• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paslanmaz çelik boru ve tüpler

Sonuçlar

Paslanmaz çelik boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. GRAZIOLI CESARE GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl firması, zırai ürünleri sektöründe ve otomasyon alanında dünya çapında faaliet gösteren bir İtalyan aile şirketidir. Kurulduğu ilk zamanlardan itibaren firmamızın temellerini güvenilirlik, esneklik, dakiklik prensipleri oluşturur ve bu prensipleri gururla korumaya devam ediyoruz. Grazioli Group markasının destek hizmetleri, müşterilerimize tedarik edilen üretim tesisatlarının karlılığını temin ederek tüm üretim süreci boyunca personelimizin daimi varlığını ve sürekli güven garanti etmeyi başarır. Makinelerimiz ile gerçekleştirilebilecek işlemler arasında şekillendirme, kesim, rulolama ve malzeme çıkarma olmadan diş açma işlemlerini sayabiliriz. 50 yılı aşkın süredir paslanmaz çelik ve demir içermeyen metal malzemelerden boruların işlenmesi için yenilikçi makineler ve tesisatların yanı sıra, geçmişten bugüne piyasadaki bireysel talepler için "kişiye özel" çözümler arandığından kişiselleştirilmiş makineler üretiyoruz.

 2. ROHRE-KETTERER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1975 yılında gerçekleşen kuruluşumuzdan bu yana yalnızca boru ticaretine ve boru işlemeye odaklanıyoruz. Kalın duvar boruları ve ince borulara odaklanarak günlük olarak müşterinin yararına kullandığımız ve geliştirdiğimiz eşsiz bir teknik bilgi ortaya çıkmıştır. Son 40 yılda biriktirdiğimiz üretim deneyimimiz ile dünya çağındaki öncü pazarlarla kurduğumuz iletişimden siz de yararlanın. Kapasitemize ve ürün çeşitliliğimize güvenin. Çalışanlarımızın bilgisini daima güncel tutmak ve daha da geliştirmek için yoğun eğitim önlemlerine, bilgilendirmelere, dahili ve harici denetimlere başvuruyoruz.

 3. MEKO METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'dan bu yana çelik profil üretiminde lider olan MEKO Metal, 2011'den bu yana KMC Grup bünyesinde İzmir, Torbalı'da 10.000 metrekarelik bir tesisten 100.000 metrekarelik bir güç merkezine dönüşmüştür. İşbirliğimiz, benzersiz ticari ve teknik uzmanlığı bir araya getirerek, küresel teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde yıllık 150.000 ton üretim kapasitesiyle sonuçlandı. Özel profillerde dünyanın ilk 3 şirketi arasında yer almayı hedefleyen MEKO Metal, ihracat hacminde istikrarlı bir artışa tanık olmuştur. Açık, kaynaklı ve paslanmaz çelik profillerde uzmanlaşan şirketimiz, otomotiv, mobilya, beyaz eşya, çelik eşya, dekorasyon, ısıtma & soğutma, iklimlendirme, inşaat & çelik konstrüksiyon, iskele profilleri, ısıtmalı havlupan, güneş enerjisi sistemleri ve tarımsal sulama & sera gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Başlıca sektörlerimiz: •Standart Boru ve Profiller -Özel Profiller •Otomotiv Profilleri •Güneş Enerjisi Sistemleri Profilleri •Güneş Enerjisi Zemin Montaj Sistemleri •Güneş Enerjisi Çatı Montaj Sistemleri •İnşaat İşleri & Çelik Konstrüksiyonlar •Tarım ve Sera Profilleri •Elektrik & Elektronik Profilleri •HVAC Profilleri •Paslanmaz Çelik Profiller; Roll-forming tekniği geleneksel olarak alüminyum gerektiren önemli üretim parçalarını roll-form çeliklerle değiştirerek alüminyuma göre maliyet avantajı sunar. Kalıpların, aletlerin, ruloların ve diğer temel bileşenlerin şirket içi tasarımı ve üretiminde uzmanız. Daha fazlası için bize ulaşın!

 4. KLAUS KUHN EDELSTAHLGIESSEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1960'tan beri Radevormwald'da yüksek kaliteli paslanmaz çelik yapı parçaları üretiyoruz. Aile şirketimiz büyüdü ve bugün yaklaşık 300 çalışana sahip bir şirket oldu. Santrifüj döküm yöntemi ile imal edilebilen rotasyon simetrisine sahip bileşenlerin üretimi konusunda uzmanlaştık. Halihazırda mevcut olan imalat olanakları sayesinde tüm yapı parçalarını müşteri isteklerine uygun olarak üretebiliyoruz. Birlikte oluşturduğumuz kurumsal değerleri temel olarak çalışanlarımızla birlikte tek ürünleri veya ufak adetli seri üretimleri gerçekleştiriyor, özellikle yüksek kalitemiz, esnekliğimiz ve güvenilirliğimizle öne çıkıyoruz. Yenilikçi malzeme geliştirme ve birinci sınıf servis olmazsa olmazlarımızdır. Yapı parçalarımız tüm dünyada 40 sektörde zorlu koşullarda her gün kullanılmaktadır – ekonomik ve güvenli.

 5. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEYAME

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEYAME, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik borular, çelik çekme borular, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, çelik endüstriyel rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-Sur-Avre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOFAR SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOFAR SPA, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diş iğneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gordona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PERFOITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PERFOITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Kumanda tablosu - elektrik, Jeotermik enerji - Sistemler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, dalgıç pompalar, elektropompalar, Endüstriyel kazanlar, elektrik tabloları, Kumanda tablosu - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STAPPERT INTRAMET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  STAPPERT INTRAMET SA, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Özel çelikler, paslanmaz çelik çubuklar, paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz çelik borular, çelik flanşlar, paslanmaz saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INOXEA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INOXEA SRL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin kesilmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, paslanmaz çelik kaynağı, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, paslanmaz çelik işleme, Çelik ve metallere kaynak yapılması, paslanmaz çelik borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TARKAN PASLANMAZ SAN VE DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  Tarkan Paslanmaz 25 yıllık sektör tecrübesini siz değerli müşterilerine % 100 memnuniyet sağlamak için çalışımaya devam ediyor. Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ve deneyimli uzman kadromuzla, ülkemiz sanayisi’nin ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerini uluslararası normlara uygun kalite ve standartlarda ithal ederek tedarik etmekte; ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktayız. Paslanmaz Çelik; AISI 201, 303 (1.4305), 304 (1.4301), 304L (1.4307), 316 (1.4401), 316L (1.4404), 316Ti (1.4571), 321 (1.4541), 310/310S (1.4845), 430 (1.4016) Kalitelerde Paslanmaz Rulo sac, Plaka, Sac, Dikişli Boru, Dikişsiz Boru, Kutu Profil, Çubuk, Lama, Köşebent, Kare Çubuk, Altıköşe Çubuk ve Fittings ürünleri konularında her türlü ölçü ve ebatlardaki ürün yelpazesini geniş tutarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılamak amacıyla, ürünlerini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda TARKAN PASLANMAZ olarak, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

 2. ARC GRUP DEMIR CELIK IMALAT SANAYI TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Uzun yıllar çelik sektöründe hizmet verdikten sonra Arc Demir olarak kendi firmamızı kurduk. Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizler için Profiller, Saclar, Paslanmaz Borular, ERW boruları, Spiral Borular, Jiletli tel örgüler, panel çitler, HEA, HEB, IPE gibi hadde ürünleri, Galvanizli boru profil sac, Diğer Demir & Çelik ürünleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bununla birlikte İthalat & İhracat, Kumlama & Shop Primer Boyama, Rulo Açma, CNC Plazma Kesimi ve Sac Büküm / Kesim gibi hizmetler de vermekteyiz.

 1. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 2. BALIKÇI METAL

  Türkiye

 3. CNR FLEX

  Türkiye

  Kurulduğu andan itibaren yaptığı her çalışma ile doğalgaz hortum piyasasına farklılığıyla damgasını vurmuş olan firmamız, resmi kuruluşunu 2015 yılında gerçekleştirmiştir. 2018 yılına kadarki süreçte üretim ve piyasada yer edineceği şirket için verdiği çalışma disiplinlerini belirleyen ve kalite sürecini temele oturtmuş firmamız 2018 yılında piyasaya hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk yılda 9 iş ortağı ile yola çıkmış olan firmamız, 2019 yılı itibari ile 150’yi aşan iş ortağına 1000m2 üretim tesisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Piyasasal varlığını farklı çalışma ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlayan firmamız; iş ortaklarına ve ikili ilişkilerinde vermiş olduğu sözleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmenin çabasını vermektedir. Verilen sözler zamanında ve eksiksiz yerine getirilsin diye, yaptığımız işten verdiğimiz emekten keyif alabilelim diye gece-gündüz ayrımı yapmadan üretimine devam eden firmamız piyasadaki farklı duruşunu her geçen gün katlanarak artan başarıları ile devam ettirmektedir.

 4. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litvanya

  2006 yılında kurulmuş olan "Baltic Tube Service“ anonim şirketi yeni ve ikinci el boruların yanı sıra yassı çelik kazıklar da satmaktadır. Şirketin kurulmasından bu yana Baltic Tube Service birçok Avrupa ülkesinde çeşitli projelerde, çukur açmadan inşaat teknolojisini kullanarak ihracat limanları ve boru hatlarının inşaat ve işletilmesinde "yer almıştır". Baltic Tube Service malların depolarından herhangi bir Avrupa ülkesine hızlı teslimatını garanti eder. Personelimiz en iyi kazan-kazan çözümünü seçmenizde size yardımcı olacaktır

 5. SIEKMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Biz özel boru dirsekleri üreticisiyiz! Uzun yıllardan beri dikişsiz borulardan özel boru dirsekleri imalatında uzmanlaşmış bulunmaktayız. Yeni geliştirilen üretim yöntemleri, deneyimli kadro ve tüm üretim aşamalarında sürekli kontrol sayesinde en yüksek kalite standardını garantiliyoruz.. Güçlü yanlarımız: Kalın çeperli boru dirsekleri üretimi, küçük miktarlarda özel boyutlarda üretim, karbon çeliği / paslanmaz çelik gibi geniş bir işlenecek malzeme seçim yelpazesi, çok hızlı teslimat süreleri, küçük toleranslı boru dirseği imalatı, standart boyutların dışında da boyut aralığı... Hızlı, güvenilir ve yüksek kaliteli boru dirseği teslimatı yapmayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Sahip olduğumuz geniş donanım yelpazesi bize 14 mm ile 219, 1 mm arasındaki boyutlarda her türlü boru dirseği imalatı yapma olanağı sağlar. Ürünlerimiz: Rakorlar (boru bağlantı parçaları); Paslanmaz çelik rakorlar; Aşınmaya mukavim boru dirsekleri; Paslanmaz çelik boru dirsekleri;

 6. STAROFIT KLOSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  STAROFIT – Boru ticaretinde ortağınız! Tüm dünyada boru dirseklerinin ve paslanmaz çelikten kaynak rakorlarının depolanmasına ve pazarlanmasına odaklanmaktayız. STAROFIT yüksek et kalınlıklarında ürünler sunar ve olağandışı ölçülerde çalışma konusunda uzmandır. "Dolu depo politikası" (tüm teslimatlar depodan yapılabilir) sayesinde tüm kalemler tek bir depodan temin edilebilir - müşterilerimize piyasamızda her zaman belirgin avantajlar sunuyoruz. Stok tuttuğumuz ürünler Rakorlar EN10253-2/-4 (ayrıca EN tip B), DIN (ayrıca DIN bölüm 2) ve ASME B16.9 standartlarına uygundur.

 7. DYLAN BELGIE

  Belçika

  380 milyon Euro'yu aşkın yıllık grup cirosuyla, her boyuttan ve kaliteden boru, bar, dövme iş, flanş, valf, boru dirseği ve bağlantı parçaları alanında Avrupa'daki en büyük stok sahiplerinden biriyiz. Elimizde karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik, süper dubleks çelik, düşük alaşımlı çelik boru malzemeleri bulundurmaktayız. Profesyonel know-howımız ve esnekliğimizle ilişkili kurum içi makine fabrikamız, problem çözmedeki ve en kısa son teslim tarihlerine uymadaki başarımızı ve itibarımızı ispatlamaktadır. Boru malzemeleri, bağlantı parçaları, flanşlar ve valflerden oluşan stoğumuz, 90.000 tonun üzerinde olup petrokimya, elektrik üretimi, off-shore, EPC ve fabrikatörler gibi kişi ve kurumlara hizmet sunmak adına Avrupa genelinde yer almaktadır. Takip hizmetleri ve uzman bir ihracat departmanı tarafından desteklenen EN, ASME ve Uluslararası Standartlara vakıf eğitimli personelimiz, özel projelere değin her türlü şeyi koordine etmektedir.

 8. SCHOELLER-BLECKMANN EDELSTAHLROHR GMBH

  Avusturya

  SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH'nin uzun ve başarılı bir şirket geçmişi vardır. 1870'den beri Ternitz bölgesinde Schoellerwerk çeliği işlenmekteydi. 60'lı yılların başında boru ürünlerinin üretimi genişledi ve yetkinlik merkezi olarak dikişsiz paslanmaz çelik boruların gelişimine odaklanıldı. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH paslanmaz dikişsiz çelik borular alanında dünyadaki en önemli, üreticilerden biridir. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH her zaman en yüksek kalitede 70'ten fazla çelik türünde aşınmaya, asitlere ve ısıya dayanıklı paslanmaz çelik borularından oluşan geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir. Ürünlerimiz: Paslanmaz çelik borular (paslanmaz, dikişsiz, elektropolisajlı, taşlanmış, parlak polisajlı), kazan boruları, çelik borular, çift cidarlı borular, ilaç sektöründe paslanmaz çelikler.

 1. ARCUS EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  Weilerswist fabrikamızda paslanmaz çelik konusunda parlatma sorunlarınızı çözüyoruz. Paslanmaz çelik parçalarınızın parlatılması ve mekanik işlenmesi konusunda bizimle temas kurunuz. Ürünlerimiz: Temizleyerek parlatma işleri, kilitleme iticileri, paslanmaz çeliğin parlatılması, metallerin parlatılması, paslanmaz çelik, paslanmaz çelik dirsekler, paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelik bağlantı parçaları (boru bağlantı parçaları), pasa ve asitlere karşı dayanıklı çelik flanşlar, flanş ve uç parçaları, flanş valfleri, dişli bağlantı parçaları, dışbükey küresel uçlar, hat boruları.

 2. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Boru Hattı Ekipmanları ve Boru Hattı Ürünleri. Offshore Products International Ltd.'yi tanıtmak için bu fırsatı kullanmak istiyoruz. Boru Hattı ürünleri Üreticisi ve Ortağı olan şirket, müşterilerine verimlilik ve hizmetleriyle tanınmaktadır. Hedefleri, inovasyon yoluyla pazar payını artırmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek üzerine yoğunlaşmıştır. Tüm Boru Hattı Ekipmanlarında İngiltere, Avrupa ve Dünya Çapında teslimat yapılmaktadır. Offshore ürünlerinde yeni bir Sualtı departmanımız açılmıştır.

 3. DINAMIK PASLANMAZ

  Türkiye

  Endüstride ihtiyacınız olabilecek hertürlü tesisat ve yapı malzemesini firmamızdan temin etmeniz mümkün.Örneğin 304 kalite paslanmaz sac, 316 kalite paslanmaz sac, 430 kalite paslanmaz sac, 310 kalite paslanmaz sac, 304 kalite paslanmaz boru, 316 kalite paslanmaz boru, 3 yollu vana, küresel vanalar, şibel vanalar, cekvalfler, dirsekler, flanşalar, manşonlar, nipeller, kaynak boyunlu flanşlar, paslanmaz köşebent, paslanmaz lama, paslanmaz profil, paslanmaz elek teli, paslanmaz delikli sac, paslanmaz ubolt, paslanmaz civata, paslanmaz inegal te, paslanmaz kep, npu 100, npu, 120, npı100, npı 120, npı140, 40x40 kutu profil, 50x50 kutu profil, 60x60 kutu profil, st37 sac, st52 sac, trapez sac, sandvic panel ihtiyaçlarınızı firmamızda bulabilirsiniz.

 4. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Şirketimiz 01.01.1998 tarihinde kuruldu. O zamandan beri müşterilerimizi büyük esneklik, teknik beceriler, kapsamlı depolama ve teslimat programıyla ve hızlı teslimat servisi ile şaşırtıyoruz. 2003 yılından beri ISO 9001 uyarınca sertifikalıdır. Ürün yelpazemiz paslanmaz çelik borulardan (yuvarlak 0, 4 mm ila 21 mm ve dört köşe 2, 0 x 2, 0 mm ila 11, 0 x 11, 0 mm dış çaplı) ve paslanmaz çelik telden oluşur. Esas alıcılarımız tıp tekniğindir, ki ürünlerimiz yüzey kalitesi ve ölçü hassasiyeti ile azami talepleri karşılar. Paslanmaz çelik borularımız genel olarak 1.4301 (AISI 304) malzemeden üretilir, kaynaklıdır ve birçok kez kireçle kaplanır, sert ya da kızdırılmıştır ve DIN 2463/EN10217-7 uyarınca özel, sıkı toleranslara uygun üretilir. Diğer malzemeler de teslim edilebilir. Kendi filo yönetimi sistemimizle Tuttlingen çevresine teslimat yapıyoruz ve dünya çapında güvenilir nakliye partnerlerimizin taleplerini karşılıyoruz.

 5. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Amerika Birleşik Devletleri

  AMETEK Özel Metal Ürünleri (SMP), önemli uygulamalara yönelik yüksek kaliteli metalürjik ürünler üretmede dünya lideri bir şirkettir. Özel yapım metal ürünlerimiz arasında suyla atomize edilmiş metal tozları, ısı değiştirici kaplı plakalar, hassas tasarlanmış metal borular, küçük çaplı metal borular, ultra ince folyolar, profil teller, ısı yönetimi ürünleri ve tasarlanmış profil bileşenler gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. ABD ve İngiltere'de AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals ve AMETEK SMP Wallingford'un da içinde bulunduğu üretim tesislerimiz bulunmaktadır. İşletmelerimiz tıbbi, enerji, nükleer, enstrümantasyon ve ölçüm, elektronik, havacılık, savunma, otomotiv, petrol ve gaz, sondaj ve madencilik ve endüstriyel pazarlara yönelik yüksek performanslı metal ürünler üretiminde dünyada öncü bir gücü temsil etmektedir. Özel yapım metal ürünler gerektiren yeni bir teknik zorluk ortaya çıktığında, metalurji uzmanlarından oluşan ekibimiz hatasız çalışan en yüksek kalitede çözümleri geliştirmeye kendini adamıştır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 6. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusya

  Invention Production Center LLC (IPC), paslanmaz çelik ve demir içeren borular, gaz ve petrol boru hatlarının inşası için endüstriyel bağlantı parçaları üreticisidir. IPC'nin ana faaliyetleri, iç ve dış korozyon önleyici kaplamalı çelikten yapılmış boru ve boruların üretimi için teknolojilerin ve ekipmanların geliştirilmesi ve tanıtılması; borular için kalıcı dövme bağlantı elemanlarına sahip boru hatları ve kanalların yapımı; demir içermeyen boru bağlantı parçaları ve valf üretimi; polietilen astarlı çelik boruların ve içten kaplanmış bağlantı parçalarının üretimi; kaçak akımlara ve elektrokimyasal korozyona karşı koruma için yüksek basınçlı elektrik izolasyon parçalarının üretimi ve tedariki. Şirket, montaja hazır metal borular ve boru hatları sunmaktadır; ürünü müşterinin projesine uyarlamak; korozyon önleyici kaplama uygulaması; voltaj dalgalanması izleme ekipmanının kurulumu; danışmanlık ve teknik destek; yerel standartlara uygunluk denetimi.

 7. MODERA PASLANMAZ LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Modera 2010 yılında paslanmaz boru ek parçaları endüstriyel vana gruplarının satışını yapmak üzere BURSA ‘da kurulmuştur. Satışını yaptığımız ürünler başlıca; Gıda, Kimya, İlaç, Boya, Çimento, Kağıt, Enerji, İçme suyu, Atıksu Arıtma, Isıtma Soğutma gibi Pek Çok Endüstriyel Tesiste ve Proseste Başarıyla Kullanılmaktadır. satışını yaptığımız ürünlerin bazıları ; paslanmaz gıda ve endüstriyel borular , paslanmaz profiller .paslanamaz bağlantı ekipmanları, paslanmaz gıda ve endüstriyel vana ve otomasyon grupları vb. Sizlerde ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızdan firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Deneyimli personelimiz sizlere gerekli bilgileri sunacaklardır.

 8. TUBEST

  Fransa

  TUBEST şirketi 1925 yılından beri paslanmaz çelik malzemeden esnek şömine borularının tasarımında öncü olmuştur. TUBEST, yenileme çalışmalarında veya yeni kurulan tesislerde, sanayi veya konut sektöründe, esnek veya sert şömine boruları tasarlamakta ve imal etmektedir. Tüm ürünlerimiz CE normlarına uygunluk belgelidir. Avrupa'daki tesisimiz, ürünlerin bulunabilirliği ve dağıtım sistemimiz ihtiyaçlarınızı çok çabuk karşılamamızı sağlamaktadır.

 9. WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH

  Almanya

  WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH tüm Avrupa'daki en büyük, en saygın ve kendi stoklarına sahip çelik tüccarlarından biridir; özellikle paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelik fitingler ve (süper) dupleks çelik flanşlar ve diğer malzemeler. Ürün yelpazemiz, pas ve asidin yanı sıra ısıya karşı dayanıklı olan dikişsiz veya kaynaklı özel paslanmaz çelik borularını kapsamaktadır. Bunun yanında boru dirsekleri, T-parçaları, kısaltmalar ve flanşlar gibi bağlantı elemanları sağlamaktayız.

 10. APLICACIONES TECNICAS INOXSA SL

  İspanya

  Inoxsa sıvı borularında uzman bir şirkettir. En yüksek kaliteli paslanmaz çelikten esnek borular, ayrıca genel endüstriyel amaçlı her tip teknik boru ve bağlantı parçaları üreten fabrika. INOXSA FENDER, deniz savunma sanayiine yönelik, rıhtımlar ve gemiler için üretim yapan birimdir. Araç ve endüstriyel araç yedek parçaları ve aksesuarlarının ticareti.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Paslanmaz çelik boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

597 Şirketler