• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parlatıcı ekipman ve materyaller

Sonuçlar

Parlatıcı ekipman ve materyaller - Ithalat/Ihracat

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çapak alma fırçaları, silindir fırçalar, tüp fırçalar, teknik fırçalar, tel fırçalar, naylon fırçalar, burgulu fırçalar, oto yıkama fırçaları, kamyon yıkama fırçaları, oto yıkama fırçaları üretimi. Fridolin Müller şirketi 1952 yılında Animal Hair Evaluation Fridolin Müller adı altında kurulmuştur. Bir kısmı Alman sığırlarından gelen, ancak çoğu Amerika'dan ithal edilen sığır kılı işlenmiştir. Bu kıllar dört adımda işlenerek fırıncı sicimi olarak adlandırılan ipi oluşturuyordu. Çalışmalar şunları içeriyordu: Saçı bir "saç öğütücüde" gevşetmek, saçı solumak, bu, saçı tek bir yönde düzenlemek, saçı farklı uzunluklara "çekmek" ve ardından ayrı uzunlukları fırıncı bohçalarına bağlamak anlamına gelir. Bu fırıncı bohçaları fırça fabrikalarına teslim edildi. Bazı bireysel çalışmalarda makineler kullanıldı. Yaklaşık 1969 yılından itibaren bu sektöre oto yıkama fırçaları üretimi de eklenmiştir. 1972 yılında şirket teknik fırça üretimine girdi.. Bu yıl, ağırlıklı olarak şekerlemeler için "toz makineleri" üreten bir şirket devralındı. Bu şirket tarafından zaman teknik fırçalar da üretilmiştir. Yıllar geçtikçe toz makineleri satışları azaldı ve şirket daha çok teknik fırçaların yanı sıra araba yıkama fırçaları ve temizlik makineleri için silindirlerin üretimine ve dağıtımına odaklandı. Program, geniş bir silindir fırça yelpazesi içermektedir.

 2. FINIXA BY CHEMICAR

  Belçika

  Verified by europages badge

  Chemicar Europe yıllar içinde ilerleyerek çeşitli markaların temsilciliğini yapan bir firmadan kendi ürünlerini geliştiren yenilikçi bir firmaya dönüştü. Şu anda kısmen veya tamamen kendimiz tarafından üretilen ürünlerin yanında, Sunmight ve Spectratek gibi tedarikçilerimiz tarafından üretilen markaların da distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu ürünler dünya çapında 50’den fazla ülkede satılmaktadır. Dağıtım sektörüne ve profesyonel tamir servislerine pozisyonumuzu net olarak belirtmek için Chemicar tarafından üretilen halihazırdaki ve yeni geliştirilen yüksek çeşitlilikteki ürünlerimizi yeni bir marka adı altında birleştirmeye karar verdik: Finixa: Yenilikçiliği, Kaliteyi, Kendi üretimini temsil etmektedir. FINIXA size boya dışı sarf malzemelerinin bütün çeşitlerini sunmaktadır. FINIXA ayrıca ikinci sınıf ve kopya ürünlere karşı kesinlik ve koruma sağlar. Kısacası FINIXA, ürünlerinin piyasada tanınırlığının garantisini veren kaliteli bir markadır.

 3. HATHO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HATHO GMBH, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BELLOTTI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BELLOTTI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birkenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEGA AUTOMOTIVE CHEMISRTY

  Türkiye

  Through the years 2000, SEGA has not only become active in Iraqi, Iranian, Bulgarian, and German markets, but moreover played a leading role in the development of these market seven further. SEGA has also become one of the most strong and trusted brands in the Middle East, Africa, CIS Countries, South America, and Asia in manufacturing and exporting , automotive accessories, lubricants, auto cares, construction chemicals, and automotive spare parts. And growing each day, reaching its local and export targets. Today’s SEGA , is keeping up in step with the latest developments in the globalized word, and producing updated products by using the state-of -the art technology in both its Manisa and Iraq plants. SEGA brand is a registered trademark, and is one of the largest global brand in its sectors. For more than 20 years, SEGA, has been committed to making people's lives easier, better and more beautiful. SEGA offers strong brands and technologies in more than 60 countries, and in three areas of competence: Auto Car Care, Lubricants - Service Fluids and Adhesive Technologies. In Turkey, SEGA markets a wide range of well-known consumer and industrial brands, including SEGA FIX® adhesives and sealants, SEOIL® motor oils, SAFIR® motor oils, HARMONY® households products, PRESTIGE® air fresheners.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MST METALURJI MÜHENDISLIK LTD ŞTI

  Türkiye

  2020 yılında kurulan MST Metalurji Mühendislik Ltd. Şti. Kumlama ve Özel Proses Yağları başta olmak üzere genel anlamda firmaların endüstriyel sarf malzemeleri, yüksek kaliteli tezgah, eğitim ve teknik destek ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın kurumsal firma kültürü ve sektör bilgisiyle kurucumuz Madeni yağ, İşleme yağları, Özel proses yağları ve Kumlama ve Yüzey işleme alanlarında uzmanlaşmıştır. Firmamız bu tecrübesi ile Otomotiv, Enerji ve Döküm sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde hizmet vermektedir. Kalite standartlarından ödün vermeden, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkan firmamız, sektörde aranılan güven ve tecrübe konusunda bir marka olma yolundadır. Biliyoruz ki verilen hizmetin önce 'kalitesi' daha sonra da "bedeli" çok önemlidir. Müşteri odaklı çalışan bizler için hizmet verdiğimiz firmalarımız "Müşteri" değil, "Proje Ortağımız" dır. MST Metalurji Mühendislik Ltd. Şti. olarak sizler tarafından tercih edilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere güvenen ve destekleyen tüm Proje Ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 2. SCHOLL CONCEPTS GMBH POLISH & PAD MANUFAKTUR

  Almanya

  Remseck am Neckar kentinde faaliyette bulunan SCHOLL Concepts GmbH şirketi, 59 yılı aşkın süredir en üst düzeyde yenilikçi boya ve araç bakım konseptleri sunmaktadır. Mükemmel boya ve cila yüzeyi oluşturma arzusu, tutku ve yüksek düzeyde bağlılık, şirketi dünya çapında bütünsel cila kaplama çözümlerinin en yenilikçi, esnek ve yetkin sağlayıcılarından biri haline getirmiştir. Sistem imalatımızdaki makine parkı da ürünlerimiz kadar benzersizdir. Dünyada başka hiçbir üretici, bu çeşitlilikte ve bu zorlu seviyede, tek bir kaynaktan polisaj diskleri ve pastalarından oluşan bütünsel konseptler üretememektedir. Ürünlerimize yönelik artan talebi karşılamak için son iki yılda neredeyse tüm makine parkı yenilenmiş, esnek ve modüler üretim hatlarına büyük yatırımlar yapılmıştır.

 3. APER DIAMOND SL

  İspanya

  Aper Diamond, firmalara en yüksek kalitede elmas makineleri ve aletleri tedarik etmek amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Chez Aper Diamond, piyasayı ve zorluklarını iyi tanıyoruz. Bu nedenle size her durum için en iyi sarf malzemelerini ve makineleri sunuyoruz ve her işte bunlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize en iyi kaliteyi ve en mükemmel sonuçları sağlamak için dünya çapındaki en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Ürünlerimiz kalitesi ve mükemmelliği ile ünlüdür, bu da büyük işleri hız ve verimlilikle gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça stokumuz var. İhtiyaçlarınız için hızlı çözümler.

 4. EUROFLEX PAD

  İtalya

  Euroflex, taşlama ve cilalama için diskler, parlatma işlemleri için reçine tamponlar ve yüzeysel sonlandırma için aksesuarları içeren ürünler sunarak 20 yılı aşkın süredir hem yerel hem de uluslararası pazarda faaliyet gösterir. Karoseri, birinci montaj donanımları, ahşap sanayisi ve yüzücülük gibi profesyonel kullanıcılara hitap etmektedir. Diskler, zımpara ve yüzey temizleme ürünleri tedarik ediyoruz.

 5. ANDREAS MALITZ SCHLEIF- UND POLIERTECHNIK

  Almanya

  ANDREAS MALITZ SCHLEIF- UND POLIERTECHNIK, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. polisaj pastası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barsinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PROFI PRODUCTS

  Almanya

  PROFI PRODUCTS, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cila tozu, motosikletler için aksesuarlar, lazerli ölçme cihazları, Optik metreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROSLER UK

  Birleşik Krallık

  ROSLER UK, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, plastik malzeme tamamlama işlemleri makina ve ekipmanları, zımparalama ve polisaj ürünleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller, özel taksi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prescot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. AIRAPP POWER TOOLS GMBH

  Almanya

  AIRAPP POWER TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOLERODA FINISHING SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  MOLERODA FINISHING SYSTEMS, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çapak temizleme aşındırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salisbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BALCO ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  BALCO ENGINEERING, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, metal cilalama, elektroforezle altın kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SOGATECH SAS - POLITECH

  Fransa

  SOGATECH SAS - POLITECH, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metallerin parlatılması, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metallerin parlatılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besancon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. P.S.E. WERKZEUGE & MASCHINEN GMBH FÜR MECHANISCHE OBERFLÄCHEN

  Almanya

  P.S.E. WERKZEUGE & MASCHINEN GMBH FÜR MECHANISCHE OBERFLÄCHEN, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bretten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLIBRAS S.A.

  Portekiz

  POLIBRAS S.A., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Parlatıcı ekipman ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. PLASTICRAFT

  Belçika

  PLASTICRAFT, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akrilik imalatı, polikarbonat, polivinil florür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. EICKELIT SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  EICKELIT SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. polisaj pastası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RENWART

  Belçika

  RENWART, yılında kurulan ve Pas önleyici tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Zımpara diskleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. YILDIZ CILA POLISHING COMPOUND AND BUFF MANUFACTURER

  Türkiye

  YILDIZ CILA POLISHING COMPOUND AND BUFF MANUFACTURER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, zımparalama ve polisaj ürünleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HUAGANG CEMENTED CARBIDE NEW MATERIAL CO. LTD.

  Çin

  HUAGANG CEMENTED CARBIDE NEW MATERIAL CO. LTD., yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tungsten karbür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zigong, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ADOLF SCHRÖTER & CO DRAHT-, UND INDUSTRIEBÜRSTEN GMBH

  Almanya

  ADOLF SCHRÖTER & CO DRAHT-, UND INDUSTRIEBÜRSTEN GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH HEIZMANN

  Almanya

  FRIEDRICH HEIZMANN, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schramberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DONGGUAN MINGYI TECHNOLOGY CO., LTD.

  Avustralya

  DONGGUAN MINGYI TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel amaçlı cilalar, zımparalama, metal zımparalama, Endüstriyel ve profesyonel amaçlı cilalar, pirlatalı öğütücü için parlatma ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 7. IDEAL SYSTEM CO., LTD.

  Güney Kore

  IDEAL SYSTEM CO., LTD., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, ayırma, kancalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, bilgisayarlı tartı sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daegu, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. PULI2

  İspanya

  PULI2, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. WPW BÜRSTENTECHNIK

  Almanya

  WPW BÜRSTENTECHNIK, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Mekanik zımparalar, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. K.T.D ABRASIVE

  Güney Kore

  K.T.D ABRASIVE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Parlatıcı ekipman ve materyaller, aşındırıcı kumaş üretimi, aşındırıcı taşlar, aşındırma fırçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Incheon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz