ve otlar, sebzeler, özel gübreler, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. OLIVEWAY

  Yunanistan

  OLIVEWAY, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik kozmetik ürünler, yonca, Biyolojik kozmetik ürünler, Doğal hammadde çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vari, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. AVE LINGUA S.R.O

  Slovakya

  AVE LINGUA S.R.O, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lavanta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Levice, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. "PETROVIĆ" D.O.O. SVRLJIG

  Sırbistan

  "PETROVIĆ" D.O.O. SVRLJIG, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları, farmasötik endüstrisi için öncelikli materyaller, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svrljig, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. EMT CONSULT LTD

  Bulgaristan

  EMT CONSULT LTD, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lavanta, kokulu yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. MCG LAVANTA

  Türkiye

  MCG LAVANTA, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri, güneş paneli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. OMITEC BY V.E.I. - VERA ERBORISTERIA ITALIANA

  İtalya

  OMITEC BY V.E.I. - VERA ERBORISTERIA ITALIANA, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fizyo terapi ürünleri, çalışanların refahı için objeler, güzellik malzemeleri, Fizyo terapi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gassino Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MIKY&CO DI SCANO MICHELA

  İtalya

  MIKY&CO DI SCANO MICHELA, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçeklerle restaurat süsleme, üniseks kuaförler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CAGLIARI, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FARMACIA VIII COLLE DELLA DOTTORESSA ANTONELLA IZZO

  İtalya

  FARMACIA VIII COLLE DELLA DOTTORESSA ANTONELLA IZZO, yılında kurulan ve Hukuk danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir. İyileştirici bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar, İyileştirici bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ESI S.P.A.

  İtalya

  ESI S.P.A., yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İyileştirici bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar, İyileştirici bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albissola Marina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PRODUSAN ERZEUGUNG & VERTRIEB GMBH

  Avusturya

  PRODUSAN ERZEUGUNG & VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Parfümler için bitki ve otlar, Parfümler için bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pubersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. REINHEITCOS

  Almanya

  REINHEITCOS, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONSUS ECOPROD S.R.L.

  Romanya

 9. NIKITA BOTANICAL GARDEN NATIONAL RESEARCH CENTRE

  Ukrayna

 10. L'ERBOLARIO AZIENDA S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz