• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paslanmaz çelik

Sonuçlar

Paslanmaz çelik - Ithalat/Ihracat

 1. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd şirketi her tür sanayiye yönelik Metal CNC işleme, tornalama, damgalama ürünleri konusunda uzmandır. Malzemeler paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, pirinç, karbon çeliği vb. Tüm endüstri gereksinimlerini karşılayabiliriz : Elektrikli cihaz, elektronik, otomobil parçaları, LED aydınlatma, mobilya, makine ve ekipmanları, temizlik veya tıbbi ekipmanları, plastik ve kalıp hatları ve benzeri. Promostar, ABD, Avrupa, Güney Asya ülkelerine ihracat konusunda tam deneyime sahiptir. +/-0.002mm seviyesinde toleransa ulaşabiliyoruz. ROHS, REACH standart sertifikaları temin edilebilmektedir. Materyaller ASTM, UNI niteliği taşıyabilmektedir. ISO 9001: 2008 ve ISO TS16949. Özelliğimiz: İyi yönetim fabrikası ile orta büyüklüğe sahip olmamız. Makinelere ve işçi teknolojilerine çok yatırım yapıyoruz ve güçlü bir insan kaynakları departmanına sahibiz. Tüm ekibimizin 8 yıldan fazla bir ilişkisi var. Ekip olarak çalışıyoruz. PromoStar dünya çapında iyi bir krediye sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 2. EWG E. WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baden-Württemberg'in kalbinde, Heimsheim'daki EWG bir numaralı, ISO sertifikalı tedarikçi, satış sorumlusu ve ortaktır. Portfolyomuz şunları kapsamaktadır: Çubuklar, borular, teller, standart parçalar (örneğin. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar), çeşitli özel metallerden, ateşe dayanıklı metallerden ve nadir topraklardan plakalar, saclar ve folyolar. Standart parçalar da uzmanlık alanımıza aittir – örn. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar – molibden, tantal, tungsten, titanyum ve alaşımlarından (TZM, İnvar alaşımları, Kovar alaşımları, İnconel) paslanmaz çelik yarı mamuller ve çizim parçaları. Farklı malzemelerin, özelliklerine uygun çok çeşitli işleme seçenekleri mevcuttur. Bunlar: tavlama, soğuk haddeleme, tornalama, frezeleme, taşlama, aşındırma, kaynak, yapıştırma (sertleştirme), dekapaj, diş açma, delme, lazer işaretleme ve zımbalama.

 3. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dar kalınlık toleranslarına sahip ince metal folyoların tedariki konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketiz. 0, 005 mm ile 1, 00 mm kalınlık aralığında folyo sağlamaktayız. Ambalajları sayesinde atölyede ve montajlarda kullanım için en uygun olan çeşitli boyutları stoktan teslim sevk etmekteyiz. Geniş ölçülü plastik kutudan istenilen uzunlukta malzeme kolaylıkla çıkarılabilir ve gerekirse 0, 250 mm kalınlığa kadar kullanılan 150 mm malzeme genişliğine sahip kutular klipslerle birleştirilebilir. Gerekirse bunları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir başka ürün seçeneği de kendinden yapışkanlı METAL FOLYO'lardır. Malzeme, taşıyıcı olmayan bir yapışkan tabaka ile donatılmıştır. Yapıştırıcı kalınlığı 0, 04 mm'dir.

 4. OTTO JUNKER CM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Otto-Junker Edelstahlgießerei GmbH şirketi Simmerath-Lammersdorf (Aachen'a 20 km mesafede) merkezli, özel alaşımlara odaklanmış bir şirkettir. Malzeme programımız demir, nikel ve kobalt tabanlı, yüksek alaşımlı kalitelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu malzemeler çok güçlü endüksiyon ocaklarında eritilir, gereksinimlere bağlı olarak vakum tekniği de kullanılır. Ürün programımızda korozyona dayanıklı alaşımlar, ısıya dayanıklı alaşımlar, manyetik özelliği olmayan alaşımlar, aşınmaya mukavim alaşımlar ve nikel ve kobalt tabanlı çok sayıda özel alaşım mevcuttur. Yüksek korozyona ve zorlu şartlara dayanması gereken döküm malzemelerini JUNKERALLOY® nikel bazlı alaşımlar olarak imal ediyoruz. Bu malzemelerden çoğunu onlarca yıldır geliştirip satıyoruz. İnternetteki ana sayfamızda gösterilen malzemeler dışında yaklaşık 100 ayrı kalitede üretim yapabiliyoruz.

 5. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Seeberger 1983 yılından beri nitelikli ve "Almanya üretimli" yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Orta ölçekli bir aile şirketi olarak müşterilerimizin daima bireysel ve yetkin iletişim ortağıyız. Güven ve güvenilirlik ortak çalışmanın temelini teşkil eder. İstikrarlı ve bağımsız bir şirket olarak gelecekte de performansımızı kalıcı olarak iyileştirecek ve ekonomik faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu, planlama güvenliği ve sürekliliği garanti eder. Ürünün anahtar kelimeleri: Ara manşon ara manşonlar ara boru ara borular aks kovanı aks kovanları aks borusu aks boruları emme borusu emme boruları kovan kovanlar kıvırma manşonu kıvırma manşonları ara manşon ara manşonlar ara boru ara borular manşon manşonlar sıkıştırma manşonu sıkıştırma manşonları basınç azaltıcı baş desteği borusu baş desteği boruları yatak kovanı vb.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIANT AURA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lake Region Medical GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Paslanmaz çelik, paslanmaz çelikten kılcal borular, paslanmaz çelikten hassas borular, hassas çelik borular, medikal teknoloji için hassas parçalar, çelikten ham form parçaları ve çok daha fazlasını üretiyoruz.

 2. HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Münferit fikirlerin gerekli olduğu yerlerde, size çözümler sunarız! HAGHOFER DRAHTBIEGE­TECHNIK Şirketimiz ağırlıklı olarak çeşitli uygulamalar için iki ve üç boyutlu tel bükme parçalarının üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Üretimimizin temel odak noktası, özel yüksek nitelikli çelikten askı ve çamaşırhane aksesuarları üretimi ile ilgilidir. Bu sektördeki müşterimiz küçük çamaşırhaneden büyük tekstil temizleme şirketlerine kadar uzanmaktadır!

 3. IEG

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  IEG S.R.O. elli yıllık bir geleneğe sahip, dinamik olarak gelişen bir Çek şirketidir ve talaşlı imalat, ısıl işlem ve yüzey işlemleri de dahil olmak üzere tüm demir alaşımlarından çelik ve dökme demirden hassas döküm üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca rutin olarak iş parçalarını ve önceden monte edilmiş montajları da teslim ediyoruz . 60'tan fazla Fe bazlı malzemeden döküm yapıyoruz. Kalite, hassasiyet ve yeniliğe yüksek önem veriyoruz. Ekibimizle iletişime geçin!

 4. MEKO METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'dan bu yana çelik profil üretiminde lider olan MEKO Metal, 2011'den bu yana KMC Grup bünyesinde İzmir, Torbalı'da 10.000 metrekarelik bir tesisten 100.000 metrekarelik bir güç merkezine dönüşmüştür. İşbirliğimiz, benzersiz ticari ve teknik uzmanlığı bir araya getirerek, küresel teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde yıllık 150.000 ton üretim kapasitesiyle sonuçlandı. Özel profillerde dünyanın ilk 3 şirketi arasında yer almayı hedefleyen MEKO Metal, ihracat hacminde istikrarlı bir artışa tanık olmuştur. Açık, kaynaklı ve paslanmaz çelik profillerde uzmanlaşan şirketimiz, otomotiv, mobilya, beyaz eşya, çelik eşya, dekorasyon, ısıtma & soğutma, iklimlendirme, inşaat & çelik konstrüksiyon, iskele profilleri, ısıtmalı havlupan, güneş enerjisi sistemleri ve tarımsal sulama & sera gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Başlıca sektörlerimiz: •Standart Boru ve Profiller -Özel Profiller •Otomotiv Profilleri •Güneş Enerjisi Sistemleri Profilleri •Güneş Enerjisi Zemin Montaj Sistemleri •Güneş Enerjisi Çatı Montaj Sistemleri •İnşaat İşleri & Çelik Konstrüksiyonlar •Tarım ve Sera Profilleri •Elektrik & Elektronik Profilleri •HVAC Profilleri •Paslanmaz Çelik Profiller; Roll-forming tekniği geleneksel olarak alüminyum gerektiren önemli üretim parçalarını roll-form çeliklerle değiştirerek alüminyuma göre maliyet avantajı sunar. Kalıpların, aletlerin, ruloların ve diğer temel bileşenlerin şirket içi tasarımı ve üretiminde uzmanız. Daha fazlası için bize ulaşın!

 5. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  Müşterilerine özel çelikten üretilmiş dökme malzemeler ve özel döküm ürünler sunan tecrübeli bir tedarikçidir. 50 yılı aşan deneyimimizle mekanik sorunlar ve şoklara, yıpranmaya, yüksek sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklılık konusundaki talepleriniz için çözümler öneriyoruz. JADOT Castings dökme ve fırınlanmış malzemeler konusunda tedarikçinizdir. Her çeşit döküm malzeme, çelikler, Nikel, Krom ve Kobalt alaşımları mevcuttur.

 1. PATENT KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  PATENT KFT., yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Gemi stokları, Depolama tankları, ölçü üzerine depolar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik sarnıçlar, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, farmasötik sektör için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cegled, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, binalar için metal taş yapı, Metal parmaklıklar, endüstriyel iskeletler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavião-V.n. De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. VAN EYCKEN

  Belçika

  Verified by europages badge

  VAN EYCKEN, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal, Çelik yapıları, güvenlik bariyerleri, demiryolu çalışmaları için güvenlik bariyerleri, ses geçirmez bariyerler, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, paslanmaz çelik, iskele köprüleri, Küçük hassas parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tienen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik, paslanmaz saclar, Paslanmaz çelik kesilmiş levhalar, Paslanmaz çelik taşlama işleri, Lazer kesimi, Paslanmaz çelik plazma ile kesilmiş levhalar, Paslanmaz çelik, Plazmalı kesme, Testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Netphen-Deuz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VM STEEL 904L

  Belçika

  Verified by europages badge

  VM STEEL 904L, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik sac levhaları, paslanmaz çelik borular, çelik flanşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bietigheim-Bissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACCASTILLAGE VIOLLEAU, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik, binalar için paslanmaz çelikten kazan, paslanmaz parça imalatı, tıbbi kullanım için paslanmaz çelikten kazan, paslanmaz çelik mobilyalar, paslanmaz çelik korkuluk, Paslanmaz çelik, paslanmaz çelikten yat donanımları, paslanmaz çelik borulara şekil verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Mothe Achard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DEGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEGLER GMBH, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weinstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INOX.CADEI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  INOX.CADEI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik, çelik ve paslanmaz çelik alaşımı, metal iskelet, pirinç imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travagliato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik, paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SVTM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SVTM, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik, endüstri için paslanmaz parçalar, Tarım-gıda sektörüne yönelik paslanmaz çelik kazan, Paslanmaz çelik, Alüminyum parça işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Mothe Achard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, karbonlu çelik, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, paslanmaz çelik tel, ısıl işlemli çelik bantlar, paslanmaz çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciserano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. INOXEA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INOXEA SRL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin kesilmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, paslanmaz çelik kaynağı, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, paslanmaz çelik işleme, Çelik ve metallere kaynak yapılması, paslanmaz çelik borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STAPPERT INTRAMET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  STAPPERT INTRAMET SA, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Özel çelikler, paslanmaz çelik çubuklar, paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz çelik borular, çelik flanşlar, paslanmaz saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AXRA

  Belçika

  Verified by europages badge

  AXRA, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelikten silindir üretimi, çelik işleme, paslanmaz parça imalatı, endüstri için paslanmaz parçalar, paslanmaz korumalar, paslanmaz çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FONDERIA METAL LEGHE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FONDERIA METAL LEGHE SRL, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal ergimesi, paslanmaz çelik, Metal tavlama ve temperleme, kılcal borular, bronz hurdaları, sürekli akışlı ergitme hatları, gümüş ve alaşımları, bakır dövme, beyaz metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urgnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CHERRY ECHO

  Türkiye

  Eksper plastik 1996 yılında İstanbul Tahtakale’de kurulmuş olup 2014 yılında oluşturduğu Cherry Echo® markasıyla ticaret ve üretim hayatına devam etmektedir.Bu süre zarfında ahlaklı ve güvenilir duruşu ile yurt içinde ve yurt dışında güçlü ticari ilişkiler oluşturmuştur.Eksper plastik İstanbul İstoç mağazasında hizmet vermektedir. Felsefemiz gereği ürünlerimizi uzun ömürlü, dayanıklı, pratik ve kendimize özgü tasarımlarımız ile beğenilerinize sunmaktayız.Firmamız yatırımlarını gelişen teknolojileri kullanmak ve ürün portföyünü genişletmek adına yapmaktadır.Eksper plastik yeni fikirlerini projelere dönüştürerek piyasadaki çeşitlilikten çok daha farklı ürünler üretmektedir.Eksper plastik, kendi ürünlerinin yanı sıra sektörün önde gelen markalarının ürünlerinin satışınıda sağlamaktadır.

 8. SÖMEL METAL A.Ş.

  Türkiye

  1991 yılında Demir - Çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sömel Metal A.Ş, 2005 yılına gelindiğinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründeki değişimleri izleyerek, sürekli kendini geliştirip ve yenilenerek; müşterilerine hizmette, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Artık en son teknolojiye sahip cihazlarla donanmış halde olan firmamız, günümüzde lazer kesim işleminde tüm rakipleri arasından sıyrılarak farklı bir konuma ulaşmış ve sektöründe öncü konuma gelmiştir. 2013 yılında ayrı bir satış departmanı oluşturarak Demir Çelik Ürünleri satışına başlanmıştır.

 9. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türkiye

  Hanroma is an international trading company providing steel raw materials, custom, and standard fasteners for the Oil Refineries, Solar Energy, Engineering & Construction, Automotive, and Heavy Plant & Machinery Manufacturing sectors. Our products mainly include U-Bolts, Studs/Rods, Anchor Bolts, Nuts, Heavy Hex Bolts, and Standard Bolts. Products are supplied and manufactured in accordance with DIN-ISO-ASTM-ANSI/ASME standards, selected based on metallurgical and mechanical properties of Carbon Steel, Alloy Steel, and 304-316 Stainless Steels suitable for your application's strength class.Our company is ISO9001: 2015 certified.

 10. DDGSIGNS

  Türkiye

  DDGSIGNS provides professional channel letter signage, 3D letter, Letter Boxes, Letter box solutions and the highest quality textile lightbox products, Led Neons and Neon Glass products to all customers. DDGSINGS produces and exports the well-packed products to worldwide. DDGSIGNS produces different types of Channel Letter, Letter boxes, signage in forms of acrylic, stainless steel, brass and aluminium. Illumination can be backlit or frontlit. All detailed types can be seen in our website, www.ddgsigns.com, and you can choose the appropriate type for your signs and send your projects. For pricing, you can send your projects via whatsapp +90532 796 3896, email sales@ddgsigns.com. DDGSIGNS presents tensioned fabirc textile frames lightbox providing both quality and convenience for stretched fabric made Textile systems with illuminated or non-illuminated alternatives. An important feature of Textile frames Lightbox is that the printed fabric is true-color printed even if it is illuminated. Fabric Lightbox can be produced 5mt one-piece length pressed and the frames can be added 6mt long profiles such as we produced 4x9mt textile lightbox. The depht alternatives are available 4.5cm and 8cm for optimal illumination. RAL code coating is also optional for the sides.The front fabric can be changed very easily. For pricing, you can send your projects via whatsapp, email. We ship your orders ready for assembly within 7 working days.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Paslanmaz çelik - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.872 Şirketler